Avon, Solutions, Hydra - Radiance, Eye Perfector Gel (Nawilżająco - rozświetlający żel pod oczy)

Zapewnia wyjątkową promienność, zdrowy wygląd, wielopoziomowe nawilżenie.
Zmniejsza opuchnięcia pod oczami, koi i odświeża oraz wygładza i rozjaśnia skórę.

Średni.

Kupiłam ze względu na obietnice producenta i promocyjną cenę. Jednak nie spełnił moich oczekiwań:(.

Plusy:
+ fajnie nawilża
+ ładny, łososiowy kolor
+ ładne, estetyczne opakowanie
+ baaardzo wydajny

Minusy:
- nie rozjaśnia
- nie rozświetla
- konsystencja (lepi się, powoli się wchłania)
- dziwny zapach

Używam tego produktu od: kilka lat temu

wydajny

Szczerze mówiąc dziwi mnie tak kiepska średnia tego produktu, ale to juz kwestia indywidualna;)
Jak dla mnie żelik bardzo fajny. Najlepsze efekty daje gdy stosuje się go regularnie (ja zawsze przed spaniem nakładałam). Skóra pod oczami po nim jest dobrze nawilżona, spięta i rozświetlona. Dużym plusem jest jego wydajnośc, starcza na bardzo długo no i dzięki słoiczkowi można go zużyć w 100% (w przeciwieństwie do kremów w tubkach, gdzie zawsze część kremu zostanie na ściankach tubki), OSOBIŚCIE JESTEM ZADOWOLONA Z NIEGO!:)

Nie jest zły...ale....

W moim przypadku krem spełnia swoje oczekiwania ,jeśli używa się go na noc i przez pare dni co jakiś czas.

Plusy:
* nawilżać -nawilża
*rozjaśniać - rozjaśnia

Minusy
* stosowany przez dłuższy okres czasu podrażnia
* jest lepkowaty
* ma zapach apteczny co mi się akurat nie podobuje.

Jeśli nie znajdę nic lepszego to wtedy go kupię ,bo zły nie jest ,ale mógłby być lepszy.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

ok

Kremik ma fajniutki zapach,kolorek i jest bardzo wydajny.Nie podrażnia skóry wokól oczu,redukuje cienie,najlepiej użyć go po de-makijażu bo fajnie koi.Wygładza zmarszczki mimiczne.Opłaca się kupić go w promocjiUżywam tego produktu od:3 miesięcy

fajny fajny

mam wielka prosbe czy ktos kto posiada jeszcze ulotke od tego kremu moglby umiescic tutaj jego sklad bo pilnie potrzebuje na zajecia a uloteczke juz wyrzucilam?? plis:))

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:jedno

do niczego..

przede wszystkim nie rozumiem idei rozswietlania cieni pod oczami - to nic nie daje. na szczescie po zastosowaniu nie widac zadnego dziwnego efektu czy koloru pod oczami, jak to robi bielenda mineralna (różowa perła na fioletowe cienie - swoją drogą pasuje świetnie ;/). żel w słoiczku ładnie opalizuje, na skorze nie jest taki mocny, w sumie rowniez na gornej powiece malo widzialny efekt daje, ale i dobrze, bo dopiero zle by bylo gdyby miał jakiś brokat zostawiac.
stosowanie na dzien w moim przypadku jest niewykonalne, żel strasznie wałkuje, pod okiem nie da sie rozprowadzic korektora, na gornej cieni. stosuje na noc na gorne powieki, ale wtedy troche skleja powieki, takie nieświeże uczucie daje.
ale uznajmy ze moze cos tam nawilza, dlatego 2*

Używam tego produktu od: paru miesiecy

w porządku

Żelu używam rano i ładnie likwiduje opuchnięcia, rozświetla skórę wokół oczu.

Ma lekką konsystencję, jest bardzo wydajny. Zapach ma bardzo delikatny i bliżej nieokreślony.

To mój pierwszy krem pod oczy i jestem zadowolona.

Nie daje 4 gwiazdek bo nie likwiduje cieni pod oczami- ale i producent tego nie obiecuje.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2.

Średniaczek

Raczej juz nie kupie liczyłąm z e rozjasni mi naturalne brazowe powieki a tu nic on zawiera odbijajace pigmenty takz e chwile po nałozeniu faktycznie oczy sa rozpromienione ale np na noc sie nie nadaje rano mam włąśnie opuchniete oczy co mis ie wczesniej nie zdarzało. Nie polecam.

Używam tego produktu od:pół roku

nie robi

krem dostałam od teściowej - konsultantki avonu. krem nie ma zadnych własciwosci za które warto zaplacić...

ma wodnistą konsystencję, bardzo słabo nawilża, nie wspominając nawet o ozświetlaniu

plus za ładny kolor - ale to chyba nie jest ważne...

warto kupić coś innego... :)
Używam tego produktu od: lezy i sie kurzy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Zbędny

Kupiłam, bo zależało mi na nawilżeniu skóry pod oczami i na "wypoczętym spojrzeniu". Krem nie szkodzi, może nawet delikatnie nawilża, i nic po zatym, Mimo , że używałam regularnie nic się nie zmianiło. ten krem to takie nic, Nie warto. Jest wydajny

Używam tego produktu od: 3 mies

nie rozjaśnia :(

Kupilam go bo zalezalo mi na rozjasnieniu cieni pod oczami....niestety zawiodalm sie.nie rozjasnia,ale za to nawilza skore pod oczami(przynajmniej mnie nawilzal),ale nie kupie go wiecej i innym tez nie polecam.

Nic nie robi

Ani nie rozświetla, ani nie redukuje cieni, nie zmniejsza opuchnięć, lepi się i wałkuje pod makijażem. Można użyć na noc, ale chyba bardziej dla zabawy niż po to aby nawilżyć i odżywić skórę. Za to świetnie zmywa oporny makijaż! ;) nie podrażnia oczu.