Pharmaceris, D, Duoaktywny żel micelarny do delikatnego oczyszczania i demakijażu twarzy i oczu

Żel polecany jest do oczyszczania suchej i bardzo suchej skóry twarzy ze skłonnością do podrażnień i zaczerwienień. Nadaje się także do demakijażu wrażliwej skóry oczu. Zastępuje tradycyjne środki myjące. Receptura żelu oparta jest na strukturze micelarnej. Dzięki temu, żel zapewnia jednocześnie oczyszczanie skóry twarzy i oczu bez konieczności tarcia. Wysokie bezpieczeństwo i delikatność gwarantują dodatkowo D-pantenol i alantoina, które łagodzą podrażnienia i przynoszą uczucie ukojenia i komfortu.

zły i kropka

Oh jakże słaby jest ten produkt!
Na plus właściwie tylko higieniczne opakowanie.
Konsystencja oleista. Produkt zupełnie się nie pieni. Nie jest to oczywiście wadą, ale też żel nie myje... Nie jest sobie w stanie poradzić nawet z różem na policzkach, czy niewodoodporną maskarą.
Być może zadowoli osoby o ekstremalnie suchej skórze, które się nie malują.
Dla mnie bezużyteczny.

nie do demakijażu

Kupiłam ten produkt skuszona niską ceną i opisem producenta. Wydawało mi się, że kosmetyk będzie idealny dla mnie, gdyż używam tylko płynów micelarnych do demakijażu - są idealne do suchej i wrażliwej cery. Pierwsze zastosowanie tego kosmetyku mnie wręcz przeraziło. Konsystencja dziwna, choć ciekawa :) ale.... makijaż zamiast znikać, zaczął mazać mi się cały po twarzy! Tusz do rzęs miałam wszędzie ;) Podkład również zamiast znikać-jak to przy demakijażu bywa, dalej był na twarzy, choć w nieco zmienionej formie :/ Stwierdziłam, że męczarnią jest próba usuwania tego wszystkiego, więc wzięłam zwykły płyn micelarny za bodajże 12-13 zł i zmyłam bez żadnego problemu wszystko co było na mojej twarzy.
Natomiast kosmetyk bardzo mi przypadł do gustu po zastosowaniu go po nocy. Cera fajnie nawilżona, miękka. To jedyny plus, ale kupiłam ten kosmetyk, żeby zmywać makijaż, a z tym sobie zupełnie nie radzi!
Nie próbowałam stosować go z użyciem wody. Być może to będzie lepsze rozwiązanie.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Uczulił mnie...

Kupiłam go w superpharmie w bardzo dobrej cenie. Skusilam się.. Nie było warto. Uczulił mnie, a rzadko cokolwiek mnie uczula.. Na twarzy pojawiły się czerwone, bolące plamy.
Nie dało się ich zamaskować nawet revlonem colorstay ;/ musiałam odwiedzić lekarza ;/
Dość dobrze poradził sobie z demakijażem ale to wszystko.
Niestety od razu go wyrzuciłam, aby przypadkiem mnie nie kusił koljeny raz .

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: niestety od razu wylądował w koszu

Słaby

Nadaje się do oczyszczania twarzy, ale jeżeli chodzi o makijaż to katastrofa.Tuszu do rzęs nie zmywa, nie wspominając już o wodoodpornym. Do tego zostawia nieprzyjemny film na twarzy. Katastrofa.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

TAK!

Jest bardzo wydajny , cena tez nie najgorsza,cera jest po nim delikatna , gładziusia , śliczna.Bradzo dobrze nawilza. Ja uzywam go wylacznie jako zel do mycia twarzy wiec polecam go wlasnie uzywac w ten sposob . Ja widze same plusy , polecam!

Sama mam cere tłusta , ale uzywam go na wieczor zeby ja nawilzyc bo jak wiadomo cere tlusta trzeba porzadnie nawilzac ;)

miłe zaskoczenie

Kupiłam go gdyż nie było żelu którego zwykle używam do mycia twarzy, pomyślałam że posłuży mi jako mleczko. Mam cerę tłustą, naczyńkową i wrażliwą(!!!) a ten micer okazał się po prostu zbawieniem dla mojej wrażliwej i wiecznie podrażnionej twarzy.Doskonale zmywa makijaż, oczyszcza pory, łagodzi i wycisza cerę. Moja twarz po użyciu tego kosmetyku mniej się przetłuszcza i naczynka są mnie widoczne takie wyciszone.Nakładam go delikatnie na twarz delikatnie masując, odczekuję moment i zmywam wacikiem lekko nasączonym wodą. Polecam zdecydowanie do skóry wrażliwej problematycznej.

Bardziej mleczko niż żel

Używam go od 2008 roku nieustannie. Posiadam cerę suchą/przesuszoną, wcześniej mieszaną. Zdobyłam go z polecenia od kosmetyczki w instytucie Erisa.
Długo nie potrzebowałam żadnego innego kosmetyku do demakijażu.
Nie moge powiedziec że zastepuje\'trzy kroki\' do demakijazu ale jako jeden \'z\' jest wspaniały!
-nie podrażnia wrazliwej cery
-nie przesusza, nie ściąga
-można stosować jako mleczko na wacik lub jako żel do mycia (uwaga nie pieni się)
-jest tani

Ogólnie bardzo wysokiej jakości produkt. Wada to trudna dostępność w aptekach. Odpowiadało mi bardziej wcześniejsze opakowanie z pompką, obecne jest nieco tanie. Nie rozumiem innych negatywnych opinii na jego temat. (?)
Używam tego produktu od: ponad trzech lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamietam

Średniak

Niby przeznaczony do skóry wrażliwej, jednak mnie podrażniał , i co najważniejsze zauważyłam po nim lekkie przesuszenie. Na minus idzie także konsystencja, lepi się skóry.

Muszę jednak przyznać ,że doskonale oczyszczał i był bardzo wydajny. Przy codziennym stosowaniu starczył mi na jakiś 1,5 miesiąca. Dobrze oczyszczał twarz, bez problemu zmywał makijaż, nawet wodoodporną maskarę. Jednak nie kupię ponownie .

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Mycie - tak, demakijaż - nie

Żel bardzo fajnie nadaje się do mycia twarzy - pozostawia cerę nawilżoną i nie przesuszoną. Natomiast z demakijażem zwyczajnie sobie nie radzi.

Plusy:
+ bardzo wydajny
+ nawilża skórę
+ ładnie oczyszcza nawet problemową cerę
+ można stosować go także przy myciu twarzy wodą
+ wygodne opakowanie z dozownikiem
+ nie podrażnia oczu

Minusy
- zdecydowanie nie jest to żel do demakijażu. Gdyby był sprzedawany jako zwykły żel do mycia to miałby u mnie bardzo wysoką ocenę. Skoro jednak producent obiecuje coś, czego płyn nie robi - trója

Używam tego produktu od: paru miesięcy, ale nie codziennie

ujdzie

Postanowiłam wypróbować podczas nieobecności na półce mojego ulubieńca Sensibio Biodermy, prawdę mówiąc skusiła mnie cena. Jak na apteczny produkt, całkiem niedrogi, ok. 27 zł. Całkiem nieźle usuwa makijaż, ale nie z oczu. Tusz schodzi dopiero jak porządnie potrę, co powoduje niesamowite pieczenie. Wygodne opakowanie z dozownikiem. Nie jest to mistrzostwo świata, ale może być.

Używam tego produktu od: ok. pół roku

Kiepski

Jeden z gorszych preparatów do demakijażu.
Nie radzi sobie z tuszem do rzęs (niewodoodpornym!), muszę za każdym razem poprawiać mleczkiem lub innym preparatem, bardzo szczypie mnie w oczy, poza tym pozostawia makijaż na twarzy. Po oczyszczeniu twarzy tym płynem konieczne są dalsze zabiegi usuwające makijaż.

Zdecydowanie nie polecam!!!!!

Używam tego produktu od:2 mies

bardzo fajny

kupiłam ten żel z myślą o demakijażu oczu i muszę przyznać, że całkiem fajnie sobie radzi, wystarczy chwilke przytrzymać płatek z żelem na oku i schodzi dokładnie cały tusz, w moim przypadku nie szczypie i nie piecze - co jest bardzo istotne bo mam wrażliwą skórę wokół oczu, troche dziwią mnie te negatywne opinie, bo ja jestem zadowolona. zapłaciłam 25 zł za 200 ml więc cena jest przystępna,nie wysusza, nie podrażnia. plusem też jest dozownik - nigdy nie wychodzi za dużo. żel jest zdecydowanie najlepszy jaki miałam do tej pory.

Używam tego produktu od:2-3 tygodni