Clarins, Multi Active Jour Fluide Prevention Plus [Multi-Active Day Lotion SPF 15] (Emulsja na dzień SPF 15 - stara wersja)

Lekka emulsja na dzień o inteligentnej formule, która progresywnie uwalnia składniki aktywne w ciągu całego dnia. Jest to produkt z linii prewencyjnej Clarinsa zapobiegający pierwszym oznaką starzenia się skóry, niezależnie od jej typu. Chroni przed efektami nadmiernego stresu, zanieczyszczenia środowiska i ekspozycji na promienie UV.

Bez rewelacji

Testuje ten krem od tygodnia i specjalnych efektow nie widze:

- szybko zastyga na buzi tworzac malo estetyczne plamy
- na buzi powstaje jakis taki tynk
- naklada sie nierowno
- nawilza przecietnie, ale jest dosc trwala
- jedyne co robi dobrze, to wygladza nierownosci

Ale za taka cene moim zdaniem nie jest wart uwagi.

Używam tego produktu od: tydzien

dobry kosmetyk nawilzajacy

Szukajac kremu nawilzajacego na dzien skusilam sie na day lotion Calrinsa. Kremik o delikatnej konsystencji i bardzo przyjemnym zapachu nawilza znakomicie i nie obciaza mojej tlustawej cery. Jezeli chodzi o efekty to przynam ze nie ma spektakularnych ale z pewnoscia moja skora jest znacznie lepiej nawilzona i milsza w dotyku.
Dla osob nie wymagajacych lub z przesuszona cera raczej polecam.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

MÓJ IDEAŁ

Najpier wypróbowałam krem z tej samej linii i od razu stał się moim faworytem.Na lato szukałam jednak czegoś lżejszego,no i znalazłam ulepszonego brata active jour.
Ma wszystkie właściwości swojego poprzednika:
+ aktywny wyciąg z roślin zapewniający bio,termo i hydro regulacje
+ zbawienny wpływ na wszelkie niedoskonałości skóry:przesuszenia,zaczerwienienia,płytkie zmarszczki czy wypryski

A poza tym....
+ filtr 15
+ łatwiejsza do rozprowadzenia konsystencja
+higieniczne opakowanie!

Przygoda z tym kremem to prawdziwa metamorfoza,efekty widoczne już po kilku dniach stosowania,kto nie spróbował ten nie uwierzy.
Jednym słowem chyba się już z nim nie rozstane,zimowe słońce także potrafi być ostre
i warto się chronić przed nim filtrami :)