Avon, Liiv Botanicals, Rejuvanating Cleanser (Rewitalizujący żel oczyszczający do twarzy)

Produkty Liiv Botanicals przeznaczone do pielęgnacji cery nie zawierają barwników, konserwantów ani dodatków zapachowych. Wyjątkowa technologia Plant Essence Technology zachowuje unikatowe właściwości wyciągów roślin w ich najczystszej formie, dzięki czemu Twoja skóra otrzymuje dawkę prawdziwej natury, nabierając świeżości i młodszego wyglądu.
W składzie produktu znajduje się woda nasycona tlenem i czystymi ekstraktami roślinnymi, dzięki czemu doskonale oczyszcza, detoksykuje i tonizuje skórę. Kosmetyk odblokowywuje pory dodatkowo zapobiegając świeceniu się skóry. Nadaje cerze promienność, świeżość i młodszy wygląd.

Żadnych plusów

Spodziewałam się naturalnego, świeżego żelu do codziennego użytku. Całkowicie się zawiodłam.
Kosmetyk nie robi nic. Wcale się nie pieni, ściąga skórę, nie czuć po nim odświeżenia. Opakowanie bardzo niepraktyczne, za każdym razem wypływa za dużo kosmetyku, przez co jest bardzo niewydajny.
Pod żadnym pozorem nie powinien dostać się do oka! Piecze niemiłosiernie.
Podsumowujący, kolejny bubel avonu.

Kupiony w: U konsultantki

Delikatny...

Żel posiada niezbyt gęstą, całkowicie przezroczystą konsystencję. Dobrze się pieni, jednakże jest niezwykle delikatny dla skóry. Bezproblemowo usuwa nawet cięższy makijaż, nie zostawiając przy tym tłustej ani lepkiej warstwy, czy też nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia. Nie wysusza ani też nie podrażnia. Cera wydaje się być oczyszczona, a także delikatnie nawilżona. Posiada działanie kojące. Uspokaja miejscowe zaczerwienienia. Bezzapachowy. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 2: 75 ml

nie jest źle

Posiadam cerę normalną z tendencją do sezonowego przetłuszczania się (latem oczywiście) i w moim przypadku sprawdził się nawet dobrze, choć troszeczkę ściągał (więc będzie pasował posiadaczkom cery co najmniej mieszanej). Lekka żelowa formuła pozwalała na dokładne usunięcie wszelkich zanieczyszczeń, dodatkowo dawał uczucie świeżości dzięki nasyceniu tlenem.

Pomimo małej pojemności, starcza na długo, gdyż dobrze się pieni i wystarczy niewielka ilość by umyć twarz. Zapach nieciekawy, ale cóż ... taka uroda serii Liiv Botanicals. BEZWZGLĘDNIE należy uważać by nie dostał się nawet niechcący do oka - grozi pieczeniem i zapaleniem.

W opcji ponowny zakup zaznaczyłam "nie wiem", ale najprawdopodobniej go nie kupię ponownie, chyba że będzie w promocji za 5 zł, a ja będę w finansowej zapaści... :D

nietrafiony produkt

Do kupna zachęciło mnie opakowanie.
Żel jednak zupełnie nie spełniał moich oczekiwań:
zapach mnie mdlił
nie oczyszczał skóry
żel był zupełnie niewydajny: zawsze wylatywało go więcej niż chciałam i potrzebowałam

Używam tego produktu od: --

rozczarowanie

Kupiłam, bo używałam z tej serii żelu do ciała - (świetny, super zapach i bez konserwantów)
Żelem do twarzy się rozczarowałam:
zapach niezbyt miły,
wodnisty, mała pojemność = mało wydajny
skóra trochę ściągnięta, ale nie podrażnia.

czego taki mały ?

żel jest bardzo dobry dla mojej skóry, jest potem czyściutka i odświeżona. Nakladam nastepnie krem na noc z tej samej serii. Zel ma dosyc przyjemny zapach. Jedyne zastrzeżenie mam do pojemności - żel moglby byc dwa razy wikeszy, szczegolnie w ten cenie..

Używam tego produktu od:miesiaca

odświeżający

Jak dla mnie zapach jest bardzo fajny- świeży,
skóra po umyciu jest czysta i odświeżona,
wystarczy niewielka kropelka mydła, by umyć całą twarz i szyję,
skóra pozostaje miękka, gotowa na zastosowanie kremu,

niestety podrażnia oczy, więc trzeba lawirować... ;) i uważać przy spłukiwaniu.

Na mnie zrobił pozytywne wrażenie... jak na Avon, to jest po prostu świetny.

Używam tego produktu od: kilku dobrych miesiecy (sporadycznie)

organiczny żel

Mimo okropnego zapachu jestem zadowolona z jego użytkowania

Plusy:
-żelowa, lekka konsystencja
-nie wysusza skóry
-ładnie oczyszcza
-jest naturalny
-rewitalizuje skórę
-opakowanie w sam raz na podróż
-nie podrażnia skóry

Minusy:
-zapach! jak dla mnie bardzo mdlący
-mała pojemność

Używam tego produktu od:3 miesiące

wart spróbowania

Zachęcona obietnicą producenta o "naturalności "tegoż specyfiku musiałam oczywiście to sprawdzić.Rzeczywiście ma się wrażenie jakby myło się buzię ziołowym preparatem.Skóra jest odświeżona i promienista.Dobrze oczyszcza z resztek demakijażowych kosmetyków.Zapach świeży aczkolwiek taki typowo ziołowy.Konsystencja żelu jest dość gęsta tak więc te 75ml na trochę starcza.Niestety podrażnia oczy dlatego z dala od oczu.No i mógłby być nieco tańszy ale cóż....

Używam tego produktu od:3 m-ce temu

dla mnie idealny

Na mnie ten produkt sprawdza sie idealnie. Mam skore mieszana i codzinnie nakladam pelen makijaz. Swietnie radzi sobie z usuwaniem make-upu i oczyszczaniem skory z nadmiaru sebum. Moja skora nie zostala przez niego wysuszona lub sciagnieta. Wielkim plusem jest to, ze ja czuje, ze myje twarz czyms naturalnym. Ma przyjemny delikatny zapach. Faktycznie opakowanie jest jednak niewielkie (75 ml) a konsystencja dosc wodnista i trzeba uwazac przy otwieraniu opakowania.

Używam tego produktu od:nie pamietam

ok

Gdybym miała oceniać tylko właściwości produktu, dałabym 4*. Żel bardzo dokładnie oczyszcza i lekko matuje skórę. Dobrze się pieni. Po jego użyciu czuję jakby mrowienie i chłód - trochę jak po mentolu. Twarz dłużej pozostaje "świeża". Na mojej mieszanej cerze sprawdza się świetnie, ale myślę, że może przesuszyć suchą a nawet normalną skórę.
Jednak jedną * odejmuję za stosunek wydajności do dość wygórowanej ceny. Żel jest płynny a otwór w opakowaniu za duży i sporo go się wylewa. Poza tym pojemność jest mała.

Używam tego produktu od: ok. 3 tygodnie

takie niewiadomo co

kupilam zel juz na poczatku jak sie pojawil- nie pamietam kiedy to bylo, bo lubie testowac nowosci.
zel mnie nie zachwycil.
mala pojemnosc, wysoka cena, slabo sie pieni, wysuszal mi bardzo buzie.
miła konsystencja, ładnie pachniał,ładne opakowanie.

Używam tego produktu od:pol roku?