L'Oreal Paris, Dermo-Expertise, Demaq` Expert, Eliksir do demakijażu wodoodpornego i długotrwałego

L`Oreal Demaq`expert Eliksir do demakijażu Skoncentrowana Formuła usuwa najbardziej trwały makijaż. Formuła eliksiru do demakijażu, wzbogacona o składniki odżywcze, pozwala na doskonały demakijaż nawet wobeć najbardziej odpornego makijażu długotrwałego i wodoodpornego. W czasie stosowania olejek przekształca się w białe mleczko, a po dodaniu wody delikatnie usuwa wszystkie ślady makijażu i nieczystości oraz pozostawia na skórze satynowy efekt.

Skład: Caprylic/Capric Triglyceride, Isohexadecane, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, PEG-20 Glyceryl Triisostearate, Dicaprylyl Ether, Water, PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate, Tocopheryl Acetate, CI 47006/Acid Yellow 3, Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Hydroxycitronellal, Citronellol, Limonene (28.06.2008)

Cena: 25zł / 100ml

skuteczna

A ja jestem zadowolona. Żel ma przyjemna, taką lekko kaszmirowa, gładką konsystencję. Wystarczy odrobina, żeby oczyścić całą twarz. Wyciskam żel na rękę i rozsmarowuję palcami na twarzy, ze szczególnym uwzględnieniem oczu. I chwilę masuję twarz. I cały makijaż schodzi bezproblemowo, nawet ten wodoodporny. Potem spłukuję buźkę i koniec. Twarz jest przepieknie oczyszczona, nawilżona, nietłusta.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Uwielbiałam

Uwielbiałam ten kosmetyk. Sądzę że nie jest już od dawna produkowany i pewnie dlatego przestałam go używć.
Był to przemily produkt o FANTASTYCZNYM zapachu.
Bardzo delikatny. Bardzo wydajny choć w tamtym okresie czasu był jak na moją kieszeń dość drogi. Bardzo go lubiłam.

Używam tego produktu od: Używałam pewnie ok roku
Ilość zużytych opakowań: Kilka.

"Nie" dla Twoich oczu

Na zakup kosmetyku dałam się namówić sprzedawczyni w drogerii, która poleciła mi go do zmycia eyelinera z powiek. To się dopiero nazywa niedźwiedzia przysługa ...Kosmetyk od otwarcia sprawia problemy. Po pierwsze płyn/żel samowolnie wycieka z opakowania. Jest to oczywiście wada konstrukcyjna zamknięcia tubki. Niestety zmusza mnie to do ofoliowywania go folią spożywćżą...(!) Niestety nie to jest jego najgorszą cechą. Kompletnie nie nadaje się do okolic oczu, a do demakijażu oczu w żadnym razie. Piecze niemiłosiernie,a przepłukiwanie oczu wodą tylko pogarsza sprawę. Faktycznie usuwał mocny makijaż , ale chyba bardziej przy tym szkodzi niż pomaga. W moim odczuciu nie nadaje się również do demakijażu twarzy. Konsystencja jest zbyt tłusta a codzienne użytkowanie ze względu na wadę opakowania poprostu niewygodne.

Aktualnie moje niemal całe opakowanie leży zapakowne w folię spożywczą i czeka na przeterminowanie. I jest to chyba jedyna czynność do której ten produkt się nadaje.

Straszny

Słaby to mało powiedziane. Jest okropny! Może i zmywa ale za cenę pieczenia oczu i skóry. Ja nie mam zbyt wygórowanych wymagań co do produktów do demakijażu, ale ten jest tak słaby, że postanowiłam to napisać :)
Wydajny to fakt, na moje nieszczęście bo długo się z nim męczyłam i chyba nie zużyłam do końca.

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Kiepski produkt

Od Loreala spodziewałabym się czegoś lepszego. Tymczasem tego produktu zdecydowanie NIE polecam. Zmywa co prawda makijaż czyli spełnia swoją rolę, ale jest strasznie tłusty, ciężki, sprawia wrażenie zapychacza. Jest dość wydajny choć bez rewelacji. Tani też nie jest:-)
Generalnie nie polecam, są lepsze produkty za taką cenę.

kiepski

pieniądze wyrzucone w błoto, zupełnie nietrafiony produkt jak dla mnie. Mimo wszystko, ma jakies plusy

Plusy:
+ zapach
+ cena

Minusy
- konsystencja
- sposób używania
- nie ze wszystkimi kosmetykami wodoodpornymi sobie radzi

Absolutnie nie jestem zadowolona z tego produktu, mam wrażenie że zmycie makijazu zajmuje mi teraz więcej czasu, czuję się cała upackana tym kosmetykiem, wszędzie jest i nie o to chodzi że biorę go za dużo czy używam niewłaściwie. Po prostu mam wrażenie że cały proces zmywania stał się żmudny i mniej higieniczny ;) dodatkowo czuję że przedostaje się do oczu i widze jak przez mgłę, mimo przepłukania. Porażka.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: jedno prawie całe, wyrzucone

droga masakra

Zastanawiam się nad plusami owego specyfiku ale jakoś nic mi nie przychodzi do głowy. Może tylko ładny zapach....ale to nie wystarczy do komfortowego zmywania makijażu. Eliksir jest strasznie tłusty, jak oliwka dla dzieci, chociaż ta druga jest pewnie łagodniejsza. Zaznaczę, że nie mam wrażliwych oczu ale po tym specyfiku tak mnie szczypały oczy, że zagościł na nich tylko raz! Na drugi dzień z rana twarz była tak tłusta jakbym z nią spała w maselniczce. Fakt, zmywa dobrze ale cóż z tego skoro po demakijażu łzawię jeszcze przez pół godziny. Bardzo chemiczny jak dla mnie.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

bardzo dobry

Pierwsze opakowanie dostałam od Rossmann, drugie już zakupiłam sama. Z początku nie podobał mi się wcale. Cała ta zabawa z mazianiem najpierw na sucho później na mokro nie bardzo mi odpowiadała. Jednak po jakimś czasie doszłam do wprawy i demakijaż czymś innym był czymś nie do wyobrażenia.
Plusy:
+ zmywa z twarzy każdy rodzaj makijażu, świetnie radząc sobie z wodoodpornymi tuszami
+ nie podrażnia oczu [noszę soczewki więc dla mnie to bardzo ważne]
+ świetnie nawilża skórę
+ starcza na długo
+ ładnie pachnie - jak dla mnie

Minusy
- mógłby być tańszy
- w przypadku cery skłonnej do wyprysków należałoby jednak użyć po nim toniku i kremu anty, gdyż tłusta powłoka może wtedy lekko zapychać.

Używam tego produktu od: dwóch lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: dwa

przyjaźniejszy niż mleczko, skuteczniejszy niż tonik

Zakupiłam, głównie ze względu na tusze wodoodporne których czasem używam, a usuwanie ich z oka do najłatwiejszych nie należy.

Preparat dość skuteczny, przyzwoicie radzi sobie z wodoodpornymi tuszami, aczkolwiek nie jest to rewelacja. Po demakijażu tym eliksirem i tak zawsze przemywam oko jeszcze tonikiem do demakijażu oczu, bo zawsze coś tam wokół oka zostawi, a potem tonik świetnie zmywa te resztki.

Stosowanie średnio łatwe, ale cóż, przy makijażu wodoodpornym zawsze trzeba się trochę pomęczyć.

Ciekawa konsystencja, pierwszy raz używałam takiego typu kosmetyku, całkiem przyjazna, lepsza niż mleczka, których moje oczy nie są w stanie strawić, gorsza niż toniki, jednak skuteczniejsza.

Nie drażni zbyt mocno oka, czasem odczuwałam delikatny dyskomfort, ale mniejszy niż przy mleczku.

Jest wydajny, tubka starcza na dość długo.

Cena wydaje mi się dość wysoka, ja kupiłam w promocji, ale chyba 25 zł to bym za niego nie dała.

Używam tego produktu od: używałam kiedyś
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

skuteczny i wydajny

Mój ulubiony produkt w tej kategorii.
Szybko i bardzo skutecznie usuwa nawet mocny makijaż i właściwie nie wymaga użycia wacików przy zmywaniu dziennego (przy wieczorowym się jednak przydają).
Ładnie pachnie i jest przyjemny w użyciu - trochę jak olejek do masażu. Łatwo zmywa się wodą.
Jest bardzo wydajny oraz wygodny do użycia w podróży (zajmuje mało miejsca, nie wycieka, jest uniwersalny).

Szkoda, że dość trudno go ostatnio kupić - na szczęście jedna tubka wystarcza mi na kilka miesięcy.

Ilość zużytych opakowań: około 5 tubek

dla mnie super

zacznę od tego ze nienawidzę zmywać makijażu wacikami,dlatego ten produkt przypadł mi do gustu, po pierwsze idealnie usuwa makijaż-ja używam zawsze czarnego tuszu i eyelinera i z tym ten preparat radzi sobie idealnie. Jasne że pozostawia tłusty film na twarzy, bo przecież ma zmywać kosmetyki wodoodporne więc musi być tłusty, ale to chyba normalne że sie potem twarz myje żelem, przecież po mleczku do demakijażu też trzeba umyć buzię. szczerze polecam

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

super!

Dla mnie bardzo dobry kosmetyk, nie rozumiem narzekań. Świetnie zmywa nawet ciężki makijaż z oczu. Od kredek, cieni, linerow po tusze wodoodporne. Jest trochę tłusty, ale umycie twarzy żelem oczyszczającym rozwiązuje problem, a twarz jest idealnie czysta i wolna od resztek makijażu, które żel zazwyczaj zostawia. Wydajny, nie poraznia oczu, nie uczula. Polecam!

Używam tego produktu od: dawna

bardzo skuteczny

Też mi się ten produkt nie podobał, dopóki nie zainteresowałam się DOKŁADNIEJ jak się go używa. Wcześniej nakładałam go na mokrą twarz - co powodowało moją frustrację, bo faktycznie nic nie zmywał.

Później odkryłam jak się go stosuje.
Otóż... nakłada się go na SUCHĄ TWARZ. Ja zamykam oczy i delikatnie masuje rzęsy oraz okolice oczu - tam gdzie mam wodoodporną kredkę i tusz i często też korektor pod oczy. Jak już zauważę, że tusz i kredka rozpuszczają się, przemywam twarz wodą, by zmyć już mocno rozpuszczone resztki makijażu no i sam specyfik. Później smaruję twarz kremem. Dla mnie REWELACJA - jedyny minus za to, że raz nie posmarowałam twarzy kremem po demakijażu, to troszkę się wysuszyła.

Chętnie go jeszcze kupię.. ale nie wiem gdzie ;/