Synchroline, Thiospot Intensive (Krem rozjasniający przebarwienia) (stara wersja)

Krem usuwający przebarwienia zalecany jest dla wszystkich rodzajów skóry. Jego receptura charakteryzuje się doskonałą wydajnością. Krem szybko się wchłania i nie pozostawia skóry tłustej ani lepkiej.
Zaleca się nakładanie kremu cienką warstwą 1 lub 2 x dziennie na obszary skóry ze zmianami pigmentacyjnymi. Po nałożeniu należy delikatnie wmasować krem, aż do całkowitego wchłonięcia.
Krem jest szczególnie zalecany do stosowania przy dużych zmianach pigmentacyjnych oraz na obszarach z dużą ilością małych plam.
Uwaga: zaleca się unikać bezpośredniego eksponowania obszarów leczonych na promienie słoneczne lub stosować krem ochronny z wysokim faktorem. Pozwoli to uzyskać optymalny rezultat terapii.
Zawiera składniki tj. kwas a-liponowy +EFA, ester tetraizopalmitynowy i kwas mlekowy.

Naprawdę działa!!!

Krem na prawdę działa!!! Zakupiłam go w aptece,ponieważ raz że nie znałam tej firmy i chciałam przetestować coś nowego, dwa- produkt ten był stosunkowo niedrogi w porównaniu do innych,aptecznych z tej kategorii.

Konsystencja- dość rzadka, łatwo rozprowadza się na twarzy. Krem się roluje, toteż stosuję go na noc

Zapach-kwaśny,dziwny, aczkolwiek mnie to nie przeszkadza,nie kupuję kremów w aptece dla zapachu,tylko dla działania

Wydajność- baaaardzo wydajny.Nakładam go cienką warstwą, w miejscach przebarwionych aplikuję go nieco więcej i intensywniej masuję

Skład- dla mnie bomba!! Mam w tym kremie wszystko-działanie przeciw przebarwieniom, przeciw oksydacyjne i przeciwtrądzikowe

Kwas mlekowy- składnik NMF, wykazuje mniej drażniące działanie,aniżeli powszechnie stosowany w produktach p/przebarwieniom kwas glikolowy, ma działanie przeciwzmarszczkowe, nawilżające, działa p/bakteryjnie, sprawia,że składniki zawarte w kosmetyku lepiej się wchłaniają

Kwas oktadekadienowy- rozjaśnia, poprawia koloryt skóry, jest nowym składnikiem preparatów o działaniu przeciwtrądzikowym

Kwas liponowy- bardzo silny antyoksydant, przez co będzie opóżniać procesy starzenia, wygładzać drobne zmarszczki, działa p/utleniająco i fotoochronnie, reguluje wydzielanie melaniny

Linolan etylu- działanie keratolityczne, rozjaśnianie przebarwień, działa również przeciwtrądzikowo

A jak preparat działa na moją skórę?
Kupiłam go głównie ze względu na moje przebarwienia pozapalne. Świeże przebarwienia zostały zniwelowane po niecałych 2 tyg. Te starsze stały się dużo jaśniejsze, prawie niewidoczne. Odkąd zaczełam stosować krem nie pojawiła się na mej faciacie żadna niespodzianka typu pasudna,czerwona gula i inne tego typu historie. Co do działania antyoksydacyjnego- tego nie wiem, pewnie dowiem się za kilka/kilkanaście lat.

Napewno kupię go ponownie,bo mam preparat 3 w 1 w rozsądnej cenie.

Minusem jest jedynie to,że się roluje (jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza, bo i tak stosuję na noc).

skuteczny

krem stosuje tylko na noc gdyz pod makijaz kompletnie sie nie nadaje ,poniewaz roluje sie...ale...jako jeden z wielu pomogl mi rozjasnic w duzym stopniu moje przbarwienia posloneczne,ktorych nabawilam sie w zeszlym roku nie stosujac zadnych filtrow przy opalaniu....tak wiec stosuje ten kremik juz kilka miesiecy z roznymi przerwami ale rozjasnil mi plamy do tego stopnia ze dzis prawie ich nie widac. uzywalam probek ktore zakupilam na all wiec cena kuracji tez byla przyzwoita.tak wiec cierpliwosci a efekty napewno przyjda z czasem...:)

Nie działa

Nie wiem, czy jest sens oceniać pod jakimkolwiek innym względem preparat na przebarwienia, jeśli nie działa właśnie na nie. A ten nie działa, a nawet mam wrażenie, że je przciemnia. Poza tym:
- śmierdzi
- roluje się na skórze masakrycznie (zapomnij o makijażu)
Natomiast ładnie wygładza skórę, ale przecież nie po to jest kupowany... Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań:2 (drugie pod koniec wywaliłam)

Brak efektów

Używam tego kremu wraz z rollerem tej serii dla mocniejszego efektu i nie widzę żadnego rozjasnienia. Mam nawet wrażenie że plamy są na większym obszarze niż przed stosowaniem.
Czasami lekko szczypie co myslałam że jest powodem tego że zaczyna działać ale nic z tego. Po nocy z tym kremem przebarwienia mocno czerwone a nie mam wrażliwej cery.

Używam tego produktu od: 1,5 mca

Skuteczny

Walczę z przebarwieniami od dłuższego czasu i wypróbowałam kilku produktów z "wyższej i niższej półki" ale tylko ten poskutkował. Przebarwień nabawiłam się dwuetapowo: najpierw na słońcu w Indiach - powstały ciemne plamy pod nosem (wcale nie sexi wąsik) a potem w trakcie ciąży - wielkie piegi na policzkach. Próbowałam preparatów chemicznych a potem mikrodermabrazji ale skutek był żaden (jeśli nie liczyć wielkiego strupa po dermabrazji) dopiero po thiospocie coś zaczęło się dziać. Mimo, że jestem w trakcie kuracji już zauważyłam że plamy się rozjaśniły, zarówno te starsze słoneczne jak i te młodsze ciążowe. Krem jest wydajny, przy pierwszych zastosowaniach lekko szczypiący. Co do zapachu to się nie wypowiadam, kwestia gustu. Mnie w każdym razie specjalnie nie przeszkadza. Używam go codziennie wieczorem a jeśli pogoda jest pochmurna to również i rano. Obowiązkowo oczywiście poprawiam wysokim filtrem, mimo że producent twierdzi że filtr znajduje się w składzie preparatu. Tworzy delikatną warstwę, która przy pocieraniu lubi się złuszczać więc pod makijaż nie bardzo się nadaje. Polecam wszystkim zrozpaczonym swoimi plamami bo aż do zastosowania thiospotu sądziłam, że przyjdzie mi już z nimi żyć zawsze.Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: poniżej połowy opakowania

wybiela jak perhydrol!;))

Po ciąży, w której miałam cudowną cerę, oczywiście chronioną filtrami 50+, żeby nie nabawić się przebarwień, nastał niestety czas "poporodowy":)) Zauważyłam, że poglębiły mi się bruzdy od śmiechu (nosowo-wargowe), cała skóra jakby się "poluzowała" i zrobiła taka zmęczona, ale nie szara, tylko o dziwo, leciutko brunatna. Właściwie te przebarwione miejsca (broda, okolice bruzd nosowo-wargowych, nad ustami i trójkąt przy nosie) nie rzucały się mocno w oczy, z podkładem twarz wyglądała idealnie, ale powodowały, że moje bruzdy, w zasadzie naprawdę niewielkie, wydawały się z racji tego zacienienia o wiele większe, niż w rzeczywistości.
Postanowiłam zafundować sobie kurację szokową - przeciwzmarszczkową i wybielającą, a warunki miałam naprawdę rewelacyjne, bo wychodziłam tylko na kilka minut dziennie rano do sklepu, który mam pod samym domem, a potem cały czas siedziałam w domu i mogłam się mazać, czym dusza zapragnie, nie strasząc otoczenia:))
Z wybielaczy kupiłam więc: Neostratę, Albucin Max, Albucin z filtrem 40 i właśnie Thiospot - w postaci kremu oraz 2szt. płynu z kulką do smarowania miejscowego.
Efekty kuracji rewelacyjne!! Neostrata była dobra, ale twarz miałam czerwoną, Albucin Max też oceniam jako chyba jeszcze lepszy, zwłaszcza, że nie czerwienił mnie tak mocno. Po zakończeniu Neostraty i obu Albucinów zaczęłam Thiospot. Po Thiospoie nie miałam żadnego zaczerwienienia, ale czułam, że działa - po posmarowaniu płynem smarowałam się kremem i czułam wyraźne, delikatne szczypanie, ale nie było to nic nieprzyjemnego.
Zaznaczam od razu, że wszystkich specyfików używałam min. 2, a na końcu nawet 4 razy dziennie - krem Thiospot używałam na płyn z kuleczką. Bardzo się bałam, ponieważ mam przetłuszczającą się skórę, że pojawią mi się jakieś pryszcze, ale stało się wręcz przeciwnie! Skóra jest odnowiona, coraz bielsza, taka świeższa. Nie mam żadnych!! niespodzianek. Co więcej, potwierdzam spostrzeżenie jednej Wizażanki, która pisała na forum, że zauważyła działanie przeciwzmarszczkowe tego kremu!! Rzeczywiście, krem niezbyt nadaje się pod makijaż (wałkuje się), wiadomo, że przy wybielaczach trzeba używać filtrów, więc jak już musiałam gdzieś wyjść, to tak opłotkami... z samym filtrem na twarzy, bez makijażu:)) ale naprawdę warto się pomęczyć!!
Zaznaczam, że stosowałam kilka środków, smarowałam się naprawdę uczciwie i bardzo obficie, kilka razy dziennie i dlatego tylko w czasie 2 miesięcy zużyłam 1 Neostratę, 1 Albucin Max, 1 Albucin SPF40 oraz 1 Thiospot i 2 roll-ony Thiospotu, ale efekty są rewelacyjne!! Teraz kończę się wybielać, bo jest super, jeszcze tylko trochę się poliftinguję i będę jak nowa!:))

Używam tego produktu od: kilka tygodni

nie działa

Krem o żadnej skuteczności jeśli chodzi o mnie. Przebarwienia nie tylko nie znikają, ale nawet nie bledną ani trochę. Do tego krem źle się nakłada, robią się wałeczki - masakra. Z pewnością go nie kupię i nikomu nie polecę.

swietny

To kosmetyk, ktory zasluguje na 5 gwiazdek bo jak zaden inny dotad poradzil sobie w skuteczny, szybki sposob z moimi przebarwieniami. Zaznaczylam opcje
nie wiem odnosnie ponownego zakupu, bo jest to kosmetyk bardzo wydajny i stosuje go jedynie miejscowo, starczy wiec na bardzo dlugo a najprawdopodobniej niedlugo zupelnie nie bedzie mi potrzebny.
A teraz od poczatku. No wiec kupilam ten malo znany krem pod wplywem kilku zaledwie opinii w watku poswieconym zabiegowi cosmelan. Nie uzywalam go jednak, wydawal mi sie w tamtym okresie zbedny. Owszem, mialam przebarwienia ale malo widoczne. Postanowilam nawet pozbyc sie go wystawiajac go w watku wymiankowym. Praktycznie nikt nie byl nim zainteresowany. No i przyszlo lato i z przerazeniem odkrylam, ze moje przebarwienia, mam/mialam ich 2 przybraly na tyle ciemny, intensywny kolor ze wyraznie odroznialy sie na tle mojej bladziutkiej twarzy. Byly na tyle zauwazalne ze zakupilam dermacol a i on nie byl sobie w stanie zawsze z nimi poradzic. Postanowilam zaryzykowac, otworzylam tubke iiii po tygodniu oniemialam, po poltorej miesiaca moge powiedziec ze moich przebarwien praktycznie nie widac. Nie uzywam juz dermacolu, jest zbedny. Polecam to niepozorne cudo z czystym sumieniem. Jedynymi mankamentami jest to, ze bezposrednio po aplikacji moze leciutko szczypac i irytuje mnie jego ogorkowy zapach. Używam tego produktu od:1,5 miesiaca z przerwami

naprawde dobry

bardzo dobry krem, doskonale radzi sobie z przebarwieniami, mozna powiedziec ze z dnia na dzien widac delikatna roznice, na poczatku stosowania lekko szczypie ( nie wiem czy nadaje sie dla wrazliwej skory) ale pozniej jest ok, hmm napisalam ze nie wiem czy kupie nastepne opakowanie bo byc moze nie bedzie to konieczne, buzka wyglada coraz lepiej:)a kremu zostalo jeszcze duzo (jest bardzo wydajny)

Używam tego produktu od:2 tygodni