Clinique, Fresh Bloom Allover Colour (Róż do policzków)

Clinique, Fresh Bloom Allover Colour (Róż do policzków)

Limitowany puder Fresh Bloom Allover Colour, inspirowany słynnymi kwiecistymi opakowaniami w początkach istnienia marki, zaprojektowanymi przez Estee Lauder i Carol Phillips. Każda z palet zawiera trzy idealnie dobrane odcienie pudrów, bezproblemowe do rozprowadzenia.
Na pudrze jest wytłoczony kwiat.

Nr jeden!

Nareszcie znalazłam idealny róż do policzków!
Cena jest bardzo wysoka ale jest wart swojej ceny.

+ utrzymuje się cały dzień,
+ nie waży się,
+ delikatnie błyszczy,
+ jest bardzo wydajny,

Niestety jest to limitowana edycja :( więc za jakiś czas trzeba będzie szukać czegoś nowego

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Delikatny look

Chciałam mieć wszystko w jednym produkcie czyli kolor, rozświetlenie i delikatny rumieniec i to właśnie Clinique fresh bloom odcień 02 posy spełnił moje marzenie. Utrzymuje się na twarzy cały dzień. Ma super pigmentacje,ale nie da się z nim przesadzić. Świetny róż na każdy dzień:)

Używam tego produktu od: ponad roku

Zdecydowany faworyt !!!

Byl to kolejny produkt zakupiony przeze mnie w Atenach, jako gadzet promocyjny marki dolaczony do czasopisma kobiecego.
Sliczne, gustowne opakowanie przyciaga wzrok, wyglada jak ozdobny bibelocik.
Bardzo latwo sie rozprowadza, faktycznie nie ma po nim tzw. "efektu babuszki" :-), nawet podczas rozprowadzania dlonia.
Ja mialam najjasniejszy odcien - wyglada on bardzo naturalnie i ideanie rozswietla.
Teraz uzywam innej marki (dostalam w prezencie), ale pozniej wroce do Clinique.

Używam tego produktu od: 2012
Ilość zużytych opakowań: 2011

super

Tak jak zapewnie niejedna wizażanka - kupiłam ostatnio róż w promocji na truskawie (za jakieś 30% standardowej ceny) :)
Mam 3 kolory: Peony, Almond Blossom i Plum Poppy.
Kolory są piękne, bardzo naturalne.
Każdy z tych róży lekko rozświetla - ale bez brokatu i bling blingu. Efekt to zdrowy, delikatny kolor na policzkach i absolutnie nieprzesadzony "glow". Mam cerę tłustą, myślalam, że to będzie błyszcząca przesada, ale myliłam się - absolutnie NIE wygląda się "tłusto".
Jedyny minusik - może odrobinę za mało napigmentowane (np. róż Bourjois to przy tym eksplozja nasyconego koloru) i po kilku godzinach po prostu bledną.
Róż dobrze się nakłada, nie uczulił.
Nie zapycha - co dla mnie bardzo ważne, bo mam kapryśną cerę.
Z czystym sumieniem polecam, nawet zwolenniczkom bardzo delikatnego makijażu, a jasne odcienie polecam osobom bojącym się róży i efektu rumianej babuszki.
Z tym kosmetykiem śmiało można zacząć przygodę z różami :)
Do makijażu mocnego i wieczorowo-teatralnego lub dla osób z ciemną karnacją wybrałabym inny róż. Ale to już zupełnie inna historia...

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzech

ten roz to roz idealny klasyk strzal w 10

nie powtarzajac tych samych achow i ochow pozostalych wizanek swteirdzam ze to roz doskonaly

jest naprawde cudowny jedyny i znow cudowny

jest przy mnie juz caly czas

wszystko co pisano juz na + jest prawda

ja nie widze minusow tylko w cenie

mogla by byc nizsza :(

cudowny !!!

Ilość zużytych opakowań: 3 cale opakowania

Mój maczek!

Podpisuję się pod opinią jednej z poprzedniczek - nie wiem, czy kupię go ponownie, bo jest bardzo wydajny! Mam go już chyba 1,5 roku, używam właściwie codziennie, a ubytku nie widać w ogóle! Jako różu używam tych czerwonych kolorów, natomiast jasnego jako rozświetlacza. Nakładam go pędzlami Hakuro - nie osypuje się i w opakowaniu cały czas jest zbity i twardy. Róż na policzkach jest lekko błyszczący, natomiast rozświetlacz błyszczy mocniej, ale nie ma brokatowych drobinek, których bardzo nie lubię. Kolor jest intensywny i nie blaknie, dopiero po 10 godzinach zaczyna się ścierać. Daje ładny naturalny efekt, bez różowych policzków rosyjskiej matrioszki. Nie zauważyłam, żeby zapchał mi pory, nie pojawiają się również nowe niespodzianki. Cena rzeczywiście jest wysoka, ale jak najbardziej adekwatna do jakości. Bardzo polecam.

Używam tego produktu od: ponad 1,5 roku

11- peony blend <3

Kupiłam róż w Sephorze po tym jak umalowała mnie nim konsultantka - dobrała mi kolor 11- cudowny, lekki, rozwietlający :) U mnie trzyma się cały dzień
Jedyny minus to cena( ok 150zł ) i to lustrzane opakowanie( nieestetycznie odbijają się palce)

Używam tego produktu od: kilku tyg

Cudownie rozświetla

Zacznę od tego, że nie wiem czy kupię go ponownie bo jest okrutnie wydajny i mam już go jakieś dwa lata, a on nadal wygląda jak nowy :)

Maczek naprawdę dobrze pozwala modelować twarz, dając możliwości łaczenia kolorów lub mieszania wedle uznania. Lubię takie kosmetyki, które w zależności od okazji umozliwiają mi osiągnięcie rożnych efektów. Czasem stosuję go mieszając ze sobą trzykolory, czasem najjasniejszych rozświetlam łuki brwiowe i skronie i ciemniejszymi modeluję policzki. Wszystko zalezy od aktualnej weny.

To co w nim naprawdę doceniam to jego trwałośc. Rano nałozony przed wyjściem do pracy, wieczorem po całym dniu w klimatyzowanym pomieszczeniu, ciagłym trzymaniu telefonu przy uchu i podpierania twarzy ze zmęczenia przy komuterze wygląda tak, jak powinien - bez plam, nie ściera się, nie zmienia koloru. Róż idealny do pracy.

Dodatkowo efekt jest tak promienny i świetlisty, że nawet jak nie prześpie nocy i muszę wypić miion kaw to pozwala mi to ukryć :) oczywiście w polaczeniu z innymi kosmetykami.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

fajny kwiatek

Przede wszystkim nie wiem, czy moglabym kupić ten produkt ponownie, gdyż jak się właśnie tu dowiedziałam jest to limitowanka. Mam już swój róż tak długo, że nie pamiętam nawet kiedy go kupiłam - pewnie już powoli się przeterminowywuje, ale ciągle go sobie bezztrosko używam;).

Ale czy chciałabym go kupić ponownie? Nie wiem, szczerze to mój pierwszy róż, do tej pory fanką modelacji twarzy nie byłam, ale od jakiegoś czasu zwracam uwagę na róże, bronzery, rozświetlacze, więc pewnie jeszcze poeksperymentuję.

Z tak małą wiedzą - cóż mogę o nim napisać.... na pewno to, że jest wydajny:). I ma ładne opakowanie. Kolor peony pasuje blondynkom z jasną cerą, chociaż używam raczej najciemniejszej części, po zmieszaniu wszystkich kolorów nie widzę zadowalającego efektu na twarzy. No i faktycznie, jasną część można użyć jako rozświetlacz, tak jak tu dziewczyny piszą. I to byłoby na tyle.

CUDA CZARY :)

Uwielbiam, kocham &quot;kwiatek&quot; Clinique... niestety edycja limitowana juz sie skonczyla i nie mozna go juz nigdzie kupic :( a moze producent szykuje nowe wersje?

Plusem jest, ze to mozaika, mozna bawic sie kolorami do woli, mieszac od jasniutkiego po ciemny.
Kolejny plus to niesamowita wydajnosc i trwalosc kosmetyku, a najwiekszy plus to wyglad tego rozu na policzkach... po prostu przepiekny!

Dziewczyny, jak spotkacie - kupowac :D naprawde warto!

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 1 male promocyjne i teraz zaczne duze cudem zdobyte :)

dobry, aczkolwiek chyba zbędny

róż w odcieniu peony dostałam w prezencie. początkowo byłam zachwycona- eleganckie opakowanie (uwielbiam minimalistyczne opakowania clinique), duże lusterko i przede wszystkim śliczny dwukolorowy kwiat na jasnoróżowym tle. zachwyt minął, gdy nałożyłam go na twarz- generalnie wygląd zwyklego jasnego różu z drobinkami. dodatkowo krótko się utrzymuje... później nauczyłam się go stosować w inny sposób- szczyty kości policzkowych muskam najciemniejszym kolorem, nieco poniżej omiatam środkowym, skronie i łuki brwiowe traktuję najjaśniejszym. tak stosowany faktycznie dodaje twarzy świeżości, wygładza wszelkie nierówności skóry, jeśli takowe się pojawią. ostatnio trochę się zezłościłam, ponieważ jeden kant produktu się wykruszył, a zaznaczam, że a) nie rzucam swoimi kosmetykami, b) nie noszę go w torebce. mnie generalnie nie zachwycił, jak na produkt za ponad stówkę uważam, że można mieć coś lepszego- słodkie pudełeczka Benefit, troszkę dorzucić i mieć róż Chanel lub zaoszczędzić i zaszaleć w salonie MAC. Reasumując, uważam że jest ok, wygląda ładnie, trudno sobie nim zrobić krzywdę, ale znam lepsze z tej półki cenowej.

Używam tego produktu od: od końca grudnia 2011

najlepszy jaki miałam

Wypróbowałam już dość sporą ilość róży do twarzy różnych marek i różnych barw. Szczerze mogę powiedzieć, że ww. róż jest moim faworytem i z pewnością kupię go ponownie:
Plusy:
- cudownie wygląda na twarzy
- cera wygląda na świeżą i wypoczętą
- nie sposób z nim przedobrzyć
- nie zapycha porów
- bardzo wydajny
- opakowanie śliczne i praktyczne, pomimo ciągłych przeprowadzek różu z kosmetyczki do kuferka i styczności z innymi przedmiotami nie zarysowało się
- w opakowaniu duże i dobrej jakości lusterko
- przecudnie rozświetla twarz
Minusy:
- wysoka cena, ale wart tej ceny
- brak jakiegokolwiek pędzelka