Shiseido, The Makeup, Corrective Concealers (Zestaw korygujący do twarzy)

Shiseido, The Makeup, Corrective Concealers (Zestaw korygujący do twarzy)

Dwa odcienie kremowe oraz puder utrwalający, ujednolicają koloryt skóry ukrywając piegi, plamki oraz zasinienia pod oczami.

Korektor:
- w naturalny sposób pokrywa wszelkie przebarwienia
- perfekcyjna aplikacja korektora na każdej powierzchni dzięki elastycznemu pędzelkowi
- kremowa formuła znakomicie rozprowadza się na skórze i dostosowuje do każdego rodzaju cery
- delikatny puder utrwala korektor
- nawilżające i odżywcze składniki pozwalają uchronić skórę przed wysuszeniem
- chroni przed szkodliwym wpływem środowiska zewnętrznego oraz promieniowaniem UV.

Słaby

Miałam korektor w odcieniu o2 (Medium) - idealny kolor do karnacji jasnej w kierunku średniej. Korektorów pod oczy przewinęło się u mnie przez lata sporo, bo natura - niestety - obdarzyła mnie naprawdę ciemnymi "podkówkami". Za każdym razem kupuję jednak coś nowego, bo jeszcze nigdy żaden z testowanych przeze mnie kosmetyków nie spisał się tak, jak bym sobie tego życzyła. Tu było niestety nie inaczej - lubię Shiseido i nie ukrywam, że pokładałam spore nadzieje w kosmetyku tak prestiżowej firmy (i za takie pieniądze). Niestety poza ładnym opakowaniem i bardzo praktyczną formą "podania" (2 różne odcienie + puder utrwalający) nie mamy tu nic, co odróżniałoby korektor Shiseido od jego duuuużo tańszych odpowiedników. Krycie jest średnie w kierunku słabego, a nałożona warstwa nie jest równomierna i gdzieniegdzie powstają prześwity, które trzeba przykrywać kolejnymi warstwami produktu. Na dodatek czasami owa warstewka ściera się nieco przy nakładaniu pudru utrwalającego, co doprowadzało mnie zawsze do szału, bo zdarzało mi się nakładać korektor na skórę, gdzie wcześniej nałożona już była warstwa korektora i pudru, nawet 2-3 krotnie zanim udało mi się uzyskać zadowalający efekt. Oprócz tego kosmetyk podkreśla niedoskonałości cery, takie jak wszelkie nierówności na skórze i zmarszczki oraz jest bardzo niewydajny - myślę, że zużycie całego opakowania zajęło mi jakieś 2 miesiące (została tylko duża porcja samego pudru, którego jest w pudełeczku najwięcej...). Nie wiem, może dziewczyny, które chwalą ten kosmetyk mają mniej do zakrycia i dlatego spisuje się on u nich zadowalająco - u mnie się natomiast nie sprawdził i na pewno nie poleciłabym go innym, a już tym bardziej w takiej cenie.

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno pełnowymiarowe

Nie wart swojej ceny, zbędny w kosmetyczce

Posiadam odcień o1 (obrazek) Jeden z odcieni jest jasny drugi na pierwszy rzut oka wydaje się ciemny jednak ładnie wtapia się w skórę tracąc na intensywności koloru. Kolory trafione.

Zacznę od plusów

Opakowanie poręczne z lusterkiem, posiadamy 2 odcienie korektora i puder utrwalający w jednym , czyli kosmetyk praktyczny.
Korektory miękkie łatwo je nabrać i nałożyć.
Możliwość mieszania kolorów , jasny kolor jest rozświetlający po nałożeniu pudru matowy.
Puder utrwalający.
Za to 2 gwiazdki.....

Minusy

Kompletnie nie nadaje się pod oczy bynajmniej takowe z którymi mamy problem pod postacią suchości.Korektor to uwidacznia a puder w tym nie dopomaga.Nakładałam go na kremy treściwe nawet na nivea, bazy , nic z tego po chwili uzyskujemy nieestetyczną szpachlę pod okiem.
Osadza się w zmarszczkach.
Bez bazy osadza się w porach.
Podkreśla każdą suchość na twarzy.
WYSUSZA !
SŁABE KRYCIE tu musze napisać iż korektory o wiele tańsze lepiej sobie radzą, jestem tym faktem niezmiernie rozczarowana.
Nie zakrywa podkówek, piegów, przebarwień na podkładzie jest lepiej mimo to dla mnie mało zadowalająco porównując go z innymi korektorami.
Puder pyli.
Nieprzydatny pedzelek.
Za mały wybór odcieni.
Mała wydajność korektorów, używam kilka dni a ubyło sporo.

Plus/Minus
Trwałość , dla mnie zadowalająca jednak uzyskujemy to dzięki pudrowi co nie jest dla mnie żadną rewelacją to samo uzyskuje fixerem Kryolana czy bazami.

Siędzę tak i się zastanawiam 120 zł za co ? W zasadzie Shiseido nic nowego nie wynalzało oprócz tego iż zapakowano to wszystko w jedno opakowanie o marnej gramaturze 4g Lepiej wydać te pieniążki np na kółko Kryoalna gdzie mamy za 60 zł 5 odcieni i większą gramaturę ,kolejne 60 zł na puder/fix również kryolana lub innej firmy jedyna różnica iż dostaniemy w postaci sypkiej a nie kamieniu za to z większą gramaturą.

Używam tego produktu od: kilku dni

absolutnie wspaniałe

Mam paletkę w odcieniu 3 Deep Bronze, jako, że jestem posiadaczką średniociemnej, lekko opalonej cery. Kolory są bardzo naturalne, nie ceglaste, a właśnie idealne dobrane do odcienia mojej cery. Jeden odcień jest ciut jaśniejszy. Ja używam paletki głównie do maskowania cieni pod oczami i w tej roli sprawdza się rewelacyjnie. Korektor jest kremowy, mięciutki, rewelacyjnie kryje, a jednocześnie doskonale wtapia się w skórę, nie zbiera się w załamaniach. Dodam jeszcze, że jest niesamowicie trwały-spokojnie trzyma się cały dzień. Pędzelek dołączony do opakowania jest świetny i za jego pomocą można precyzyjnie pokryć niedoskonałości. Czasem, kiedy wyskoczy mi pojedyńczy pryszcz, wystarczy, że nałożę odrobinę korektora, przypudruję tym białym puderkiem z zestawu i nic nie widać;) Cudo, mój absolutny niezbędnik, inne korektory mogą się schować.

Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego, drugie czeka w zapasie;)

Fantastyczny!!!

Korektor ten zakupiłam w Sephorowskiej promocji za 50% ceny, .czyli dokładnie za 65zł. Mam zestaw nr 3 (najciemniejszy), ktory idealnie współgra z moja opaloną skórą. Dwa odcienie można mieszać i uzyskiwać w ten sposób odpowiedni odcień.
Korektor jest tak delikatny i kremowy, ze nie widać go wogóle na twarzy. Nawet położony pod oczami nie zbiera sie w zmarszczkach, a przypruszony pudrem utrwalającym staje się delikatny i jedwabisty. Wogóle go nie widać!
Dolączony do opakowania pędzelek świetnie nadaje się do nakładania korektora. Z jednej strony zwarty, śliski "języczek", z drugiej pędzelek do pudru utrwalającego. Po wykończeniu korektora z pewnościa zachowam go sobie.
Jestem zachwycona tym produktem. Z pewnościa kupię go ponownie, nawet za normalną cenę. Ciekawa jestem, na jak długo starczy, bo pojemniczki z korektorami nie są zbyt duże, a nie wiem, jak głębokie :)

Używam tego produktu od: kilku dni