Eau Thermale Avene, Clean Ac, Dermo-Cleanser (Łagodny krem/żel oczyszczający)

Eau Thermale Avene, Clean Ac, Dermo-Cleanser (Łagodny krem/żel oczyszczający)

Łagodny krem-żel oczyszczający do pielęgnacji skóry podrażnionej i wysuszonej w wyniku kuracji przeciwtrądzikowej. Clean-Ac to łagodny produkt przeznaczony do codziennego oczyszczania skóry podrażnionej i wysuszonej na skutek leczenia preparatami przeciwtrądzikowymi. Aktywne składniki nawilżające i odżywcze chronią skórę przed ewentualnym działaniem drażniącym preparatów przeciwtrądzikowych. Przywracają skórze uczucie komfortu. Bogaty w Wodę Termalną Avene - koi i łagodzi podrażnienia. Nie zawiera mydła.

nawilżające, oczyszczające, odświeżające, łagodzące
żel
oczyszczanie twarzy
tłusta, trądzikowa

Dla mnie super

Zużyłam już kilka opakować tej emulsji i dla mnie to nr 1. Zakupiłam go gdy podjęłam się bardzo inwazyjnej kuracji antytrądzikowej Izotekiem - miałam wtedy skórę mieszaną.. Zwykłe produkty nie dawały sobie z moja cerą rady. Szukałam i szukałam... i trafiłam na Clean AC i to było to.
Plusy:
*dobrze oczyszcza
*nie wysusza
*nawilża
*jest baaardzo wydajny - opakowanie starcza mi na rok :O
*przyjemna konsystencja

Teraz po kuracji również go używam mimo że cera mi się zmieniła na suchą. To jest poprostu mój hit.

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

Bardzo dobry.

Polecam osobom, które przechodzą bądź już przeszły ciężkie leczenie antytrądzikowe. Ten żel super sobie radzi z podrażnioną zabiegami dermatologicznymi skórą, łagodzi ją, nawilża, wspomaga działanie antytrądzikowe innych preparatów linii CLEANANCE. Również alergicy mogą jemu zaufać, gdyż jest doprawdy bardzo łagodny. :)

Szczerze polecam! :)

Ten krem jest bardzo dobry, chociaż nie wspominam go z kolei z wielkim entuzjazmem i nie rwę się do ponownego zakupu

+ konsystencja miła w stosowaniu
+ bardzo wydajny. Na początku z przyzwyczajenia brałam go za dużo, ale naprawdę niewiele potrzeba
+ nie podrażnia, nie wysusza. Najbardziej to chyba docenią osoby trakcie ostrej wysuszającej kuracji antytrądzikowej
- bardzo słony i lekko kręci w nosie, a nie wiedzieć czemu często dostawał mi się do ust i nosa ;)
- fatalna butelka z tym zamknieciem na dole
- cena nieco za wysoka- w sumie przy takiej wydajności kiedyś byłabym w stanie ją przełknąć, ale teraz jak małym kosztem mogę sobie sama zrobić równie dobre "myjadło"- to jakoś kręcę nosem ;)

Krem jest całkiem porządny, więc jeśli się ktoś zastanawia- to uważam, że warto dać mu szansę :)

Używam tego produktu od:używałam rok temu

Łagodny

Plusy:
- jak obiecuje producent, jest lagodny
- nie przesusza
- po uzyciu mialam wrazenie delikatnego filmu na twarzy
Minusy:
- uczucie, ze nie oczyszcza twarzy dokladnie
- cena
- nie potrafie uzywac oszczednie zelu do twarzy, wiec w moim przypadku skonczyl sie szybko
Uzywalam tego produktu w czasie serii zabiegow i wtedy sie sie sprawdzil, jesli bede potrzebowac lagodnego oczyszczania to napewno go kupie

Używam tego produktu od: uzywalam pol roku temu

dobry

Raczej dobrze oczyszcza (są jeszcze toniki i wody micelarne), cera jest gładka, na pewno ogranicza ilość wykwitów na twarzy , nie podrażniając(mam wyprysk alergiczny , drobne rozszerzone naczynka).Niestety przy cerze mieszanej w kierunku suchej (a taką mam), może wysuszyć policzki (ale to też moze zależeć od ilości nałożonej emulsji), dlatego wole provegol svr.
Clean AC wydaje mi sie bardziej odpowiedni dla cer pod kątem tłustej.

Używam tego produktu od:kilku mcy
Ilość zużytych opakowań:

Poprostu dobry

Ten żel, a właściwie emulsja do mycia twarzy, doskonale spełnia obietnice producenta jeśli chodzi o łagodność- nie podrażnia nawet minmalnie, nie ściąga, nie powoduje uczucia dyskomfortu na twarzy.
Bardzo dobrze zmywa makijaż nawet z oczu, nie potrzebowałam żadnego dodatkowego specyfiku. Cały czas miałam wrażenie, że zużywam ten produkt w bardzo dużych ilościach i z pewnością za moment się skończy- jednak to było tylko złudne wrażenie, Clean Ac jest bardzo wydajne, starczyło mi na 3 miesiące codziennego używania, kiedy to wieczorem myłam nim twarz dwukrotnie (dla pewności starannego zmycia makijażu) oraz codziennie rano.
Jedynie co mam mu do zarzucenia, to brak działania antybakteryjnego, wygładzającego etc. na mają skłonną do wyprysków cerę, a w końcu do takiej jest kierowany.

Używam tego produktu od: przez 3 miesiące

Bardzo lubię

Podoba mi się ten żel-krem :) Fajna kremowa konsystencja. Twarz po umyciu wydawała się być gładsza, ładnie nawilżona. Nie podrażnia. Poprawił mi się stan skóry po nim. Godny polecenia! ;)

rewelacja

Bardzo dobry delikatny żel oczyszczający dla wrażliwej skóry z problemami, jest tak delikatny że można używać rano i wieczorem nie podrażnia, nie wysusza, łagodzi, może nie jest idealny do demakijażu, ale jako żel myjący i pielęgnujący jest naprawdę super. używam go na zmianę z kostką clinique, później spryskuję twarz wodą termalna La roche-posay i nie narzekam na problemy z cerą. Polecam warto kupić!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Mieszane uczucia

Kosmetyk ma postać faktycznie kremową, bezzapachową - są to dla mnie cechy neutralne. W konsystencji najbardziej dokucza mi fakt braku pienienia się. Mam przez to uczucie "niedomycia", które czasem potwierdza przetarcie twarzy wacikiem nasączonym tonikiem, czasem natomiast nie - nie wiem od czego to zależy. Osoby lubiące niepieniące olejki do mycia twarzy powinny polubić ten krem. Opakowanie jest mało poręczne - łatwo wylać za dużo płynu. Ale mimo to - jest bardzo wydajny, używałam go przez 4,5 miesiąca, zupełnie nie oszczędzając!
Jeśli chodzi o działanie - bardzo łagodny, w ogóle nie wysusza, skóra po użyciu jest przyjemna w dotyku a uczucie spięcia złagodzone (choć po odparowaniu resztek wody powraca). Sytuacji na buzi trądzikowej nie pogarsza.

Ogólnie - warto wypróbować, choć ja raczej wrócę do Cleanance Avene..Używałam tego produktu przez 4,5 miesiąca

Najlepszy do oczyszczania

Po każdym "oczyszczaczu" do mojej wrażliwej skóry miałam jeszcze gorsze przebarwienia, zaskórniki itd. Avene świetnie koi podrażnioną innymi kosmetykami skórę, nawilża i pozostawia skórę gładką i delikatnie pachnącą. Używam rano i wieczorem a jedno opakowanie starcza na ok. 3 miesiące także wart jest swojej ceny.

Używam tego produktu od:2006

ratunek dla wysuszonej skóry

mialam straszny problem z tradzikiem i moja skora byla wykonczona roznymi masciami i kremami. ten zel przywrocil ja do normalnego stanu, bo juz po pierwszysch stosowaniach po wysuszeniu skory nie bylo widocznych platkow luszczacej sie skory.
stosuje go zarówno rano oczyszczajac twarz po nocy, jak i wieczorem przy zmywaniu makijarzu, z czym radzi sobie doskonale. oczu nim nie zmywam... dla lepszego efektu nie korzystam z wody z kranu tylko uzywam termalnej tej samej firmy.

Używam tego produktu od:3 miesiecy

ŚWIETNY !!!

Żel jest bardzo delikatny ale skuteczny. Delikatanie oczyszcza twarz, nie podrażniając jej ale przy tym dezynfekując z zanieczyszczeń. Po umyciu twarz nie jest ściągnięta tylko nawilżona, zostawia jakby taką warstwę nawilżającą. Bardzo szybko łagodzi podrażnienia, pozostałości po wypryskach. Wyrównuje powierzchnie skóry, wygładza i dodaje blasku! Godny swojej ceny. Jest bardzo wydajny i starcza na długo

Ilość zużytych opakowań: