Joanna, Z Apteczki Babuni, Tonik normalizujący do włosów przetłuszczających się z ekstraktem z drożdży piwnych i chmielu

Tonik normalizujący w swojej bogatej recepturze łączy działanie ekstraktów z drożdży piwnych i chmielu oraz innych wartościowych wyciągów roślinnych z cennymi witaminami i substancjami łagodzącymi. Dzięki temu wyjątkowo korzystnie wpływa na ograniczenie procesu przetłuszczania się włosów i regulację pracy gruczołów łojowych.
Rezultat:
-zmniejszenie objawów nadmiernego przetłuszczania się włosów,
- włosy puszyste, lekkie i pełne życia,
- zdrowy wygląd włosów.

Niestety...

Myślałam i wierzyłam, że pomoże na szybkie przetłuszczanie się skóry głowy, ale niestety nic z tego. Praktycznie zero efektu, czy używam tego toniku, czy nie - to włosy tak samo szybko się przetłuszczają. Po za tym zlepia włosy w strąki i włosy tracą połysk, są oklapnięte, a nie używałam dużej ilości, tylko wcierałam w skórę głowy. Jego jedyny pozytywny efekt, to duże, natychmiast odczuwalne orzeźwienie skóry głowy, przyjemne uczucie. Ale niestety nic poza tym.

Używam tego produktu od: pare miesięcy jako okresowa kuracja

Nie do końca to

Zapach? Piwo w kuflu z pianą mydlaną. Przez jakiś czas miałam po nim lekki uraz. ;)
Działanie na gruczoły łojowe znikome. Aczkolwiek wydawało mi się, że przyśpiesza wzrost (działanie drożdży piwnych).
Nakładam po umyciu wieczorem na skalp, a rano mam bardzo nieprzyjemne uczucie właśnie przetłuszczenia. Pozostawia nieprzyjemny film na skórze. Zachomikowane w szafce opakowanie dokańczam nakładając na dłuższy czas przed myciem. Chyba skuszę się na drugie i zobaczymy jak włosy będą po nim rosły.
Może i działa odżywczo na skórę głowy, działania normalizującego przetłuszczanie nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

ogranicza przetłuszczanie

Używam go już pół roku. To pewnie trochę za długo, biorąc pod uwagę fakt, że po tak długim czasie stosowania naprawdę przetłuszczanie włosów jest znacznie mniejsze, a skóra głowy jeszcze reaguje na ten kosmetyk. Ale on naprawdę działa! Kiedyś utrzymanie moich włosów w świeżej kondycji trwało 1-2 dni, przy czym w drugim dniu uznawałam je za lekko przetłuszczone. Teraz nie mam takich problemów włosy wytrzymują 3 dni, a nieraz nawet 4. Wydaje mi się, że dopiero długoterminowe używanie tego kosmetyku da efekty, które będą się utrzymywać przez jakiś czas po jego odstawieniu. PLECAM!

Używam tego produktu od:pół roku

Rzepa była lepsza

Po dobrych doświadczeniach z tonikiem z rzepą Joanny postanowiłam wyprobowac i tego, bo moje wlosy przetłuszczają się ponad normę "od zawsze". Używałam ok. 2 miesięcy, z przerwami, zgodnie z zaleceniami na opakowaniu. Niestety, zmniejszonego przetłuszczania się włosów nie zauważyłam, a tego oczekiwalam najbardziej. Na szczęście nie zauważyłam też działania wysuszającego włosy. Tonik ułatwiał roczesywanie i włosy faktycznie były bardziej lekkie. Sprawdził się więc jako lekka odżywka do wlosów, stąd 3*. Zapach trochę dziwny, ale do zniesienia. Cena malutka, więc warto wypróbowac na wlasnej skórze/włosach.

Dla mnie bomba!

Myłam włosy codziennie - to był mus.
Teraz myję co dwa dni i są ładne.
Tonik łatwo się rozprowadza - wygodny aplikator.
Składniki ziołowe, więc wiadomo, że nie działa od razu. Jednak po jakimś czasie pojawiają się super efekty.
Ten tonik pozwolił mi znacznie zredukować problemy z przetłuszczającymi się włosami :)
A cena groszowa! Tylko nie zawsze łatwo go dostać - ja znajduję go tylko w Naturze, a to też nie zawsze.

Polecam Wam :)

Jedyny minus to chyba to, że zapach nie każdemu może przypaść do gustu.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Mnie podpadł:)

Jestem za.
Z tym że na efekt przyszło mi poczekać prawie miesiąc. Przez pierwsze 2-3 tygodnie jedynym rezultatem stosowania toniku było łatwiejsze rozczesywanie włosów co i tak dla mnie wystarczyło aby stosowanie kontynuować - jako odżywkę. Moich włosów nic nie przesuszy, zatem i skoncentrowany alkohol tutaj nie dał rady:)
Poza tym jako plus - wydajność (od miesiąca - przy codziennym używaniu - zużyłam połowę), ładny zapach (nie toniku ale włosów po nim), wygodne dozowanie.
Co najważniejsze - po miesiącu zauważyłam że włosy zaczęły mi się mniej przetłuszczać. Co prawda i tak myję codziennie, ale do następnego mycia trwają 100% świeżutkie i puszyste.
Że o cenie już nie wspomnę.
Miodzio.

Używam tego produktu od:5 tygodni
Ilość zużytych opakowań:2/3

seria z rzepa lepsza

Jestem wierna fanka toniku do skory glowy Joanny z serii Rzepa ale jak to zwykle Wizazanki maja w zwyczaju, kiedy pojawila sie nowa seria, natychmiast nabylam wersje Babuni. Mam cieniutkie, delikatne wlosy, ktore na dodatek szybko sie przetuszczaja i maja tendencje do wypadania.
Niestety...
Fatalny zapach starej scierki, brak efektow zmniejszenia przetluszczania, a po uzyciu, wlosy jakies ciensze i oklapniete, glowa swedzi, w skladzie wysoko alkohol. Jako prawdziwa masochistka zuzylam cala butelke ale za ponowny zakup - podziekuje. Sklad niby obiecujacy, wiec moze na kogos innego podziala, chociaz watpie, bo zawiera lanoline - a lanolina pochodzaca nie z owiec ale z ludzkiej produkcji - a wnioskuje, ze tu jest wlasnie taka, powoduje zapychanie porow wiec nalezy uwazac i moim zdaniem wystrzegac sie tego produktu.
Z tonikiem z serii Rzepa nie ma porownania - tamten dostal ode mnie piec gwiazdek.

Używam tego produktu od: meczylam kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1 i basta