BaByliss, Prostownica ceramiczno - turmalinowa PRO Tourmaline Pulse 15mm

BaByliss, Prostownica ceramiczno - turmalinowa PRO Tourmaline Pulse 15mm

Profesjonalna prostownica z turmalinami i regulacją temperatury umożliwiająca także kręcenie loków. Połączenie turmalinu z ceramiką umożliwia równomierne rozłożenie ciepła, co daje optymalny efekt końcowy. Dzięki temu włosy nie są poddawane zmiennej temperaturze i nie niszczą się.
Turmalin to kompozycja kryształów, które po podgrzaniu stają się naturalnym źródłem jonów ujemnych. Połączenie turmalinu z ceramiką powoduje wytwarzanie jonów ujemnych.
Do równomiernego rozprowadzenia ciepła przez ceramikę dochodzi naturalne źródło antystatycznych jonów ujemnych , dzięki czemu możesz otrzymać optymalny efekt modelowania. Podwójne działanie zamyka łuski włosów, a fryzura staje się gładka i błyszcząca.
Prostownica wygładzająca Turmaline Pulse marki Babyliss Pro jest idealnym narzędziem do wygładzania krótkich i półdługich włosów. Unikalny design umożliwia jednocześnie wykonywanie loków. Prostownica zapewnia profesjonalną precyzję w idealnym układaniu włosów.

Charakterystyka:
- optymalne wygładzenie dzięki płytkom wykonanym w technologii ceramiczno-turmalinowej,
- przełącznik START/STOP,
- lampka kontrolna,
- ergonomiczna rączka ułatwiająca prostowanie,
- izolowana końcówka,
- obrotowy kabel 2,7m,
- żłobkowana powłoka zewnętrzna umozliwiająca wykonywanie loków,
- przełącznik temperatury (6 ustawień od 145 do 220 stopni C).

Beznadzieja!

Tą prostownicę kupił mi mąż,jako prezent na święta.Niestety bardzo szybko ją sprzedałam,ponieważ jest koszmarna!Szarpie,zacina włosy.Mocno je pali,a efektu prostych włosów nie ma co się po niej spodziewać.Cena wysoka,jakość żadna!Tego modelu najgorszemu wrogowi bym nie poleciła!Niszczy i tyle.Porażka marki Babyliss!

Używam tego produktu od:...
Ilość zużytych opakowań:Kilka razy 1

nigdy więcej BaByliss

W oparciu o recenzje moich poprzedników w zeszłym roku kupiłam tę prostownicę. Od początku dzialała bardzo średnio. Miałam kłopot z prostowaniem włosów. Proces prostowania musiałam powtarzać czasem kilkakrotnie (mam włosy kręcone, podatne na układanie).
Ale teraz najciekawsze. Dzisiaj mamy marzec 2009 - prostownica zakupiona --styczeń 2009 ----i NIE DZIAŁA!!!! Właśnie minęła również gwarancja (1 rok!), więc do serwisu nie było po co oddawać. Próbowaliśmy naprawić sami, ale okazuje się że sprzęt nie jest naprawialny. Śrubki są zalane na trwałe...
Moim zdaniem świadczy to o tym, ze jest to produkt 1razowy, ale taka cena? 200zł za taką szmirę?

Zdecydowanie markę BaByliss będę omijać szerokim łukiem....

Używam tego produktu od: 1 roku i 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

SUPER!

Ta prostownica jest doskonała, najleprza z najleprzych :P
Mam krótkie włosy i do nich dopasowuje się dosonale.
Jest znakomita !

Plusy:
-Nie ciągnie włosów,
-Ma jonizację, płytki turmalinowe i regulacje temp.
-Wysoka temperatura,
-Efekt trzyma się do kolejnego mycia bez zmian,
-Mniej niszczy włosy,

Minusy:
-Niedokładnie dociskają się płytki do siebie, ale to nie problem,

Zauważyłem coś jeszcze.
Od kąd prostuje tą prostownicą, włosy po umyciu są nadal proste ! ! !
Z czasem coraz bardziej sie prostują (same) nie wiem od czego to zależy, możliwe że od tej prostownicy!

Po dłuższym używaniu dodam ze włosy mi sie strasznie kruszą! dosłownie jak złapie palcami za końce i przeciagne to końcówki sie kruszą.
Nie widać zniszczenia poza końcówkami za co odejmuje gwiazdke.
Używam tego produktu od:3 tygodnie

Jest ok!

Mi się podoba :) "Poleciałam" na nią ze względu na jej wygląd i firme ;) Wygląd naprawde świeyny, bardzo poręczna- super gadżecik! Ale nie to jest najważniejsze. Bardzo dobrze prostuje włosy. Co prawda nie idealnie, ale moje włosy są bardzo trudne do wyprostowania dlatego wybaczam, ale za to odejmuje jedną * . Jest godna polecenia, nie niszczy włosów. Nie sądze żebym ją kupiła w przyszłości ze względu na to, że jak mi się już zepsuje to sięgne raczej po jakąś nowość ;)

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:narazie 1!!