Jantar, Mgiełka nawilżająco-ochronna z wyciągiem bursztynu i filtrami UV (stara wersja)

Mgiełka nawilżająco-ochronna z wyciągiem bursztynu i filtrami słonecznymi do włosów. Zawiera aktywny wyciąg z bursztynu, proteiny pszeniczne, ekstrakt z zielonej herbaty d`pantenol. Nawilża, wzmacnia i chroni włosy przed niekorzystnym wpływem środowiska w każdych warunkach.

Idealna na lato :)

Od lat jestem fanką kosmetyków Farmony - świetne kosmetyki, ogólnodostępne, za naprawdę niewielką cenę :)

Mgiełkę otrzymałam jako nagrodę w konkursie na jednym z portali społecznościowych i okazuje się, że był to strzał w dziesiątkę! Odkryłam cudo, o którym wcześniej nie miałam pojęcia :)

Bardzo lubię odżywki bez spłukiwania. Po tej mgiełce włosy ładnie się błyszcza, dobrze się rozczesują. Szczególnie dobrze działa podczas gorących dni - włosy się nie przesuszają, nie plączą i nie płowieją. Dodatkowy plus za filtr, w lecie niezastąpiona.

Po raz kolejny potwierdza się ,że polska firma robi jedne z najlepszych kosmetyków :)

+cena
+przyjemny zapach
+świetnie chroni włosy przed słońcem
+nie powoduje przetłuszczenia włosów
+nie podrażnia skóry głowy
+włosy łatwiejsze do rozczesywania

- trudno dostępna w drogeriach (jedynie w internecie)

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

porażka!

Włosy po mgiełce są przesuszone, rozczesują się jeszcze gorzej, niż bez niej. 2 skladnik to alkohol (serio? alkohol do mgielki NAWILZAJACEJ?!). Plusem jest jedynie cena...

Niestety, myslalam, ze produkty jantar mnie zadowola, tymczasem wiem, że nigdy wiecej nie wroce do tej mgielki.

warto spróbować!

Przeczytałam wiele negatywnych opinii na temat tej mgiełki. Każdy ma inne włosy, jednak u mnie sprawdza się dobrze. Lubię jej zapach. Mam lśniące włosy, chociaż myślę, że to zasługa kultowej wcierki. Mgiełka to mgiełka, nie używam jej tak sumiennie jak innych kosmetyków - ot parę psiknięć na wilgotne włosy. Myślę, że jestem w stanie przeżyć bez tej mgiełki, jednak lubię mieć ją w szafce i zawsze kupuję, kiedy brakuje. Moim zdaniem warto wypróbować, może akurat przypadnie Wam do gustu? :)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: ponad 6

Rozczarowała mnie

Dziewczyny jeśli tak jak ja zachwyciłyście się wcierką do włosów tej samej firmy nie kupujcie tej odżywki, bo się rozczarujecie tak jak ja!

Mam wrażenie, że to jakiś nieudany produkt tej marki...

Nie zachwyciła mnie absolutnie, spodziewałam się czegoś lepszego, w ogóle jej nie polubiłam.

Nie obciąża włosów- to fakt, na tym się jednak kończą plusy.

Czy nawilża, odżywia, chroni? No nie wiem, może tylko trochę...

Taka zwyczajna odżywka, naprawdę żadna rewelacja.

Męczę opakowanie, ale chyba oddam ją komuś innemu albo wyrzucę, bo naprawdę jest słaba..

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe i chyba do końca nie dotrwam

pieniądze wyrzucone do kosza

Zadowolona z wcierki Jantar pokusiłam się na tą mgiełkę. Niestety bardzo się na niej zawiodłam. Po użyciu włosy miałam tak strasznie przesuszone że czułam jak mi sie w palcach łamią a o ułożeniu ich nie było mowy. Po paru użyciach przyjrzałam sie składowi tego "cuda". Woda a na drugiej pozycji alkohol! nie wiem kto wpadł na taki genialny plan i jaki był tego cel ale na pewno nie nawilżenie o jakiej mowa jest w opisie tego specyfiku.
Ze spuszczoną głową powróciłam do mgiełki termoochronnej marionu. Już jej nie zdradzę.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1/4 buteleczki

Nie, nie i jeszcze raz nie.

Mgiełkę zakupiłam przez przypadek bo nie było wcierki saponics, więc pokusiłam się na tą. i to był mój błąd za który przyszło mi płacić podczas każdego mycia. według mnie nic nie robi. włosy były poplątane, matowe, nie rosły szybciej. Jedno co zrobiła to łupież i swędzenie skóry głowy.
\\nwięcej jej nie kupię.

jestem na nie

kupiłam tą mgiełkę bo nie było akurat wcerki . Zawiodłam się . Włosy nie były lśniace , stały się przesuszone , nie chciały się rozczesać a wrecz były splątane bardziej .
Zapach , psidadełko i cena ok .

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

jest dobra!

Dziewczyny mogę ją polecić bo jest na prawdę świetna! włosy rosną, oczywiście przy regularnym stosowaniu. Czy wypada mniej to nie wiem, bo mam wrażenie że wypada mi tyle samo co wczesniej ale mogę z czystym sumieniem potwierdzić iż włosy rosną i to dość szybko! polecam!

Używam tego produktu od: ok.2 miesięcy

nic szczegolnego...

Kupilam produkt ze wzgledu na zachwalanie go przez inne dziewczyny, mam bardzo zniszczone, suche, cienkie wypadajace wlosy, niestety po uzyciu buteleczki nie zauwazylam zadnej poprawy, ma ladny zapach, ale nic wiecej, czy bym kupila znow? chyba nie...

tak

Uzywalam go wraz z szamponem i wcierka z tej serii i musze powiedziec, ze jestem zadowolona z tej kuracji. Mgiełke jednak traktowalam jako dodatek, ktory wzmoci efekty stosowania wcierki i szamponu. Bardzo szybko mi sie skonczyla, byc moze dlatego, ze za duzo jej nakladalam.

Jak na ta cene polecam wyprobowac ten produkt poniewaz moje wlosy widocznie nabraly blasku, nie zostaly obciazone a dodatkowo zauwazylam szybszy wzrost wlosa.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Jak najbardziej na tak

Dużo czytałam o produktach Jantar i skusiła mnie niezbyt wygórowana cena mgiełki. Mam grube włosy , matowe i nie do rozczesania . Po użyciu mgiełki ( nie wielkiej ilosci ) włosy nabierają blasku i dają się okiełznac :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

dla mnie niewypał...

Kupiłam ten spray, gdyż słyszałam bardzo dobre opinie. Ja jednak rozczarowałam się tą odżywką, gdyż nie zauważyłam naprawde żadnych efektów, a nawet gorsze przesuszenie włosów spowodowane zapewnie alkoholem, który wchodzi w skład... odżywka miała też spowodować łatwiejsze rozczesywanie, a moje włosy jak się plątały tak były splątane

Używam tego produktu od: 3 miesiecy