Oriflame, Optimals, Hydra Energy Fluid

Oriflame, Optimals, Hydra Energy Fluid

Ultra lekki fluid odbudowuje i reguluje utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia, dzięki czemu zapobiega przedwczesnemu starzeniu się. Szybko się wchłania. Technologia Hydra-Fix gwarantuje dopasowanie nawilżenia o potrzeb skóry przez cały dzień. Ma beztłuszczową formułę stworzoną specjalnie do cery mieszanej i tłustej.

Skład: Aqua, Glycerin, Isononyl Isononanoate, Dimethicone, Isohexadecane, Butylene Glycol, Arachidyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol,Cyclohexasiloxane, Polyacrylate-13, Tocopheryl Acetate, Ricinus Communis, Arachidylglucoside, Parfum, Imidazolidinyl Urea, Sodium Citrate, Sodium Pca, Urea, Polyisobutene,Methylparaben, Propylparaben, Dimethiconol, Disodium Edta, Citric Acid, Trehalose,Polysorbate 20, Sorbitan Isostearate, Sorbitan Tristearate, Sodium Hyaluronate, Polyquaternium-51, Phenoxyethanol, Copper Aspartate, Magnesium Aspartate, Manganese Aspartate, Zinc Aspartate, Chondrus Crispus, Chlorphenesin, Benzoic Acid, Ci 42090

Cena: 29,90zł / 75ml
/mg/

Może być

Mam cerę tłustą, więc z matowieniem było ciężko. Ale nawilżenie ok, zapach też fajniutki. Plusem jest także większa pojemność, chociaż ja już bym go chciała na siłę skończyć. Wydajny.
Minusem jest to że trzeba go stawiać do góry nogami, żeby spłynął. Chociaż ja już jestem przy końcówce, a on nie chce wychodzić z opakowania a na ściankach mnóstwo go jeszcze!

Używam tego produktu od:paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

Tęsknię za nim ;)

To było moje ulubione mazidło do twarzy - bardzo żałuję, że Oriflame nie produkuje już tej serii.

Plusy:
* piękny zapach!
* dobrze się wchłania, odpowiednia konsystencja
* matuje moją mieszaną buźkę
* dobry do używania w ciepłe miesiące, jest "lekki"
* nie zapycha, cera wygląda po prostu ładnie i świeżo
* wydajny, a cena przystępna

Minusy:
* twarde opakowanie, przy końcu trudno go wydobyć
* obecnie niedostępny

Zaznaczyłam "kupię ponownie", bo kupiłabym, gdybym tylko mogła ;)

Używam tego produktu od: odkąd się pojawił
Ilość zużytych opakowań: 3-4 opakowania

bardzo dobry

Kupiłam go, bo nie maiłam za bardzo wyboru w kremach...
No i powiem tak, że zły nie jest. Nie natłuszcza skóry, co jest plusem przy mojej mieszanej cerze, ma dość przyjemny zapach i jest wydajny. Używam go na dzień i na noc i jestem miarę zadowolona.

Fantastyczny

Rewelacyjny kosmetyk, ktory nawilza jak zaden inny przeze mnie testowany. Nie podraznia, nie obciaza i nie zapycha skory. Robi sie ona gladka i mila w dotyku, poza tym duzo lepiej wyglada wizualnie. Pachnie bardzo ladnie. Jest wydajny, na twarz wystarczy niewielka ilosc, powiedzialabym nawet, ze jesli wycisnie sie za duzo to nie za bardzo jest co z tym zrobic ;) Opakowanie jest troche niewygodne, zwlaszcza pod koniec uzytkowania - tutaj musialam sobie poradzic z trudem rozcinajac opakowanie na pol. Cena w promocji calkiem przystepna. Oczywiscie seria zostala juz wycofana, co przyjelam z wielkim smutkiem, bo nigdy nie mialam tak dobrego nawilzacza, jednak we wszelkich wyprzedazach itp. na pewno sie jeszcze skusze. Nadaje sie zarowno na dzien, jak i na noc, choc ja glownie uzywam na noc. Robie sobie od niego male przerwy, poniewaz po dluzszym uzywaniu efekt gladkosci staje sie mniej wyczuwalny. Bardzo polecam! Mysle, ze nadaje sie do kazdego typu cery, nie tylko tlustej i mieszanej.

Używam tego produktu od: okolo 1,5 roku

tylko szkodzi

Kolejny krem (a właściwie fluid) oriflame , po którym z moją cerą dzieje się coś niedobrego. Fluid ma konsystencje budyniu. Niestety po nałożeniu świeci się twarz, lekko zapycha pory, lecz skóra jest przyjemna w dotyku i gładka (silikon się przydał). Byłby to całkiem dobry kosmetyk, ale... po około pieciu dniach używania na mojej twarzy, szczególnie na czole tworzą się żółtawe suche plamy,skóra zaczyna schodzic (wyglądałam jak po nieudanej aplikacji samoopalacza, którego od dłuższego czasu nie stosuje) Po około tygodniu cera wróciła do normalnego stanu. Dodam, że miałam podobny problem z żelem balance na dzień tej samej firmy. Pozdrawiam

Używam tego produktu od roku...
Ilość zużytych opakowań: może 1/5

REWELACJA

Jestem zachwycona tym fluidem, mam świetnie nawilżoną skórę, jest gładka i piękna :D

Świetnie nadaje się pod podkład, ale i bez podkładu sam daje świetny efekt:)

W dodatku bardzo wydajny i jeśli jest na promocji atrakcyjna cena :)

Używam tego produktu od:4 mies

boski!

Zdecydowanie mój KWC! Mam strasznie tłusta cerę która paradoksalnie bardzo łatwo się przesusza od specyfików na pryszcze i większość "lekkich" kremów albo niedostatecznie ją nawilża albo nie są tak lekkie jak producent obiecuje i pozostaje po nich tłusty filtr.. Ten momentalnie się wchłania, pozostawia skórę miękką i idealnie nawilżoną. Bez obaw o schodzącą skórę (co mi się niestety zdarzało często) mogę smarować się wszystkimi mazidłami antypryszczowymi ;) W dodatku wydajny i w dużym opakowaniu
Zaraziłam nim także mamę, do tego stopnia że kupuje na zapas ;)

Używam tego produktu od: ponad pól roku

dobry, ale nie dla każdego :(

Generalnie za taką kasę jest to kosmetyk dobry, ale do cery normalnej (może nawet suchej) a nie do tłustej. Ja używam go okazjonalnie, ponieważ, jak już wspominalam kilka dzwiczym w soich opiniach, zapycha on pory i powoduje wysyp wykwitow. Jak dla mnie okazjonalnie, dopoki nie skonczy sie opakowanie.
Potem nie mam zamiaru kupowac tego kremu.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:końcówka pierwszego

Nie moge się przekonać

Najpierw dostałam próbkę,potem zakupiłam ten produkt,bo był w promocji.
Ma bardzo ładny zapach,nie lepi się,niby nawilża,ale niestety według mnie trochę jest za tłusty i zapycha pory.
Jedno jest pewne po jego użyciu nie wyszłabym nawet do śmietnika,bo się świecę strasznie i to działa na jego niekorzyść.
Poza tym czuję się w nim czasem jak w masce,że jest za ciężki.
Ogólnie nie mogę się do niego przekonać,bo jak widać aż takich wielkich minusów nie ma,ale jednak już go nie kupię

Używam tego produktu od:miesiąca

UWIELBIAM GO!

Rewelacyjny lekki kremik :-) Doskonale nawilża a buzia nie świeci się w ciągu dnia a mam cerę mieszaną! Cera wygląda na bardzo zdrową, zadbaną i nawilżoną. Nie potrzebuje już kremów matujących bo ten spełnia wszystkie moje oczekiwania. I do tego ma 75 ml :-) Naprawdę go polecam!!!

Bardzo mi odpowiada

A według mnie kosmetyk ten jest godny polecenia. Jestem z niego bardzo zadowolona. Ma bardzo przyjemny zapach i lekką konsystencję. Nie potwierdzam tego, że "lepi się". Na mojej twarzy wchłania się i pozostawia aksamitną cerę. Bardzo przyjemny w użyciu. Jedyny minus to opakowanie. Buteleczka zrobiona jest z twardego tworzywa i ciężko wycisnąć z niej fluid. Muszę stawiać ją "na głowie", żeby łatwiej dało się używać. Za to opakowanie odejmuję 1 gwiazdkę.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie do końca

Po stokroć NIE !

Użyłam kilka razy po zakupie i coś mnie zapchało.Nie wiedziałam co to,ale pomyślałam,że nie ten fluid.
Straszliwie się lepi - pomyślałam "A co tak,ma nawilżać".
Ale gdy za każdym razem po jego użyciu coś mnie zapychało zaczęłam go podejrzewać.
Miarka się przebrała jak po jednej nocy miałam pod skórą takie spuchnięte czerwone wulkany,ze z domu było wstyd wyjść.

Podsumowując :

-zapycha