Joanna, Z Apteczki Babuni, Kompres nawilżająco - regenerujący z miodu i proteiny mleczne

Kompres nawilżająco-regenerujący Joanna działa silnie i nawilżająco, regeneruje zniszczoną strukturę włosów. Szybko i skutecznie odzyskują miękkość i połysk oraz łatwiej się rozczesują i układają.
Zawiera miód, dzięki wysokiej zawartości cukrów, aminokwasów i witamin, wpływa na nawilżenie. Proteiny mleczne poprawiają kondycję włosów.
Ma delikatny aromat miodu i mleka.

Słój porzadnego wygładzacza

Działanie: Przyjemna maska. Używałam jej głównie po myciu. Z tą regeneracją nie jest może tak różowo, jak twierdzi producent, ale na pewno dobrze wygładza włosy i sprawia, że są miłe w dotyku i mięciutkie jak kaczuszka. , Nadaje połysk i ułatwia rozczesywanie. Nieco wzmaga zbijanie się w strączki, ale za to włosy są po jej użyciu prostsze i mniej się plączą. Stosowana przed myciem, niestety nie dociąża zbyt dobrze, dlatego mimo drobnego ubytku w objętości fryzury, i tak pozostanę przy nakładaniu po.

Na plus:
-wygładza, nabłyszcza, zmiękcza
-ułatwia rozczesywanie, włosy mniej się plączą
-tania
-wygodne i trwałe opakowanie

Na minus:
-niespecjalnie regeneruje
-ma zbyt słodki i intensywny zapach
-wzmaga zbijanie się w strączki i ,,zjada” trochę objętości
-niezbyt wydajna (rzadka, lubi spływać)

Z pewnością nie polecam posiadaczkom włosów skłonnych do obciążenia. Dla puszących się sucharków jest znacznie bardziej łaskawa.

Świetny!

Ponieważ lubię kosmetyki do włosów Joanny i ich maseczkę jajeczną postanowiłam wypróbować na swoich suchych i szorstkich włosach ten kompres. Używałam go raz w tygodniu trzymając przez co najmniej 60 minut na włosach. Dodatkowo pod czepkiem i wełnianą czapeczką :)
Już po pierwszym użyciu moje włosy przestały być widocznie przesuszone, a po kilku użyciach nabrały delikatności w dotyku i blasku (co również zauważyło wiele bliskich mi osób :)). Moich włosów nie obciążał ani nie przetłuszczał.
Dodatkowym atutem jest niska cena - zapłaciłam niecałe 7 zł i piękny miodowo-mleczny zapach który uprzyjemnia stosowanie. Ma średnio gęstą konsystencję i praktyczne opakowanie, z którego możemy wydobyć kosmetyk do końca.

Kompres przypadł do gustu moim włosom, kończę pierwsze opakowanie i na pewno zakupię drugie.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Moje włosy bardzo go lubią.

Bardzo lubię produkty do włosów Joanny "Z Apteczki Babuni" - serię jajeczną (szampon + odżywka + maska) oraz szampon miodowo-proteinowy. Gdy podczas zakupów w drogerii ujrzałam ten kompres bez wahania wrzuciłam go do koszyka - zdecydowałam się na zakup, ponieważ mam włosy suche, kręcone i zniszczone, systematycznie muszę je nawilżać i dwa razy w tygodniu stosować maski a ten kompres jest przeznaczony właśnie do takich włosów, w dodatku moje włosy lubię miód i proteiny mleczne zawarte w kosmetykach.

Co mogę powiedzieć ... Kompres działa u mnie tak samo jak maseczka jajeczna - jestem z niego bardzo zadowolona.

Po jego użyciu moje włosy są mięsiste, śliskie, gładkie, błyszczące i nawilżone po same końce, a zarazem lekkie i podatne na falowanie - po prostu idealne. Nie ważne czy nałożę kompres przed myciem, czy po myciu czy na 10 minut czy na godzinę pod czepek - zawsze efekt jest taki sam :) Zauważyłam że najlepiej spisuje się z szamponem miodowo-proteinowym lub jajecznym "Z Apteczki Babuni".

Kompres dobrze rozprowadza się na włosach, nie spływa z nich i również dobrze się spłukuje- włosy prześlizgują się przez palce. Nie podrażnia skóry głowy i nie powoduje łupieżu, ani razu nie obciążył ani nie przetłuścił moich włosów.

Zapach jest dla mnie przyjemny - miodowo-mleczny, lecz nie taki intensywny jak w szamponie z tej linii.
Konsystencja kompresu jest średniogęsta - mi jak najbardziej odpowiada, koloru białego, przypomina mi jogurt naturalny :)

Cena bardzo niska i zachęca do zakupu - 6-8 zł za opakowanie 250 ml.

Jedynym minusem produktu jest tak samo jak w przypadku maseczki jajecznej kiepska dostępność - u mnie tylko w jednej drogerii :/ A jeśli ktoś nie ma do niej dostępu stacjonarnie pozostaje zamawianie przez allegro lub sklep internetowy.

Kompres przypadł do gustu moim włosom. Od tej pory będę go kupować regularnie i stosować na przemian z maseczką jajeczną. Po raz kolejny nie zawiodłam się na Joannie. Polecam!

Używam tego produktu od: połowy grudnia
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

słaby

Kupiłam, bo nie było maseczki jajecznej. Niestety, ten kompres się do niej nie umywa.

+ ładny zapach
+ niska cena

- słabo nawilża
- nie ułatwia rozczesywania
- mało wydajny

Nie pojawi się więcej w mojej łazience, bo po prostu nie działa na moje włosy - jest za słaby.

szału nie ma

Maska, jak maska...
Nic szczególnego nie robiła, ale nie była też najgorsza.
Plusy:
- przyjemny zapach,
- fajna konsystencja,
- nie obciąża włosów,
- ułatwia rozczesywanie,
- tania,
- dostępna w wielu miejscach.

Minusy:
- marne nawilżenie (a miał to być produkt nawilżający).

Być może kiedyś wrócę do tego produktu, ale pewności nie mam.

Ilość zużytych opakowań: 1 (250 g)

cudotwórca na noc

Nie miałam wielkich nadziei nakładając ten kompres, bo wiedziałam, że moją nierozczesującą się miotłę po 5 farbowaniach nic nie ujarzmi tylko odrzywka napakowana silikonami... A jednak. Po całonocnej kuracji w foliowym czepku i ręczniku kompres zmienił moje włosy!!! pierwszy dzień był niefajny, ponieważ czułam że nie mogę domyć włosów i były tłuste bleh, lecz na drugi dzień ^^ włosy jak lalki Barbie prosto ze sklepu! Śliczne, lśniące, gładkie, nawilżone... Nie widać już starej miotły! Ciekawe tylko jak często będę robiła te kompresy, ale efekt zjawiskowy!

PLUSY:
+Duże pudełeczko (łatwa aplikacja)
+Pięknie pachnie
+cena
+naturalny skład
+łatwość w rozczesywaniu
+zauważalna zmiana stanu włosów

MINUSY:
-czuję że szybko się zużyje, mało treściwy

Ilość zużytych opakowań: połowa

zaskoczona na plus

Kompres stał w szafce i postanowiłam go jak najszybciej zużyć. Postanowiłam używać go po każdym myciu (2 x tyg.) Jakie było moje zdziwienie gdy po 2 tygodniach włosy stały się nawilżone, gładkie, błyszczące, a końce, które są bardzo suche i sztywne stały się miękkie. Zaskoczona byłam na plus. Opakowanie szerokie, łatwo wydobyć kosmetyk do końca. I ten zapach... można się zakochać. Szkoda, że nie utrzymuje się dłużej na włosach. Produkt na pewno zagości w mojej łazience na dłużej.

Ilość zużytych opakowań: 1 - 250 g

dokładnie-dla nie zbyt wymagających

Widząc na opakowaniu napis ,,kompres" liczyłam na skoncentrowaną konsystencję gęstej maski ale się przeliczyłam. Konsystencja jest bardzo płynna. Minimalnie gęstsza od balsamu do włosów własnie z tej serii.
Włosy mam dość geste,półdługie,trochę przesuszone końce. Ten produkt jest u mnie bardzo niewydajny. Musze go nałożyć dużo a jeszcze przecieka między palcami i spływa z włosów.
Czy trzymam go krótką chwilę czy z 5 min.to efekt jest taki sam-delikatnie gładsze włosy i nic poza tym. Bez jakiegos nawilżacza po umyciu się nie obejdzie.

Jak dla mnie to jest dosc rzadka,srednia odżywka. Uzywam teraz codziennie by szybko zużyć i kupić coś lepszego.

Używam tego produktu od: ponad 2 tyg.

Tak ,ale dla mało wymagających włosów

Produkt ten posiada cudowny zapach poprostu poezja :) Ma wygodne opakowanie i jest tani ,ale nie jest treściwy - nawilżenie jest dość delikatne, moim włosom niestety nie wystarcza. Bardziej przyrównałabym go do dobrej odżywki :) Jednak z pewnością sprawdzi się na wlosach cienkich nie wymagających tak dużego zastrzyku nawilżenia :)

rozczarowanie!

Nazwa kompres sugeruje, że jest to coś więcej, niż zwykła maska. Że "intensywnie nawilży i zregeneruje" suche i zniszczone włosy. Bo tak właśnie mówi nam producent. Ja natomiast mogę ją porównać z najtańszą nawilżającą odżywką do włosów.
Jej wady:
-przede wszystkim jest niewydajna, trzeba nakładać jej naprawdę dużo, jest bardzo rzadka,
-włosy nie są nawilżone, ani tym bardziej zregenerowane (nie mam zniszczonych włosów, są przesuszone, a ta maska nie robiła z nimi nic, mimo stosowania jej razem z czepkiem),

Zalety:
-ułatwia rozczesywanie,
-przyjemny, nie drażniący zapach,

Ponownie raczej jej nie kupię.

PRZECUDOWNA!

BARDZO POLECAM!

+ bardzo dobrze nawilża, włosy są miekkie w dotyku, nawet po użyciu najzwyklejszego szamponu
+ piękny zapach
+ cena
+ konsystencja
+ bardzo dobre regeneruje suche i zniszczone włosy

Minusów nie znalazłam

dobry

Mam włosy farbowane, cienkie, za ramiona, plączące się. Po lecie były przesuszone słońcem i morską wodą, z trudem je rozczesywałam po myciu, mimo odżywki ( 3 minute mirracle- Aussie). Kompres najpierw zastosowałam pod czepkiem i ręcznikiem - 15 minut i naprawdę poczułam różnicę- włosy były nawilżone, lekkie, niesplątane. Zachęcona efektem zaczęłam używać kompresu codziennie, jak normalną odżywkę ( 1 min) i też działał. Generalnie jestem zadowolona, nawet usłyszałam kilka razy, że mam ładne, błyszczące włosy :) Spektakularnego efektu odżywczo -regenerującego może nie ma, ale doraźna pomoc jest. Dla włosów normalnych i mniej zniszczonych moim zdaniem jest idealny.