Oriflame, Beauty, 3 in 1 Make Up Remover (nowa wersja) (Płyn do demakijażu 3 w 1)

Demakijaż jest od razu wstępem do pielęgnacji. Płyn ten zmywa kosmetyki z oczu, ust i całej twarzy, a jednocześnie tonuje, orzeźwia, odżywia, chroni i koi skórę. Pomaga zlikwidować opuchnięcia okolic oczu. Zawiera ekstrakt z kasztanowca i czerwonych winogron. Odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe.

Uczulił mnie

No niestety uczulił mnie - wyskoczyły mi wielkie czerwone place które piekły, szybko go zmyłam wodą ale jeszcze cały wieczór płakałam rzewnymi łzami...(nie wspomnę o tym jak wyglądałam rano...

kuzynka w spadku dostała i nie narzeka ale mówi że z tuszami to tak kiepsko sobie radzi.

Używam tego produktu od: 1 raz użyłam
Ilość zużytych opakowań: 1 oddane w spadku

nie jest zły

Przejde od razu do konkretów. Zaznaczę też, że właściwie to zmywałam nim same oczy czyli kredka + tusz i czasem jakiś cień. Nawet dobrze radzi sobie ze zmyciem kredki i tuszu choć nie rewelacyjnie i nie wiem czy tak dobrze poradziłby sobie ze zmyciem tuszu wodoodpornego (nie uzywam takiego więc nie miałam jak sprawdzić), wydajność najgorsza też nie jest, uzywaly go 2 kobiety własciwie codziennie i jakieś 2-3 miesiące z nami był. Za to cena to jakaś pomyłka, może za jakiś mega świetny płyn bym tyle dała ale za ten ?! oj nie nie, polecam go kupic na promocji.
Co tu duzo mówic, płyn jest dobry ale mógłby być lepszy bo nie zachwyca niczym i nie widze żadnego powodu dla którego miałabym do niego wrócić.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące

Trochę kosztuje...

Płyn jak najbardziej dobry w działaniu, dokładny, nie uczula. Wada dla mnie nie do przejścia to oczywiście cena za tak małą pojemność dlatego go nie kupię.

Dobry produkt

Płynu używam głównie do demakijażu oczu. Bardzo dobrze usuwa tusz do rzęs (zwłaszcza tusz tej samej marki). Jeden z lepszych płynów do demakijażu jakich używałam.

Plusy:
-dobrze zmywa makijaż,
-nie uczula,
-przyjemny zapach,
-poręczne opakowanie,

Minusy:
-cena,
-mała pojemność,
-pieni się.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 4 buteleczki

super!

Nie pamiętam kiedy zmywałam oczy innym produktem.

Bardzo dobrze zmywa makijaż musimy pamiętać, że ma zadziałać jak rozpuszczalnik trzeba chwilę potrzymać go na oku a nie trzeć wacikiem w prawo lewo górę i dół:)

Dobry do demakijażu ust.

Stosuje go również na pokazach makijażu i nie spotkałam się z żadna alergia na niego.

cena: ok

pojemność: wydajny

do cery: każdego typu

opakowanie: pojemność 100 ml. więc jest bardzo praktyczny można zabrać go wszędzie i nie odczujemy tego w naszym bagażu,
nie jest odkręcany wiec jest wygodny do aplikacji.

POLECAM

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie zliczyć

używam kiedy muszę

kupiłam pół roku temu i stoi na półce czekając aż znowu odważę się na wodoodporny tusz. szkoda mi go wyrzucac, jak już go kupiłam, bo bardzo rzadko używam. hmm.. wiele dobrego nie mogę o nim powiedziec, mimo, że lubię kosmetyki oriflame..

- uczula (zaczerwienione oczy)
- niedokładnie zmywa (nie wiem jak długo musiałabym trzymac wacik przy rzęsach)
- okropny zapach
- totalnie nie nadaje się do soczewkowców - podrażnia..

+ cena

rewelacja

płyn jest rewelacyjny, stosowalam od lat kosmetyki apteczne w cenach ok 50 zl ze wzgeldu na moje wrazliwe oczy i wodoodporny makijaz, ten płyn jest o niebo lepszy od wszystkich innych,bardzo wydajny,nie szczypie, nie podraznia,taaani,rewelacyjnie zmywa.

Używam tego produktu od:2 lat

bardzo go lubię :)

Bardzo go lubię, dokładnie zmywa makijaż nie pozostawiając rozmazanych plam, a przy okazji odświeża i koi skórę.

Żałuję tylko, że nie ma wersji o większej pojemności.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

TAK!!

Przerabiałam wiele płynów i mleczek do demakijażu. Ten płyn od Orfilame zdeklasował je wszystkie. Przykładam nasączony płatek kosmetyczny do zamkniętej powieki, chwilę przytrzymuję i zaczynam lekko pocierać. Podkład, puder, cień, eyeliner i tusz schodzą pięknie. Z innymi płynami/mleczkami miałam tak, że "zmywałam oczy", po czym myłam twarz a po niej przewalały mi się resztki tuszu, którego pozostałości znajdowały się na rzęsach. Przy tym płynie moje oczy są idealnie oczyszczone, a jednocześnie niepodrażnione. Mi oczy łzawią od byle czego, także ten płyn należy do delikatnych.

Cena mnie trochę zniechęca, ale zawsze można poczekać na promocję albo kupić w Internecie.Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca

nie polecam

Zakupiłam ten produkt w promocji za 9,9zł ale zdecydowanie nie jest wart nawet i tej ceny.

MINUSY:
-bardzo niedokładnie zmywa
-opuchlizny oczu to się po nim dopiero nabawiłam
-mało wydajny
-zapach zupełnie mi nie odpowiada

PLUSY:
-cena

Jestem już uprzedzona do tego płynu i jedyne co mogę powiedzieć, to nigdy więcej.Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: prawie całe

Boski

Używam go oda kiedy pojawił się na rynku i muszę powiedzieć że to nie prawda że jest tłusty - tłusty jest dwufazowy płyn do demakijażu. Używam go przeważnie tylko do oczu. Nie podrażnia, idealnie rozpuszcza tusz, zmywa cienie

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:bardzo dużo

taki sobie

Nawet wydajny, nie podrażnia skóry wokół oczu (płynu używałam głównie do ich demakijażu), forma opakowania sprawia, że świetnie nadaje się na zabranie go na wszelkie wyjazdy.

Niestety płyn ma węcej minusów niż plusów, a oto one: za wysoka cena w stosunku do jakości, strasznie się pieni i lepi, ma nieprzyjemny zapach i konsystencję.

Poszukam czegoś lepszego do demakijażu oczu.

Używam tego produktu od: ok. 1/2 roku, może krócej