KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 60% osób
    renata1289
    14 lutego 2012 o 14:39
    Najlepsze
    Przygodę z bibułkami matującymi zaczęłam od niedawna a Clean&Clear są moimi 4 bibułkami i zostanę przy nich na zawsze :) Pierwsze co zasługuje na uwagę to to, że nie są to bibułki z tzw " papieru śniadaniowego". Bibułki Clean&Clear są rozciągliwe jakby z gumy. Nie ma możliwości, że nam się przerwą. Bibułki są bardzo chłonne bo 1 bibułka starcza u mnie na całą twarz i nie jest jeszcze całkowicie przesiąknięta sebum, a uwierzcie jest u mnie co zbierać. ( do tej pory używałam 4 bibułek "śniadaniowych" na twarz żeby był zupełny mat....). Nie jest niczym pokryta, żadnym pudrem, ale po przyłożeniu daje super mat . W żaden sposób nie ściera makijażu. Jest tak delikatna, że nawet jakby się postarał to starcie podkładu tą bibułką jest chyba nie wykonalne. Dostępne tylko na allegro ale dla mnie to nie jest problem, kupiłam aż 4 opakowania i przy używaniu 1 bibułki dziennie starczy mi chyba na rok :) Malutkie opakowanie, zmieści się wszędzie, ja często noszę w kieszeni jeansów. Wchodząc do toalety nikt nawet nie wie że odświeżam makijaż mając je zawsze przy sobie :) Nie ma problemów z wyjmowaniem bibułki, bo nie wiem czy wszystkie zauważyłyście ( ja przyznam się że odkryłam to niedawno) ale wewnętrzna strony opakowania pokryta jest takim malutkim 1cm paskiem klejącym. Jeśli oderwiemy osłonkę to zamykając opakowanie i ponownie je otwierając bibułka się do niego przykleja i sama wyciąga. Zobaczcie u siebie a będziecie wiedziały o co mi chodzi :) Jednym słowem KWC ! Dziewczyny słowo daję, że nie wiem jak mogłam do tej pory żyć bez tych bibułek. Czasami siedząc w domu, kiedy nie zależy mi zbytnio na dobrym wyglądzie, po kilku godzinach zerkam w lustro a tam twarz mi się świeci niemiłosiernie... do tego stopnia że mam ochotę zmyć makijaż i zrobić go jeszcze raz ale nie teraz ! Co robię ?Wyciągam bibułki i po użyciu i przypudrowaniu fixerem z artdeco makijaż wygląda jakby był nałożony 5 min temu ;) Bez tych bibułek jak bez ręki ;) Używam tego produktu od: miesiąc Ilość zużytych opakowań: w takcie pierwszego

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    mistella
    28 marca 2009 o 19:12
    MOJE KWC :)
    Używałam ich już jako nastolatka, potem nagle zniknęły i na parę lat musiałam się z nimi pożegnać. Ze 2 lata temu trafiłam na nie na allegro i od tej pory już się z nimi nie rozstaję. Nazwa ibułka nie bardzo tu pasuje, bo mają raczej gumową powierzchnię - makijażu się nie czepiają, skóry też nie wysuszą (kiedyś zrobiłam eksperyment i włożyłam jedną absorbentkę pod kran i... nic), zbierają tylko nasze ukochane sebum. Zaznaczam tu, że przy nieznośnym upale czy po fikaniu na aerobiku potu z twarzy nie zbiorą. Używam wedle potrzeby, tak do 2 dziennie żeby nie popaść w obsesję matowej twarzy i nie pobudzić gruczołów zanadto ;) Aha, jeszcze tylko taka uwaga: cera wraca mi do matu ale po użyciu rano kremu matującego, bo jeśli sam krem zostawia cerę błyszczącą to bibułka tego nie naprawi. Podsumowując: "mała rzecz, a cieszy" (; Używam tego produktu od: wielu lat Ilość zużytych opakowań: niezliczona

myszonek
    23 września 2009 o 19:28
    Niezastąpione!
    Odkryłam jakieś 1,5 roku temu dzięki wizażowi i od tej pory nie wyobrażam sobie, żeby nie mieć ich przy sobie. Bibułki świetnie matują buzię nienaruszając przy tym makijażu. Mają bardzo praktyczne opakowanie, są trwałe, nie drą się, a do tego ta śmiesznie niska cena:D jeśli już miałabym się do czegoś przyczepić to może ten mało dyskretny kolor, ale to przy wszystkich ich zaletach i tak nie ma znaczenia. Jak najbardziej polecam! Używam tego produktu od: 1,5 roku Ilość zużytych opakowań: duuużo :)

Ancyk Ancyk
    3 kwietnia 2015 o 13:23
    Niezbędne
    Bardzo nie lubię dokładania pudru w ciągu dnia bo mam wrażenie, że tylko pogarsza to wygląd mojej raczej świecącej się buzi. Dlatego zdecydowałam się na zakup bibułek. Teraz mam już trzecie opakowanie i zaraz zamawiam kolejne. Są świetne: jak tylko poczuję, że nos zaczyna się świecić, wystarczy przyłożyć bibułkę na chwilkę i problem z głowy :-) Odejmuję pół gwiazdki za dostępność - tylko allegro Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: 2,5

xxKasioolaxx
    15 maja 2014 o 18:53
    Zawsze pod ręką
    Stosuję bibułki od roku i od tamtej pory kupuję je regularnie na allegro. Mam mieszanę cerę i po 2-3 godzinach od wykonania makijażu zaczynam się świecić. Dla mnie ten produkt jest poprostu niezastąpiony. Używam tego produktu od: ok. roku Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

AgaSasanka
    17 października 2013 o 9:04
    dobre
    Używałam je jakiś czas temu, dobrze się sprawdzały. Dosyć poręczne opakowanie, bibułki łatwo się wyjmuje. Dobrze zbierają sebum, nie naruszając jakoś mocno makijażu. Są jakby "gumowe", przyjemnie się ich używa. Dla mnie minusem jest wielkość pojedynczej bibułki - są małe, przez co trudniej się nimi operuje. Aby zmatowić całą twarz potrzebowałam przeważnie 2 bibułek, czasami więcej. Podobne są do bibułek Inglot, inglot chyba troszkę lepsze za to droższe. Używam tego produktu od: kilku lat Ilość zużytych opakowań: kilka, dokładnie nie pamiętam

o_t
    30 sierpnia 2013 o 13:56
    Bardzo dobry zakup
    Kupiłam zachęcona komentarzami na wizażu. To zdecydowanie najlepsze bibułki jakie miałam do tej pory (no może Inglot im dorównuje, ale w Inglocie pudełko się bardziej niszczy). Kolor trochę odstrasza, ale poza tym nie rwą się, dobrze matują mimo iż są małego formatu. Opakowanie wytrwało do końca w niezłym stanie. Szkoda, że nie ma ich w sklepach, ale na pewno warto zamówić je w internecie. Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu, ale ze względu na dostępność przeszłam na Inglot Ilość zużytych opakowań: chyba ze 2

Brise
    19 sierpnia 2013 o 13:06
    3 / 5
    Jakoś mnie nie zachwyciły
    U mnie nie sprawdziły się jakoś specjalnie ale może to kwestia rodzaju skóry.. Używam ich, bo nie lubię wyrzucać kosmetyków do kosza. Nie mniej jednak warto je wypróbować może akurat na waszej skórze będą spisywały się znacznie lepiej. PLUSY + faktycznie bibułki są w małym i poręcznym opakowaniu, które z łatwością wszędzie się zmieści + miłe w dotyku + nie rwą się + bardzo wydajne + nie psują makijażu + cena + zbierają sebum ze skóry MINUSY - niestety nie radzą sobie zbyt dobrze ze świeceniem cery - matują na bardzo krótko - dostępność (ja je znalazłam tylko na allegro) Używam tego produktu od: używam bibułek tylko w okresie wakacyjnym od jakiegoś roku. Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

malheur
    23 maja 2013 o 22:20
    Polecam wszystkim
    Nigdy przedtem nie używałam bibułek matujących, ale teraz są niezbędne. Błyskawicznie wchłaniają nadmiar sebum nawet bardzo tłustej skóry, skóra wyglada świeżo. Cena również zachęca. Plusy: -skuteczność -cena -wydajność -wygodne opakowanie Minusy: -brak Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Pociong
    16 maja 2013 o 19:42
    Świetne!
    Nigdy nie miałam bibułek matujących, bo myślałam, że ten sam efekt osiągam przykładając do twarzy chusteczkę higieniczną.. myliłam się, bibułki są świetne i na pewno będą stałym bywalcem w mojej torebce. Plusy + naprawdę świetnie spełniają swoją rolę, usuwają nadmiar sebum z twarzy + idealnie matują + fajna struktura, taka gumowa + ładny kolor + małe, praktyczne opakowanie Minusy: - nie matują na zbyt długo - czasami nie starcza mi 1 bibułka, mogłyby być trochę większe - nieraz wydaje mi się, że skóra trochę się zaczerwienia w miejscu, gdzie przyłożyłam bibułkę ale tylko jak przytrzymam ją dłużej - dostępność.. Mimo minusów daję 5 giazdek i polecam! Używam tego produktu od: 2 tyg Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

sensually14
    24 grudnia 2012 o 18:05
    tak!
    + skuteczność - ładnie matowi buźke nie naruszając makijażu + malutkie wygodne opakowanie + duża ilość bibułek - 50szt. - cena - 18zl z przesyłką - dostępność - niestety po użyciu bibułki, konieczne jest użycie pudru, by cera się nie świeciła w ogóle. ale oóglnie polecam! produkt warty uwagi :) Używam tego produktu od: dawna Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

izzi_creo
    22 grudnia 2012 o 23:37
    KWC!
    To zdecydowanie nr 1! + bibułki faktycznie matują, już jedna bibułka pozwala utrzymać makijaż w dobrym stanie przez cały dzień + niska cena (ok. 15 zł na Allegro) + są wytrzymałe + zmieszczą się w każdej torebce + bezzapachowe - nie są dostępne w sklepach, ale łatwo jest kupić przez internet :) - czasem na bibułce zostaje odrobina podkładu albo pudru, ale można im to wybaczyć... :) Bibułki odkryłam dzięki Wizażowi i od kilku lat są stale w mojej kosmetyczce, polecam wszystkim! Używam tego produktu od: 4 lat Ilość zużytych opakowań: ok. 10

glosna91
    20 listopada 2012 o 17:11
    4 / 5
    skuteczne i idealne do torebki...
    Skusiłam się na zakup po przeczytaniu recenzji na wizażu i nie jestem rozczarowana! Jest to przyjemny gadżet idealny do torebki i co najważniejsze skuteczny! Mam cerę mieszaną która lubi się przetłuszczać i zapychać, dzięki tym bibułką Mój makijaż wygląda lepiej i bardziej świeżo gdy jestem w pracy, bądź mam go na twarzy kilka godz! a wiadomym jest że czasu często brak na męczące poprawki które często pogarszają wizualnie makijaż! Plusy: + wydajność, szczerze Mi 1 góra 2 bibułki w zupełności wystarczają na całą twarz przez ok 12h + cena, za 50szt ok 15zł + idealne do torebki, są w pudełeczku niewielkich rozmiarów przez co również można włożyć do małej torebki bądź kopertówki + skuteczne, pochłaniają nadmiar sebum + proste w użytkowaniu... wyciąganie bibułek mamy ułatwione przez lep :) a stosując bibułki wystarczy przyłożyć w miejsce w którym chce się pozbyć sebum (nie przecierając tylko przykładając) + przyjemny dla oka wygląd bibułek, wyglądają one jak niebieskie foliowe karteczki + idealne dla różnych rodzajów cery, tym bardziej mocno przetłuszczających się + przydatne w poprawkach makijażu jeśli nie ma się przy sobie pudru idp + nie podrażniają, nie uczulają + matują +/- czasami oprócz sebum pochłaniają makijaż ;) tzn. na bibułce czasami znajduje się trochę pudru,podkładu ale nie zawsze i nie wiem od czego to zależy Minusy: - dostępność, spotkałam się z nimi tylko na allegro - w składzie parafina - produkty Clean & Clear są testowane na zwierzętach Bibułki Moim zdaniem są przydatne, tym bardziej docenią je osoby które nie lubią nosić przy sobie dużej ilości kosmetyków! Zbierają nadmiar sebum przy tym matując :) Ogólnie nie przepadam za firmami które testują na zwierzętach! Jeśli mam możliwość to wybieram chętnie te które tego nie robią! Zresztą produkty Clean & Clear nigdy nie robiły na Mnie dużego wrażenia a tu miła niespodzianka ... szkoda tylko że wolą znęcać się nad zwierzętami niż dbać o środowisko! Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

kasandrah
    16 września 2012 o 15:49
    na stałe do kosmetyczki
    wszystko już w zasadzie zostało napisane, także nie będę się rozwijać bibułki przykładane punktowo do twarzy i poklepywane zbierają to znienawidzone sebum :-) efekt świeżo przypudrowanego noska atrakcyjna cena Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

gwiazdkapw
    8 sierpnia 2012 o 8:16
    cudowne
    To najlepsze bibułki jakich używłam. Ceratki bo tak je nazywam usuwają sebum z mojej twarzy, nie zbierają makijażu,są delikatne,poręczne ... No i moja twarz się nie świeci,nie muszę nakładać kolejnej warstwy pudru. Zaznaczę tylko,że ważne aby nie pocierac nimi twarzy tylko przykładać je. Cena 12 zł na allegro,w sklepach chyba niedostępne. Używam tego produktu od: pięć lat Ilość zużytych opakowań: chyba z 20

Mrs_Merve
    19 marca 2012 o 13:47
    3 / 5
    Dobre, ale...
    Jedna bibułka starcza na całą buzię (a jest co zbierać). Bibułki są mięciutkie, bardzo skutecznie pochłaniają nadmiar sebum i mają estetyczne opakowanie. Niestety zawierają parafinę. Reasumując Plusy: +cena a ilość w paczuszce (50 sztuk) +przyjemne w dotyku, nie podrażniają +dobrze pochłaniają nadmiar sebum +wyglądają estetycznie +poręczne, ładne opakowanie +dobrze matują Minusy: -parafina Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: jedno renata1289 - "(...)wewnętrzna strony opakowania pokryta jest takim malutkim 1cm paskiem klejącym. Jeśli oderwiemy osłonkę to zamykając opakowanie i ponownie je otwierając bibułka się do niego przykleja i sama wyciąga."

fafii
    17 lutego 2012 o 0:19
    4 / 5
    kosmetyk ok, firma - nie, dziękuje.
    Same bibułki są ok. Dużym plusem jest z pewnością cena (w porównaniu z bibułkami Shiseido jest to nawet bardzo duży plus) Działanie: Buzia ładnie zmatowiona, więc na +. Wydajność : na moją buzię jedna bibułka niestety nie wystarczała. Zużyłam dwa opakowania podczas miesięcy wiosenno - letnich i pewnie sięgnęła bym po nie jeszcze gdybym nie obejrzała ciekawego programu na temat firmy Johnson&Johnson, po którym z pewnością nie kupię nigdy żadnego kosmetyku tej firmy. Używam tego produktu od: używałam przez 4 miesiące Ilość zużytych opakowań: dwa

Patinka20
    13 stycznia 2012 o 16:31
    5 / 5
    Bardzo szybko wchłaniają i są super elastyczne :) do zdobycia na Allegro 50 szt. 10 zł
    Plusy: - niska cena - 10 zł za 50 szt na Allegro -małe opakowanie, mieści się do małej torebki -elastyczne - bardzo łatwe wyciąganie bibułek, lecz niekiedy się zdarzy, że się wyciągnie 2 zamiast 1 - szybko wchłaniają -twarz po nich jest matowa Minusy- - ciężko dostępne Używam tego produktu od: tygodnia Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1