Nouba, Double Bubble (Cienie podwójne prasowane)

Nouba, Double Bubble (Cienie podwójne prasowane)

Nowoczesność i innowacyjność formuły cieni podwójnych Nouba Double Bubble ułatwia komfortową aplikację, łatwe rozprowadzenie oraz cieniowanie. Niezwykle miękka, jedwabna konsystencja przypomina w dotyku szyfon. Wyjątkowa gama mieniących się cieni Nouba Double Bubble pozwala wymodelować dowolny kształt oka. Spojrzenie pozostaje intrygujące zachowując doskonałą harmonię światła i koloru. Mogą być stosowane na sucho i na mokro.

duzy wybor kolorow

Polecila mi te cienie Pani w Douglasie. Kupilam odcien 124, 125. Kolory cieni sa wielowymiarowe. Stosujac cienie z baza wytrzymujaok 8 h na powiece.

Minus: krotka data przydatnosci od otwarcia-12 mies. Stosując dany cień raz w tygodniu przez 12 mies nie wykorzysta sie calej objetnosci opakowania

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania, 1/2 opakowania

Super cienie !

Posiadam kolor - jasny beż z ciemną czekoladą . Nie wiem jaki to numerek :)

Cienie są bardzo wydajne - sam się rozcierają na powiece . Pięknie się łączą z innymi kolorami . Brąz opalizuje na różne kolory - za sprawą drobniutkiej miki w przeróżnych kolorach !!!
Cienie wytrzymuja na powiece - MY ALL DAY :D :D :D Czyli od 4 rano do 22.00 ( średnio ) .... to wielki plus - bo przy takich dnaich - wysiada nawet najdroższy podkład :)

Minus .... cienie odkleiły się od opakowania - co nie świadczy zbyt dobrze ....przez to róenież odkryłam jak wysoko naklejona jest blaszka z cieniem - i jak tych cieni jest maleńko w opakowaniu :(

Bardzo fajne cienie

Bardzo fajne cienie, dość trwałe, nie osypują się.
Wygodne opakowanie ze sprytnie ukrytym pod spodem aplikatorem, małe i zgrabne, dobrze sprawdza się w podróży.
Przyjamna aksamitna konsystencja, dość miękkie, przez co również szybko się zużywają.
Kolory na oczach delikatne, rozświetlające.
Jedyny minus dla mnie to bardzo bardzo perłowe kolory i ogromna ilość drobinek rozświetlających, zbyt duża na makijaż dzienny. Z drugiej strony moje kolory (jasny brąz + biała perła) są zbyt jasne na wieczór.
Mimo wszystko używam co jakiś czas i ogólnie jestem zadowolona, bo czasem rozświetlenie tez jest potrzebne.

Używam tego produktu od: ponad rok

Miłość od pierwszego użycia

Moje powieki są nimi zachwycone;-) Cienie bardzo trwałe, nie osypują się i wszystkie są w przepięknych kolorach. Poza wysoką ceną nie jestem w stanie wymyślić ani jednego minusa ;-)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 6 sztuk

Super cienie!

Posiadam Double Bubble nr 80: jasnoróżowy i ciemnofioletowy. Cienie ładnie się trzymają i nie osypują. Mają delikatne, świecące drobinki, które szczególnie ładnie łączą się z ciemnym cieniem. Polecam

PLUSY:
+nie osypują się
+kolory są bardzo ładne
+dobrze napigmentowane

MINUSY:
-cena

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie pierwszego

Zbyt błyszczące

Używam duetu nr 24, czyli perłowego ecru z odcieniem szaro-brązowym, również perłowym.
O ile ten pierwszy kolorek jest na prawdę fajny, odpowiednio napigmentowany, roziskrzony, idealny do rozświetlenia wewnętrznego kącika, tak ciemniejszy rozczarowuje, głównie kiepską pigmentacją. W opakowaniu różnica między kolorami jest wyraźna, natomiast na powiece brak kontrastu. Cień zostawia delikatną szarawą poświatę, za to mocno błyszczy i jest to niestety połysk dość tani... Perła, w dodatku podbita drobinkami, nie wygląda dobrze na całej powiece...
Cienie mają miękką teksturę, rozprowadzają się dość dobrze, ładnie rozcierają, ale strasznie pylą. Aplikacji towarzyszy dosłownie chmura drobinek. Najlepiej nakładać je palcem, lekko wklepując.
Drobinki lubią wędrować i dość szybko zbierają się w załamaniu powieki, nawet na bazie. Opakowanie średniej urody. Za jaśniejszy odcień 4, za ciemniejszy 2. Wypiekana wersja mono jest znacznie lepsza.

Używam tego produktu od: kilku tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

POLECAM

Jestem szczęśliwą posiadaczką Double Bubble nr 24.
Do zakupu przekonała mnie kolorystyka cieni. Nie żałuje zakupu. Cienie bardzo dobrze utrzymują się na powiece przez cały dzień - a to dla mnie jest bardzo ważne. Fantastyczna konsystencja. Bardzo łatwo się go rozprowadza. Cień stosuję na sucho. Niestety z mojego doświadczenia wynika, że są mało wydajne w przypadku aplikacji na makro.
Długo szukałam cieni, które nie podrażnią oczu i nie będę miała reakcji alergicznej. Cienie Double Bubble dla alergików są doskonałe!

Z pewnością powtórzę zakup :) także zdecyduje się na kolejny zestaw kolorystyczny.

Zdecydowanie polecam.

Ilość zużytych opakowań: nadal 1

w promocji się skuszę

Zasadniczo to cienie za taką kasę nie są za specjalnie dobre. Mam 2 zestawty (+ 2 pojedyncze wypiekane cienie)bo strasznie podobają mi się kolory
+ kolory
+ ładnie się rozprowadzają na powiece
+ zgrabne opakowanie
+ gramatura

- mało wydajne
- kolory są intensywne raczej tylko w opakowaniu (mówię tylko o uzywaniu na sucho), muszę najpierw malować powiekę kredką, żeby wydobyć głębię koloru z cienia
- kruszą się (z pojedyńczego cienia ukruszył mi się "plaster" cienia, tak jakby ktoś go równo nożem w poprzek przeciął)
- cienie z drobinkami brokatu strasznie się osypują

zasadniczo nie są to złe cienie, ale za drogie względem jakości, jak będą w promocji to się skuszę, ale w cenie regulanrej już nie:)

Używam tego produktu od:2 lata

Naprawdę dobre!

Mam czerwono-czarną wersję i same cienie mi się bardzo podobają, intensywne kolorki, świetnie przylegają do powieki, nie wałkują się,trzymają się długo, są takie aksamitne. Jedyne co mnie rozczarowało to to, że srebrne drobiny brokatu spadają w trakcie noszenia na policzki, na szczęście nie wszystkie a kilka. Mimo to są to naprawdę dobre cienie i polecam :)

Używam tego produktu od:roku

bardzo dobre cienie

mam dwa numer 56 i ..nie pamietam beze/brazy juz od 2 lat .Cienie sa mega wydajne ,intesywne i trwałe ,swietnie dobrane kolorystycznie .Bardzo ładnie wygladaja na oku.Jestem zadowlona.

Używam tego produktu od: od 2 lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwoch opakowan

dobre ale oczekiwałam więceh

cienie nie sa tanie wiec wyobrazałam sobie po nich wiecej. tymczasem jakosc baaardzo podobna do tańszych odpowiedników, które lansująwizażanki. trwałość na bazie dopiero zadowala,chociaż i bez niej nie mogę zarzucic niczego tym cieniom napigmentowanie też łądnie ,kreska malowana przy pomocy tych cieni jest prosta w wykonaniu.mały minus - niestety w przypadku gdzy chcemy nałożyc cień na mokro zostają plamy na cieniu i twardnieje- trzeba zeskrobać warstwę cienia, przez co tracimy kosmetyk. jednak jest wydajny wiec nawet w tym przypadku wybaczam. nie kupie p[onownie bo lubie testowac inne rzeczy

wiecej nie kupuie bo są tańsze o wiele lepsze odpowiednikiUżywam tego produktu od:2 layt

Takie sobie

Nie dla mnie
zacznę od plusów:
- długo się utrzymują na powiece
- mają intensywny kolor
- mają chowany aplikator w opakowaniu

Minusy:
- zbyt mocno nasycone kolory jak dla mnie które pasują do opalonej karnacji

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:-