Diadem, Szafir, Eyeliner Waterproof

Diadem, Szafir, Eyeliner Waterproof

Kredki do oczu Szafir występują w 15 odcieniach. Wodoodporne, aplikacja jest łatwa dzięki miękkości i delikatności rysika. Wykonane z drewna cedrowego przez renomowaną firmę niemiecką.

wodoodporna

Oceniam białą kredkę!

No i niestety ocena będzie negatywna. Skusiła mnie niska cena i mogę sarkastycznie stwierdzić, że była adekwatna do jakości produktu. Kredka jest twarda, przez co bardzo ciężko rozprowadza się po oku. Kolor jest praktycznie niewidoczny - kredka jest słabo napigmentowana. Uważam ten zakup za stratę pieniędzy.

Konturówka do oczu nr 0-8, Szafir

Kredkę kupiłam w małym sklepie kosmetycznym. Wybrałam kolor szary nr 0-8
Kredka jest średnio miękka dobrze kryje ma ładną pigmentację
Łatwo się nią rysuje, dobrze się struga.
Nie uczula nie powoduje swędzenia oczu.
Podsumowując szału nie ma poczciwy przeciętniak.
Może kiedyś jeszcze się skuszę na zakup innego koloru np czarnej kredki.

za twarda

Czytam w innych recenzjach, że kredka jest miękka, ale żadna z moich (w przypływie optymizmu kupiłam 4, dobrze że nie są drogie ) miękka nie jest. Nie da się nimi nic narysować na powiece, są za twarde, niemal nie zostawiają śladu. Próbowałam podgrzewać, ale to nic nie daje, zastygają błyskawicznie i znowu są twarde i nie rysują... Szkoda, bo lubię kredki w drewnie i kolory są naprawdę śliczne.
Brązową i szarą mogę zużyć do brwi, ale zielona i niebieska chyba wylądują w koszu :(

od lat ze mną

Kredek Szafir używam od wielu lat . Zaczynałam od czarnej i grafitowej, a obecnie mam w kosmetyczce brązową i kremową.
Każdą z kredek zużywam praktycznie do zera.
Lubię je, bo łatwo się nimi rysuje kreskę i kreska jest trwała ( na moich lekko tłustych powiekach ).
Do tego cena jest tak niska, że można zmieniać kolory linera.
Kredki nie są wcale twarde bardzo mocno, ale też nie ranią powieki.
Niestety nie ma ich w dużych sieciach drogeryjnych.

Bubel

Niestety kompletnie rozczarowanie tym produktem. Pani w sklepie poleciła mi tą kredkę jako miękką dla mnie ona jest zbyt twarda. Dodatkowo bardzo słabo maluje trzeba się nieźle namęczyć żeby było coś widać na oku co w przypadku innych tego typu produktów nie miało miejsca. Na szczęście nie była specjalnie droga, (ok 8 zł), ale na pewno jej więcej nie kupię.

Jest OK.

Używam kredki w kolorze niebieskim 0-4. Kredkę mam już od dawna, jest bardzo wydajna. kredkę używam na powieki, polecam tym kto lubi kolor niebieski. Kredka daje bardzo fajny efekt, jest wodoodporna, długo się utrzymuje na powiekach.

Dobra

Używam tej kredki od daawna a dopiero dziś zauważyłam, że jest wodoodporna ;p Będę musiała to sprawdzić. Używam tej kredki do brwi, ładnie się sprawdza, czasami używałam do robienia kreski na oku którą potem rozcierałam, niestety nie mam do tego wprawy, ale kredka jest przyjemna przy nakładaniu ;)

W porządku

Używam tej kredki do brwi, nie do oczu. Zdecydowałam się na nią gdy w drogerii zobaczyłam, że kredka z tej firmy do brwi jest prawie 2x droższa, a przy tym ma słaby wybór kolorów, więc uznałam, że ten wybór będzie lepszy. Kolor 0-11 jest prawie idealny. Z różnych, dostępnych w drogeriach kredek jest to najchłodniejszy, jasny odcień jaki udało mi się znaleźć. Ma zdecydowanie najmniej widoczne żółte i pomarańczowe tony. Więc za to ogromny plus. Kredka ma odpowiednią dla mnie twardość, aby wygodnie wypełnić brwi, jednak do oczu może być odrobinę za twarda. Niestety jest raczej mało wydajna i trzeba ją strugać co 1-2 użycia. Trudno też nazwać ją wodoodporną, bez dotykania wytrzymuje większość dnia, ale dosyć łatwo ją zetrzeć, nawet przypadkiem.

Polecam !

mam odcien 0-11. swietny dla blondynek . nie wpada w zadne rude i brazowe odcienie, jest to raczej lekko szarawo bezowy kolor. no dla mnie super. kredka jest trwala, miekka , latwo sie aplikuje, mam bardzo rzadkie brwi i wrecz rysuje je od nowa a wygladaja w miare naturalnie . szkoda jedynie ze nie ma jakies szczoteczki do tego , spiralki. Zawsze do niej wracam

świetna

Kredka której używam od lat. Jest bardzo trwała, nie należy do miękkich ( co dla mnie jest zaletą) ale też nie jest jakaś jak ołówek H. Kolor ma ładny czarny ( choć zdarzył mi się raz bubel jakiś taki szarawy). Dla mnie najważniejsze jest to że na moich tłustych powiekach kredka się nie rozmazuje i trzyma nawet cały dzień. Kupowałam już inne kredki i niestety żadna nie wytrzymuje porównania

Używam tego produktu od: niepamiętnych czasów
Ilość zużytych opakowań: spora

tego się nie da używać

Patrząc na poniższe recenzje wydaje mi się, że trafił mi się felerny egzemplarz, bo inaczej nie potrafię wytłumaczyć dlaczego moją kredką w ogóle nie można rysyować. Mam odcień oznaczony jako 0-13 to jasny turkus ( a nie jasny błekit jak na zdjęciu!), który jest jakby perłowy. Dostałam go od koleżanki, nowy, nieużywany, dopiero co kupiony. Niestety o ile sprawdzając kolor na dłoni coś tam niby widać to kredką nie da się zrobić kresek ani na górnej ani na dolnej powiece. Jest za twarda, koloru prawie nie zostawia i mogłabym jeżdzić nią i 500 razy po skórze,a i tak nic na powiece nie widać. Dlatego powędrowała do kosza.

Używam tego produktu od: mam od ok. 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 poszło do kosza

Bardzo dobra :D

Kupilam ja głownie zeby podkreslac nia rysy brwi.
Rzeczywiscie jest bardzo trwala, nie kruszy sie i nadaje idealny kolor :)

Jest tania, lecz powiem szczerze ze opakowanie mnie nie zachecilo hehe wydaje sie takie zwykłe.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie