Chanel, Estompe Lumiere

Chanel, Estompe Lumiere

Korektor Chanel Estompe Lumiere idealnie wtapia się w skórę tuszując wszelkie niedoskonałości cery - takie jak drobne krostki, zaczerwienienia czy cienie pod oczami. Kosmetyk daje matowe wykończenie makijażu (może być stosowany na i pod makijaż), gwarantuje łatwość aplikacji. Estompe Lumiere dostępny jest w trzech kolorach - 2 odcieniach beżu i zieleni przeznaczonej do maskowania zaczerwienień.

Cena: ok. 110zł

Dobry ale drogi

+dobrze kryje wszelkie krostki pryszcze itp
+mój jest intensywnie zielony, więc radzi sobie świetnie z zaczerwienieniami
+nie ma wpływu na stan cery
+wygodny w użyciu
+zapach jakby lekko miętowy, ale słabo wyczuwalny
+w użyciu jest taki kremowy, nie jest tępy
+opakowanie przypadło mi do gustu

-cena
-wydajność
-połamał mi się :/ także ostrożnie z wysuwaniem :)

Ogólnie spełnia świetnie swoje zadanie, ale myślę, że znajdzie się więcej takich za niższą cenę.
I jak na swoją cenę to jest niewydajny.

Ilość zużytych opakowań: połowa

najlepszy

Korektor sprawdził się w 100%. Mam odcień najjaśniejszy, który z powodzeniem maskuje wszelkie niedoskonałości. Sprawdza się nawet jako korektor pod oczy.
Czasem zdarza mi się przykra niespodzianka- na mojej twarzy pojawia się pryszcz, jednak teraz mogę już być spokojna, bo wiem, że Chanel da sobie z tym radę.
Niesamowicie trwały, trzyma się cały dzień. Wystarcza na bardzo długo.
Nie mam nawet ochoty na próbowanie innych korektorów, bo wiem, że ten jest doskonały ;)

Ilość zużytych opakowań: początek drugiego

Spełnia oczekiwania

Wybierając ten korektor w kolorze nr 20, Pani próbowała mnie odwieść od tego pomysłu twierdząc, że wysusza skórę i wciskała mi inny w płynie. Jednak Podkład w płynie, sztyft w płynie to dla mnie za dużo. Więc wzięłam ten w sztyfcie.I nijak nie żałuję. Absolutnie NIE wysusza. Nawet jeśli zastosuję pod podkład. Może dlatego, że mam mieszaną cerę.
Stosuję go jednak przeważnie na podkład i idealnie się z nim stapia ukrywając to, co jest do ukrycia - przebarwienia, drobne wypryski, zaczerwienienia.
Nie spływa, nie jest widoczny, nie waży się na twarzy.
Jest tam, gdzie go położono.
Sztyft godny polecenia.
Jest wydajny, ma eleganckie opakowanie i łatwo się go aplikuje.

Ilość zużytych opakowań:testy i w trakcie pierwszego

hm..

Oceniam kolor beżowy najjaśniejszy. Do tej pory nie używałam korektorów w sztyfcie, te jest fajny, ale jego trwałość mnie zawiodła ;/ Ładnie rozświetla spojrzenie, daje elegancki subtelny efekt, ale no właśnie za chwilę go nie ma ;/ Stosuję go na podkład Mat Lumiere i Vitalumiere i zawsze jest to samo. Efekt jest lepszy po użyciu sypkiego pudru. Nie wiem czy kupię go ponownie, ponieważ lubię testować różne kosmetyki i szykuję się na korektor ysl ;-)

Używam tego produktu od:roku

zielony... no, no, no

oceniam korektor zioleny (nie wiem jak spisują się pozostałe kolorki) i wg mnie jest super.
Ja mam dość spore i mocno widoczne naczynka na grzbiecie nosa. Mimo ze sukcesywnie usuwam je laserowo to one z uporem wracają i wtedy trzeba się ratować w inny sposób. Ale do rzeczy, ten korektor czyni cuda, a konkretnie sprawia, że moje rozszerzone naczynka stająsię absolutnie niewidoczne, a więc spelnia obietnice producenta. Stosuję bezpośrednio na krem, nakładam niewielką ilośc na miejsca pokryte naczynkami a następnie wklepuję do momentu aż zielonkawy kolor wtopi się w cerę i nie będzie widoczy a co za tym idzie naczynka znikną.
Oczywiście jak każdy produkt ten ma także wady. Po pierwsze troszkę ściera się po tym jak nałoży sie na niego podklad (tzn podczas rozprowadzania podklądu korektor ma tendencję do lekkiego ścierania się z pokrytego nim miejsca) ale też bez większej tragedii i jak dla mnie jest troszkę malo wydajny dlatego daję 4 gwiazki, a nie maxymalną ocenę. Ale na prawde gorąco polecam, wart swojej ceny (niestety ja na korektor wysokiej)

najlepszy jaki miałam!!

Nabyłam to cudeńko i prawde mówiąc lepszego nie miałam przyjemności używać. Mam cerę naczynkową a zielony korektor sprawdza się przy ich maskowaniu rewelacyjnie. Polecam z czystym sumieniem:)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: od tygodnia

KWC

Znalazłam swój ukochany wielozadaniowy korektor. Używam odcienia zielonego. Wydaje mi się,że już pisałam jego recenzję ale nie widzę jej tutaj więc próbuję jeszcze raz. Dwa tygodnie temu miałam ważne wieczorne wyjście, z filmowaniem , fotografowaniem etc. i coś mnie strasznie uczuliło. Całą twarz miałam pokrytą rozległymi czerwonymi plamami, które przebijały spod podładu. W rozpaczy popędziłąm do galerii centrum i zaczęłam się smarować korektorami i bazami w testerze i nic nie działało dopóki nie nałożyłam zielonego estompe eclat. Zakupiłam. W domu starannie wtarłam i wklepałam w caluteńką twarz, nałożyłam fluid i....stał się cud ! Nieskazitelny makijaż. Na zdjęciach też pięknie. Ale do rzeczy:
Korektor jest w postaci niewielkiego sztyftu zamkniętego w bardzo eleganckim czarnym typowo chanelowskim opakowaniu. Kosztuje nieco ponad 100 zł. Wydaje mi się, że jest bardzo wydajny. Używam codziennie na cienie pod oczami i dosyć dużo na policzki i po 2 tygodniach ubytek jest nieznaczny. Korektor należy starannie wklepać i odczekać minutę lub dwie aż stopi się ze skórą. Na twarzy nie jest oczywiście zielony ale perłowo biały. Następnie nakładam podkład i już. Idealna cera.
Polecam na zaczerwienienia oraz cienie pod oczami. Kryje super. Naczynka też kryje przyzwoicie. Na fluid go nie kładałam ale myślę, że też sprawdzi się wyśmienicie. Trwa cały dzień czy całą noc co kto woli. Na pewno będe go kupowała. Jest to po prostu świetny wielozadaniowy produkt.
edit: coś mi nie grało z nazwą w zgłoszeniu. Korektor który jest tu na zdjęciu i którego ja używam oraz który właśnie zrecenzowałam, czyli korektor Chanel w sztyfcie (zielony i dwa odcienie beżowego) nie nazywa się estompe lumiere tylko estompe eclat. Tak jest napisane na moim opakowaniu oraz na stronie internetowej Chanel. Istnieje też rozświetlacz w pędzelku Chanel i nazywa sie eclat lumiere. Z tego co wiem nie ma kosmetyku o nazwie Estompe Lumiere w palecie Chanel.Używam tego produktu od: 2 tygodni

wolę płynne...

jak tylko go kupiłam byłam zadowolona - był trwały, kolor naturalny, dobrze krył

miał tylko jedną wadę - był dość widoczny, ale zauważyłam to dopiero jak kupiłam inne (płynne) korektory

generalnie fajny korektor, ale dla mnie trochę za ciężki

plus za to, że nie czuć go na powiekach, nie uczula i nie wysusza
jest baaardzo wydajny

nie wiem czy kupię ponownie, bo nie mam na razie aż tyle do ukrycia, więc wolę lżejsze korektory

b. dobry

Tak jak w podsumowaniu, Produkt b. dobry, swietnie kryje zaczerwienienia (pod oczy nie uzywam), jest trwaly, nie zapycha porow, ale nie uwazam go za super rewelacje. Ot taki dobry jakosciowo, ale nie powalajacy na kolana korektor. Wada dla mnie jest to, ze sa tylko 2 kolory (plus 3 zielony, ale go nie licze), a dla mnie to za malo, bo oba sa za jasne. Mimo to uzywam ciemniejszego, choc jest troche za jasny. Ogolnie produkt b. dobry.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Rewelacja!!!!

Rewelacyjnie kryje, dlugo sie trzyma, jest wydajny i dodatkowo elegancko wyglada. Czego chciec wiecej... :) Uwielbiam ten korektor. Zajmuje jedno z wazniejszych miejsc w mojej kosmetyczce. KWC!

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:jedno

Taki sobie

Owszem, tuszuje w miare dobrze itp ale wedlug mnie jest tylko "poprawny". Plusy to odpowiedni, dobrze tuszujacy kolor, dobry sposob aplikacji oraz wytrzymale opakowanie. Minusem jest slaba trwalosc i uwidacznianie sie pod podkladem. Jest wiele innych, o wiele lepszych.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

moze byc