Straub, Bettina Barty Botanical, Body Butter (Krem do ciała)

Straub, Bettina Barty Botanical, Body Butter (Krem do ciała)

Bogate w odżywcze składniki aromatyczne kremy do pielęgnacji ciała na bazie mleka ryżowego, które wygładza i uelastycznia skórę, oleju z owoców oliwki europejskiej, który głęboko nawilża skórę, wygładza ją i odmładza oraz wspomaga zachowanie naturalnej wilgotności skóry, i masła Shea z zachodnioafrykańskiego drzewa, które łagodzi podrażnienia i wygładza skórę. Istnieje w trzech wersjach zapachowych: zielony bambus, kwiat wiśni i wanilia.

Cena: 25zł / 400ml

/m/

Genialny w rozsądnej cenie

Fantastyczny balsam! Dostałam go w prezencie od koleżanki, wersja o zapachu bambusa. Długo szukałam go w sklepach stacjonarnych, bez rezultatu. Znalazłam w sklepach internetowych.

Zalety:
- piękny zapach, który utrzymywał się na ciele aż do rana, pachniała tym balsamem moja pościel
- świetnie nawilża i delikatnie natłuszcza suchą skórę
- skóra jest miękka i gładka
- odpowiedni nawet dla wrażliwej skóry
- poprawia nastrój :-)

Wady:
BRAK

Używam tego produktu od: użyłam 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 duży słoik

CUDO

Dostałam go od znajomej ponieważ jej nie pasował, a dla mnie był IDEALNY. Pokochałam zapach, niestety używałam go już bardzo dawno temu i już nie mogę go nigdzie znaleźć a szkoda.... uwielbiałam jego zapach i jego właściwości

Używam tego produktu od: Dawno temu
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Niska cena, dobra jakość

Szybko się wchłania. Jednak mógłby być ciut mniej gęsty, łatwiej by się rozprowadzał.
Bardzo przyjemny zapach. Ładne opakowanie.

Cena śmiesznie mała, jak za taką pojemność tak dobrego kosmetyku.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Absolutnie najlepszy

Używam masła do ciała, najbardziej przypadło mi do gustu w wersji zapachowej zielonego bambusa, choć dwie pozostałe również są świetne.
Produkt charakteryzuje się jedwabistą, dość tłustą konsystencją (w końcu to masło), mimo to świetnie się wchłania a efekt nawilżenia utrzymuje się przez cały dzień. Osobiście borykam się z moją suchą skórą od lat i jak dotąd nie znalazłam lepszego produktu dedykowanego temu problemowi. Testowałam wiele innych produktów zarówno z półki cenowej Bettiny jak i znacznie wyższej, jednak żaden nie nawilżał tak skutecznie jak właśnie to masło. Myślę zatem, że pozostanę przy tym kosmetyku na dłużej.

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie czwartego opakowania

dobre

szukam od lat idealnego masla i to jest to !!!!! ktos nizej cos pisal o konsystencji no jaka ma byc jak to maslo?? zapach powalajacywiekszosc masel jak dla mnie smierdzi lub znienia zapach na skorze oczywiscie na gorszy , moje cialo nawilza idealnie w dotyku po stosowaniu kolo miesiaca , wchlania sie szybko wiec spokojnie rano mozna sie smarowac i cena dosc przystepna ja za takie wielkie opakowanie

IDEAŁ

Najlepszy! Zakochałam się od pierwszego użycia! Idealnie się rozprowadza i mimo, że jest gęsty błyskawicznie się wchłania. Skóra jest głęboko nawilżona już po pierwszym użyciu.
Jedyny minus to zapach. Mam wersję z bambusem i dla mnie pachnie rozgniecionym zielskiem, ale mimo że mi się nie podoba to nie drażni i na pewno kupię jeszcze nie raz!

za ciężki

Dostałam w prezencie razem z olejkiem do kąpieli. (wersja: kwiat wiśni).
Płyn zużyłam z przyjemnością, balsam męczyłam długo.
I w końcu udało się :)
Jak dla mnie: za ciężki, to raczej gęste masełko do ciała niż balsam nawilżający, bardziej natłuszcza niż nawilża, wielokrotnie mnie uczulił, więc w końcu używałam tylko na stopy.
Zapach: kwiat wiśni, nie wiśnia, więc jest bardziej kwiatowy niż owocowy (niestety nie lubię tego zapachu, ani w wydaniu tej firmy ani w żadnej innej np. LOccitane).
Plusy: zapach jest intensywny, znam osoby, dla których jest bardzo przyjemny. Fajny, efektowny słoiczek, duża pojemnośc, wydajny.
Podsumowując za i przeciw - 2,5 gwiazdki.

Używam tego produktu od: półtora roku

Najlepszy jaki miałam

Wchłania się bardzo dobrze i jest wydajny. Wystarczy mała ilość, aby nawilżyć skórę. I oczywiście zapach... Z wanilią jest interesujący, ale z kwiatem wiśni bije wszystkie balsamy jakich używałam.

Używam tego produktu od:4mies

fantastyczny

mój mąż, znając moje uwielbienie a zarazem wybredność dla wszelkich kremów i balsamów do ciała, pozwolił sprzedawczyni w drogerii zdecydować prezencie urodzinowym dla mnie.
cóż mogę powiedzieć- jestem zachwycona!
krem doskonale wchłania się w skórę pozostawiając delikatny aczkolwiek wyrazisty i zmysłowy zapach. rewelacyjne opakowanie -praktyczne i po prostu ładne.
będę posiłkować się również opinią mojego męża który twierdzi że nakremowana skóra jest jedwabiście gładka i miękka:)
polecam gorąco dziewczyny!

Używam tego produktu od:miesiąca

Doskonały

Dostałam podobnie jak koleżanka wyżej jako prezent i jestem bardzo zadowolona. Posiadam zapach kwiat wiśni, który pachnie wspaniale, a zapach utrzymuje się długo na skórze i wprawia w doskonały nastrój. Najważniejszym plusem tego kosmetyku jest jego wydajność i oczywiście nawilżenie. Krem nie pozostawia tłustej warsty a jedynie przyjemne nawilżenie i blask.
Zdecydowanie polecam!

pobił wiele - genialny!

Masełko jest genialne!! świetnie nawilża pięknie pachnie( mam wersję z wanilią) ale najlepsze w nim jest to uczucie gładkości i miękkości utrzymujące się jeszcze długo po aplikacji. Nie zostawia tłustej warstwy ale ma się uczucie dobrze nawilżonej skóry. U mnie pobił lipodoise vichy, lrp i sephore.

Oh yeah!

Naprawdę dobra rzecz. Jeden z nielicznych "pachnących" balsamów, który mnie nie uczulił. Świetnie nawilża, choć nie pozostawia tłustego filmu. Skóra jest po nim bardzo przyjemna w dotyku. Na uwagę zasługuje również naturalny zapach - moim faworytem jest w tej kategorii Mleko Ryżowe & Kwiat Wiśni; Mleko Ryżowe i Bambus znacznie mniej do mnie przemawia. Estetyczne opakowanie trochę w style retro sprawia, że krem idealnie nadaje się na prezent.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego