ULTIM.e Epil Body, Hair Reduction Treatment (Serum wzmacniające efekty depilacji)

Kuracja wzmacniająca efekty depilacji w postaci lekkiego, pachnącego balsamu na bazie czarnej trufli (Tuber melanosporum), która oddziałuje na mieszek włosowy wstrzymując odbudowę włosa po depilacji, a wzmacniając odbudowę nabłonka pochewki włosa. ULTIM.e epil body przeznaczony jest do nóg, pach i okolic bikini, ale także innych partii ciała, gdzie występuje problem nadmiernego niepożądanego owłosienia.

Wyraźne rezultaty obserwowane po drugiej depilacji i drugiej serii aplikacji serum to zmniejszenie gęstości włosów o ok. 30%. Skład wzbogacony jest substancjami nawilżającymi i zmiękczającymi skórę.

Cena: 110zł / 65ml

/bw/

ZMARNOWANE PIENIĄDZE

Krem stosowałem zgodnie z zaleceniami i podobnie jak w przypadku nisim kalo nie zauważyłem jakichkolwiek obiecanych efektów. Tym bardziej odradzam zakup, iż jedyne pochlebne rececenzje na polskich stronach internetowych [w tym i ta na wizażu] są autorstwa osoby, która odpowiada za dystrybucję tej serii kremów w Polsce.

Osobiście polecam depilację laserową - może i droga ale jedyna gwarantuje 100% skuteczność.

zero efektu

Stosowałam preparat do ciała i do twarzy. W obu przypadkach nie zauważyłam ŻADNEGO efektu. Entuzjastyczne opinie dziwnie mi pachną reklamą...

Po tych "ulepszeniach" portalu okazuje się, że trzeba napisać elaborat, żeby zrecenzować kosmetyk. Nie wystarczy napisać, że NIE DZIAŁA. Stąd rozwinięcie "zbyt lakonicznego opisu". Żenada

Używam tego produktu od: dawno używałam i dawno przestałam
Ilość zużytych opakowań: 2 do ciała, 1 do twarzy

po prostu francuska rewolucja

ULTIM.e epil uwodzicielsko pachnie, dobrze się rozprowadza i wchłania. opakowanie ma profesjonalny wygląd, a jego zawartość - takież działanie!

nie wierzyłam nawet w laboratoria Dermscan we Francji - dopóki nie wypróbowałam sama. jako brunetka od lat walcząca z uporczywością włosków rosnących nie tam, gdzie trzeba. POLECAM!

a na depilację chodzę na pastę cukrową, po wosku mam zapalenie mieszków. o ile przyjemniej się chodzi na drugą, a potem na trzecią depilację. i mniej boli, a pani kosmetyczka dosłownie się zachwyca.

Teraz można kupić na www.sunset-club.pl, a na epil.pl jest lista gabinetów i miejsc, gdzie ultim. epil jest sprzedawany.