Nivea, Hair Care, Straight & Easy, Szampon prostujący włosy falowane i puszące się (stara wersja)

Szampon prostujący włosy "Efekt bez prostownicy". Zapewnia efekt prostych i gładkich włosów.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium PEG-5 Luarylcitrate Sulfosuccinate, PEG-3 Distearate, Sodium Chloride, Polyquaternium-10, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, PEG-10 M, Orbignya Oleifera, Magnolia Acuminata Flower Extract, Citric Acid, Propylene Glycol, Silica, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Parfum. (25.02.2009)

Cena: 7zł / 250ml
/mg/

Jak zwykły szampon

Ładnie pachnie. Przyjemnie i dobrze się pieni. Nie obciąża włosów. Nie powoduje łupieżu.
Ale żeby prostował włosy? Jakoś nie zauważyłam.
Jak dla mnie jest to normalny szampon .

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Jako szampon - nie, jako odżywka - tak

Mam włosy proste, jednak czasem zdarzy się, że końcówki mi odstają na różne strony i pomyślałam, że może ten szampon temu zapobiegnie, by nie niszczyć włosów prostownicą. Podziałało, ale jedynie to.

<b>Zalety:</b>
- dobrze się pieni,
- prostuje moje lekko odstające końcówki,
- wydajny,
- dostępność,
- cena.

<b>Wady:</b>
- <u>włosy po umyciu tym szamponem wyglądają gorzej niż przed umyciem!</u> Są strasznie obciążone i wyglądają na tłuste, jakby były niemyte przez miesiąc,
- SLS w składzie,
- zapach.

Ten szampon można używać jako odżywkę (omijając skórę głowy), ponieważ spełnia właśnie takie funkcje. Wygładza włosy i są łatwe w rozczesywaniu, w związku z czym szampon nie musiał od razu wylądować w koszu, ponieważ używałam go wtedy, gdy zabrakło mi odżywki.

Używam tego produktu od: 2010 r.

beznadziejny

Kupiłam go, bo nie było nabłyszczającego, a ten miał na odwrocie napisane, że nabłyszcza, no i liczyłam na wygładzenie, bo moje włosy czasem się puszą. No i wygładza, aż za bardzo :/ Właściwie szampon ten nie ma dla mnie żadnych plusów, a jeśli chodzi o minusy, to:
- zapach - nie podoba mi się, jest męczący, znacznie gorszy od innych, nie mówiąc o Diamond Gloss, który uwielbiam,
- wydajność - zużył się bardzo szybko, mimo że mocno się pieni, a cena nie jest bardzo niska jak za taką pojemność, tym bardziej jakość,
- obciaża włosy i przetłuszczają się w ekspresowym tempie, już na drugi dzień, a to nigdy nie był mój problem, poza tym włosy są jakby brudne, coś jak umyte samą wodą (choć efekt ten pojawia się dopiero po jakimś czasie) i mam wrażenie, że łapią brud z otoczenia,
- chyba najgorsze - swędzi mnie po nim głowa. Nie jestem alergikiem i myślę, że to wina napakowania chemii, choć właściwie mam takie wrażenie, jakbym zamiast myć włosy, nasmarowała je i skalp kremem :/ Uczucie jest paskudne, jakbym miała bardzo tłustą i zanieczyszczoną skórę głowy i dlatego swędzi. Pierwszy raz mam coś takiego, więc uważam ten szampon za straszliwy bubel

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: kończę 1 małe

Ładny zapach, nic poza tym

Plusy:
1. Zapach piękny, intensywny i trzyma się bardzo długo
2. Łatwo się spłukuje
3. Dobrze się włosy rozczesują
4. Wydajny

Minusy:
1. Wywołuje łupież
2. Nie PROSTUJE włosów
3. Włosy tak czy siak się puszą
4. Nie zapewnia tego, co jest napisane na opakowaniu

Nie za dobry

Moje włosy są bardzo puszące się, gęste i grube. Kupiłam ten szampon aby mi się te włosy mniej puszyły. Ale ten szampon nie zrobił praktycznie żadnej różnicy, może trochę lepiej się rozczesywały ale nic nie dawał, i powodował mi łupież ! . A 2 gwiazdki za to że jest wydajny i się dobrze pieni i troszkę to moje puszenie znikało ale później miałam po nim łupież .

Używam tego produktu od: 4/5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcje 1 (ale już go nie używam)

Oceniam na 1.50

Używałam tego produktu już jakiś czas temu, miałam lekko falowane włosy. Chciałam je wyprostować, a efekt był odwrotny! Jeszcze bardziej mi się kręciły (nie jest to tylko moja opinia).
Zapach na początku wydawał mi się bardzo przyjemny, jednak po pewnym czasie stał się uciążliwy.
Miałam wrażenie, że obciążał włosy i szybciej się przetłuszczały.

Używam tego produktu od: 4 lata temu

Fajny :)

Ja mam włosy lekko kręcone.Szampon dobrze myje włosy, ma fajną gęstą kremową konsystencje. Dobrze się pieni, ładnie pachnie.Dzięki temu kosmetykowi mam mniej nie puszące się włosy.Szampon lekko prostuje włosy, dla mnie to wystarcza. Naprawdę warto spróbować.

Używam tego produktu od: niecałych dwóch miesięcy

nie.

Mam po prostu puchate włosy. Ten szampon nic nie pomógł. Wyprostował włosy - i tyle! Puszyły się tak samo, jak po każdym innym szamponie. I jeszcze to głupstwo jest wydajne, opakowanie stoi w połowie pełne, a ja nie mam ochoty tego używać. Ratunkiem jest brat, któremu ten szampon jakimś cudem się spodobał, i może on zużyje do końca...

Ilość zużytych opakowań: niecałe pierwsze opakowanie

Kupiłam ten szampon wczoraj. Dzisiaj umyłam nim włosy i jestem zadowolona. Może nie prostuje tak jak prostownica, ale i tak dzięki niemu włosy są wygładzone i nie skręcają się tak jak wcześniej. Po wysuszeniu użyłam prostownicy jedynie do wyprostowania końcówek. Szampon nie obciąża włosów. Polecam ;).

Używam tego produktu od: sierpień

średni

Kiedyś bardzo chciałam mięć proste włosy a mam falowane , więc kupowałam szampony żeby włosy mi się wyprostowały , bo nie chciałam prostować prostownicą tylko prostowałam je suszarką ale to było kiedyś dwa lata temu teraz kocham moje falowane włosy . Ale teraz do rzeczy o produkcie

+ ślicznie pachniał
+ dobrze wygładzał
+ włosy były nawilżone
+ ładnie się błyszczały

- nie prostowały , szybko się kręciły
- szybko się przetłuszczały

Mimo upływu tylu lat pamiętam go i jego śliczny zapach , jednak nie kupię go.

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 op

Ot zwykły szampon

Szampon dobrze myje włosy, o gęstej kremowej konsystencji. Dobrze się pieni, ładnie pachnie. I to tyle jego zalet. Mam sztywne, lecz podatne na układanie włosy, jednak ten szampon nie spełnia żadnej obietnicy producenta!

Używam tego produktu od: 3 miesięcy i nie mogę skończyć
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Nie warto.

Mam kręcone włosy i miałam wielką nadzieję, że szampon chociaż lekko je wyprostuje. Nie zależało mi na efekcie jak po prostowaniu prostownicą. Szampon jedynie ułatwił rozczesywanie. No i w miarę ładnie pachniał.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: Jedno.