Nuxe, Masque Frais Hydratant (Maseczka nawilżająco - odświeżająca)

Nuxe, Masque Frais Hydratant (Maseczka nawilżająco - odświeżająca)

Delikatna, kremowa maseczka na twarz i okolice oczu - przynosi natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie dzięki ekstraktom z baobabu, lilii, irysa i słodkich migdałów. Ekstrakt z nenufaru poprawia samopoczucie, lukrecja działa przeciw podrażnieniowo, opuncja wygładza.

W porządku

Maseczka jest okej. Nie zniewala, ale też nie jest bublem.

+wydajna
+skóra jest po niej faktycznie solidnie nawilżona

-jak dla mnie ma niemiły zapach co znacznie obniżało komfort stosowania

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

Przyjemna...

Kremy, peelingi i maseczki są kwestią indywidualną. Moja cera z tłustej, trądzikowej przeszła w mieszaną, czasami nawet bardzo przesuszoną na policzkach (szczególnie w okresie jesień-zima). Zatem maseczki staram się dobierać nad wyraz ostrożnie. Maseczka ma postać półprzezroczystego żelu o biało-perłowym zabarwieniu. Jej zapach jest trudny do opisania, aczkolwiek jest on przyjemny. Twarz po tej maseczce jest przyjemnie gładka i miękka, odczuwalnie nawilżona, a nawet powiedziałabym, że pełna blasku. Maseczka uspokaja zaczerwienienia, nie podrażnia ani też nie przesusza. Na szczęście nie zapycha, a co za tym idzie, nie pogarsza stanu cery.

Ilość zużytych opakowań: 10 saszetek o pojemności 4 ml

Bdb dla cery normalnej i mieszanej, nie dla suchej.

Maseczkę tę kupiłam ponieważ nie było mojej ulubionej maski Avene w aptece. Dostałam ją w promocji za 42 zł więc cena nie wydała mi się zbyt wygórowana. Produktów Nuxe raczej nie używam... dawno, dawno temu używałam ich kremu złuszczającego, ale od tej pory nic. Maseczka ta ma bardzo ładne matowe opakowanie. Jest jej faktycznie dużo bo 50 ml i jest bardzo wydajna. Używam już ponad 1 miesiąc 2, czasem nawet 3 razy w tygodniu i praktycznie jej nie ubyło.
Co do samej zawartości opakowania:
+ maseczka jest prawie przeźroczysta, lekko żelowa, ale mimo wszystko rzadka
+zapach jest niesamowicie przyjemny, nakładając ją mam wrażenie, że poddaję się jakiemuś zabiegowi w SPA
+ maska dobrze nawilża; ja najpierw wykonuje peeling enzymatyczny Lirene, a następnie wklepuję tę maseczkę; cera po takim zabiegu jest świetnie nawilżona i gładziutka
+ nie zapycha porów, co robią niestety niektóre maski nawilżające
+ można ją nakładać pod oczy, co jest chyba jej największym plusem, w tych okolicach maseczka daje sobie radę, dobrze nawilża i wygładza, nie podrażnia w najmniejszym stopniu

Uważam jednak, że maseczka ta jest dobra na okres wiosenno-letni. Przy okresie jesienno-zimowym by się raczej nie sprawdziła, jest zbyt lekka i zbyt mało treściwa. Nawilżająca, ale nie odżywcza.
Niemniej jestem zadowolona z jej zakupu, bo przyjemność użytkowania jest ogromna, ale nie wiem czy ją jeszcze kupię.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Jestem zadowolona

Jestem zadowolona z działania tej maseczki. Przy systematycznym używaniu daje efekty, skóra jest nawilżona, gładka, miła w dotyku. Niweluje uporczywe suche skórki, które psują na co dzień wygląd makijażu.
Nie podrażnia, nie powoduje pieczenia, czy szczypania, nawet nakładana po peelingu.
Zostawiałam ją niejednokrotnie na całą noc, nie powodowała zapychania porów, czy powstawania niedoskonałości.
Jedna z lepszych maseczek nawilżających.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt ml

Cudowna :)

Bardzo dobry produkt !
Rewelacyjna maseczka do suchej skóry (w moim przypadku), jedna z niewielu która ma tak widoczne działanie już od pierwszego zastosowania, świetnie nawilża, wygładza a nawet mam wrażenie, że wypełnia drobne zmarszczki. Można ją stosować również pod oczy, ja kładę niewielką ilość (jak krem) również na powieki - i nic się nie dzieje, nie podrażnia oczu.
Nakładam ją na twarz pod wieczór, rano skóra jest wygładzona i rozświetlona.
Dobra konsystencja, przyjemny zapach, chociaż na początku myślałam że będzie mi przeszkadzać, bo wolę bezzapachowe kosmetyki na twarz.
Polecam, to mój nr 1 w kosmetykach pielęgnacyjnych do twarzy !!!
Cena trochę za wysoka (zapłaciłam w aptece 63zł), ale z kolei jest wydajna, no i ten efekt :)
Używam tego produktu od: wielu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

raczej nie do suchej

Maseczkę dostałam jako gratis do kremu Suractivee, który bardzo sobie chwalę. Niestety maseczka jest słaba, nie nawilża, po nocy w niej nie czuje, żeby stan mojej cery się poprawił, tak jak ma to miejsce np. po masce Decleor. Generalnie nie widzę żadnych efektów. Na plus że nie uczula, bo czasem i to mi sie zdarza. Na pewno nie polecam do cery bardzo suchej.

Używam tego produktu od: 3miesięcy

Podoba mi się!

Przetestowałam już wiele maseczek nawilżających, ta ma kilka zalet, które dla mnie są bardzo istotne. Przede wszystkim ma świetną konsystencję, która nie klei się, nie jest tłusta, wchłania się całkowicie w skórę. Nie muszę jej zmywać, a nawet usuwać jej nadmiaru ze skóry. Mam bardzo suchą skórę i ta maseczka mi odpowiada. Zapach ziołowy, ładny. Właściwie mogę używać tej maseczki jako lekkiego kremu. Używam tego produktu od:1 miesiąc

średnia

nuxe uważam za bardzo dobrą firmę. Wiele z jej produktów bardzo lubię ale ta maseczka zdecydowanie do grupy lubianych nie należy. Efektów szczególnych nie widzę. Podobnie jak poprzedniczka uważam, że po po zastawieniu jej na noc, rano skóra jest jakby wysuszona...a nie taka rola maseczki...dwie gwiazdki daję za wydajność i przyjemność aplikacji.

Używam tego produktu od:6 mies.

zbędna

nawilża tylko doraźnie, solidny krem po niej to podstawa, po nocy z samą tylko maseczką skóra jest przesuszona, w wyraźnie gorszym stanie...na plus tylko to to, że nie szczypie...generalne produkt zbędny...nie pomaga a wręcz szkodzi...

Używam tego produktu od:kilkanaście razy
Ilość zużytych opakowań:jedno

cudo1

Maseczka jest super! Używam w duecie z maseczką oczyszczającą Nuxe i jestem zachwycona!

Plusy:

+ super nawilża
+ nie podrażnia
+ cera jest gładziutka, miękka, odżywiona, po użyciu buzia wygląda bardzo zdrowo!

Ilość zużytych opakowań: dużo

Rewelacja!

Wydaje mi się, że warto zwrócić uwagę na ten świetny produkt. Doskonale spełnia swoje zadanie- cudownie nawilża, odpręża, doskonale poprawia kondycję skóry po opalaniu, w trakcie letnich miesięcy, taka maseczka przed snem- absolutna doskonałość.
Również rano, przed nałożeniem kremu, ta maseczka po prostu świetnie przygotowuje twarz na cały dzień, szczególnie latem.
Produkt można stosować również pod oczy! Nie znoszę, kiedy ciągle widzę tekst: omijać okolice oczu... Ale ten problem został rozwiązany i moje marzenie o maseczce
r ó w n i e ż p o d o c z y spełniło się.

Używam tego produktu od: używałam

Lubię ją

Jestem bardzo zadowolona z tej maseczki. Podoba mi się jej lekka konsystencja - nie zawsze mam ochotę na gęste i kremowe maseczki nawilżające, wtedy z przyjemnością sięgam po tubkę Nuxe. Po jej użyciu skóra jest nawilżona, gładka, ma ujednolicony koloryt. Ogromny plus za to, że można ją nakładać również pod oczy! Efekty nie są może niezwykle długotrwałe, ale ja odczuwam wyraźną różnicę, gdy zastosuję ją na wieczór po całodziennym przebywaniu w klimatyzacji, przed monitorem i w zakurzonym mieście ;) Skóra od razu wygląda inaczej.
Dzięki przyjemnemu zapachowi działa na mnie relaksująco. Bardzo ją lubię i na pewno kupię ją ponownie, zwłaszcza że jest niesamowicie wydajna.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze