Sensique, Volume & Shine (Pomadka nabłyszczająca do ust)

Sensique, Volume & Shine (Pomadka nabłyszczająca do ust)

Pomadki nabłyszczające o nowoczesnej formule Maxi Lip, zwiększającej objętość ust. Dostępne w 10 odcieniach.

Dno

Za każdym razem, gdy jej użyję pojawiają się zajady. Co z tego, że opakowanie jest ładne i zapach też, skoro nie mogę jej używać? Zaznaczam, że z żadną inną pomadką nie miałam takiego problemu.

tylko po domu

Pomadkę kupiłam z powodu niskiej ceny i dla koloru. Na tym właściwie zalety się kończą. Pomadka słabo nawilża usta i nabłyszcza je tak bardzo, że drobinki są na całej twarzy... Jest jej dużo, co dla mnie wręcz było utrapieniem. Opakowanie mogłoby byc solidniejsze... Jak w tytule - używałam po domu jako pomadki..

Poproszę wagon na zapas

Bardzo w skrócie:
+znalazłam swój ulubiony odcień, widzę, że dla niektórych mało trwała, u mnie nie, z resztą nawet jak, kij z tym, lubię się dużo smarować, a szminka w dechę :)
+cena, co oni tam dodają, że takie tanie? o_O
+pierwsza szminka, która nie wysuszyła mi ust, aż ciężko mi było uwierzyć, na początku myślałam, że dodają coś halucynogennego żeby mi się wydawało, że nie wysusza, bo nawet najdroższe etc. etc. wysuszały mi usta :)
-cieńko z opakowaniem, nawet ładne, ale jak toto się w torebce otworzy...

Podsumowanie:
taniocha, nawilżocha tylko uszczelnić opakowanie i będzie ideał.
Gwiazdka w dół za opakowanie.

Używam tego produktu od: a z pół roku chyba
Ilość zużytych opakowań: worek?

Może być

+ zapach
+ delikatny kolor i drobinki
+ nie wysusza ust, po jej zmyciu są mile nawilżone
+ cena
+ delikatnie mrowi
+ ładnie podkreśla usta

- opakowanie: może samo się otworzyć, szminka czasami opada do środka w trakcie używania

Delikatna pomadka na lato. Schodzi po pierwszym jedzeniu lub piciu, jednak mi to nie przeszkadza.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Tandetne opakowanie

Szminka tania owszem, poza ceną nie widzę plusów.

Plusy:
# cena

Minusy:
# zapach
#konsystencja
# kolory
# trwałość
# opakowanie (rozleciało się o pierwszym uzyciu)

Używam tego produktu od: skończyłam
Ilość zużytych opakowań: jedno nie do końca

uwielbiam

Mam kolor 305.
+ szminka jest trwała, ściera się równomiernie, na ustach nie zostaje "chamski" brokat
+ piekny kolor, którego intensywność można stopniować zaleznie od liczby warstw.
+pieknie błyszczy, nie zauważyłam efektu powiększenia
+ przyjemny owocowy zapach
+nawilża, nie podkreśla suchych skórek
+miekka, kremowa

- tandetne opakowanie, ale za ta cenę moge to wybaczyć
-mało wydajna

Używam tego produktu od: 4 mcy

taka sobie

Posiadam 2 pomadki nr 306 i 311. I nie są one od siebie całkowiecie różne i nie chodzi mi tu tylko o kolor ;)

Plusy nr 306:
- niska cena
- fajny naturalny kolorek z małymi drobinkami
- nawilża lekko usta
- nie podkresla suchych skórek
Minusy nr 306:
- nie utrzymuje się zbyt długo
- najpierw z ust schodzi kolor pomadki a potem dopiero drobiny

Plusy 311:
- niska cena
- na początku wydaje sie ze nawilża usta
Minusy311:
- słaba pigmentacja
- schodzi nie rówmnomiernie
- podkresla suche skórki
- bardzo krótko sie urzymuje

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania w trakcie

dobra

Pomadkę kupiłam w promocji za ok 4 zł i jestem pozytywnie zaskoczona.Do tej pory używałam raczej bezbarwnych,ochronnych pomadek ewentualnie błyszczyków gdyż ze względu na moje pełne i mocno spierzchnięte usta bałam się że pomadka nie będzie dobrym rozwiązaniem, bo po pierwsze podkreśli suche skórki a po drugie sprawi że moje duże usta bedą jeszcze bardziej widoczne i będę wyglądała jak pisanka :)Jednak z tą pomadką jest trochę inaczej niż myślałam.

Posiadam odcień 312,który bardzo fajnie podkreśla mój naturalny kolor ust. Niewątpliwą zaletą jest to,że można stopniować kolor pomadki od mocnego różu po delikatny w kolorze ust, jak i to, że nadaje lekki połysk.Pomadka ma bardzo przyjemną konsystencję i jest praktycznie bez zapachu i smaku.
Jest łatwa aplikacji,jednak konieczne jest użycie lusterka gdyż łatwo się rozmazać.
Trwałość pomadki nie najgorsza, ok 2 godzin i co najważniejsze pomadka znika z ust równomiernie i cały czas wygląda estetycznie na ustach.Dużym plusem jest cena.Swoją kupiłam za 3,99 zł:)

Odejmuję gwiazdkę za to, że wysusza usta, odrobinę podkreśla suche skórki i za okropne opakowanie , które nie nadaje się do noszenia w torebce,gdyż bardzo łatwo się otwiera.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

bardzo dobra!!!

kupiłam na promocji a drogerii natura i od razu przypadła do gustu:) mam w odcieniu 306

:) świetny naturalny kolor
:) dość długo się utrzymuje
:) ściera się równomiernie
:) przyjemny smak i zapach
:) niska cena

:( jedyny minusik za tragiczne opakowanie które często lubi się samo otwierać w torebce

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

ja mam numer 306

Według mnie jest to bardzo fajna szmineczka. Jest tania, kupiłam ją w naturze i to w promocji . Jest wiele kolorów do wyboru więc myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Kolor jest w miarę trwały. Jest wydajna , używam jej raczej na co dzień. Usta są fajnie podkreślone , choć moje po dłuższym stosowaniu lekko się przesuszają, ale to żaden problem . Wystarczy na noc balsam i po kłopocie. Za tą cene może być. Rozczarowło mnie jej opakowanie., jest mało wytrzymałe.

Oceniam numer 311

Trafiłam przypadkiem- jestem mega zadowolona
+cena, około 8-9 zł w Naturze
+wybór mały odcieni ale wszystkie są fajnie skontrastowane i każdy znajdzie cos dla siebie
+fajnie uwydatnia i wyrównuje moje \'\'dzióbkowte" usta
+lekko błyszczy, ale bez sztucznych drobinek
+ściera się dość szybko, ale równomiernie
+trwałośc z jedzeniem i piciem jakies 3 godziny
+nawet jak sie zetrze zostawia różowy mat na ustach
+nie śmierdzi
+piękny kolor, mój- cukierkowy róż, ale nie sztuczny(311)
+nie jest zbyt miękka i zbyt twarda
+przyjemnie sie jej uzywa i nie wysusza ust

-przy niezadbanych ustach podkreśla suche skórki
-tandetne słabe opakowanie,które sie nie domyka i wieczko odpada

Bardzo fajna i tania

Kupiłyśmy z mamą dwie sztuki, ja wybrałam w kolorze 312, mama jakiś jasny. Jesteśmy całkiem zadowolone.
Ze swojej strony dodam, że naprawdę podoba mi się mój kolor. Szminka ma dobrą konsystencję, fajnie nawilża, dość ładnie i całkiem równomiernie pokrywa usta, ściera się - to fakt, ale z moich ust wszystko się ściera. ;)
Minusem - aczkolwiek niedużym - jest opakowanie, dość mizernie wykonane, wręcz tandetne.
Ale coś za coś. W przystępnej cenie mamy naprawdę dobrą szminkę. Gdyby miała lepsze opakowanie a kosztowała 10 zł więcej, raczej bym jej nie kupiła. Także naprawdę, nie mogę narzekać.
Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie