AA, Ciało Wrażliwe, Sojowy żel do mycia ciała

AA, Ciało Wrażliwe, Sojowy żel do mycia ciała

Sojowy żel do mycia ciała ujędrniający skórę. Olej sojowy, szczególnie zalecany do skóry dojrzałej, jest bogaty w witaminę E, dzięki czemu skutecznie wygładza i intensywnie nawilża suchą skórę. Ekstrakt z kwiatu lotosu rewitalizuje i znakomicie relaksuje skórę, zaś alantoina i d-pantenol łagodzą podrażnienia. W rezultacie skóra jest jędrna, gładka i zregenerowana.

Cudownie pachnie

Żel kupiłam kiedyś w zestawie z balsamem, i o ile on wydał mi się zwyczajny, to żel zachwycił mnie zapachem.
Piękny, słodkawo oliwkowy zapach ? Nie wiem jak go dokładnie opisać i nie wiem też ile ten zapach ma wspólnego z soją. Przyjemny na jesienno zimowe wieczory, jednak ma też nutę świeżości więc nadaje się także na ciepłe dni. Dobrze się pieni, ładnie myje, jednak kolejny minus, który u mnie często się powtarza to wydajność - wiem że dość dużo wylewam na siebie kosmetyków ale to i tak często mnie zniechęca..
Jednak wart wypróbowania, nie wysusza (ale i szczególnie nie pielęgnuje), łatwa dostępność i dość przystępna cena.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc

uwielbiany

Ten żel jest moim odkryciem roku - kupiłam go "niechcąco" i zakochałam się bez pamięci! Jest bardzo delikatny, pięknie pachnie, super myje, super sie pieni i nie uczula. Niczego więcej od żelu nie wymagam i pozostanę mu wierna na bardzo bardzo długo...Jedyny mankament - NIE MA GO NIGDZIE. Nie mam pojęcia gdzie kupię następną butelkę :( a wiem, że będe szukać zażarcie :P

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

bardzo przyjemny

Jeden z moich ulubionych ;)

Nie wysusza skóry, nie powoduje podrażnień i uczuleń.
Ma bardzo ładny zapach, chociaż delikatnie ale utrzymuje sie nawet po spłukaniu :)

Mam suchą, wrażliwą i skłonną do uczuleń skórę a ten żel bardzo mi pasuje :)

Fajny!

Żel bardzo przyjemny w użytkowaniu: ładnie pachnie (w opakowaniu i na skórze też), pieni się, jest bardzo gęsty i wydajny (wystarczy niewielka ilość żeby uzyskać mnóstwo piany), pozostawia skóre miekką i nawilżoną.
Po prostu bardzo dobry produkt. Polecam!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy