Garnier, Czysta Skóra, Płatki oczyszczające na co dzień

Garnier, Czysta Skóra, Płatki oczyszczające na co dzień

Garnier Czysta Skóra Płatki oczyszczające na co dzień to precyzyjne działanie, pomagające zapobiegać i zmniejszać niedoskonałości oraz walczyć z błyszczeniem w strefie T. To proste i bardzo szybkie. Skuteczność w 5 godzin. Intensywne działanie zapewniają: cynk + eukaliptus + kwas salicylowy.

Wzbogacone w naturalny, oczyszczający eukaliptus i zawierające maksymalne stężenie kwasu salicylowego Płatki Czysta Skóra natychmiast osuszają niedoskonałości, eliminują błyszczenie i zwężają pory.

Produkt testowany dermatologicznie. Nie zatyka porów. Nie przesusza skóry. Omijać okolice oczu.

Cena: ok. 19zł / 56szt.

Praktyczne

Kupiłam płatki na promocji, miałam już kilka innych rzeczy z tej serii i były całkiem ok wiec czemu nie wypróbować płatków. Płatki sa bardzo praktyczne jak dla mnie zastąpiły tonik do skory w podroży, nie trzeba bawić sie w waciki i brać extra tonika który może się w torbie wylać. Płatki stosowałam na oczyszczona skore by zebrać to co nie zostało zmyte z twarzy. Produkt zostawia dziwna powlokę na skórze jakby lepka dlatego kiepsko by bylo nałożyć zaraz na to makijaż. Ale fajnie oczyszcza skore i odświeża. Polecam do skory tłustej ponieważ inne moze wysuszyć, ma juz na 2 składzie alkohol który jest bardzo wyczuwalny.

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Uwielbiam te płatki

Używałam tych płatków za kazdym razem, kiedy moja cera dramatycznie się pogarszała, i zawsze udawało mi się doprowadzić ją dzięki nim do porządku.
Płatki zamknięte są w fajnym plastikowym pudełku, trzeba uważać, żeby było dokładnie zakręcone, bo inaczej wysychają na wiór. Zapach- dla mnie jest w porządku, nie przeszkadza mi wyraźna spirytusowa nuta, poza tym szybko się ulatnia. Co do zmatowienia skóry- nie jestem w stanie wiele powiedzieć, bo zawsze używałam ich raz dziennie- na noc. Stosowane zbyt często powodowały u mnie złażenie skóry płatami, również, z opuszków palców:PP Jednak ich super działanie dla mnie wynagradza wszystkie niedogodności!
ps. Czy tylko ja nie mogę ostatnio nigdzie ich dostać?

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: powyżej 5

Całkiem całkiem...

Kupiłam jak zwykle z ciekawości, lubię testować nowe kosmetyki ;).

A więc tak...
Jeśli chodzi o zaskórniki to nie zauważyłam żeby jakoś drastycznie zmalała ich ilość...

Dało się odczuć, że cera jest bardziej czysta i ściągnięta.

Jednak na pewno nie jest to produkt do stosowania na co dzień, ponieważ wysusza.

Zauważyłam też, że cera mniej się przetłuszcza.

Duży plus za praktyczne opakowanie, co umożliwia szybką i sprawną aplikacje produktu. Ja stosowałam jeden płatek na dwa razy, ponieważ są one mocno nasączone a ja nie potrzebowałam tak dużej ilości tego produktu.

Jedno opakowanie starczało mi na bardzo długo.

Ciekawy gadżet, który można wypróbować!

Udało mi się je dostać w dużej promocji, dlatego postanowiłam wypróbować ich działanie. Głównie potraktowałam je jako ciekawy gadżet, który może pomóc w walce z niedoskonałościami. Oprócz tego zaciekawiła mnie obecność kwasu salicylowego w ich składzie, gdyż nigdy nie poddałam się eksfoliacji tym kwasem. Zatem postanowiłam spróbować.

Jak je oceniam?

Plusy:
- poręczne opakowanie, które jednak mogłoby być odrobinę mniejsze
- płatki są doskonale nawilżone, a podczas ich używania nigdy nie zdarzyło mi się, żeby jakiś płatek był suchy
- ich wielkość jest odpowiednia
- wystarczają na około 2 miesiące codziennego stosowania
- zawierają kwas salicylowy
- nie wysuszają skóry
- świetnie dezynfekują twarz
- sprawdzają się jako tonik
- trudno mi ocenić ich właściwości w walce z niedoskonałościami, gdyż używam jeszcze innych specyfików, jednak pryszcze goiły się trochę szybciej
- nie powodowały podrażnienia i alergii
- nie powodowały wysypu niedoskonałości
- dobrze zmywają resztki makijażu
- bardzo dobrze oczyszczają twarz

Minusy:
- ich cena jest dość wysoka, więc o wiele bardziej opłaca się kupić tonik
- są bardzo mocno nasączone alkoholem, a płatki bardzo nim pachną
- gdy zbliżymy się zbyt blisko oczu mogą powodować łzawienie
- nieraz powodowały szczypanie, jednak mnie to nie przeszkadza
- uważam, że to taki gadżet... dlatego nie uważam ich za coś niezbędnego. Tak naprawdę to zwykłe płatki nasiąknięte mocnym tonikiem.
- skóra po ich użyciu się świeciła, jednak stosowałam je na noc i mi ten efekt nie przeszkadzał

użyję ponownie

PLUSY
- oczyszcza
- bardzo dobry w walce z niedoskonałościami

MINUSY
- bardzo "żrący" oczy bolały przez chwilkę
-dostępność

Ogólnie produkt polecam. Mam skórę suchą nie wysuszył mnie, dawał dobre uczucie odświeżenia i walki z niedoskonałościami ;)

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Ile ja się go naszukałam.

Hmm. Naszła mnie chęć na kupienia go o obejrzeniu reklamy. Ile ja się tego produktu naszukałam, Latałam za nim wszędzie. Byłam i w Naturze Rossmannie, sklepach wielobranżowych, na targu, a nawet zaszłam do Douglasa i nic.... nie ma. W końcu dorwałam na allegro. Cena ok, ale cena wysyłki zwalała z nóg, jednakże się skusiłam. Kiedy go dostałam zdziwiłam się , że jest takie wielkie pudełko spodziewałam się czegoś mniejszego. Po otwarciu czuje woń ogórków co mi się podoba i troszkę alkoholu co mi się niespecjalnie podoba, ale zapach da się znieść. Płatki są wydajne. Stosowałam je raz na dzień. Nie wysuszał mojej skóry i nie podrażniał. Jednakże nie zmniejszyły się wypryski po 5 godzinach, małe krostki znikały kilku godzinach.

Używam tego produktu od: 2011
Ilość zużytych opakowań: 1 całe skończone

Dobry, ale nie na dlugo

Gdy malam bardzo duze problemy z cera, ten kosmetyk czesciowo mnie uratowal, ale w polowie pudeleczka, wydaje mnie sie ze skora sie przyzwyczaila do nowego produktu i przestal spelniac swoja funkcje

Zalety:
- spelnia swoje cele, ale umnie do casu zuzycia 1/2 pudelka
- wydajny

Wady:
- dosc drogi
- agresywnie dziala na skore, mocno piecze
- srednio pachnie
- nie usowa czarnych wagrow
- na pewno nie znikna Ci pryszcze po 5h

Używam tego produktu od: 2008
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

MOCNE

Dosyć sceptycznie podchodzę do produktów tego typu ale te płatki są godne polecenia.

PLUSY:

- dobrze oczyszczają, ma się wrażenie dezynfekcji skóry ponieważ są dosyć intensywne,

- dobrze działają na pryszcze i małe doskonałości- zmniejszają stan zapalny,

- jeden płatek starcza by przetrzeć nim całą twarz,

- bardzo odświeżające,

- praktyczne- można mini zastąpić przecieranie twarzy tonikiem,

MINUSY:

- stosowane zbyt często mogą wysuszyć (myślę że raz dziennie zupełnie wystarczy, dwa razy byłoby za wiele),

OGÓŁEM to żadna innowacja- łatki z tonikiem- ale spełniają swoje zadanie i jak na produkt Garniera to ten kosmetyk daje radę.

Używam tego produktu od: używałem miesiac

Produkt świetnie zmywa podkład aczkolwiek nie mogóle mi w walce z pryszczami a zwłaszcza z zaskórnik

Polecam bardzo do demakijażu sprawdza się znakomicie. Dla osób z wrażliwą skórą nie radże bo może bardzo podrażnić.
Plusy:
Jest wydajny
cena dostępna
Minusy:
nie zwalcza zaskórników
nie pokonuje pryszczy
silna konsystencja

Używam tego produktu od: od 2 mięsięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 ( 50 sztuk)

może być

Przyzwoite płatki za przyzwoitą cenę. Dobrze czyszczą skórę, czasami używam ich do demakijażu, za wyjątkiem oczu. Czasami, nie codziennie, bo są tak nasączone alkoholem (?), że nie da się oddychać, a oczy szczypią i łzawią. Płatki są niesamowicie podrażniające, a poza tym wysuszają skórę. Zaskórników natomiast nie. :) Nie wiem, czy znowu kupię; chyba raczej wypróbuję płatki innej firmy.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

genialny

faktycznie, zapach dość intensywny i drażniący, jednak jego działanie rekompensuje to w pełni. radzi sobie zarówno z niedoskonałościami, jak i z błyszczeniem. w połaczeniu z kremem nawilżającym działa cuda:)

Ilość zużytych opakowań: 3, w trakcie 4

Świetny

Te płatki są świetne! Myślałam, że to będą zwykłe płatki nasączone tonikiem, a tak naprawdę to jest coś więcej ;-) Fakt, że mają bardzo intensywny zapach, aż jak się zbliży do nosa to ciężko oddychać, ale za to rezultaty mają niesamowite! Już po jednej nocy moja twarz stała się o niebo lepsza. Z każdym użyciem tych płatków było coraz lepiej, aż po tygodniu na mojej twarzy nie było żadnych, ale to żadnych niespodzianek. Żaden produkt sobie z nimi nie radził, dlatego jestem mile zaskoczona. Wągry dalej są, ale są mniej widoczne. Teraz nareszcie mogę chodzić bez podkładu na twarzy! :D Niestety codziennie, gdy się go używa to skóra staje się wysuszona, ale polecam na nią nałożyć krem Nivea [który wbrew pozorom nie zapycha]. Jednak, gdy na jedną noc odłożyłam te płatki, to niespodzianki znów zagościły na mojej twarzy,dlatego nie wiem, co zrobię jeśli mi się skończą, ponieważ nie są już dostępne w Rossmannie ;c
POLECAM!!!!

Używam tego produktu od: 3 tyg.