Yves Rocher, Bio Specific Anti-imperfections, 2en1 Demaquillant + Tonique (Mleczko + tonik ściągający 2w1 )

Zawiera 3 substancje aktywne: taninę pochodzenia roślinnego, która zwęża rozszerzone pory, roślinny kompleks flawonoidów, który głęboko reguluje wydzielanie sebum przez skórę oraz łagodnie złuszczający kwas salicylowy. Produkt doskonale oczyszcza skórę oraz usuwa martwe komórki naskórka. Cera staje się wygładzona, jednolita i delikatna.

bardzo fajny na wyjazd

Dobry produkt, formuła 2w1 sprawdza się zwłaszcza w czasie wyjazdów. Skutecznie i szybko oczyszcza skorę z makijażu - wystarczą dwa, gora trzy płatki. Nie muszę po nim używać toniku. Deneruje mnie trochę jego rzadka konsystencja, takie rozwodnione mleczko. Buteleczka może być, zapach również przyjemny. Wydajny, polecam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Naprawde polecam

Zdecydowanie polecam, fajna konsystencja szybko oczyszcza przyjemny zapach i skóra jest po nim przyjemna w dotyku :)
Zdecydowanie wart swojej ceny!!

Używam tego produktu od: miesiaca

ujdzie

Calkiem niezły kosmetyk ale nie mam cierpliwości do takich:) Nieźle zmywa twarz ale po jego użyciu skóra sie troche lepi i trzeba koniecznie uzyc dodatkowo toniku i to cąłkiem mocnego.
Moze zastąpić ew. żel do mycia twarzy ale tonik jest po nim absolutnie niezbędny.
Poza tym ladnie pachnie, ma wygodne opakowanie, jest bardzo wydajny.
Ale nie uzywam codziennie, raczej od czasu do czasu.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: w tr. 1