Smashbox, Body Lights Glowing Lotion (Balsam brązująco - rozświetlający)

Smashbox, Body Lights Glowing Lotion (Balsam brązująco - rozświetlający)

Ten ekskluzywny kosmetyk do ciała został stworzony specjalnie dla potrzeb sesji zdjęciowych; fantastycznie odbija światło i daje wrażenie skóry idealnie gładkiej i opalonej. Balsam nie tylko nawilża skórę ale i pięknie pachnie tropikalnymi owocami. Jego beztłuszczowa formuła sprawia, że jest lekki i doskonale się wchłania, sprawiając, że skóra przez cały dzień jest rozświetlona i gładka.

Skład: Purified Water, Dimethicone, Glycerin, Stearic Acid, Jojoba Ester, Caprylic/Capric Triglycerides, Cetearyl Alcohol, PEG-40 Stearate, Avocado Butter, Sunflower Butter, Mica, Fragrance, Chamomile Extract, Grape Seed Extract, Acrylate Crosspolymer, Vitamin E, Methylparaben, Propylparaben. May contain: Iron Oxides.

Cena: 120zł / 192ml
/s/

Ulubiony! <3

Najlepszy kosmetyk w swojej kategorii! Kocham odcień jaki daje! Jest wydajny, ma przyjemny zapach. Plus całkiem nieźle nawilża skórę, więc może zastąpić na pewnien czas balsam. Ma genialną konstytencję. Zdecydowany KWC! Jeśli ma jakieś minusy, to jedynie w cenie! Poza tym- ideał! Skuście się, bo naprawdę warto!

Ilość zużytych opakowań: Cztery

Świetny!

Uwielbiam.Nadaje niesamowity odcień ,świetlisty,elegancki i nie spotykany w innych produktach.Skóra jest jakby świeżo muśnęta słońcem.Trzeba go uważnie rozetrzeć i odczekać chwilę zanim nałoży się ubranie a potem ...cieszyć się świetnym wyglądem.Wydajny.Dla mnie KWC! -oczywiście już nie mam.

Używam tego produktu od: od 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: 3op

Wow

Generalnie nie mialam zamiaru kupowac tego produktu, dluga historia w jaki sposob go dostalam ;)
Bede szczera, nie mialam pojecia jaka jest cena danego produktu, nie mialam pojecia co to jest.. wiec przelezal miesiac w kuferku dopuki nie natrafilam na informacje na temat tego produktu na pewnej stronce i powiedzialam wow chce to miec! po czym robiac porzadki w kuferku zorientowalam sie, ze to jest wlasnie to! ;)
Bardzo przyjemny zapach i latwo rozprowadzajaca sie formula, wydajnosc na 5+. Skora ma bardzo atrakcyjny wyglad i faktycznie nie ma efektu swiecacej choinki :)

Używam tego produktu od: 2 miesiace

R e w e l a c j a!

Balsam jest super. Nakładam go rano na ręce i nogi. Maskuje małe niedoskonałości, ujednolica skórę i, co dla mnie ważne, nie zawiera wielu drobinek ani nie błyszczy zbyt nachalnie. Poza tym ma przepiękny zapach i jest naprawdę wydajny.Nie ma się do czego przyczepić..... Polecam go z czystym sumieniem:-)

DOSKONAŁY

Rewelacyjnie ujednolica skórę, nadaje jej blask bardzo subtelnymi drobinkami, delikatnie brązuje na ładny herbatnikowy kolor, nie ma w nim żółci.
Używam go na ręce, nogi, dekolt. Maskuje delikatne niedoskonałości.
Bardzo wydajny.
Gorąco polecam, produkt wart swojej ceny.

Używam tego produktu od:roku

świetny

Fantastycznie brązuje, równo się rozprowadza, nieziemsko pachnie. Cerz wygląda po nim gladko, świeżo i zdrowo. Jeszcze nie zużylam 1 op. a już wiem, że będą następne. Używam tego produktu od:2 miesiące

przereklamowany

Długo zastanawiałam się nad zakupem tego kosmetyku zachęcona opiniami Koleżanek.
Po nałożeniu jednak nie zauważyłam efektu &quot;odbijania światła&quot;, gładkiej skóry, ot balsam z drobinkami a zapach...raczej nie przypomina zapachu owoców tropikalnych.
Uważam, że kosmetyk nie jest wart swojej ceny i na pewno nie kupię go po raz drugi.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze i ostatnie

SUPER!

Rewelacyjny balsam do ciala!
Pieknie i bardzo delikatnie pachnie. skora wyglada zdrowo i promiennie.
gdy jestem na wakacjach uzywam go zamiast podkladu, wystarczy odrobina rozu, lekki blyszczyk i wspanialy letni makijaz gotowy.
A do pelni szczescia przyczynia sie rowniez jego wydajnosc, uzywam go od roku i jeszcze nie zuzylam 1 opakowania.
Smashbox jak zawsze, nie zawiodl mnie i tym tym razem!
POLECAM :-)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:caly czas w trakcie pierwszego

Jak zwykle..

Smashbox wypuścił na rynek ideał. Uwielbiam tę firmę i umacniam się w tym uczuciu za każdym razem gdy smaruję się tym balsamem. Jest świetny. Nadaje fantastyczny blask i subtelny, słoneczny odcień, zupełnie jakby moje cialo potraktowano photoshopem :)) Nogdy nie spotkałam się z niczym równie dobrym, jeżeli chodzi o taki efekt. Poza tym pachnie bardzo intensywnie, kwiatowo, ładnie i jest to aromat, który czuć jeszcze kilka godzin po aplikacji. Nawliża nieźle, ma treściwą konsystencję, ale wcale nie jest tłusty i wchłania się jak atrament w bibułę.
Wydajny.
Używam tego produktu od:parę tygodni
Ilość zużytych opakowań:jakieś 1/5 opakowania

skora wyglada niesamowicie!

Dlugo zastanawialam sie nad kupnem tego produktu z racji na wysoka cene,wiec bardzo uprzejma pani w sephorze przyzadzila dla mnie probke.Musze przyznac,ze efekt jest niesamowity,na lekko opalonej skorze wyglada wprost niesamowicie!pieknie wygladza i rozswietla,nadaje taki piekny "glow" a nie tysiac sztucznych drobinek jak z potluczonej ozdoby choinkowej!Jedynym minusem jest to,ze jednak troszke brudzi ubrania:(ale i tak mimo wszystko naprawde godny polecenia zwlaszcza na letnie wieczory,aby podkreslic nasze piekne nogi:)badz ramiona:)