Maybelline New York, Jade, Feuchtigkeits Make-up (Podkład transparentny)

Maybelline New York, Jade, Feuchtigkeits Make-up (Podkład transparentny)

Estetyczna, beżowa tubka stojąca na zakrętce zawiera 40 ml lekkiego, przyjemnie kremowego podkładu, który maluje i jednocześnie dba o cerę. Rozprowadza się idealnie, a odcień stapia ze skórą.
Matuje, jednocześnie widocznie rozświetlając twarz. Nie tworzy efektu maski, jest transparentny. Polecany dla skór wrażliwych, wymagających, zarówno suchych, normalnych jak i mieszanych.

Nie dla każego..

Ja go kupiłam gdyż mialam bardzo wysuszoną cerę a potrzebowałam fluidu.
Coprawda kosztuje troche ale pomyslalam polecana marka to kupie moze byc dobry
zawiodlam sie bardzo:
- jest za tlusty zamiast nawilzac to natluszcza
- ma malo odcieni ktore są za ciemne(ja mam beige a itak za ciemny)
- ciezko sie rozprowadza
- niepachnie fajnie
-cena
plusy sa takie ze fajnie kryje ale pozatym nic w nim niema niepotrzebnie wydalam kase teraz lezy i kurz lapie jak ktoras chce ode mnie odkupic prosze bardzo :)

Używam tego produktu od: paru miesiecy

Świetny!

Mam cerę mieszaną. Jak dla mnie sprawdza się super!

-jest bardzo trwały (przypudrowuję go trochę w strefie T)
-świetnie dopasowuje się do koloru skóry (dodam że odcień wybierałam w ciemno)
-nie zapycha
-nie tworzy maski
-wydajny
-cena (w Niemczech kupiłam go za 5E a nie za 15E jak jest w opisie)

Pół gwiazdki odejmuje za to że mógłby być odrobinkę lżejszy ale i tak do uwielbiam ;)

Nie do każdej cery...

Zachęcona pozytywnymi opiniami zakupiłam podkład na allegro ponieważ w Polsce jest on nie dostępny.Mam cerę mieszaną więc myślałam że będzie dobry ale jednak nie :( Więc jeśli chodzi o zalety to dobrze się rozprowadza, ładnie stapia się ze skórą,jest nie widoczny na twarzy więc o efekcie maski nie ma mowy,zapach ok.Ale na tym kończą się zalety,gdyż wcale ale to wcale nie matuje,już po chwili twarz zaczyna się świecić,szybko się ściera pozostawiając nie ciekawe plamy.Być może sprawdzi się w przypadku cer suchych i bezproblemowych bo do mieszanych i tłustych niestety się nie nadaje:(

serdecznie polecam

Produkt kupiłam przez przypadek, po natrafieniu na opinie na wizaz.pl . Znalazłam go na allegro za 30zł, mimo mojej jasnej cery, wybrałam kolor 3 (brązujący).

Plusy:
-mała cena
-gęsta konsystencja, łatwa do aplikacji
-podkład stapia się z cerą po jakimś czasie po nałożeniu
-poprawia wygląd skóry, ale nie tworzy maski
-chwilkę po aplikacji, staje się niewidoczny, jakbym w ogóle nie miała fluidu na sobie
-wydajny

Minusy:
-podkład jest dosyć tłusty
-zapach to masakra, pachnie dokładnie tak jak zwykły babciny krem nivea (ja nienawidzę tego zapachu)
-nie zauważyłam, żeby tuszował niedoskonałości, ale faktem jest to że staje się niewidoczny zaraz po nałożeniu

Używam tego produktu od:paru dni

bardzo dobry!

Stosowałam już wiele podkładów do twarzy m.in. :

- Soraya Make Up Sceniczny Idealnie Kryjący (nr 03 naturalny beż),
- Eveline Finish Show Long Lasting Make Up 3 in 1 (piaskowy)
- Revlon Custom Creations (040 medium)

Postanowiłam jednak zmienić podkład na inny, ponieważ żaden z dotychczas używanych przeze mnie podkładów nie satysfakcjonował mnie.
W czasie pobytu w Niemczech koleżanka namówiła mnie, abym wypróbowała Maybelline Jade, Feuchtigkeits Make-Up Transparent.

Spośród 4 dostępnych kolorów wybrałam nr 3 (brązowy) i jestem bardzo ZADOWOLONA.

Mam jasną, mieszaną cerę ze skłonnością do przebarwień. Pomimo moich problemów ze skórą twarzy, podkład ten okazał się strzałem w 10.

W przeciwieństwie do wielu podkładów Feuchtigkeits Make Up nie tworzy u mnie efektu maski.
Idealnie wtapia się w skórę, pokrywając niedoskonałości.
Utrzymuje się dość długo na twarzy.
Nadaje cerze promienny wygląd.
Ma przyjemny zapach.

Ze względu na moją cerę przed nałożeniem podkładu używam kremu matującego Garniera. Takie połączenie sprawia, że moja skóra nie świeci się w ciągu dnia.

Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tego podkładu i szczerze mogę go polecić innym.

Szkoda, że nie można go na razie kupić w Polsce. Ja mam to szczęście, że mieszkam niedaleko Niemiec. Jeśli ktoś jest zainteresowany tym podkładem, niech do mnie napisze: milusia.20@o2.pl

Używam tego produktu od: sierpnia 2009
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Cudowny!

Skuszona recenzjami zaczełam poszukiwanie tego cuda.
Zaczne od tego, że dla polek mieszkających we wschodnich częściach Polski jest on praktycznie niedostępny!!(chociaż wczoraj zauważyłam, że chyba jest szansa sprowadzić go ze strony amazon.de). Nie znalazłam go na ebayu niemieckim, ani allegro, większość drogerii internetowych nie wysyła go do Polski. Więc dostęp do niego to jakaś pomyłka. Będąc w niemczech od razu poleciałam do rossmanna- jest dostępny w cenie ok 7-8 euro.
Co do działania. Jest po prostu idealny. Przypomina mi bardzo krem. Jest gęsty, ale łatwy w nałożeniu. Nie tworzy maski na twarzy, ale pokrywa niedoskonałości, nie tworzy smug i długo trzyma się na twarzy (właściwie cały dzień). jest wg mnie nawet lepszy niż podkłady mineralne i te wszystkie drogie podkłady. Całkiem przyjemnie pachnie.
Gdy pierwszy raz go użyłam, pomyślałam, że to jakaś porażka, ale akurat w moim przypadku ten podkład potrzebuje chwilki na "dopasowanie się do twarzy" :) Teraz jestem pewna, że będę mu wierna :)
Polecam wszystkim

Dodam jeszcze, że mam cere mieszaną z tendencją w stronę tłustej i ten podkład nie powoduje u mnie świecenia się jak latarnia! :)

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:jeszcze nie skończyłam 1 ;)

Gorąco polecam

Podobnie jak moja poprzedniczka cerę mam problemową, miejscami przesuszoną (szczegolnie teraz, gdy stosuję retinoidy) ale i ze sklonnościa do wyprysków.
Podkład ten nie tylko koi podraznioną buzię, ale i ładnie pokrywa wszelkie niedoskonałości, nie podkresla zmarszczek i nadaje delikatnie matowy wygląd twarzy, nie wysuszając jej jednocześnie.
Zapach ma bardzo delikatny, konsystencję raczej dość gęstą, kremową, ale bardzo dobrze rozprowadza sie na twarzy.
Wybrałam najjaśniejszy z dostepnych kolorów (beż) i to był strzał w dziesiątkę.
Co ważne, na mej buzi podkład utrzymuje sie cały dzień bez dodatkowych poprawek!

Twarz jak z reklamy :)

Wybór podkładu to trudna sprawa, często żmudny proces, nie zawsze zakończony sukcesem. Najczęstsze zastrzeżenia dotyczą koloru, konsystencji, podkreślania niedoskonałości czy zmarszczek, trwałości, tego, że nie matuje lub matuje za bardzo i wysusza. Ale ja już nie muszę się tym wszystkim martwić. Odkryłam podkład idealny :)

Z moją wymagająca cerą nie jest to łatwe. Buzia jest mieszana ( w strefie T tłusta, na policzkach sucha a cała skóra wrażliwa i łatwo przesuszająca się) w związku z tym trudno dobrać podkład, który będzie wyglądał dobrze i nie szkodził mojej cerze. Maybelline dała mi odpowiedź.

Estetyczna, beżowa tubka stojąca na zakrętce zawiera 40 ml lekkiego, przyjemnie kremowego podkładu. Aplikując go mam wrażenie, że nakładam kojący krem intensywnie nawilżający.
Rozprowadza się idealnie a odcień stapia ze skórą. Buzia po użyciu tego kosmetyku jest promienna, świeża, nawilżona a jej koloryt jednolity. Nie uwidacznia suchych skórek, nie zatyka porów, nie tworzy maski. Doskonale kryje zmarszczki i rozświetla twarz (opinia mojej mamy). Twarz pokryta tym podkładem jest naturalna ale znacznie piękniejsza. Nie wałkuje się na żadnym kremie, ani żadne inne kosmetyki nakładane bezpośrednio na ten podkład również się nie wałkują się. Spokojnie można położyć na niego puder sypki oraz róż, ale nie jest to konieczne gdyż sam podkład zapewnia nieskazitelny wygląd cery.

Wydawało by się to niemożliwe ale nadaje się dla każdego rodzaju cery i dla kobiet w każdym wieku. Używam go ja, moja rodzicielka i zachwycona koleżanka, której go poleciłam. Matuje jednocześnie widocznie rozświetlając buzię. Polecam dla skór wrażliwych, wymagających, zarówno suchych, normalnych jak i mieszanych.