L'Oreal Paris, Elseve Color - Vive, Maseczka ochronna

L'Oreal Paris, Elseve Color - Vive, Maseczka ochronna

Intensywnie odżywiająca maseczka do włosów farbowanych lub z pasemkami, nadaje połysk, miekkość, przedłuża kolor włosów oraz nadaje im głębię. Przeznaczona do każdego koloru włosów. Najlepiej używać wraz z szamponem i odżywką `Color Vive`.

Nie jestem do końca przekonana

mam mieszane uczucia co do tej odżywki.
Dla mnie jako posiadaczki delikatnych włosów jest dość obciążająca do bardzo mi się nie podoba.
jako plusy:
- wydajna
-ładnie pachnie
- włosy sie nie plączą
- są gładkie
- kolor mniej się wypłukuje co zauważam

Ilość zużytych opakowań: 1 za połową

Stale ją kupuję

Bardzo polecam tę maseczkę jako odżywkę, ponieważ włosy są lśniące i łatwo rozczesują się. Niestety trudno o dobrą odżywkę i dwukrotnie kiedy już taką znalazłam (włosy po niej dawały się rozczesywac palcami) to wtedy wycofywali ją ze sklepów :( Na szczęście w kryzysie takiego deficytu kolejnego upatrzonego przeze mnie produktu do włosów, fryzjerka poleciła mi tę maseczkę i to było powielenie moich ulubionych odżywek (w dwukrotnie wyższej cenie). No cóż, cena wysoka jak na odżywkę, ale nie widzę sensu przechodzenia przez kolejne poszukiwania odżywki, która spełnia swoje zadanie. Polecam.

+ włosy rozczesują się palcami
+ wydają się gęstsze, bardziej sprężyste
+ dostępnośc - chyba nie grozi jej wycofanie ;)

- dwukrotnie wyższa cena w porównaniu z odżywkami, wśród których bywają też i takie jak ta maseczka

Ilość zużytych opakowań: ok 9

dobra maska

+ przedłuża kolor farbowanych włosów
+wydajna
+nie plącze
+wygładza
+odżywia średnio
+przyjemny zapach

Mam jedno "ale": za taką cenę mogłaby mocniej odżywiać, pielęgnować (mam włosy wysokoporowate).
Warto ją potrzymać dłużej, tak z pół godziny - efekty są większe.

Słaba

Dostałam ją w prezencie, inaczej bym jej na pewno nie kupiła.
Mam włosy kręcone i ta maska powoduje jeden wielki puch na mojej głowie.
Po spłukaniu jej włosy wydają się być gładkie (silikony), ale już podczas rozczesania pojawia się problem, nie moge rozczesać włosów po niej, a po wyschnięciu włosy zamieniają się w jeden wielki puch.
Plusy
-wydajna
-ładny zapach

Minusy
-nie idzie rozczesać po niej włosów bez różnicy czy trzymam ją 5 minut czy godzinę
-strasznie puszy włosy
Ogólnie to maska nie robi Nic z włosami.
Lepszy efekt jest gdy dodam odrobinę oleju do niej.
Nie polecam

Używam tego produktu od: 3miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 maseczka

Bardzo dobra, polecam

Maseczka nie ma wprawdzie takiej "mocy", jak odżywka z tej samej serii - ale cenię ją za zapach, konsystencję i pielęgnacyjne działanie. Włosy są lekkie, nawilżone, wygładzone i cudownie pachną. Maseczka łatwo dostępna, stosunkowo tania, wydajna. Podejrzewam, że będę do niej wracać nawet, gdy pozbędę się farbowanych włosów - z uwagi na nawilżające i wygładzające działanie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Niezla, choc nie robi furory

Maski uzywalam na zmiane z maska kallos i musze przyznac, ze ta druga lepiej sie spisala.
Moje wlosy co prawda ją bardzo polubiły, ale nie pokochaly:)
Plusy:
- bardzo przyjemny zapach
- wlosy sie ladnie ukladaly po wysuszeniu
- maska nie obciazala moich wlosow, a o to bardzo latwo przy dlugich i kreconych wlosach
- wygladza i nie pusza sie az tak po wyschnięciu jak zwykle

Minusy:
- nie zauwazylam odzywienia wlosow
- bardzo srednio chroni kolor farby

wydajnosc zalezy od czestosci uzywania, u mnie skonczyl sie niestety po 2 tygodniach

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: dwa

SUPER

Farbuję włosy już jakiś czas i niestety zauważyłam, że stały się one bardziej suche i trudniejsze w rozczesywaniu. Taki efekt jest szczególnie po ich umyciu. Jednym słowem masakra! :(

Dlatego zawsze po umyciu, suszę włosy lekko ręcznikiem, nakładam na nie maseczkę, z powrotem okręcam je ręcznikiem i siedzę tak oglądając jakiś film.
Producent niby zapewnia, że wystarczy maseczkę trzymać 3 minuty (co jest zbawienne podczas porannego pośpiechu do pracy) ale wieczorami wole je bardziej odżywić.

PLUSY:
+ wygładzenie (włosy są jedwabiście miękkie)
+ łatwiejsze rozczesywanie
+ chroni kolor
+ nabłyszcza (po wysuszeniu są bardziej lśniące)
+ MEGA wydajna

MINUSÓW BRAK :)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Polecam.

Maska:
- sprawia, że są miękkie i miłe w dotyku
- włosy dobrze się rozczesują
- jest wydajna
- pięknie pachnie

Edycja: po dłuższym czasie używania okazało się, że maska mocno przyspieszyła przetłuszczanie włosów, dlatego odejmuję jedną gwiazdkę. Ale i tak jest to dobry produkt.

polecam

kupuje te maske odkąd sie pojawiła, jest super
pięnie pachnie, i jest bardzo wydajna
kupilam ze wzgledu na moje farbowane włosy ale nie stwierdzilam zeby farba utrzymywala się dlużej,
ale włosy sa miękkie lśniąze , takie jak lubię,
maska nie obciąża wlosów
polecam

Używam tego produktu od: od dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

Rewelacyjna!

Z serii Elseve Color-Vive używam szamponu i tej właśnie maski. Jestem nią zachwycona od pierwszego użycia - ślicznie pachnie, ma fajną konsystencję, włosy po niej są wygładzone, delikatne i miękkie w dotyku, świetnie się rozczesują.
Jak dla mnie ten zakup to był strzał w dziesiątkę :)

Całkiem, całkiem

Używam całej serii Elseve (szampon, odżywka w sprayu, maska) do włosów farbowanych. Miesiąc temu (ponad) farbowałam włosy po raz pierwszy w życiu (u fryzjera).

Choć mam wrażenie, że seria wcale nie odżywia i zapewnienia producenta to pic na wodę, jestem w miarę zadowolona.

Choć maska nie odżywia włosów. Jednak , po jej użyciu moje kłaki układają się i są błyszczące.

Używam jej raz, dwa razy w tygodniu.Choć mam włosy przetłuszczające się, nie zauważyłam efektu przyklapnięcia czy też zbytniego obciążenia.

Szybka aplikacja, a również to, że można ją spłukać po 3 minutach i jej zapach (choć trochę chemiczny, nie taki zły), całkiem mi odpowiadają. Dodatkowo jest bardzo wydajna.

Efekt maski utrzymuje się dzień (nakładam maskę wieczorem). Nie zauważyłam dłuższego efektu, ani też efektu odżywienia. Kolor trzyma się nieźle, ale nie wiem czy to zasługa Elseve czy też fryzjerki :)

Nie da się jednak ukryć że jestem w miarę zadowolona.

Miałam lepsze produkty, ale ta maska nie jest zła i mogę ją polecić każdemu, kto farbuje włosy.

Jedna z najlepszych jak do tej pory ;)

Świetna maska:

-super regeneruje włosy (ja ją stosuję wraz z szamponem L\'Oreal Elseve Nutri-Blask i efekt jest bajeczny!!!!!

-chroni kolor przed wyblaknięciem i matowieniem

-włosy po jej użyciu są cudownie miękkie i sypkie,czyli otrzymujemy efekt jakbyśmy wyszły z salonu fryzjerskiego a nie z własnej łazienki hihihi;)

-jest mega wydajna

Jak narazie mój nr 1 wśród masek do włosów.Wciąż szukam ideału,ale tę maskę kocham z wzajemnością od dłuższego czasu ;)