Clinique, Superbalm, Moisturizing Gloss (Nawilżający błyszczyk - balsam do ust)

Clinique, Superbalm, Moisturizing Gloss (Nawilżający błyszczyk - balsam do ust)

Balsam z dawką koloru. Poradzi sobie z wołającymi o pomoc ustami. Pomoże odzyskać gładkość oraz nawilżenie ust. Natychmiast przynosi ulgę ustom suchym, spierzchniętym. Balsam otula usta miękkością i sprawia, ze niesamowicie lśnią jak tafla wody.
Bez parabenów, ftalanów i zapachu.
Do wybory 8 soczystych transparentnych owocowych kolorów (bez migoczących drobinek).

w płynie /z aplikatorem
bez parabenów
Efekt
transparentne, naturalny

Niezastąpiony

Uwielbiam ten błyszczyk. Jest najlepszym kosmetykiem pielęgnacyjnym jaki kiedykolwiek miałam :)
Jego właściwości nawilżające są cudowne, a przy tym usta przez naprawdę długi czas wyglądają kusząco i niezwykle lśnią - niczym tafla wody.
Radzi sobie nawet z bardzo spierzchniętymi ustami, wygładza ich powierzchnię, koi, chroni przed wiatrem i zimnem (lepiej niż ochronne pomadki) - kocham mieć taką gęstą, otulającą "kołderkę" na ustach.
Kolejnym plusem jest to, że się nie klei :)

Posiadam odcienie (miniaturki po 5ml):
01 Apricot : Daje wg mnie najlepszy efekt, typowa morelka o kremowej konsystencji, ciemne usta lekko rozjaśni
(zakochałam się w nim i kupiłam również pełnowymiarowe opakowanie)
02 Raspberry: Kusząca czerwień, która mimo intensywności koloru w opakowaniu nie daje zbyt mocnego efektu - przy dłuższym noszeniu na ustach blednie. Żelowa konsystencja
04 Rootbeer: Przepiękny, lekko przyciemniający, elegancki brąz -niezastąpiony przy ciemnej karnacji lub opaleniźnie. Kremowa konsystencja
07 Lilac: Cudowny fiolet, w tubce sprawiający wrażenie mocno koloryzującego, ale na ustach nie wygląda tak ciemno. Posiada śliczne, niewyczuwalne złote drobinki (jest ich niewiele)
09 Currant: Typowa porzeczka - fiolet z domieszką czerwieni, na ustach widać raczej czerwień niż fiolet, pokrywa usta dość mocnym kolorem, który po jakimś czasie nie jest już tak intensywny. Żelowa konsystencja

Brak smaku czy zapachu w ogóle mi nie przeszkadza, choć myślałam, że będzie to problemem, ponieważ jestem przyzwyczajona do mocno pachnących błyszczyków.

Wszystko to sprawia, że ukochałam sobie ten błyszczyko-balsam i nie zamieniłabym go na żaden inny.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 5 w ciągłym użytku (pełnowymiarowy Apricot czeka na otwarcie)

Fajny odżywczy błyszczyk :)

Jestem fanką błyszczyków :) mam je wszędzie, w każdej torebce, w pracy na biurku, w samochodzie, w kieszeniach :) , ten również znalazł się wśród moich ulubieńców :), idealny na lato i na zimę - sprawdza się zawsze :).

Super na każdą porę

fantastyczny!!!
nie lubiłam błyszczyków wydawało mi się,że wyglądam głupio,że nos wygląda na olbrzymi a twarz na opuchnietą(może to się wydawać śmieszne ,ale tak było),aż do czasu kiedy kupiłam właśnie ten:):)

kosmetyk ten jest bardzo wydajny, prawie wogóle go nie ubywa:):)

mam kolor 02 rasberry jest on prawie nie widoczny,mimo dosyć intensywnego koloru w tubce,ale to dobrze, podkreśla naturalny kolor moich ust, wyglądają super:):)

Nie powoduje alergii, delikatnie nawilża i nadaje delikatny kolor i blask ustom. Bardzo wygodny w użyciu

Dostałam te błyszczyki w prezencie. Czy mogę o nich powiedzieć złe slowo? Nie bardzo,dobrze się rozprowadza,jest go dosyć dużo, wystarcza na spory okres czasu,a usta są miękkie.Cudowny błyszczyk, który z łatwością poradzi sobie nawet z bardzo suchymi i spierzchniętymi ustami,nadaje ustom gładkość oraz nawilża,sprawia że są miękkie i ślicznie się błyszczą,ma dobrą konsystencję, nie spływa z ust. Ma ładny zapach oraz wygodne opakowanie. Błyszczyk bardziej nadaje się na lato. Jedne z moich absolutnie ulubionych błyszczyków. Posiadam trzy odcienie - Lilac, który delikatnie i zmysłowo przyciemnia usta; Apricot, który daje jedynie naturalny połysk oraz Raspberry, dodający ustom odrobiny czerwonego blasku. Wszystkie świetnie nawilżają, bardzo dobrze rozprowadzają się na ustach i są bardzo wydajne. Podoba mi się, że nie zawierają drobinek, dzięki czemu nadają ustom lustrzany, gładki połysk. Byłam zadowolona, jednak z moją skłonnością do gubienia błyszczyków pozostanę przy tańszych :-)

Idealnie nawilża:)

Błyszczyki do ust lubię bardzo używać, zwłaszcza zimą, kiedy usta są wysuszone od zimna i od gorąca suchego powietrza z kaloryfera. Ten błyszczyk zrobił na mnie duże wrażenie. Zakupiłam go w drogerii internetowej i nie żałuję. Jest idealny dla moich biednych ust. Potrafi dobrze je zregenerować, sprawić, że znów wyglądają dobrze. To wszystko dzięki temu, że błyszczyk ma właściwości nawilżające, daje ulgę po pierwszym nałożeniu. Usta ładnie lśnią, są miękkie, nie pojawiają się suche skórki. Dużą zaletą jest to, że błyszczyk jest bez parabenów i zapachu. Cena również fajna.

Klasa sama w sobie

Uwielbiam ten błyszczyk.
Produkt znajduję się w maleńkiej tubce, ale jest naprawdę wydajny.
Bardzo dobrze się, go rozprowadza na ustach.
Bogaty w składniki odżywcze i regenerujące, po nałożeniu na ustach tworzy się delikatna warstwa, trochę to przypomina taka barierę ochronną, szczególnie zimą, kiedy nasze usta wymagają dodatkowego nawilżenia.
Dodatkowo nadaje ustą fenomenalny połysk, wyglądają bardzo zdrowo i kusząco.

Bardzo mile go wspominam

Sama z siebie pewnie bym go nie kupiła, bo nie widzę sensu w przepłacanie za błyszczyk, który i tak szybko znika z ust. Jednak skoro zostałam nim obdarowana na urodziny, to używałam. I to z wielką przyjemnością! Na początku nie byłam przekonana, bo to były czasy, gdy nic nie nosiłam na ustach, ale gdy po raz pierwszy go zaaplikowałam usłyszałam bardzo miły komplement, że moje usta wyglądają tak ładnie soczyście, aż się pić chce :D Więc z przyjemnością nakładałam go dalej. Posiadałam odcień Grapefruit, który jest raczej transparentny, ale nie do końca przeźroczysty, gdzieś delikatnie przebija się ten grapefruitowy ton. Wygląda przepięknie, nie ma w sobie żadnych drobinek, tworzy idealnie gładką taflę. Nie jest on jednak tandetnie karynowy i mimo swojego mocnego błysku nadal prezentuje się elegancko. Próby jedzenia oczywiście nie wytrzymuje, ale nieruszany trzyma się całkiem w porządku (jak na błyszczyk oczywiście). Nie zauważyłam jakiś wybitnych właściwości pielęgnacyjnych, ale nie przesusza ust. Bardzo podoba mi się opakowanie, jest higieniczne, poręczne i praktyczne. Błyszczyk nie wylewa się poza kontur ust, można go śmiało dokładać bez lusterka. Mój egzemplarz niestety już się przeterminował, ale mam z nim wiele miłych wspomnień, więc chętnie kupię go ponownie.

Mieszane uczucia

Błyszczyk ma ładny kolor, jest gesty, ładnie utrzymuje się na ustach jak na błyszczyk., tego opakowanie nie jest tak łatwo skończyć, zatem jest bardzo wydajny. Opakowanie jest fajne, małe, wszędzie się mieści, tylko ten produkt jest dość drogi... I uważam że nie każdy może sobie na niego pozwolić... Uważam że za tą cenę mozna kupić wiele innych tańszych produktów

Wielbię

Może to moja miłość do Clinique, a może zwyczajnie produkt jest dobry:) Uwielbiam błyszczyki w klasycznej małej tubce, które łatwo się rozsmarowują, mają słodki zapach (owocowy) i długo utrzymują się na ustach. ten produkt ma wszystkie te cechy. Zawsze mam go ze sobą w kieszeni, używam milion razy dziennie, przez co i miliony na niego wydaję, ale warto :)

Kosmetyk nadaje się zarówno na zimę, jak i lato. Ma gęstą konsystencję, co tylko nadaje mu trwałości. Efekt na ustach jest wart tej ceny - przepiękna tafla, nawilżenie, regeneracja ust. Balsam może spokojnie pełnić rolę błyszczyku.
Nadaje się zarówno do odżywionych, jak i mocno przesuszonych ust.

Posiadam błyszczyk z tej firmy w kolorze 01 Apricot i jestem z niego mega zadowolona. Bardzo fajne małe opakowanie które możemy nawet zmieścić do kieszonki , łatwe w użyciu. Konsystencja świetna a sam produkt ma piękny kolor który bardzo dobrze nawilża nasze usta i pozostawia sliczny połysk . Utrzymuje się dość długo. Jedyny minus to cena .

Jest OK

Błyszczyk jest gęsty, nadaje ładny efekt tafli, ale potrzeba do tego grubszej warstwy. Delikatnie zmienia poświatę koloru na ustach. Znika po jedzeniu, co jest dość oczywiste. Aplikator jest baardzo wygodny, opakowanie z wytrzymałego plastiku, jednak uważam że cena mimo wszystko jest za wysoka. Ja na szczęście kupiłam za 45zł w Company Cosmetics Store. Mój błyszczyk też szybko zaczął brzydko pachnieć. Plus za dużą objętość.

świetny kosmetyk!

Dostałam ten balsam w prezencie, gdy byłam za granicą. Bardzo długo nie mogłam go wykończyć, właściwie trwało to prawie 2 lata. Nie używałam go codziennie, bardziej sporadycznie, bo w tym czasie testowałam też inne produkty. Oceniam go bardzo dobrze, chętnie jeszcze bym kupiła sobie drugie opakowanie.
+doskonale nawilża usta
+ma piękny kolor