Nuxe, Tonific Fermete Creme Raffermissante Intensive (Intensywnie ujędrniający krem do ciała)

Intensywnie ujędrniający krem do ciała z bambusem, wyciągami z roślin amazońskich oraz tajemniczo brzmiącym wyciągiem z kigelii afrykańskiej (drzewa kiełbasianego). Preparat mieści się w słoiczku,
ma beżowy kolor oraz dość gęstą konsystencję. Dodatkowo ma za zadanie intensywnie nawilżać skórę.

Skład: Aqua (Water), Butylene Glycol, Cyclopentasiloxane, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Diethylhexyl Carbonate, Glycerin, Methylsilanol Mannuronate, Tristearin, Cetyl Palmitate, Stearyl Heptanoate, Dimethicone, Cetearyl Glucoside, Polymethyl Methacrylate, Stryphnodendron Adstringens Bark Extract, Bambusa Vulgaris Extract (Bambusa Vulgaris Leaf/Stem Extract), Kigelia Africana Extract (Kigelia Africana Fruit Extract), Solanum Lycopersicum Extract (Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit/Leaf/Stem Extract, Sambucus Nigra Water (Sambucus Nigra Flower Extract), Terminalia Catappa Extract (Terminalia Catappa Leaf Extract), Mourera Fluviatilis Extract, Phenyl Trimethicone, Tocopherol, Tannic Acid, Parfum (Fragrance), Citral, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Sodium Acrylate / Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Phenoxyethanol, Sucrose, Propylene Glycol, Acetylated Glycol Stearate, Isohexadecane, Cyclohexasiloxane, Serine, Xanthan Gum, Methylparaben, Arginine, Dimethiconol, Tromethamine, PCA, Chlorphenesin, Phytic Acid, Polysorbate 80, Maltodextrin, Alanine, Butylparaben, Ethylparaben, Threonine, PVP, Isobutylparaben, Propylparaben, Potassium Sorbate, Caprylic/Capric Triglyceride, Sorbic Acid [N1302/A1] (25.04.2009)

Cena: 100zł / 200ml
/m/

Mieszane uczucia

Lubię testować nowości kosmetyczne, dostałam ten krem od znajomej do testowania

+ przyjemny rześki zapach
+ ładne, kolorowe opakowanie
+ szybko się wchłania

- po zużyciu całego opakowania nie zauważyłam poprawy jędrności skóry
- mało wydajny
- drogi

Podsumowując sama nie zapłaciłabym za niego takiej ceny

Ilość zużytych opakowań: zużyłam całe opakowanie

Aromatycznie duże wrażenie, średnie ujędrnienie

Krem otrzymałam w wersji probek razem z nawilzajacym mleczkiem hojnie dodawanych do zakupów. NIe szaleję za Nuxe, choć chetnie testuje ich produkty.Krem porownuje do ujędrniającego Elancyla.

+ gęsta przyjemna konsystencja o bezowym kolorze
+ cudowny bambusowo-cytrusowy zapach
+ pozostawia skórę miekką i gladką
+ lekko napina
+łatwa i przyjemna aplikacja
+ szybko sie wchłania
+ nie pozostawia lepkiej powloki
+ ładne estetyczne opakowanie

+/- przecietnie nawilza (moze wysuszac)
+/- średnio ujędrnia (w porównaniu z Elancylem)
+/- słabo wydajny

- cena
- roluje się: silikony wysoko w skladzie

Czuje sie po raz kolejny rozczarowana Nuxe, dobrze ze choć dzieki próbkom. Seria Tonific wydawała mi sie atrakcyjna, jednakże jesli chodzi o skutecznosc to jest ona bardzo słaba jak za taką cenę. Krem ma świetna konsystencje i zapach i to dwa jego mocne plusy. Skład tez nie jest zły.Ujędrnienie i nawilżenie sa na poziomie średnim i niestety słabszym niż Elancyl, który mialam okazje stosować. Nuxe nie jest zły, jesli chodzi o ujedrnienie, jest ono jednak na tyle średnie, ze nie warte tych pieniedzy, w dodatku jest bardzo słabo wydajny nawet stosowany na brzuch, uda i biust. To co go kompletnie mnie do niego zniecheca, to fakt ze sie roluje-silikonowa powłoczka, która wprawdzie zatrzymuje wilgoc w naskórku oraz daje wrazenie gładkosci i miekkosci, ale nie znoszę, gdy sie roluje.
Podsumowujac-produkt dobry w kierunku przeciętny.

Używam tego produktu od: miesiac

Ilość zużytych opakowań: 4x15ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Paskudny

Otwarcie pisząc, odradzam tego kosmetyku nawet największemu wrogowi. Sama nigdy wcześniej nie używałam gorszego ujędrniacza ! Już od pierwszego wcierania kremu byłam totalnie zawiedziona :(.

Po pierwsze, krem wałkuje się paskudnie, kiedy chcę wykonać masaż. Służy jedynie do powlekania na skórę - to wszystko. Poza tym odnoszę wrażenie jakby miał w sobie "tony" silikonu.
Konsystencja jest gęsta, ale jakoś mało wydajna.
Jedyny mini plus za to, że jeszcze nie zwymiotowałam od jego zapachu. Zbyt intensywny, duszący.
Dziewczyny, w 100% nie polecam.
Nie wiem co mnie podkusiło, by wydać na niego pieniądze... Zwykła babska ciekawość :) I pomyśleć, że zamieniłam go na Lierac\'a Body Activ Modelage...
Eh, żałuję :(, a jeszcze mi tyle zostało tego paskudnego mazidła... :(

Używam tego produktu od: kilku dni

przyjemnosci uzywania...

Ten kremik jest super, dosc szybko sie wchlania nie pozostawiajac tlustego filmu na skorze.
Poza tym nawilza skore na caly dzien i ma przyjemy zapach.
Co do ujedrniania jeszcze nie widze efektow, ale skora jest naprawde w dobrej kondycji.
Genialny produkt na chlodniejsze miesiace, kiedy skora potrzebuje odzywienia i przygotowania do lata.
Jedna gwiazdke odejmuje za cene!

Używam tego produktu od: 2-mcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie1-wszego

Dobry. na pociążowe brzuszki

Krem kupiłam 2 lata temu, pod koniec ciąży, z myślą o wspomaganiu regeneracji po porodzie.
Bardzo podobał mi się zapach, delikatny i świeży. Konstystencja tez, nie był ciężki mazidłem, ale lekkim kremem w kierunku mleczka.
Bardzo dobrze nawilżal i odzywiał. Miałam wrażenie, ze "wzmacnial skórę", wspomagał regenerację.
Opakowanie kolorystycznie sympatyczne, ale wolałabym z dozownikiem.
Przyznaję trzy i pół gwiazdki ( pół odejmuję za zbyt wysoką cenę, pół za opakowanie, pół za to, ze krem z YR lepiej sobie poradził ;) )

SUPER

Dobry produkt! Swietnie dziala na skore,odzywia,ujedrnia. Ma bardzo swiezy zapach i lekka konsystencje. Bardzo podobny do mleczka z tej serii i mysle,ze cena jest troszke przesadzona. Mozna troszke dolozyc i kupic cos,co lepiej zadziala w dziedzinie ujedrniania.Jednak produkt wart przetestowania:)Używam tego produktu od:pare lat
Ilość zużytych opakowań:2-3

Bardzo go lubię

Dla mnie ten krem nie ma wad.
Nie przesuszył mi skóry, szybko widać efekt ujędrnienia, nakłada się wygodnie i dobrze wchłania mimo wydawać by się mogło topornej, gęstej konsystencji. Jest wydajny ale ja stosuję go jako kurację na biust, brzuch, pupę i uda, opakowanie się kończy zmieniam na coś innego a potem do niego wracam za jakiś czas. Opakowanie wygodne, chociaż ja wolałabym takie z dozownikiem.
Zapach to czysta przyjemność :)
Na stałe zagościł w mojej łazience :)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 albo 4

krótkotrwały efekt..

Moja recenzja będzie nieco niespójna.

Na wstępie napiszę, że świetnie ujędrnia, świetnie się wchłania, pachnie magicznie. Więc skąd 3 gwiazdki? Dlatego, że efekt utrzymuje się..do kąpieli :(

Mam wrażenie, że jestem po prostu nasilkonowana i skóra wydaje się bardziej sprężysta, jednak przy myciu się zmywa się odczuwalnie film, który zostawia kremik i czar pryska..:( a stosowałam go dość długo- efektów które mogłabym zauwazyc - brak.

Używam tego produktu od: używałam ze 3 miesiące

Ujędrnia zawodowo

Idealny krem ujędrniający. Nie przesusza skóry, co zdarzało się i droższym i tańszym preparatom. Skóra jest na prawdę miękka i napięta. Krem ma dość gęstą konsystencję, co ułatwia nakładanie. Bardzo ładnie się wchłania. Do tych wszystkich zachwytów dodam jeszcze, że ma wygodne opakowanie i przyjemny zapach.

Odejmuję jedną gwiazdkę za parabeny w składzie.

Ilość zużytych opakowań: kilka

podraznia

Niestety nie przekonalam sie o wlasciwosciach ujedrniajacych, gdyz ten (jak i kilka innych kosmetykow NUXE) krem powoduje wysyp krostek na calym ciele - gdzie tylko zastosuje. Podobny efekt dawal Garnier balsam ujedrniajacy. Byc moze to tylko uczulenie ale rowniez siostra ktorej oddalam kosmetyk zauwazyla podobny objaw.

Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowań:1/4

swietnie ujedrnia

Krem stosuje glownie do pielengnacji piersi ale przy pierwszym opakowaniu smarowalam tez pupe i brzuch.

Skora jest napieta, dobrze nawilzona. Przy regularnym stosowaniu zauwazylam ogromna poprawe jedrnosci skory piersi.

Nawet gdy odstawilam go na kilka dni skora nie wrocila do poprzedniego stanu.

Ladny zapach, neutralny kolor, opakowanie wygodne.

Używam tego produktu od:2-3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Średniak

Kupiłam ten krem sugerując się KWC w kategorii "ujędrniające". Bardzo odpowiada mi się zapach - świeży, rześki, nietuzinkowy. Krem rozsmarowuje się łatwo i co ważne dla mnie, szybko wchłania (nawet bardzo!). Ładnie nawilża okolice brzucha, ud i pośladków, bo na te właśnie rejony jest stosowany. Niestety - efekt nawilżenia jest krótkotrwały. O ujędrnieniu nie ma mowy. Nie zauważyłam żadnej poprawy w tym względzie i dlatego daję 3 gwiazdki. Można polecić go osobom, które nie mają cierpliwości do czekania aż stosowany specyfik wchłonie się i osobom, które lubią świeże zapachy. Natomiast zupełnie nie polecam szukającym dobrego ujędrniającego specyfiku. Nuxe jest za słaby. Cena powala, wydajność kiepska.Używam tego produktu od: 3 mc (b.oszczędnie i tylko na wybrane partie ciała)