Babydream, Pflegeöl (Olejek pielęgnacyjny) (stara wersja)

Babydream, Pflegeöl (Olejek pielęgnacyjny) (stara wersja)

Zawiera olejek z jojoby oraz witaminę E, natomiast nie zawiera oleju mineralnego.

Cudo!

Ta oliwka od momentu pierwszego zakupu jest moim must have i biegam do rossmanna za każdym razem jak zaczyna się kończyć.

Używam na ciało, na włosy i do kąpieli i sprawdza się znakomicie w każdej kombinacji.

Za to największy szok przeżyłam kiedy oliwka ta zadziałała cuda na moją atopową skórę. Od tej pory zawsze kiedy mam jakieś zmiany, wystarczy ciepła kąpiel z dodatkiem teg9o produktu i pół godziny później wszystko znika, skóra jest mięciutka i gładka.

Niesamowicie zmiękcza włosy, używam jej też do zmywania makijażu z oczu - bardzo dokładnie oczyszcza.

Jednym słowem - POLECAM!

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: dużo

polecam, ale..

Cześć dziewczyny. wreszcie się zalogowałam i mogę dodawać recenzje..mianowicie..odnośnie tego szamponu..faktycznie włosy już po pierwszym myciu są inne. Lśnią, są sypkie, delikatne i pięknie pachną..niestety musiałam odjąć 1 gwiazdkę, gdyż szampon mega słabo się pieni na moich włosach ( dość grube i sredniej długości) i zanim nie nałożę odżywki na końcówki włosów to mokre włosy są mega szorstkie. ale efekt po wysuszeniu ekstra. i nie zawiera SLS..plusik.

Używam tego produktu od: tydzien
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

fajna

Jak na razie jestem bardzo z niej zadowolona. Daje piękne nawilżenie, które długo się utrzymuje, ma bardzo delikatny wręcz ledwo wyczuwalny zapach, jest dość wydajna. Minusem jest opakowanie, ponieważ oliwka wszędzie się rozlewa.

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: jedna

Dla średnioporowatych włosów idealny.

Używałam olejku do olejowania włosów z moją siostrą na spółe. Mimo to, że zawiera olej sojowy, z migdałów, słonecznikowy, makadamia i witaminę E nie jest dość dobry dla włosów wysokoporowatych. Mam siostrę ze średnioporowatymi włosami (myślę, że może się sprawdzić również na włosach niskoporowatych), u niej działa cuda, u mnie jest to katastrofa. Polegająca na:
- wypadaniu włosów
- plątaniu
- włosy stają się po niej szorstkie
- strączkuje włosy
- rozdwaja końcówki
- też kiepsko się nalewa z tej butelki, jest tam taki "kórek", który wylewa olej na zew. (mimo tego że używasz go dobrze.)
Po prostu nie do moich włosów.
U mojej siostry:
Plusy:
- ładnie wygładzone włosy
- miękkie
- odżywione
- zapach (dość delikatny)
- lekki na włosy, nie obciąża
- łatwo zmywalny z włosów
- cena
i o to chodzi ; )

Używam tego produktu od: 0,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego opakowania

Dobra, ale nie idealna

Oliwka ma gęstą konsystencję, nie przelewa się przez rękę i dobrze rozsmarowuje.
Zapach ma przyjemny i co najważniejsze szybko się wchłania.
Niestety nie nawilża tak dobrze jak olejki, czy inne oliwki, dlatego dla mnie z pewnością nie zostanie numerem jeden.
Używam jej często do demakijażu oczu i do twarzy, tutaj się sprawdza, jednak jako nawilżacz do ciała po kąpieli - raczej nie (za słabe nawilżenie).
Cena jest bardzo przystępna, w promocji można oliwkę nabyć za 5 zł.

Używam tego produktu od: 2 miesiąće

Dobry olejek

Olejek kupiłam zachęcona ocenami na wizażu i blogach. Nie używam go do ciała, bo olejki źle na nią działaja. Używam ją do włosów, skóry głowy i zmywania makijażu oczu. Do tych celów sprawdza się bardzo dobrze. Ma lepszy zapach niż olejek babybream fur mama i mniej podrażnia oczy, za to mam wrażenie, że do olejowania włosów jest troche gorszy. Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Nie

oliwkę zakupiłam po przeczytaniu pozytywnych opinii na wizażu i czekała na swoją kolei, ponieważ zawsze kąpie się rano z oczywistych względów jej nie używałam, aż do czasu kiedy skończył mi się balsam i zaczęłam czytać o parabenach, slsach itp. Smarowałam się nią codziennie przez około półtora tygodnia. Używanie jej to była sama przyjemność dzięki pięknemu zapachowi, ale do czasu... po około 2 dniach zaczęła mnie potwornie swędzieć cała skóra, pomyślałam, że to od czekolady, której w tamtym czasie sporo spożywałam, ale mama mojego narzeczonego podpowiedziała mi, że to może od niej i miała rację, po jej odstawieniu świąd zniknął. Ciekawa jestem, czy ktoś jeszcze borykał się z takim skutkiem?

najlepsza

Cudowna!
Ma śliczny zapach i kosztuje grosze. Używam jej do dosłownie wszystkiego, a mam ją już długo, a denka ani widać ;) więc jest bardzo wydajna.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Gorąca polecam

Uwielbiam ten produkt zresztą jak całą markę babydream. Stosuję go u dzieci dodaje do kąpieli i na młodszej córce wprost na skórę sprawia się moim zdaniem lepiej niż jakieś tam Olaitum czy Emolium.
Plusy::
-nawilża skórę moich dzieci
- nawilżą moją skórę nakładam go po prysznicu na mokre ciało i sprawdza się lepiej niż balsam
- nawilża włosy chodz stosuję dopiero trzy dni i nic tak naprawdę powiedzieć nie mogę
- idealnie nadaje się do demakijażu nawet wodoodpornego ( troszkę wody na wacik i oliwki )
- ładnie pachnie
- jest tani
-jest bardzo wydajny
- ma naturalny skład
- jest dostępny
Minus
- butelka z której wylewa się na prawdę za dużo
- zapycha mi pory na twarzy ale cóż nie jest on do olejowania twarzy

Czy kupię go następnym razem oczywiście zwłaszcza dla dzieci ponieważ sobię chce kupić wersję fur mama

Używam tego produktu od: 2 MIESIĘCY
Ilość zużytych opakowań: 1 I 1/10

Delikatny dla dzieci

Bardzo ładnie się wchłania w skórkę bobasa, nie uczulił, ale czasami nie był wystarczająco nawilżający i moje dzieciątko potrzebowało dodatkowego nawilżenia. Dodatkowo pięknie, ale nie natarczywie pachnie, chociaż nie utrzymywał się zbyt długo na skórze, a szkoda bo uwielbiałam wąchać mojego bobasa :)

Ilość zużytych opakowań: 3 po 250 ml

uwielbiam

Jestem zakochana od pierwszego zakupu :)

Nie jestem w stanie zliczyć zużytych opakowań, ale jest to jeden z moich hitów do któych wracam :)

Świetnie się rozprowadza, ładnie się wchłania i nawilża, dobrze pachnie i jest wielofunkcyjna - do ciała, włosów, twarzy, do różnych receptur np do peelingów naturalnych. jest też wydajna, dzięki czemu opakowanie starcza na długo. Mogłaby posiadać nieco inny dziubek, albo pompkę, ponieważ ciężko ją dozować i łatwo zalepić opakowanie :)

Zawsze pakuję do walizki i zawsze się sprawdza :)

Używam tego produktu od: od dawna
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Uwielbiam go :)

Kupiłam ten produkt zachecona recenzjami na wizazu i nie zawiodlam sie :) Stosuje go na wiele sposobow: do olejowania wlosow, ktore staja sie miekkie i wygladzone, na skore calego ciala poo kapieli (ladnie nawilza i wygladza), na sucha skore stop i rak, nawet zdarzylo mi sie go stosowac jako krem pod oczy lub balsam do ust keidy przydarzyla mi sie opryszczka (szybciej zniknela) lub gdy byly nadmiernie wysuszone :) Mam cere tlusta, ale kilka razy nalozylam go jako krem do twarzy i nie zapchal mojej skory, wrecz przeciwnie byla wypoczeta, miekka, gladka w dotyku :) produkt jest baaardzo wydajny - moje opakowanie mam od maja i ciagle jeszcze jest :) Jedyny minus to opakowanie, ale mozna mu to wybaczyc, bo jest swietny! :D

Używam tego produktu od: maj 2014