Clean & Clear, Oczyszczająco - chłodzący tonik

Clean & Clear, Oczyszczająco - chłodzący tonik

Nowy głęboko oczyszczający chłodzący tonik dokładnie oczyszcza skórę, aby usunąć zatykający pory brud, tłuszcz i makijaż, co może prowadzić do powstania pryszczy. Dzięki przełomowej technologii, podczas oczyszczania tonik przyjemnie schładza skórę,zwężając pory i zmniejszając ich widoczność. Skóra jest czysta, odświeżona i pięknie rozjaśniona.

mieszana, młoda, tłusta, trądzikowa
odświeżające, oczyszczające
płyn
tonizowanie twarzy

Skuteczne oczyszczenie

Lubię toniki Clean & Clear ponieważ przy mojej mieszanej cerze czuję, że jedynie one skutecznie ją oczyszczają. Fakt, że czuć strasznie zapach alkoholu i szczypie w oczy, ale nie jest to przecież produkt do demakijażu i po prostu trzeba uważnie omijać ich okolice. Ten oczyszczającą-chłodzący mam wrażenie, że ze wszystkich jest najdelikatniejszy. Pozostawia cerę świetnie oczyszczoną, matową, wygładzoną, nie czuję, aby ją przesuszył pomimo, że stosuję go prawie każdego wieczoru. Produkt wydajny, starcza na długi czas.

nie ryzykowałabym

Dostałam go w prezencie i szczerze powiem, że nawet się ucieszyłam... dopóki nie przeczytałam ocen na kwc. Faktycznie zapach bardzo intensywny. Bałabym się go używać kilka dni pod rząd na całą twarz, bo dość mocno wysusza.

Raz na jakiś czas stosuję go punktowo aby przysuszyć jakieś drobne wypryski i wtedy nawet się sprawdza, poza tym leży w szufladzie.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: zero

czysty spirytus !

najgorszy tonik jaki miałam ! smród niesamowity, czuć alkohol na wylot, jakby tylko on był w składzie, wysusza skórę, podrażnia, zero przyjemności z nakładania na twarz... nie polecam i tyle, nie będę się rozpisywać na temat takiego bubla jak to ! miałam, wyrzuciłam, koniec.

Alkohol z wodą

Używałam kosmetyków z Alkoholem Denat., w tym toników, które również w składzie miały ten składnik na drugim miejscu. Jednak żaden z nich nie miał tak (za) wysokiego stężenia jak ten. Sama bym go za nic nie kupiła, bo wiem jak działają na mnie produkty z alkoholem, dostałam go w gratisie przy kupnie pianki tej firmy.

Pierwszy raz użyłam go w zaparowanej łazience, tuż po kąpieli- WIELKI błąd. Gdy tylko przejechałam po twarzy wacikiem nasączanym tym "tonikiem" od razu poczułam silny zapach alkoholu, co nie było przyjemnym doświadczeniem w takim pomieszczeniu. Chłodzącym, nazwał go chyba mieszkaniec wulkanu na słońcu- gdy tylko go użyję czuję tylko potworne pieczenie na twarzy, a oczy szczypią i łzawią, mimo, że szerokim łukiem je omijam. Używanie go jest bardzo nieprzyjemną rzeczą, a męczyłam się tak raz w tygodniu by jakoś to zużyć (oczywiście, że nie mogłam po prostu go wyrzucić, bo szkoda), ale nawet w ten sposób zaczął przyczyniać się do powstawania nowych wyprysków.
Inne smaczki( nie wpływające na ocenę) to zapach i otwieranie. Pachnie jak tani płyn do mycia okien, a z czasem coraz bardziej czuć alkohol, więc w ogóle nie pachnie to jak kosmetyk. Zamykanie z jednej strony porządne, dające pewność, że się nam samoistnie nie otworzy, z drugiej strony tak mocne, że łatwo o zadarcie paznokcia.

Próbowałam jego wadę obrócić w zaletę, wiec staram się go zużyć to wszystkiego, byleby nie do swojej twarzy.
* całkiem nieźle radzi sobie, ze zmyciem zaschniętej farby do płotu na skórze
* chłopak twierdzi, że zużyłby go do odkażania skóry po goleniu, gdyby nie miał płynu
* na szybko można nim umyć lusterko
* ostatecznie opłukuje nim oczyszczoną gąbkę do twarzy

Z tego co widzę, to pierwsze recenzję tego produktu sięgają 2007 roku. Naprawdę dziwi mnie, że producent zdecydował się zmienić tylko wygląd buteleczki, podczas gdy świadomość na szkodliwe składniki jest coraz większa, a konkurencja oferuje tańsze i lepsze kosmetyki.

Używam tego produktu od: połowy sierpnia 2014
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

dobry

Dobry tonik, dobrze oczyszcza, efekt chłodzenia bardzo przyjemny.

Gwiazdkę odejmuję za panicznie wielką zawartość alkoholu w tym produkcie. Po przetarciu twarzy mam czasami problemy z oczami, które zaczynają łzawić. Alkohol, alkoholem, ale taka reakcja oczu świadczy już moim zdaniem o lekkim przegięciu w jego natężeniu.
Żeby nie wysuszyć sobie skóry na wiór, najlepiej używać tego produktu w sytuacjach, kiedy na twarzy coś wyskakuje. Wtedy rzeczywiście się spisuje. :)

Pół gwiazdki odejmuję za cenę. Jest stosunkowo drogi.

DOBRY TONIK

Jeden z lepszych toników jakich używałam. Dokładnie usuwa zanieczyszczenia ze skóry. Oczyszcza + chłodzi twarz. Ogranicza wydzielanie sebum. Ogólnie jestem zadowolona, jedyny minus to cena (15zł - mógłby być troszkę tańszy ;) ) Ogólnie POLECAM :)

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Niby ok ale...

Tonik stosowalam kilka lat...na normalna,niemalze idealna i bezproblemowa cere.Do zalet zalicze:
+dostepnosc
+fajnei chlodzi
+porzadnie oczyszcza
Ale ma w skladzie alkohol i nie radze go zbyt dlugo uzywac.Moja cera po dlugim stosowaniu zaczela troche sie pogarszac.Poza tym alkohol wysusza skore, czasem mialam czerowne plamki niby krotko sie utrzymujace ( do uzycia kremu)ale jednak.Sucha skora sprzyja niedoskonaloscia.A ALKOHOL w ogole jest niezdrowy..dla skóry również
Na dlusza mete polecam bezaloholowe toniki.

Jeden z najlepszych !

Produkt dla mnie idealny !
Cena bardzo przystępna, jakość produktu bardzo duża. Skóra po nim jest dokładnie odświeżona, czysta. Wyrównuje koloryt cery, skóra robi się bladsza równomiernie. Jaśniejsza. Świetne uczucie chłodu, zwłaszcza w sezonie letnim przy doskwierających upałach.
Wydajność w normie.
Demakijaż oczu niewskazany - szczypie :-).

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 dużego

zdecydowanie na TAK

Kupiłam ten tonik w zastępstwie tonika Clearskin z Avonu, jestem z niego bardzo zadowolona, wydaje mi sie że jest lepszy niż ten z Avonu.

+ kusząca cena
+ wydajny -> już trochę go używam a nie widzę ubytku :)
+ przyspiesza gojenie po niedoskonałościach

- zapach -> ale się już przyzwyczailam :)

Używam tego produktu od: kilku dni

Spełnia zadanie

Bardzo lubię tonikiem alkoholowe. Mam po nich wrażenie czystej, osuszonej cery. Ten kupiłam w zastępstwie za shine control.

Cena
Wydajność
Dostępność
Uczucie chłodu po użyciu
Cera wydaje się jaśniejsza po kazdym użyciu
Ściąga cerę tłustą, w moim przypadku zwłaszcza na czole i policzkach

Zapach...na początku mi przeszkadzał, teraz się przyzwyczaiłam
Nie komponuje sie z innymi kosmetykami niebieskiej serii przeciw wągrom

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: Ok 10

Średni

PLUSY:
+oczyszcza skóre
+efekt chłodzenia
+reduguje niedoskonałości

MINUSY
-ma bardzo mocne działanie, w zależności od stanu mojej skóry, co sprawia, że pojawiają się na niej czerwone place
-zapach

Używam tego produktu od: ok. 4miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

nijaki

nie przypadł mi do gustu. Często po wczesniejszym użyciu jakiejs maseczki czy żelu nie dawał sobie rady z uczuciem ściągniętej skóry. Szczególnych dokonań nie miał. Czy oczyszczał? nie zauważyłam. Delikatnie, ale naprawde bardzo delikatnie chłodził.