KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Nivea Creme Soft, Pielęgnujący żel pod prysznic z odżywczym olejkiem migdałowym (stara wersja)

4,1 na 539 opinii

Kupi ponownie: 64% osób
    Puntodivista
    23 sierpnia 2008 o 22:53
    Rewelacja
    Bardzo przyjemny, odświeżający zapach. Ponadto idealna konsystencja, nie spływa ze skóry ani się nie marze" utrudnając użycie. Nie wysusza skóry, myje i pielęgnuje. Jednym słowem na każdym kroku sprawia, że kąpiel to chwila relaksu!! :) Używam tego produktu od:dawna Ilość zużytych opakowań:3

martynab_91
    4 stycznia 2012 o 22:38
    fajny
    Bardzo fajny żel - ma kremową, gęstą konsystencję, bardzo dobrze się pieni, zapach jest delikatny i nienachalny, dobrze nawilża skórę! Opakowanie trochę mało poręczne, pod koniec trochę ciężko wydobyć kosmetyk gdyż nie można postawić butelki odwróconej. Ale to już taki szczegół. Sam produkt jest dość wydajny i można go często spotkać w promocji. ogólnie polecam! Używam tego produktu od: używałam ostatnio Ilość zużytych opakowań: 1 całe 500 ml

Expert
    4 marca 2013 o 13:35
    5 / 5
    Dla każdego rodzaju skóry. Fantastycznie pielęgnuje i wygładza
    Pięknie pachnie, jest super kremowy, bardzo przyjemny dla skóry. Sprawia, że skóra jest gładka i wypielęgnowana. Dodatkowo jest bardzo wydajny. Zdecydowanie wart uwagi! Używam tego produktu od: 1,5 roku Ilość zużytych opakowań: 3 duże

szminka2010
    11 czerwca 2013 o 18:17
    3 / 5
    pomyłka
    nie wiem co z nim jest nie tak... po pierwsze zapach, który mnie odrzuca... może to jest jedyny powód, nie wiem. Nie sprawia przyjemności podczas kąpieli, nie pozostawia po sobie nic. Najzwyklejsze żele wyprodukowane dla znanych firm mają więcej uroku, nie mój Typ Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

xylometazolin
    11 kwietnia 2013 o 18:25
    Lubię do niego wracać.
    U mnie w biedronce w zachęcającej cenie 400ml za 8,49, więc się opłaca, chociaż w drogeriach 10zł zapłacimy za 200ml, a nie jest to żel z grupy tych mega wydajnych. Ma ładny, kremowy zapach. Skóra po umyciu pachnie czystością i taką świeżością. Pieni się baaardzo przyzwoicie. Nie podrażnia. Nie ma właściwości mocno pielęgnujących, ale nie wysusza na wiór. Zastępuje mi też piankę do golenia nóg (zresztą jak większość żeli i nawet mydło Dove). Reasumując, bardzo konkretny żel do mycia ciała, który myje i czyści. Minus? Konkretnym minusem wg mnie jest stosunek ceny do wydajności. Żel jest wg mnie za drogi (mówię tu o cenie regularnej w drogeriach). Kupuję go od czasu do czasu, przede wszystkim jak widzę, że jest na promocji. Używam tego produktu od: dwóch lat(?) Ilość zużytych opakowań: zaczynam chyba czwarte.

201703170938
    10 lutego 2013 o 23:41
    3 / 5
    bez zachwytu.
    jak dla mnie zwykły żel pod prysznic + fajna, kremowa konsystencja, która pod wpływem wody i masażu zmienia się w gęstą pianę + śliczny zapach, który potem utrzymuje się na ciele + duże, ekonomiczne opakowanie i często jest w promocji - wysusza raczej nie kupię ponownie. zwyklaczek. Używam tego produktu od: miesiąc Ilość zużytych opakowań: jedno duże

ilooveyou
    6 grudnia 2012 o 22:08
    Zwykłe żel pod prysznic.
    Nie robi nic szczególnego, ani dobrze, ani źle. Po prostu myje. Plusem jest : - na pewno wydajność, - cena, - zapach, - dostępność Podstawowe rzeczy :) Używam tego produktu od: 2 tygodnie Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

emememsik
    14 września 2012 o 15:31
    zapach czystości
    Lubię żele Nivea za ładne zapachy, zgrabne opakowania, które można otworzyć nie łamiąc sobie paznokci, a także za to, że nie wysuszają mojej skóry. Tak poza tym są całkiem przeciętne i pewnie nie zużyłabym ich tyle, gdybym kiedyś nie trafiła na nie w naprawdę dobrej promocji. Według mnie są trochę za drogie, a produkty o połowę tańsze też radzą sobie całkiem nieźle. Sama nie wiem, czemu w ogóle zwróciłam w sklepie uwagę na wersję Creme Soft. Zwykle staram się wybierać jakieś bardziej konkretne zapachy, a nie coś tak zwykłego. Cieszę się jednak, że miałam okazję go używać, bo zapach jest naprawdę przyjemny - nieokreślony, kojarzy mi się po prostu z czystością. Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy Ilość zużytych opakowań: jedno

ola_20
    5 kwietnia 2012 o 20:11
    Taki sobie
    Plusami tego żelu są: -to że nie wysusza -ładnie pachnie -jest wydajny, małą ilością można się dokładnie umyć -wygodne opakowanie Minusy to: - według mnie troszkę zbyt wysoka cena, kupiłam za 10zł ale mógłby być tańszy -zapach się długo nie utrzymuje Używam tego produktu od: 3tygodnie Ilość zużytych opakowań: 1szt.

patimayoness
    1 stycznia 2012 o 21:46
    Bardzo fajny.
    PLUSY: - cena - dobrze się pieni - jest delikatny zarówno w użytkowaniu jak i w zapachu - kremowa konsystencja - wydajny - dostępny MINUSY: - kiepsko nawilża Używam tego produktu od: grudzień 2011 Ilość zużytych opakowań: jedno

cedrowa
    27 grudnia 2011 o 11:46
    fajny
    Od czasu do czasu lubię używać kremowych żeli pod prysznic. Ten wyjątkowo przypadł mi do gustu ze względu na zapach. Wydaje mi się, iż kosmetyk bardziej natłuszcza skórę, aniżeli ją myje, dlatego więc bez szorstkiej gąbki ani rusz. ;) Nie zwracam uwagi na to, czy zapach po wyjściu spod prysznica utrzymuje się do 10ciu czy do kilkudziesięciu minut, dla mnie to nieistotne, ponieważ uważam, że żel ma za zadanie umyć. Jeśli chcę pachnieć, używam do tego celu perfum. Szkoda tylko, że kosmetyk pomimo swej konsystencji skończył się po niecałym miesiącu. Używam tego produktu od: miesiąc niecały Ilość zużytych opakowań: jedno

Gazelaaa
    10 sierpnia 2011 o 22:19
    1 / 5
    Nie dla mnie
    Niestety zawiodłam się...Dla mnie jest koszmarny! Nie dość, że dziwnie pachnie to jeszcze jest strasznie lepki. Nie zauważyłam żadnego nawilżenia mojej skóry i niestety nie potrafię wymienić nawet jednej zalety tego produktu. Używam tego produktu od: kilku tygodni Ilość zużytych opakowań: jedno - 250 ml
    Używa produktu od:miesiąc

Ljubljana
    31 lipca 2011 o 15:19
    wreszcie pozytywne wrażenia
    Nie lubię kosmetyków firmy Nivea. Większość z nich okazała się kompletnymi niewypałami, a w dodatku część podrażniła moją skórę. Poza tym pamiętam, co prawda jak przez mgłę ;-), te czasy, kiedy jedynym kremem w kioskach była Nivea w metalowym pudełeczku. Poza tym w dorosłym życiu charakterystyczna woń kosmetyków tej firmy straszliwie działa mi na nerwy. Jednak podczas urlopu nad morzem okazało się, że żel pod prysznic został sobie w domowej łazience. W kiosku do wyboru były tylko żele Nivei i jakieś inne o dziwnej konsystencji. Chcąc nie chcąc nabyłam produkt nielubianej marki. Wieczorem okazało się, że żel jest naprawdę przyjemnym kosmetykiem. Oto zalety, które zapisuję z dużym zdumieniem. + Mleczny kolor i takaż konsystencja. + Łatwo wylać odpowiednią ilość żelu na dłoń, bo nie jest zbyt gęsty. + Piękny zapach. Delikatna woń migdałów uprzyjemnia prysznic. W dodatku podoba się TŻowi, co jest wielkim sukcesem, ponieważ programowo nie znosi on wszelkich jadalnych zapachów w kosmetykach. + Dobrze się pieni. + Nie wysusza skóry. + Całkiem wydajny. + Nie ma problemów z dostępnością. + Niezłe opakowanie, chociaż trudno będzie je postawić do góry nogami. Ku mojemu zaskoczeniu jestem na "tak" i nie wykluczam ponownego zakupu. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

asssia_m
    16 lipca 2011 o 10:03
    naprawdę fajny;)
    Ten żel od prysznic kupiłam przez przypadek, ale to był naprawdę trafiony zakup!:) + cena + konsystencja + zapach + fajnie się pieni + skóra po nim jest mięciutka i gładka;) + nie uczula + wydajny + nie pozostawia takiego dziwnego osadu na wodzie jak inne żele Odjęłam pół gwiazki za zapach, który jest piękny, ale krótko utrzymóje się na skórze... Ale na 100% kupię go ponownie!! Używam tego produktu od: 1 roku Ilość zużytych opakowań: 2 (duże)

mariola8922
    9 czerwca 2011 o 9:47
    Bardzo fajny
    Ten żel pod prysznic szczególnie przypadł mi do gustu, pięknie pachnie, długo utrzymuje się zapach na skórze, skóra jest wyraźnie głądsza i delikatniejsza :) Ma fajną konsystencję, trochę się pieni, do tego jest wydajny. Polecam! Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 pakowanie

nacik23
    6 czerwca 2011 o 17:13
    bardzo przyjemny
    plusy: - bardzo wydajny - przyjemny zapach - świetnie się pieni - dosyć gęsta konsystencja - nawilża skórę - niezbyt wysoka cena minusów jak na razie brak Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: dwa

Kasza Manna
    15 maja 2011 o 14:36
    bardzo przyjemny :)
    Plusy: -kremowa konsystencja - dobrze się pieni - nie wysusza skóry - bardzo miły dla nosa zapach (mi kojarzy się z ciastem? jakieś takie sernikowe nuty :p: ), jednak nie jest mocno intensywny - nie powinien się znudzić ani dominować, na skórze również nie zostaje zbyt długo - wydajny - cena nie bije po kieszeni Minusów nie zauważyłam. Nic, tylko polecać ;) Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

pacina9
    3 marca 2011 o 12:35
    Jest ok
    Żel nie powala niczym nadzwyczajnym, ani składem ani pielęgnacją ale jest normalny. Dla nie wymagających będzie ok. Dla mnie troche za mało nawilża, ma przyjemny zapach, dobrze się pieni. Używam tego produktu od: 1 miesiąca Ilość zużytych opakowań: 2/3 dużego