Joanna, Sensual Body, Peeling wygładzający

Joanna, Sensual Body, Peeling wygładzający

Nadaje skórze wyjątkową gładkość i przygotowuje ją na działanie innych preparatów pielęgnacyjnych. Zawiera nawilżający ekstrakt z aloesu oraz dwa rodzaje drobinek ścierających, które zapewniają wyjątkowy efekt złuszczenia i usuwania martwych komórek naskórka. Doskonale oczyszcza skórę i sprawia, że staje się bardziej gładka, miękka i miła w dotyku.

tak tak koniecznie

Witam

polecam ten peeling wszystkim fankom gruboziarnistego tarcia:)
ponieważ lubię stosować peelingi zawsze kusze się na jakiś nowy, w poszukiwaniu naprawdę dobrego. no i przypadkiem trafiałam na ten. Okazał się naprawdę świetny! Jest tani i wydajny, ma miły zapach, ale to dla mnie nie jest ważne przy peelingach, liczą się drobinki, szorstkie i ostre.
Teraz mam go zawsze, ale i tak testuje inne..

Używam tego produktu od:2 mc

Świetny!

Najlepszy piling jaki miałam. Ma piękny świeży zapach, a zawarty w nim aloes koi skórę i pozostawia ją miękką w dotyku. Drobinki złuszczające są gruboziarniste i porządnie oczyszczają skórę. W dodatku cena jest niska i zachęca do zakupu. Można go porównać do pilingu marki avon z wyciągiem z granatu, z tym że produkt Joanny jest dużo tańszy:) Na pewno sięgnę po niego ponownie.

Używam tego produktu od:1 miesiąc

bardzo dobry

solidny peeling,gruboziarnisty i ostry, doskonale poleruje skorę, która po uzyciu jest gładka i miękka.Ładnie pachnie colą i jest dośc wydajny.Nie wem czy kupię ponownie bo lubię nowości ale być może do niego wrócę

Używam tego produktu od:2mce temu

moj ulubiony.

Są tylko dwa kosmetyki które od kiedy kupiłam od razu pokochałam i nie moge sie z nimi rozstac jeden to błyszczyk diorkiss drugi to ten peeling.
Moim zdaniem jest rewelacyjny, dobrze sciera naskorek, wygladza skore jak go uzywam to czuje ze cos uzywam a nie peelinguje a efekt mam jak po zelu zluszczajacym pod prysznic.
Używam go często bo nawet 4 razy w tyg mimo to nigdy mnie nie podraznil ani nie uczulil.
Kupie na pewno jeszcze wiele opakowan.
Jest tani i latwo dostepny, raz mi sie zdazylo ze nie bylo go w SP , pierwszy brak kosmetyku byl powodem mojej dezorientacji, nie wiedzialam co mam kupic wyszlam z niczym. Dla mnie nie zastapiony.

Używam tego produktu od: 1.5 - 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: zaczelam 3

Bardzo fajny :)

Bardzo porządny peeling- z super grubymi i dużymi drobinkami ścierającymi- pozostawia skórę naprawdę mocno startą, gładką, czyli taką jak powinna być po dobrym peelingu :) Nie jest do wg mojej opinii peeling dla osób z wrażliwą skórą, bo może ją podrażnić- te drobinki są naprawdę ostre :) Konsystencja ok- fajnie się go rozprowadza na skórze, nic nie spływa. Zapach- mnie po pewnym czasie zaczął drażnić ten aloes- trochę za mocny jak dla mnie. Dlatego odejmuję jedną gwiazdkę. Ale tak to, nie ma się do czego przyczepić ;) Fajny, porządny i mocny peeling. Dla wielbicielek mocnego tarcia ;)

Używam tego produktu od: używałam ok. 1,5 miesiąca

B.dobry kosmetyk:-)

Kupilam ten peeling po przeczytaniu recenzji na wizazu i nie bylam do konca pewna czy kosmetyk za tak niewielka cene bedzie spelnial moje oczekiwania.
Okazalo sie, ze to byl swietny wybor.Peeling sprawia, ze skora jest oczyszczona,gladka a i balsam jakos lepiej dziala po nim:-) i jeszcze bardzo ladnie, naturalnie pachnie(nie jakas chemia)Goraca polecam:-)

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowan: 1

super :)

Ten peeling bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.

Kupiłam go na promocji w superpharmie za ok. 6zł z groszami.
Przelezal jakis czas na połce, bo jakos nie moglam sie do niego zebrac.
No i peeling okazał sie naprawde dobry! :)
Swietny zapach, ktory przypomina mi cole. W trakcie kapieli niestety znika.

Peeling jest wydajny, drobinek troche malo (wole prawdziwe tarki), ale obiecany efekt gladkiej skory jest :D

Używam tego produktu od:jakiegos czasu

zdystansował Vichy

Kupiłam bez przekonania - ot, zobaczyłam i kupiłam. Okazuje się, że nie mam się do czego przyczepić, jest zadziwiająco dobry. Dotąd używałam peelingu Vichy Lipidiose. Produkt Joanny jest równie dobry, ale ma te przewagę, że kosztuje grosze. Zapłaciłam 6,70.
Idealnie szoruje, bo ma dużo solidnych drobinek, nie podrażnia, nie wysusza. Zapach ala cola utrzymuje się jakiś czas po prysznicu. Wydajny, zamknięty w praktycznej tubie. Jestem pod wrażeniem, na mojej półce coraz więcej kosmetyków Joanny. Super, super, super...

Używam tego produktu od: ok. 3 lat
Ilość zużytych opakowań: 7, kolejne w zapasie

Jest OK.

Jakość w stosunku do ceny doskonała. Zawiera ekstrakt z aloesu, który działa łagodząco i nawilżająco - tego zazwyczaj oczekuję po peelingach. Zapach świeży, dla mnie cytrusowo - morski, ale w miarę delikatny, "naturalny". W użyciu peeling jest przyjemny, spodziewany efekt wygładzenia skóry uzyskuje się niemal natychmiast, więc - dlaczego nie?...

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Dobry jak Eris :)

Jest bardzo podobny do peelingów dr Eris - tych z serii "Lirene" czy "Under Twenty" (bo pozostałych nie znam) - ma takie same, duże, ostre, gęste drobiny ścierające, funduje mocne skrobanie. :) Świetnie wygładza skórę. Pachnie miętowo chyba z dodatkiem czegoś jeszcze; zapach dość długo trzyma się na skórze. Nie jestem fanką miętowych woni, ale nie należę też do osób kupujących kosmetyki dla zapachu, poza tym jest przynajmniej oryginalnie. :D Nie pieni się jakoś bardzo mocno, ale dobrze rozsmarowuje po ciele i nie trzeba go dużo nakładać. Fajny, jasnozielony kolorek i estetyczne opakowanie. Super cena. Może być lekki problem z dostępnością; ja go kupiłam w małej, niesieciowej drogerii.
Gorąco polecam, zwolenniczki erisowych peelingów na pewno nie będą zawiedzione!

Używam tego produktu od: 4 tyg.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.