Rimmel, Cool Colour Mousse Eyeshadow (Cień w musie)

Rimmel, Cool Colour Mousse Eyeshadow (Cień w musie)

Puszysty mus pokrywa powiekę perłowo-połyskującym kolorem. Nie kruszy się i delikatnie chłodzi skórę dając uczucie świeżości i sprawiając, że perfekcyjny makijaż utrzymuje się do 16 godzin. Dostępne w kilku różnorodnych odcieniach.

Cena: 17zł / 5ml

/m/

super trwałość

Mam w swojej kolekcji 6 kolorów i choć większość jest super, to nie zbyt przepadam za nr 4, za to cień nr 7 w kolorze szampańkim jest fantastyczny! Polecam jeśli szukacie czegoś bardzo trwałego, trzyma się cały dzień nawet bez bazy. Jeśli nie mam czasu lub ochoty na skomplikowany makijaż oka sięgam po te właśnie cienie i wiem że będą dobrze wyglądały przez wiele godzin :)
Plusy:
-trawałość - wytrzymują cały dzień bez zbierania się w załamaniach
-wysoka jakość, pięknie wyglądają na powiece
-niska cena, ja kupiłąm testery na allegro za ok. 7 zł :)
-wydajność
Minusy:
-niektóre kolory mają słabszą pigmentację i tzreba nałożyć dwie warstwy
-najlepiej wyglądają solo, kiepsko wychodzi ich łączenie z innymi cieniami
Ogólnie bardzo polecam, ja odkąd ich używam jestem bardzo zadowolona, szczególnie nr 7 wart jest uwagi :)

Używam tego produktu od: ok.2 lat
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte, w trakcie 6

znalazlam i pozostane mu wierna

Kupilam odcien 007, jestem bardzo zadowolona, kolor jest piekny bezowy, cien bardzo lekko i szybko sie rozprowadza, najwazniejsze, ze nie zbiera sie w zalamaniach na powiece!!!!!!!!! nie kruszy sie wiadomo bo to mus. Super trwalosc. Zaluje ze nie kupilam wiecej.

Alternatywa dla zwykłych cieni

Kupiłam pod wpływem zachwytów dziewczyn nad tymi cieniami i przeczytaniu opinii na ich temat. Szczególnie zachwalały odcień 007 - taki beżowy, szampański. Aby nie zamawiać tylko jednego cienia, zamówiłam jeszcze 006 i 001(który akurat średnio przypadł mi do gustu)

ZALETY
-zawierają drobinki, które nie są nachalnie, ani tandetne
-ładnie, subtelnie rozświetlają oko
-nie zbierają się w załamaniu
-długo utrzymują się na powiece
-nie obsypują się
-mają dobrą pigmentacje
-przystępna cena
-łatwe do rozprowadzenia

WADY
-szybko schną
-trudno podłączyć kilka kolorów ze sobą
-jak nałoży się za dużo to wałkują się
-ciężko stopniować, rozcierać je
-nie są już dostępne w regularnej sprzedaży

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

CIENIE REWELACYJNE !!

Prowadzę sklep kosmetyczny. Testuje wszystko co mogę:)
Pół roku temu przyszła do mnie dostawa tych cieni, ale w testerach (tubki po 7 ml).
Sceptycznie do nich podeszłam, zakładając, że cień w musie będzie miał dziwną konsystencje i będzie taki ni jaki.
Dopiero po miesiącu, gdy zauważyłam wysoką sprzedaż postanowiłam spróbować.
Zaczełam od 010 (czarny z srebrymi drobinkami) - zawsze używam go jako eyeliner, jest mocno napigmentowany, rozprowadza się jak eyeliner w płynie.
Byłam zaskoczona tym jak długo utrzymują się na powiece - cały dzień! Naszła mnie chęć na inne...

001 połączyłam z 010 - typ smoky eyes;
009 - perłowy szary
012 - perłowy ciemny brąz - mój ulubiony
013 - fiolet
014 - morski niebieski

Wszystkie odcienie intensywnie używam. Trzeba troszkę wprawy by je fajnie połączyć ze sobą, ale ten trud widać oj widać!
Cienie utrzymuja sie cały dzień, łatwo sie rozprowadzają, szybko schną, nie sklejają oczu jak inne cienie w płynie.
Nie uczulają, a mam cere wrażliwą.

W załączniku dołączyłam moje zdjęcia testerów, oraz kilka propozycji makijaży z wykorzystaniem tych cieni.

Używam tego produktu od: .....dłuższego czasu - 7 ml... bardzo wydajne
Ilość zużytych opakowań: w trakcie użytkowania wszystkich dostępnych odcieni. 010 i 012 ubywa najintensywniej!:)

I Tak I NIE

Pod wpływem pozytywnych opinii kupiłam sobie 3 kolorki: 1, 7 i 8. Nie jestem do końca przekonana do tego produktu.

Kolor nr 1 (perłowo biały) nie nadaje się niestety do niczego bo posiada niebiesko fioletową poświatę która wygląda tandetnie ;/
Reszta kolorów jest ok.
Wszystkie kolory mają perłowe wykończenie.

Cienie ładnie się rozcierają ale bardzo szybko zasychają więc trzeba się śpieszyć z nakładaniem. Trzeba też uważać aby nie nałożyć za dużo bo wtedy się wałkują. Jeżeli nałożymy je na bazę (w moim przypadku artdeco) to wytrzymują na powiekach około 6 h więc całkiem ok jak na cienie w musie.

Nadają się na dni kiedy chcemy szybko machnąć coś na powiekę. Moim zdaniem nie zdadzą egzaminu przy makijażu wieczorowym czy na imprezę.

Plusem jest ich wydajność i duże opakowanie za niską cenę. Można kupić testery na allegro za 8 zl za tubkę.

Używam tego produktu od: 4 miesęcy
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte 3 opakowania

Kciuki w górę

Jak się okazuje nie koniecznie trzeba wydać fortunę, żeby mieć przyzwoity kosmetyk.

Jestem mile zaskoczona jakością tych cieni. Są to moje pierwsze (a mam ich 3) w tej postaci i doskonale się sprawdzają solo jak i baza pod bardziej \'rozbudowany\' makijaż oka.

Nie są \'napasione\' brokatem a pięknie lśnią i stapiają się ze skórą tworząć jedność.

Nie podrżniają oczu, co jest ich największym atutem bo noszę soczewki

MEGA wydajne

Posiadam kolory: 01, 07, 08

Używam tego produktu od: miesiąca, codziennie
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte 3 opakowania

szczerze polecam

to była moja pierwsza styczność z cieniem w kremie i nie żałuje.! piękne kolory (mam ich kilka) i rewelacyjna trwałość, wogóle się nie zbierają w załamaniu powieki, nie rozcierają się.
nie posiadałam nigdy cienia w kremie, więc nie mam porównania, ale te są rewelacyjne

nawet kilka osób mnie pytało co to za cienie, bo wyglądają rewelacyjnie, wszystkim szczerze polecam ;)
tanie i dobre.!

jedyne co może komuś nie odpowiadać to aplikacja palcem (mi średnio to pasuje, ale nie wiem jak inaczej ich użyć ;) )

Rewelacja!

Te cienie to bomba! Kupilam nr 006 i 007 testery. Kolory piekne. Jeden jest szampanski drugi srebrny. Pieknie opalizuja, wygladzaja powieke. Idealnie sie aplikuja. Maja delikatnie mokra konsystencje, bardzo przyjemna. W zalamaniu i kacikach rozciekam je cieniem w kamieniu i trzymaja sie caly dzien. Nie utleniaja sie, nie zbieraja w zalamaniu. Daja efekt lepszy niz pigmenty, ktore sie osypuja. Kupie jeszcze kilka odcienie, bo sa tego warte. A kosztuja grosze! Polecam!

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: kupilam dwa :)

Mój pierwszy cień w musie

Nieskomplikowany sposób użycia bardzo mnie przekonuje. Mogę nałożyć go szybko przed pracą i rozetrzeć palcem na brzegach żeby wyglądał jak normalny cień do powiek i prezentuje się rewelacyjnie. Nie zwija się w zagięciach powiek nawet przez pół dnia. Mam odcień miedzi oraz srebra lekko wpadającego w brąz. Spisują się zarówno w makijażu na co dzień jak i wieczorowym.
Nie mam porównania ponieważ nigdy wcześniej nie używałam cieni w musie (jako fanka tradycyjnych rozwiązań) ale nie będę próbowała innych, ten zaspokoił moją ciekawość w stu procentach!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch pierwszych

Jedyny cien w musie ktory zdal egzamin :)

Skusila mnie bardzo niska cena na wyprzedazy w Anglii i piekny kolor. Mam ten niebieko - turkusowy lekko oaplizujacy, ktory jest na gorze strony przy opisie produktu.
Postanowilam zaryzykowac, ale pewna bylam, ze jak wszytskie inne cienie w piance, musie, czy kazdej innej formie niz zwykla twarda - okaze sie klapa.
Cien jest swietny! Trzyma sie bez bazy caly dzien w nienaruszonym stanie.
Kiedy przeszedl ten test, uzylam go rowniez z baza podreslajac wewnetrzna czesc oka.
Nadaje sie idealnie jako kredka do podkrelsania dolnej powieki.
Nie zauwazylam zadnego efektu chlodzenia, ha nawet nie doczytalam, ze takowy ma byc!
Opakowanie porzadne i wydaje mi sie ze bedzie wydajny bo jest go duzo,a zeby uzyskac zamierzony efekt nie trzeba nakladac wiele produktu.
Ja nakladam palcem lub pedzelkiem.

Używam tego produktu od: tygodnia

Zgadzam się z poprzedniczką. Cień w rewelacyjnie niskiej cenie i może konkurować z cieniami Shiseido, których też używam.
Nie lubię tej marki, ale lubię cienie w kremie i musie. Niska cena mnie skusiła do kupienia go. Dobrze się nakłada i bardzo długo trzyma na powiece. Dużo już osób mnie zaczepiało i pytało się jaki cień mam na powiekach, bo daje niesamowity efekt i pięknie podkreśla oko.
Ostatnio chciałam kupić sobie następne opakowanie, ale nie jest dostępny :( i to jest właśnie wada dobrych kosmetyków, są produkowane na jeden sezon :/

Używam tego produktu od: 05.2008r.

Po prostu dobry!

Nie przepadam za kosmetykami Rimmela, maja raczej niskie ceny, ale jakosc tez niewysoka. Ale te cienie... sa naprawde dobre (probowalam wiele cieni w kremie).
Z zdziweiniem musze powiedziec, ze udalo im sie stworzyc calkiem niezly kosmetyk.

Plusy:
+trzymaja sie dlugo, bez osypywania, bez rolowania,
+nie traca blasku
+niezle kolory
+latwo sie naklada
+dobre opakowanie
+wydajne
+rewelacyjna cena za ta jakosc

Minusy:
- lekko sciaga powieke,
- uczucie chlodu jest na doslownie 3 sekundy.

Plusy/Minusy
- sa raczej dosc blyszczace, ja jestem zwolennikiem bardziej satynowych odcieni, ale to jest akurat kwestia upodobania.

Zdecydownaie jeszcze kiedys kupie, przebijaja jakoscia cienie w kremie Sisheido.

Używam tego produktu od: 1 roku