Delia, Glamour Flash Eyeshadow (Opalizujący cień do powiek)

Delia, Glamour Flash Eyeshadow (Opalizujący cień do powiek)

Pojemność 4,5 ml

Delia Glamour Flash to opalizujące, półprzeźroczyste cienie do powiek dające niezwykły odcień koloru i srebrny lub złoty blask w zależności od rodzaju oświetlenia. Najwyższej jakości składniki użyte do ich wyprodukowania sprawiają, że cienie są komfortowe w aplikacji, dając długotrwały efekt utrzymujący się na powiekach nawet do 12 godzin. Znakomicie nadają się do delikatnego makijażu, podkreślającego świeżość cery i rozświetlającego okolicę oka. Kobieta może w dowolny sposób wybrać intensywność makijażu. Cienie stosowane na sucho dają subtelny, rozświetlający powiekę kolor, stosowane na mokro- mocny, połyskujący efekt "pawiego oka" mieniącego się feerią barw.

Cena: 7,20zł / 4,5g
/bw/

fajny

Posiadam odcień nr 6 czyli taki turkusowy, morsko-zielony.

Jest mocno błyszczący, ma nieco kremową konsystencję, przez co fajnie się nakłada, na bazie virtual wytrzymuje ok 10 h, efekt na oczku jest mocno intensywny.

Do minusów zaliczam opakowanie z tradycyjnym odkręcanym wieczkiem, a nie klapką oraz to, że delikatnie osypuje się podczas nakładania.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego opakowania

prawie bezużyteczny:(

Mam odcień nr 9, różowy. Bardzo rzadko używam, bo ten kolor niestety mi nie odpowiada. Jest bardzo intensywny, a ja mam po nim oczy jak królik ;) Do tego nietrwały. Na moich oczach znika po ok.godzinie. Znalazłam jednak na niego sposób;) Stosuję go pod niektóre inne cienie, dzięki czemu zyskują one świetlisty blask i mienią się na złoto w ciemniejszym świetle.

Używam tego produktu bardzo rzadko przez ok.rok

nie ma lepszych perłowych !

Cienie występują w kilku fajnych,nasyconych kolorach.
Konsystencja kremowa-bardzo przyjemna w użyciu.Nic się nie osypuje.Trzymają się tak samo długo u mnie jak droższa konkurencja(podkład,puder i na to cienie).
Mam kolor nr 4-zielony opalizujący na złoto ;)
Cena-ja go kupiłam za 2,99zł w centrum handlowym :) Bardzo gorąco polecam!W planach zakup innych odcieni,bo ten zielony będę używać kilka następnych lat jeszcze(duże 4,5 g opakowanie! )
Ilość zużytych opakowań:cały czas 1

perełka

Podoba mi sie ten cień.Koloro jest metaliczny, ma drobinki brokatu, choć nie nachalne. Mam piękny kolor nr 6 - niespotykany - taki zielono-turkusowy. Troszkę suchy, ale to mi w niczym nie przeszkadza.

Używam tego produktu od:3 mies