Wibo, Night Fever Lip Gloss (Błyszczyk w pisaku)

Wibo, Night Fever Lip Gloss (Błyszczyk w pisaku)

Błyszczyk zamknięty w opakowaniu przypominającym flamaster. Nie klei się ani nie spływa z ust. Migocze przepięknie tysiącami drobinek.

Cena: 6zł / 5ml

/m/

Zdecydowanie nie

Bardzo rozczarowałam się po zakupieniu tego błyszczyka.
Zupełnie nie nadawał się do używania.
Miał w sobie duże drobinki brokatu, które były odczuwalne na ustach i dodatkowo je podrażniały.
Błyszczyk bardzo wysuszał usta.
Był okropnie nietrwały- po pół godzinie na ustach pozostawał sam brokat.
Ponadto produkt często się rolował, zbierał w kącikach, pozostawiał nieestetyczną białawą warstwę.
Opakowanie tandetne- bardzo nietrwałe.
Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Całkiem niezły..

Trzymam ten specyfik w ręku i nie wiem, co mam powiedzieć.

W sumie to nie jest zły.
+ przyjemny zapach
+ ładny kolor (odcień nr. 4)
+ trochę nawet nawilża
+ ładne opakowanie
+ niska cena

- okropnie się mazia po całej brodzie..

Ja już więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

nie wiem ... :/

opakowanie nowatorskie i mi odpowiadało akurat , ale konsystencja nie. szybko sie scierał, ale ładnie rozswietlał. mialam kolory ciemny roz i lekki pomarańczowy róż.nie podpawował mi ten blyszczyk, poleciałam oczywisciena opakowanie :D

Używam tego produktu od:roku

Nie!

Kategoryczne nie!
Kosmetyk mi nie odpowiada. Zapach zły, kolor i jakość.
Ściera się po godzinie, i pozostawia brzydkie resztki w kącikach ust.
Zapach zbyt słodki i kolor niezbyt ładny.

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: 1 nawet nie w połowie

Jest go bardzo mało

Jest go bardzo mało.Mam jeden nr 6-taki łososiowy,jedyny minus mało go!
ładnie błyszczy,genialny aplikator,SMAK SŁODKI zapachu nie posiada.Drogerie RossmannUżywam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 1 bo chyba go już wyrzuce
Aplikator to ścięty dzióbek,wykręcany więc to super pomysł,jedyny minus to to,że jest go bardzo mało i jest mało wydajny,szybko się kończy.Był kiedyś do zakupienia w Rossmannie,teraz niestety nie wiem:)
Chyba go wycofali z rynku,ma cudny zapach smak może nie jest zachwycający ale można wytrzymać.To taki mały gadżet na poprawę nastroju.Więcej go nie kupię,ponieważ mam chętkę na inne firmy kosmetyczne.Ten nie był wcale taki zły.
Z tego co wiem,niestety juz go nie produkują...był dostępny kiedyś w Rossmannie,niestety został zastąpiony innymi produktami Wibo.Średnio.
Z tego co wiem,to go już nie produkują zamiast niego weszły inne nowe,tzw nowości.Mało go,aplikator ciężko jest nazwac gąbeczką to raczej taki flamaster w pisaku,trzeba uważać na kolory,rozlewa się.Nie dla mnie,ale nie był zły.

mniam:)

Mam az 4 kolory od zeszlorocznych wakacji i to chyba mowi samo za siebie:) Podoba mi sie w nich wszystko: kolory, polysk samak, zapach, cena, rodzaj aplikacji itd... Gdyby jeszcze potrafily wytrwac pol dnia na ustach to murowany KWC:)

Nie kupie wiecej bo juz wycofali ta serie blyszczykow:(

całkiem przyjemny

Oceniam kolor brzoskwiniowy.
Błyszczyk ma bardzo wygodne i praktyczne opakowanie, dobrze się go wykręca i wygodnie aplikuje na usta.
Kolor jest pół-transparentny ale przy większej ilości jest dość wyraźny i kryjący. Ma drobinki ale nie wyglądają one rażąco na ustach i nie drapią, zlewają się z kolorem błyszczyka i nie rzucają się w oczy.
Konsystencja średnia, nie za gęsta i nie za rzadka, w sam raz aby błyszczyk nie spływał z ust ale jednocześnie ich nie sklejał. Trwałość nie powala ale też nie znika z ust natychmiast - ot taki średniak.
Zapach nie drażni, jest taki nieokreślony ale wyczuwalny.
Błyszczyk jest wydajny, może dlatego, ze nic nie wylewa się z opakowania a na usta nakłada się dokładnie taką ilość jaka jest potrzebna. Bardzo tani.
Nie wiem czy jeszcze go kupię, gdyż inne odcienie albo mi nie pasują albo mam już w swoich zbiorach.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

apetycznie^^

Jak napisałam w podsumowaniu recenzji błyszczyk jest apetyczny, odnosi się to do efektu na ustach:). Mam kolor 1, jest to taki stonowany róż, najbardziej pasuje do szarych ubrań (nie dobieram błyszczyka do stroju:P, po prostu szarości świetnie się z tym kolorem komponują;)). Przykrywa usta konsystencją, która nie jest, ani za gęsta, ani za rzadka, nie ma mowy o wylewaniu się za kontur ust. Panie narzekają na drobinki, przyznam, że takowych nie zauważyłam:P,chyba że nie chodzi o takie brokatowe, a rozświetlające:). Po nałożeniu czuć delikatne pieczenie, może to jakiś powiększający składnik? nie wiem, bo nie skupiałam się na tym:).Opakowanie nie jest dla mnie w żadnym wypadku odrażające, po prostu normalne, ale łatwo ulega destrukcji:P. Mi pękła zakrętka, ale da się zamykać.Jesli chodzi o trwałość-przyzwoita;). Polecam ten kosmetyk:) Bo większość jego cech jest na plus i to jeszcze przy tej cenie:)

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

przyzwoity

Błyszczyk jest bardzo przyzwoity i zdecydowanie lepszy niż sugerowałaby to jego cena.

Ma fajny kolor (nie wiem jaki to numer, taki mroźny beż), srebne drobinki i perłowa poświatę.
Daje naprawde fajny efekt.

Opakowanie choć niezbyt wyszukane, jest niezwykle praktyczne i poręczne, a aplikacja prosta.
Bardzo podoba mi się zapach tego błyszczyka, jest taki słodki i delikatny.
Nie wysusza ust ale tez nie utrzymuje się specjalnie długo. Ot, tak jak każdy inny.
Generalnie polecam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Taki sobie

Kolorek 6. o ile pamiętam , lecz nie taki cud jaki mi sie wydawał . Nie zbyt fajny bo różowy a tego nie cierpię dlatego nakładam na niego jeszcze zloty i jest super efekt ,pod to wszystko jeszcze odrobina podkładu na usta i masakryczny wygląd ..co do opakowanie nie mam zastrzeżeń jak to niektóre wizażystki piszą . Wytrzymałe opakowanie chodziarz trzeba przyznać ze te 3 ml. to trochę za mało . Dobrze odświeża ,lecz czuć to przez chwilkę . Może jeśli znajdę inny kolorek to jeszcze sie zastanowię ,ale najpierw zachwycam sie innym zakupem z serii wibo .

Ilość zużytych opakowań: 1 (jeszcze go mam)

Okropny

Okropny smak i zapach. Gdy przez przypadek się go troche zliże z ust jest niesmak w ustach. Nieciekawe kolory. Blyszczyk jest dziwnie gesty i ma okropne opakowanie.Trudno sie rozprowadza go na ustach,gdy zejdzie zostaja po nim tandetne brokatowe drobinki-chociaz to nie wyglada nawet na drobinki, tylko na zmielony piach. Osadza sie w kącikach ust.

Używam tego produktu od:6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1 nawet nie w polowie

średni

Taki typowy kosmetyk dla nastolatek. Ja bym go sobie sama nie kupiła ale dostałam więc używam od czasu do czasu.
przede wszystkim ładnie pachnie-owocowo, nie wysusza ust ale tez jakoś specjalnie nie nawilża. Poza tym drobink w tym błyszczyku są dość duże-nie jest to taki typowy brokat ale nie jst to też drobny pyłek.
No i najwieksza wada-opakowanie. Delikatnie mówiąc niewyjściowe;) Wstydzilabym sie go wyjąć przy ludziach i malowac nim usta :D

Używam tego produktu od: kilku miesiecy