Nivea, Fresh Natural, Antyperspirant w sprayu 48h

Nivea, Fresh Natural, Antyperspirant w sprayu 48h

Fresh Natural to dezodorant zawierający ekstrakty morskie, zapewniający skuteczną ochronę i uczucie świeżości przez cały dzień. Jest doskonałym połączeniem niezawodnej ochrony dezodorantu i delikatnej pielęgnacji . Jego świeży, lekki zapach utrzymuje się na skórze nawet do 48 h, zapewniając przez bardzo długo skuteczną ochronę przed przykrym zapachem. Ma orzeźwiający zapach i jest łagodny dla skóry pod pachami – nie zawiera barwników ani konserwantów. Produkt został przebadany dermatologicznie. Nie zawiera aluminium (ACH)

ochronne
dezodoranty zapachowe
zapachowa
w sprayu

Podrażnia i śmierdzi

Niestety ten antyperspirant u mnie się nie sprawdził. Kupiłam go w drogerii Rossmann głównie ze względu na fakt, że nie zawiera alkoholu czy soli aluminium. Ogólnie nie mam swojego ulubionego produktu z tej kategorii, więc właściwie za każdym razem sięgam po inny. A tak słabego produktu jak ten od Nivea nie miałam od dawna. Zapach tak intensywny, że idzie się udusić. Wolałabym pachnieć ładnymi perfumami niż antyperspirantem, ale żadne nie mają szansy się przebić przy tak intensywnym zapachu.
Dodatkowo mnie podrażnił, choć żadnemu innemu się to jeszcze nie udało. I to nie była skóra wrażliwa po goleniu.
Na plus to, że nie pozostawia białych śladów na ubraniach.
Na pewno więcej po niego nie sięgnę.

Świeży zapach

Uwielbiam ten zapach! Świeży, lekki i kojarzący się trochę z typowym zapachem Nivea. Niestety pojawił się biały osad, który brudził czarne ubrania. Ślady były widoczne również na białym ubraniu.

Produkt ten jednak jest bardzo trwały i dobrze niwelował zapach potu.

Oj można udusić się od zapachu

Jeśli chodzi o opakowanie to standardowe niczym się nie wyróżnia. Antyperspirant jest też skuteczny jeśli chodzi o działanie. Chroni przed potem i zapewnia uczucie świeżości. Antyperspirant nie brudzi ani nie podrażnia więc także duży plus natomiast zapach jest duszący i z tego powodu więcej nie kupię ponownie.
Produkt wydajny.

Szukam dalej

Kosmetyki Nivea najbardziej lubię za to, ze są dostępnie praktycznie w kazdym sklepie i jest ich ogromny wybór. Do tego antyperspirantu jednak chyba już nie wrócę?

*duży wybór zapachów
*duża pojemność
*wygodne opakowanie i atomizer
*nie zostawia śladów na ubraniu
*wystarcza na długo przy codziennym stosowaniu
*forma spray - bardzo to lubię
*ładny, nie męczący zapach

*-trochę chroni przed nieprzyjemnym zapachem ale z mocniejszym poceniem może sobie nie poradzić
-nie ogranicza pocenia

Podrażnia

Antyperspiranty z Nivea są jednymi z moich ulubionych. Niestety tym jestem rozczarowana. Zakupiłam go, bo po pierwsze to Nivea, a po drugie coś nowego, bo bez soli aluminium. Jeśli chodzi o zabezpieczenie przed potem to ok, dawał radę i czułam się świeżo cały dzień. Zapach też bardzo ładny, bo przypomina charakterystyczny krem Nivea. Niestety nigdy do niego nie wrócę, gdyż okropnie podrażniał moją skórę pod pachami. Kiedy tylko go zaaplikowałam strasznie piekło i szczypało. Nie dało się go używać po goleniu, bo było jeszcze gorzej. Poza tym wyskoczyły mi czerwone krosty, których nie mogłam się pozbyć i bardzo swędziały. Może ktoś inny inaczej na niego reaguje, ale mnie uczulił i podrażnił.

Plusem jest jego poręczne opakowanie, które idealnie leży w dłoni. Mała pojemność 150ml można wrzucić do torebki. Ciekawe zamykanie zabezpieczające rozpylacz przydaje się przy dzieciach oraz jako zabezpieczenie podczas podróży. Ładna szata graficzna w odcieniach bieli i niebieskości. Nie zawiera soli aluminium.
Ze swej strony jednak nie mogę go polecić. Niestety, choć to Nivea.

Porażka ;(

Używam od wielu lat antyperspirantów marki Nivea, ale tez kompletnie nie trafił w je gusta… jedyny plus to ładny i świeży zapach . Kilka razy po użyciu produktu miałam wrażenie lekkiego bólu pod pachami ? Ciężko określić to uczucie, utrzymujące się kilka godzin od użycia lecz nie miałam żadnego podrażnienia .. dodatkowo efekt ochrony wcale nie jest taki trwały jak pisze na opakowaniu, mino chłodnej pory roku totalnie się nie sprawdził , a szkoda …

Ok

Antyperspirant który jest łatwo dostępny w drogeria czy supermarketach. Można go kupić często w promocji pomimo że cena regularna nie jest za wysoka. Nie brudzi ubrań. Nie podrażnia. Ma ładny zapach i chroni przed potem na codzień i podczas wysiłku.

Średni jeśli chodzi o Skuteczność

Antyperspirant w wygodnym do użytkowania sprayu.

Antyperspirant charakteryzuje się bardzo przyjemnym, delikatnym i świeżym zapachem. Nie pozostawia białych śladów ani nie brudzi ubrań. Zapach po krótkim czasie znika. Jeśli chodzi o Skuteczność to niestety jest Średni bo na codzień gdy nie mam dużo intensywnych zajęć działa w miarę dobrze ale gdy pojawia się intensywna praca czy stres to niestety nie chroni przed potem.

Mój ulubieniec

Trafiłam na niego kilka lat temu, przypadkiem, od tej pory nie wyobrażam sobie życia bez niego. Ma cudowny, świeży i orzeźwiający zapach, co przekłada się także na odczucia skóry po zastosowaniu. Codziennie rano go używam i cieszę się jego działaniem przez cały dzień. Nigdy mnie nie podrażnił ani nie pozostawił białego proszku, czego nienawidzę w antyperspirantach czy dezodorantach. Zdecydowanie mój numer jeden.

Ładnie pachnie, nie chroni przed poceniem

Lubiękosmetyki Nivea i po ich antyperspiranty chętnie sięgam. Ale nie pokładam w nich nadzieji bo dla mnie to bardziej dezodoranty. Ten również. Ma piękny świeży zapach i nie podrażnia skóry. Zostq ia niestety trochę ślady na ubraniach. Ale nie najgorzej. Jego najgorsza wadą jest to z absolutnie nie chroni przed poceniem więc nie spełnia swojej funkcji. Mimo to szystko lubiei go używać jako dezodorantu , w ramach odświeżenia. Na prawdę ładnie pachnie

uwielbiam

Co prawda moim ulubionym antyperspirantem nie jest, ale i tak fajnie działa.
+ ładnie pachnie
+ dostępny w Biedronce w dużej pojemności
+ fajna cena
+ wydajny
+ nie zostawia białych plam
+ w niektórych antyperspirantach tego typu, jeśli się nie wstrząśnie, wytrąca się proszek (?), który się bardzo osypuje a TEN tego nie robi
- jedyne "ale" to jeśli pryśnieśmy zbyt dużo cieknie po całej ręce

ulubieniec

Dezodoranty Nivei kupowałam przez wiele lat, bo to one nigdy mnie nie zawodziły. Nie zawiodła i ta wersja.
Spray rozpyla delikatną i rozproszoną mgiełkę. Nie zacina się, nie pluje kosmetykiem - działa tak, jak powinien. Dzięki temu rozpylany w odpowiedniej odległości nie zostawia białego nalotu czy plamek. Nie zostawia też osadu na wszystkim wokoło. Również na ubraniach.
Wchłania się błyskawicznie, pachy się nie kleją, więc od razu można się zabierać za ubieranie.

Z racji alkoholu dość wysoko w składzie tuż po aplikacji delikatnie rozgrzewa, ale to uczucie szybko mija. Jednak nie podrażnia skóry, nawet krótko po goleniu, ani nie wysusza jej.
Zapach, to oczywiście tradycyjny, poczciwy zapach znany z granatowego kremu Nivea. Przyjemny, kremowy, delikatny i kojarzący się z dzieciństwem. Ja go bardzo lubię i ciesze się, że zapach dezodorantu utrzymuje się przez wiele godzin. A co za tym idzie - przez cały dzień czuję się świeżo i komfortowo, bez nieprzyjemnego zapachu potu. Jestem typem chodziarza i potrzebuję 100% ochrony, a Nivea mi ją daje.
Z poceniem nie mam większego problemu, więc ciężko mi się w tej kwestii wypowiadać. Zwłaszcza, że nie jest to antyperspirant. U mnie nic niepokojącego w tej kwestii się nie działo.
Skład jest całkiem przyzwoity. Oczywiście, jak już wcześniej wspomniałam, nie ma w nim soli aluminium, bez szkody dla skuteczności. Nie ma również całej armii szkodliwych konserwantów. Są za to ekstrakty morskie i z muszli ostryg oraz olej awokado.
cena bardzo na + bo w granicach 10zł