Gal, Dermogal A+E, Kapsułki żelatynowe twist off

Gal, Dermogal A+E, Kapsułki żelatynowe twist off

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.85/5

Kosmetyk-olejek w jednorazowych kapsułkach do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej z problemami (trądzik, atopowe zapalenie skóry, nadmierne złuszczanie, nadwrażliwość).

trądzikowa, wrażliwa, alergiczna / atopowa

Kapsułki A+E

+ wygodne ampułki
+ korzystna cena
+ dostępność w aptekach
+ bardzo dobry, naturalny skład
+ wydajność
+ higieniczna aplikacja
+ olejkowa konsystencja
+ produkt nawilża , koi i regeneruje skórę
+ nie podrażnia skóry

- zapach

Z umiarem

Trzeba stosować z umiarem i uważać na oczy. Produkt może lekko zapychać pory więc nie radzę stosować na noc. Na kilka godzin przed snem potem zmyć i nie nakładać już nic. Rano twarz wygląda świeżo.

Zbawienie

Te kapsułki to zbawienie dla mojej problematycznej cery. Mam bardzo przesuszone czoło, oraz brodę. Nie pomagały mi drogie dermokosmetyki. Pod makijażem zawsze było widoczne to, że mam przesuszoną skórę. Te kapsułki to cudo, doskonałe na noc jak i na dzień (pod makijaż) skóra jest nawilżona i podkład super się rozprowadza, nie ma smug na twarzy. Poza tym te kapsułki bardzo pomogły mi na wypryski. Nie uczulają, a mam wrażliwą cerę. Tani produkt a bardzo wysokiej jakości. Polecam każdemu kto ma ten sam problem jak ja. Warto!

złote rybki

zapach nietęgi tych rybek, ale za to działanie bardzo w porządku. sama nakładam te rybki na noc co jakiś czas by skóra była nawilżona i zebrała w czasie lata takie witaminy jak a czy e. skóra jest po niej nawilżona, delikatna i odżywiona. wydaje mi się też po dłuższym czasie bardziej napięta. to, ze same kapsułki są bardzo tanie, dostępne w aptekach i mają szerokie działanie co tylko zachęca do ich kupna. sama stosuję na wrażliwą moją cerę i uważam, że zarówno twarz jak i paznokcie mi za taką kurację dziękuję. codziennie ich nie używam, ale tak mniej więcej co 3 dzień, bo mam dość rozbudowaną pielęgnację.

Działają

Produkty z GAL są mi znane i jestem z nich zadowolona, ponieważ mają skuteczne działanie. Kapsułki te zawierają witaminy A + E. Są w miękkiej osłonce i łatwo się je zażywa. Opakowanie liczy 48 sztuk. Kapsułki wspomagają pielęgnację skóry od wewnątrz. Poprawiają jej kondycję. Skóra jest bardziej nawilżona i jędrna. Włosy, paznokcie są zdrowsze, nie łamią się. Działa również doskonale w przypadku trądziku i niedoskonałości. Są one zniwelowane i żadziej pojawiają się nowe. Kapsułki stosuję kilka miesięcy podczas jednej kuracji.

Idealne dopełnienie kuracji trądzikowych

Kto kiedyś przechodził przez dermatologiczne kuracje trądzikowe ten wie, ze to wcale nie jest tak, ze dostajesz magiczne masci/kremy, tradzik znika i jestes szczesliwy. Nie, to jest ciezka droga z doprowadzeniem swojej skóry do porządku bo większość z leków na trądzik po prostu ma działanie wysuszajace - co powoduje ze tak, uporasz sie z tradzikiem, ale nabawisz sie przesuszonej skory. A próbujac ja nawilzyc czesto mozesz na nowo ja zapachac i tak kóleczko się zamyka.

Ja po kapsułki sięgnełam właśnie w trakcie dość mocnej kuracji trądzikowej - zależało mi na tym, aby nie doprowadzic do rpzesuszenia skóry, ale tez nie zparzepascic efektów leczenia i nie zapchac skóry na nowo.

Czy kapsułki spełniły swoje zadanie? Zdecydowanie tak;)

#MOJA SKORA
W trakcie stosowania kapsułek moja skóra była bardzo tradzikowa, wydziallaa za duzo sebum nie tylko w strefie T, ale wszedzie. Borykałam się naprawde z dość znacznym tradzikiem leczonym za pomoca silnych masci od dermatologa.

#KAPSULKI
Kapsułki to tzw rybki - naprawdę są w kształcie rybek, którym "ukręca" się ogonki aby wydobyc z żelatynowego opakowania.

Co do
#DZIALANIE
+ nawilża skóre
+ nie zapycha
+ poprawia elastyczność skóry
+ niweluje efekt sciagniecia spotykany rpzy kuracjach dermatologicznych
+ wydajny - mi jedna rybka starczala na dwa razy (nakładałam na twarz i dekolt)
+ nie podraznia
+ dobrze działa tez na skórki wokół paznokci
+tani, łatwo dostepny w aptkach i teraz w niektorych drogeriach
+ naturalny skład

Z minusów
-zapach - dość cięzki

#SKLAD
Fajny, naturalny skład. Na pierwszym miejscu
* Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil -czyli olej z wiesiołka zawierający dość dużo witaminy E .Ta z kolei uważana jest za dobry antyoksydant, który pozytywnie wpływa na utrzymanie młodej i zdrowej skóry oraz neutralizuje wodne rodniki przeciwdzialając starzeniu się skóry
* Gelatin -żelatyna, zastosowana do "kapsułki" w kształcie rybki
*Glycerin - gliceryna, która ma za zadanie nawilżyć skóre, ale UWAGA nie wszyscy dobrze na nia reaguja (choc tu waznejestjej stezenie)
* Tocopheryl acetate - kolejna porcja naszej witaminy E, antyoksydantu, który ma wygładzać zmarszczki i zapobiegać ich pogłębianiu.
*Retinyl palmitate - retinol, witamina A - odpowiada za ujędrnienie oraz poprawe elastycznosci i napiecia skóry, także ma wpływać korzystnie na zmniejszenie zmarszczek,

#OPAKOWANIE
Sama nie wiem co o nim myśleć. Z jednej strony wydaje sie byc higieniczne, jesli stosujecie na raz jedna kapsułkę. U mnie jedna to było za duzo, dlatego zawsze miałam ja na 2 razy. Przez co przechowywanie "otwartej rybki było dla mnie dosc klopotliwe i wolałabym miec to w butelce z pipeta albo z pompka. Z drugiej strony, kapsułki sa mega na wyjazdy. Nie beirzesz całej butelki tylko 3 rybcie i juz masz pielegnacje;)

Podsumowujac, fajny produkt. Naprawde. I bardzo przydtany w walce z przesuszajaca się skóra. Gdyby nie zapach który mnie troche odrzuca (jest taki ciezkiii) to pewnie wciaz bym z nich korzystala ;)

Uwielbiał pomimo zapachu

Na kapsułki rybki od firmy Gal natknęła m się po recenzjach hitów kosmetycznych z apteki. Dziewczyny zachwalały ten cudowny produkt. Zamknięty jest w kapsułkach rybkach aby się do niego dostać odkreca się im ogonek????produkt jest bardzo, wydajny. Stosuje raz w tygodniu mieszając z 3 kropkami witaminy C. Doskonale nawilża niweluje drobne zmarszczki u rozświetla skórę. Zapach jest okropny u czuje go nawet następnego dnia po użyciu twarzy.

Hit z apteki

Ciekawy produkt z witaminą A + E dostępny w aptece. Bardzo dobrze nawilża oraz regeneruje skórę. Kosmetyk dostępny w kapsułkach, dzięki czemu użytkowanie jest wygodne oraz higieniczne. Skład prosty, naturalny. Korzystna cena. Produkt ma konsystencję olejku. Kapsułka zawiera dużo produktu, zatem można użyć go, również na szyję i dekolt.
Nie zapycha i nie wywołuje podrażnień. Z pewnością będę wracała do tego kosmetyku.

Idealne uzupełnienie codziennej pielęgnacji skóry.

Rybki od Gal zachwyciły mnie wiele lat temu i stale jestem im wierna. Maja wiele zalet w tym świetny skład, dobre działanie i można zakupić je w atrakcyjnej cenie.
Ja zaopatruje się w nie na portalu aukcyjnym gdzie rozbieżność cenowa jest duża i waha się od 10 zł do 20zł.

Kapsułki ulokowane są w dwóch blistrach zawierających po 24 sztuki a całość jest zapakowana w tekturowy kartonik z zielono żółtą szatą graficzną . Na opakowaniu producent zamieścił wyczerpujące informacje na temat składu, działania , przeznaczenia i stosowania preparatu.
Kapsułki typu twist-off mają żółty słoneczny kolor i kształtem przypominają rybki a to za sprawą posiadanych ogonków. . Nie ma żadnych problemów z wydobyciem zawartości, ponieważ "ogonki" łatwo się ukręcają , a miękka otoczka umożliwia szybkie wyciśnięcie produktu.

Konsystencja jest olejowa,tłustawa w bursztynowym kolorze o specyficznym zapachu pochodzącym z olejku z wiesiołka. Zapach jest cierpki , orzechowy ale nie jest zbyt przyjemny, choć wiadomo zależy to od wrażliwości nosa, mnie nie przeszkadza ale nie zachwyca.
Skład rewelacyjny, bardzo zwięzły i całkowicie naturalny- olej z wiesiołka, żelatyna, gliceryna, witamina E i witamina A. Lubie takie preparaty bo wiem że nie maja negatywnego wpływu na stan mojej skóry.

Kosmetyk przeznaczony jest przede wszystkim do skóry problematycznej i wrażliwej, ale nadaje się do każdego typu cery niezależnie od wieku. Ja stosuje je kilka razy w tygodniu na oczyszczoną skórę twarzy wykonując delikatny masaż.
Mimo tłustej konsystencji olejek świetnie się wchłania, pozostawia delikatnie tłusty film który znika po kilku minutach. Natychmiastowo rozświetla cerę , nadając jej zdrowego i wypoczętego wyglądu. Dobrze nawilża i odżywia skórę. Świetnie łagodzi wszelkie podrażnienia i zmiany skórne, przynosi ulgę przy przesuszeniu cery lub po zbyt dużej ekspozycji na słońcu. Zawartość witaminy A i witaminy E przynosi korzyści w postaci poprawy elastyczności i jędrności skóry.
Kapsułki stosowałam również pod makijaż i nie zauważyłam żadnego ich niepożądanego wpływu na jego wygląd czy trwałość.
Zawartość kapsułki jest dobrze odmierzona i wystarcza na pokrycie całej buzi włącznie z szyją. Aplikacja jest wygodna bo mamy gotową dawkę na jednorazowe zastosowanie , dodatkowo każda porcja jest świeża i higienicznie zapakowana.

Świetny kosmetyk który stanowi uzupełnienie pielęgnacji skóry, ma całkowicie naturalny skład jest wygodny w stosowaniu i pozytywnie wpływa na stan skóry.

Świetne przy kompleksowej pielęgnacji

Fantastyczny produkt przywracający skórze komfort.

Moja cera: trądzikowa, bez aktywnych zmian na skórze, mieszana, odporna na wysokie stężenia składników aktywnych. Produkt stosuję w ramach kompleksowej pielęgnacji uwzględniającej oczyszczanie, złuszczanie, nawilżanie, antyoksydację oraz ochronę przeciw promieniowaniu UV.

Produkt w formie pojedynczych kapsułek - "rybek" znajduje się w kartonowym opakowaniu i blistrze przypominającym opakowanie leku. Dostępny jest w wielu aptekach.

Produkt ma bardzo prosty skład: olejek z wiesiołka, gliceryna, witaminy E i A, żelatyna. Pomimo oleistej formuły wchłania się dość szybko, jednocześnie pozwalając na wykonanie masażu skóry. Konsystencja jest jedwabista, skóry chętnie "pije" aplikowany olejek. Jedna rybka wystarcza na wmasowanie produktu w skórę twarzy, szyi i dekoltu. Doskonale sprawdza się wmasowany w skórę przed kremem nawilżającym w wieczornej pielęgnacji nawilżającej. Zdecydowanie podbija działanie kremu, dając uczucie miękkiej i nawilżonej skóry po przebudzeniu. Produkt posiada zapach charakterystyczny dla olejku z wiesiołka.

Produkt spełnia obietnice producenta i daje następujące rezultaty:
1) poprawa nawilżenia skóry;
2) miękkość, gładkość skóry;
3) łagodzenie podrażnień (np. spowodowanych stosowaniem intensywnych kuracji kwasowych lub retinolu/retinoidów) .

Bardzo polecam ten produkt jako uzupełnienie codziennych zabiegów pielęgnacyjnych.

UWIELBIAM! Stosuje na noc

Kupiłam kapsułki z polecenia siostry.
Uwielbiam pielęgnacje z witaminami E i C które działają świetnie na moją cerę.
Kapsułki stosuje czasami na noc z połączeniem serum z wit C.
Używam kosmetyku już drugi tydzień i jestem zachwycona.
Moja cera jest nawilżona ,rozpromieniona i zdrowsza.
U mnie nie zapycha a zapach mi nie przeszkadza :)
O cenie już nie wspomnę !
Jedynym minusem jest to że się baaardzo wolno wchłaniają i nie nadają się pod makijaż.
Idealne do masek z glinką <3

Nie dla mnie... Nie mogłam ich używać

Kupiłam te kapsułki, jak większość z nas żeby sobie używać na skórę, co by ta skóra była piękna i cudowna. Niestety już po kilku użyciach wiedziałam, że produkt nie jest dla mnie, a do tego jest kłopotliwy w używaniu. Kapsułki oczywiście są twist-off czyli odkręcamy ogonek rybki i nakładamy na buzię. Jak dla mnie tego olejku w środku było stanowczo za dużo na pokrycie całej twarzy, więc normalnie bym tą drugą część gdzieś odłożyła, ale z racji kształtu już się nie dało, więc strata produktu. Druga sprawa to zapach tych rybek, mi kompletnie nie podszedł, to pachnie jak taki zjełczały olej z rybnym podszyciem, nie jestem wrażliwa na zapachy, ale to pachniało wyjątkowo okrutnie i nie umilało w żadnym stopniu nakładania na skórę. Sama formuła prócz zapachu to też taka średnia, jak dla mnie trochę za bardzo oleista. Ciężko się wchłaniała plus ten smrodek po prostu mnie zniechęcał. Używałam, a raczej meczyłam się z nimi przez jakiś miesiąc nie widząc na skórze żadnych rezulatów, dodatkowo ten kosmetyk nie chciał współpracować z niektórymi moimi kremami, zaczynały się rolować. Nie mam nic do olejków na twarzy, chociaż sama nie jestem największą fanką, ale tutaj jestem na nie - za zapach, za kapsułkową formułę, z której dużo się marnuje, za niedostateczne wchłanianie, a przede wszystkim za brak działania. Wolę kupić sobie jakiś normalny olejek z normalnym dozownikiem o jakimś ładniejszym zapachu, niż takie rybki. Chociaż sam fakt, że to rybki jest całkiem uroczy :D Ale to miało działać, a u mnie niestety nie zadziałało i bardziej się z tym męczyłam, niż cokolwiek zadziałałam.