Lancome, Virtuôse (Tusz długotrwale podkręcający)

Lancome, Virtuôse (Tusz długotrwale podkręcający)

Pojemność 6,5 ml

Długotrwałe (12-godzinne!) działanie tuszu, który podkręci i wydłuży rzęsy. Kształt szczoteczki pozwala na uzyskanie efektu jak po zalotce. Tusz jest odporny na rozmazywanie się, łzy i daje się łatwo zmywać.

Szczoteczka
z włosia
Efekt
podkręcające, wydłużające
niewodoodporne

Dla mnie najlepszy

Tusz otrzymałam w prezencie od przyjaciółki. Nie ukrywam, że ze względu na cenę raczej nie zwróciłabym na niego uwagi, co nie zmienia faktu, że tusz jest po prostu fantastyczny. Idealnie rozdziela i unosi rzęsy, a przy tym je podkręca, nie osypuje się. Spektakularny efekt jest widoczny z daleka.

faktycznie podkręca

Mam dość długie rzęsy, ale z cienkim włosem. Bardzo często używając różnych tuszy dochodziło do tego, że moje rzęsy były tak wyprostowane, że nawet zalotka ich nie wyginała. Co innego było w tym przypadku - faktycznie podkręcił moje rzęsy w górę. Nie wygląda to jak sztuczne rzęsy, ale i tak całkiem sympatycznie t wygląda. Szukam nadal nowych, ale nie mówię, że nie kupię ponownie, bo jako jedyny sprostał wyzwaniu ;)

najlepszy tusz jaki miałam

Bardzo dobry. Ładne , wygodne opakowanie. Szybko schnie , co jest dla mnie bardzo ważne. Nie cierpię, jeżeli podczas malowania rzęs mrugnę i mam połowę tuszu pod oczami. Tutaj nigdy to się nie zdarzyło. Natomiast efektu podkręcenia rzęs nie zauważyłam. Pogrubienia też. Miałam wiele tuszy i na moich krótkich rzęsach nigdy nie było szczególnego efektu podkręcenia i pogrubienia. Ten jest najlepszy z dotychczas stosowanych ze względu na wygodę aplikacji.

przeciętniak

Tusz pomimo fajnej szczoteczki wg mnie nie daje efektu podkręcenia. Efekt jest normalny, jak w przypadku większości tuszy. Ciężko jest nim wyczarować efekt wachlarza rzęs tzw teatralny. Za tą cenę to naprawdę najnormalniejszy tusz porównywalny z drogeryjnymi do 20zł. Nie polecam tego produktu.

Kiepski

Tusz ten dostałam w prezencie, gdybym wydała na niego ponad 100 zł chyba nie mogłabym się z tym faktem pogodzić. Zacznę od plusów, którymi są opakowanie i szczoteczka. Szczoteczka ładnie unosi rzęsy i dociera do wszystkich, nawet tych w kąciku nie robiąc przy tym niepotrzebnego bałaganu. Do minusów zaliczyłabym konsystencję (trochę zbyt gęsta), efekt (za delikatny, ale to też kwestia gustu), trwałość (tusz się osypuje, więc częste zaglądanie w lusterko jest koniecznościa, bardzo szybko też wysycha).
Generalnie dla mnie trochę bubel zważywszy na cenę i markę. Bardzo lubię kosmetyki Lancome (mają świetne cienie), ale ten tusz mnie rozczarował.

Używam tego produktu od: 12.2014

Lubię :)

Na tusz trafiłam przypadkiem, dostałam go, z czego bardzo się cieszę :)
Podkręca i świetnie podkreśla moje cienkie jasne rzęsy, jestem bardzo zadowolona z efektu.
Faktycznie łatwo się zmywa, nie rozmazuje się.
Jedynym minusem jak dla mnie jest jego osypywanie się. Nie jest przeraźliwie widoczne, ale kiedy się przyjrzę, dostrzegam grudki na dolnej powiece , a za taką cenę oczekiwałabym od tuszu niemalże perfekcji :)

Generalnie jednak mało który tusz potrafi tak dobrze podkreślić moje spojrzenie, więc daję 4 :)

Cienki z niego wirtuoz

Tusze Lancome znam doskonale. Hypnose byl jakis czas moim ulubionym dopóki nie potestowałam innych. W Virtuose podoba mi sie jedynie szczoteczka, jej wygięcie udealnie łapie moje wszystkie rzęsy i pokrywa tuszem. Niestety tusz w ciagu dnia kruszy sie i znika. Efekt po nim jest zbyt delikatny, ja lubie wyraziste oko. Poza tym slabo podkreca, lekko skleja i szybko wysycha. Za taka cene to ńie do przyjecia. Jestem rozczarowana.

Używam tego produktu od: Msc
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

ogromne rozczarownie

Kupiłam tusz po wielu pozytywnych opiniach usłyszanych na temat tuszy Lancome, ale ten produkt całkowicie mnie rozczarował. Może to wyjątek, ale Virtuose jest słabszy od tuszy nawet wiele mniej ekskluzywnych marek, a z tej półki to najsłabszy tusz na jaki trafiłam.
Największą jego wadą jest kruszenie się w ciągu dnia ( wielokrotnie płonęłam w pracy ze wstydu gdy zobaczyłam czarny pył na policzkach).
Zaletą są dołączone do zestawu dwa inne kosmetyki, czyli kredka do oczu i płyn miclearny (tych używałam z przyjemnością).

Wady:
-osypywanie
-słaby zapach
-konsystencja
-trwałość

Zalety:
-łatwo się zmywa (nie rozmazuje się)
-dobra cena w zestawie z kredką i płynem

Nie polecam :/

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

rozczarowanie :/

Tusz dostałam w prezencie od męża(do tego drugi z tej samej firmy,tylko inny efekt miał dawać). jak tylko go dostałam, pobiegłam do łazienki i działałam:D po wytuszowaniu rzęs, efekt był powalajacy,byłam zachwycona jak pieknie wydłużył,pogrubił i podkręcił moje rzęsy. do tego głęboka czerń dodatkowo podkreślała rzęsy. po ok 4 miesiącach od chwili kiedy go dostałam jak sie strasznie rozczarowałam kiedy nie dało sie w ogóle pomalować tym tuszem bo był kompletnie suchy... no szok...a nie używałam go może z tydzień...za taka cene myślałam ze takiej "niespodzianki" nie bede miała.co gorsze, z drugim zrobiło się to samo!!!

Używam tego produktu od: ok 1,5 roku

nie dla mnie

Jestem fanką maskar Lancome, ale Virtuose nie jest dla mnie. Lubię tzw. efekt sztucznych rzęs, a że moje naturalne rzęsy są dość długie i gęste to do uzyskania takiego efektu nie trzeba mi wiele;) Virtuose owszem mocno podkręca rzęsy i efekt ten utrzymuje się cały dzień. Rzęsy są bardzo miękkie, jakby w ogóle nie pomalowane. Tusz nie osyuje się w ciągu dnia i nie rozmazuje. Zabrakło mi jednak bardzo efektu wydłużenia i pogrubienia. Szczoteczka jest, jak dla mnie, trochę za gęsta. Nie rozczesuje dokładnie rzęs, trudno nią dotrzeć do rzęs w kącikach powiek. Opakowanie czarne, klasyczne, śliczne za co także uwielbiam Lanome ;) Po wielu próbach i podejściach maskarę oddałam siostrze, a sama wróciłam do mojego ukochanego Doll Eyes:)

Używam tego produktu od: ok. 1 m-c
Ilość zużytych opakowań: 1 niedokończone

Chyba to ten jedyny :)

Tusz kupiłam jakoś 5 miesięcy temu. Długo szukałam tuszu, który będzie dobrze wydłużał, nie wypowiem się w kwestii podkręcania bo używam zalotki.

Zalety:
- piękne opakowanie
- wydłuża
- piękna czerń
- nie osypuje się
- nie skleja rzęs
- bardzo wygodna w użytkowaniu szczoteczka
- mam go już 5 miesięcy i nie mam zastrzeżeń co do jego konsystencji
- nie uczula!

Wady:
- cena, w Sephorze zapłaciłam 145 zł ... chociaż mi tusz zazwyczaj wystarczy na ponad 6 miesięcy, więc myślę, że taki wydatek raz na pól roku nie jest aż tak tragiczny.

Poprzednie tusze które oznaczyłam w swoich recenzjach jako KWC przy tym mogą się schować! :D

beznadzieja!

Daje dwie gwiazki jednynie za porządne opakowanie i ładne rozdzielenie rzęs. Nie wiem co mnie podkusiło, żeby go kupić! Po pomalowaniu rzęs tym tuszem robią się \'owadzie nóżki\' i tusz nie nakłada się równomiernie. Na początku był bardzo leisty, natomiast po ok. tygodniu zaczął schnąć teraz chyba już nic nim nie zrobię. Nie polecam, bo nie spełnia obietnic producenta, jeżeli marzy wam się piękna firanka z rzęs to polecam Bourjois Ultra Curl, pięknie wydłuża, rozdziela i podkręca i kosztuje sporo mniej niż Lancome!

Zalety:

-ładne opakowanie
-ładnie rozdziela
-znośny zapach

Wady:

-robi \'owadzie nóżki\'
-tworzy grudki
-nie nakłada się go równomiernie
-po tygodniu wysechł
-cena
-ciężko się zmywa
-brak podkręcenia
-minimalne wydłużenie

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe