Rimmel, Cool Bronze Mousse Bronzer

Rimmel, Cool Bronze Mousse Bronzer

Delikatnie brązuje skórę i nadaje jej pięknie opalony koloryt. Chłodząca formuła idealnie matuje skórę. Trwały wg producenta do 16 h. Dostępny w dwóch odcieniach. Z kolekcji limitowanej.

Cena: 20zł / 18ml
/bw/

Sam brokat!

Mam odcień 001 (Light Glow) i stwierdzam, że ten bronzer jest fatalny... Ciężko go ładnie, równomiernie nałożyć, bo strasznie szybko zasycha na skórze, przez co zamiast pięknej opalenizny bardzo łatwo można zrobić sobie na twarzy brudno-brązowe plamy. A kiedy w końcu po ciężkich bojach uda nam się sprawnie toto rozsmarować, pojawia się jeszcze bardziej niemiła niespodzianka - twarz świeci się jak choinkowa bombka, bo kosmetyk zawiera mnóstwo paskudnych brokatowych drobinek! Sama brązująca baza też nie jest fajna, bo mocno matowa, przez co mamy takie nietrafione zestawienie: płaski mat+złoty brokat, co w rezultacie daje niestety mocno tandetny efekt - a chyba nie o to tu chodziło, prawda? Sam kolor jest OK, na twarzy wygląda naturalnie i ładnie poprawia odcień cery, ale to niestety za mało, bo cała reszta w tym bronzerze sprawia, że koniec końców skóra wygląda na zmęczoną i po prostu nieładną. Jeszcze wspomnę tylko, że bronzer strasznie szybko wysycha w pojemniczku na "gumę", z którą nie da się nic zrobić i po jakimś czasie nadaje się tylko i wyłącznie do wyrzucenia. Aha, ostatnio testowałam u koleżanki ciemniejszy odcień, który wydaje się być lepszy, bo nie ma tych wstrętnych drobin, ale ogólnie rzecz biorąc - z drobinkami czy bez - delikatnie mówiąc nie powala ten kosmetyk na kolana i tyle. Nie polecam.

Używam tego produktu od: roku (co jakiś czas)

Kiepski

Kupilam go w wakacje w Anglii zachecona promocyjna cena i dzialaniem brazujacym. Juz po pierwszym nalozeniu zauwazylam,ze jest cos nie tak. MIanowicie, tworzy sztuczny efekt na twarzy a ten odcien brazu nie wygladal estetycznie. Co wiecej,musialam zmieszac go z podkladem, bo wymagal nadludzkiego wysilku, by mozna go bylo nalozyc rownomiernie. To rowniez nie pomoglo. Odlozylam podklad i od ponad pol roku i nawet go nie uzywam. Wg mnie odpowiedni tylko dla osob o idealnie gladkiej cerze-wszelkie niedoskonalosci, blizny po tradziku potrafi niezle uwidocznic...

Używam tego produktu od:pol roku

bardzo dobry

ogólnie rzecz biorąc kosmetyk jest rewelacyjny jeśli chodzi o właściwości nadawania połysku skórze i jej przyciemniania ... mam odcień medium glow a karnację dosyć ciemną, jednak mimo wszystko zostają bardzo ciemne smugi gdy niedokładnie się rozetrze ... może źle dobrałam odcień, jednak rzeczywiście dosyć szybko zasycha i jeżeli się nie pospieszymy z roztarciem to ciężko poprawić. ogółem produkt bardzo dobry pomimo moich osobistych zastrzeżeń, wynikających jednak z małego jeszcze doświadczenia w używaniu podkładów o konsystencji musu, jak i dobrania zbyt ciemnego odcienia jak na tą porę roku, gdy jestem bardziej blada niż opalona :) mimo wszystkich minusów, polecam !

Używam tego produktu od: ponad tygodnia
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze

naprawdę cool bronze :)

Świetny kosmetyk, aż żałuję ze to limitowanka i rozważam zrobienie zapasów :) Pięknie brązuje i rozświetla, drobinki ma praktycznie niewidoczne, ale cera wyglada jak po letnich wakacjach w tropikach. Co mnie zdziwiło to to, że faktycznie chłodzi i bardzo dobrze matuje, lepiej niż niejeden puder matujący :ehem: Skora wygląda świeżo i promiennie. Rozprowadza się łatwo, nie robi smóg, faktycznie trzyma się twarzy cały dzień, nawet upalny. Mam wersję jaśniejszą, jestem blondynką i wygląda on na mnie bardzo naturalnie. Polecam :)

....::::::Genialny:::::.......

Lubię być opalona a potem opaleniznę podkreślać. Tak więc nowym nabytkiem był ten brązer. Uwagę przykuwa ładne wakacyjne opakowanie. A do rzeczy-
nie zauważyłam żadnych minusów tego produktu (tak samo nie zauważyłam tych drobinek - są takie malusie a w słońcu bardzo ładnie i naturalnie się prezentują - bez tandetnego efektu)
Jest on lekki (moim zdaniem świetna konsystencja) łatwo się rozprowadza tylko trzeba uważać i robić to w miarę sprawnie gdyż szybko zasycha i trudno zrobić poprawki. Cera jest świeża przez cały dzień - nie wiem czy 16h bo zawsze wcześniej zmywam makijaż natomiast super matuje cerę (mam mieszaną i na tym mi zależy)
:) Mój ideał. :)
Kolejny raz żałuję, że używam produktu z limitowanej serii

Używam tego produktu od: ponad tygodnia

Ideał na lato

Podkład jest idealny na lato, ponieważ rzeczywiście buzia posmarowana nim wyglada na opalona, wypoczętą. Dobrze się go rozprowadza, nie tworzą sie smugi. Daje ładne, pudrowe wykończenie. Ma drobinki, które najpierw wydawały mi się tandetne, jednak przekonałam się do nich, bo buzia w słońcu wygląda rewelacyjnie, tak jakbym własnie wróciła z plaży. Jedyny minus:kiepsko matuje. Własciwie w ogóle nie matuje. Ale w końcu od czego sa pudry matujące :D

Używam tego produktu od:tygodnia