KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 84% osób
    moonstone
    11 lipca 2010 o 22:06
    Jak na razie najlepszy
    Przetestowałam już wiele żeli do brwi i ten wydaje się być najlepszy. Dobra konsystencja, dwa kolory do wyboru, ładnie układa brewki nie obciążając ich. Nie osypuje się, równomiernie nakłada, subtelnie nabłyszcza satynowym blaskiem. Niezbyt duża pojemność co w tym wypadku uważam za zaletę - nie zdąży wyschnąć bo się po prostu skończy. Cena / jakość uważam dobra szczególnie w promocji (nie mówiąc o konsultantkach :)) Używam tego produktu od: dawna Ilość zużytych opakowań: kilka

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    olcia7
    30 lipca 2015 o 15:52
    3 / 5
    Nie podzielam zachwytów..
    Aż musiałam przewertować wszystkie recenzje tego produktu, bo oczom nie wierzyłam. Wszystkie są tak zachwycone? Niemożliwe! No, trafiłam na 2 recenzje niezbyt pochlebne. Jestem dość jasną blondynką o chłodnym odcieniu karnacji. Brwi mam raczej naturalnie ciemne, też w chłodnej tonacji. Zawsze nieco przyciemniałam brwi delikatnie popielatą kredką. Razu pewnego postanowiłam zaszaleć i kupić kosmetyk przeznaczony stricte do makijażu brwi. Posiłkowałam się też wcześniej lekturą poniższych recenzji. Zachęcona kupiłam i od razu taki niewypał. Przede wszystkim nietrafiony odcień. Bałam się,że brązowy (dla brunetek w końcu) okaże się za ciemny i będzie teatralny efekt. Kupiłam więc wersję dla blondynek. I wszystko może by grało, gdyby żel był w tonacji popielatej, ale ten wygląda jakbym nałożyła za dużo podkładu na okolice brwi. Jasny brąz przebija spomiędzy moich naturalnie popielatych włosków. Zel nie daje zdrowego połysku a nawet delikatnie matowi, co niezbyt mi się podoba. I jak ten syn marnotrawny powróciłam do mojej popielatej kredki. A ponieważ temat już zaczęłam, to dokupiłam sobie najtańszą odżywkę do rzęs i brwi i uważam, że efekt jest 10Ox bardziej naturalny i lepszy. Być może powinnam kupić wersję dla brunetek (spróbuję wymienić i ew. wrócę do recenzji), ale dla blondynek to dla mnie pieniądze wyrzucone w błoto. Używam tego produktu od: użyłam kilka razy Ilość zużytych opakowań: niestety ani jednego

katarzyna_bb
    3 marca 2015 o 23:33
    Godny uwagi :)
    Do tego typu produktów podchodziłam dosyć niechętnie, bo zazwyczaj nie przynosiły żadnych efektów. Ten jednak okazał się być wyjątkiem. Dodał moim brwiom objętości, lekko je usztywnił i wzmocnił. Dzięki niemu mogłam na dłużej cieszyć się nienaruszonym makijażem. Produkt bardzo wydajny - starcza na długi okres regularnego stosowania. Cena adekwatna do jego jakości. Szkoda tylko, że jest problem z jego dostępnością. Nie zawsze można na niego trafić w katalogu ;/ Używam tego produktu od: kilku lat Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

aniaxxs
    17 lutego 2015 o 22:38
    polecam
    mam niesforne brwi ale gdy uzywam tego produktu sa one ładnie ułożone i błyszczące.Szkoda ze tak rzadko jest ten produkt w promocji.Nie ma żadnych minusów z mojej strony Używam tego produktu od: 7 miesiecy Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

barbarka95
    22 grudnia 2014 o 17:43
    Kolejna perełka oriflame\'u
    Bardzo dobry produkt, wygodny w użyciu, dobra jakość i efekt. Plusy: :) dobrze utrwala makijaż brwi oraz podkreśla je :) opakowanie estetyczne :) cena niska :) produkt łatwo dostępny Minusy: :( szczoteczka nabiera za dużo żelu Używam tego produktu od: 2 msc Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

anika64
    25 września 2012 o 15:24
    najlepszy kosmetyk do brwi
    idealne kolory, Nieforne rzadkie brwi sa pełne wyrazu , uczeesane i lekko usztywnione( podkresla nie za lekko i nie za mocno). Konsystencja ideału. wydajny na ok. 3 mieśc. Niestety brak go wietrznie w oriflame i cena dosc wysoka. Próbowałam wielu sephora( ten jeszcze dobry moze byc jako zastepczy , deli( niezbyt ,bardzo lejacy i sklejajacy , i jeszcze jakis którego nie pamiętam. Zdecydowałam ze oriflame bije wszystkie na głowe. Używam tego produktu od: od kilku lat z przerwami przez brak w katalogu Ilość zużytych opakowań: kilkanascie

94Marta
    3 kwietnia 2012 o 19:38
    tak
    Najlepszy kosmetyk do brwi. ładnie je podkresla, jest trwały, tylko dla mnie mało wydajny za to odjełam pół gwiazdki, ładne opakowanie wygodna i fajna szczoteczka :) juz zamówiłam kolejne opakowanie :) polecam Używam tego produktu od: 5 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 całe

marlena1000
    14 lipca 2011 o 18:10
    super
    Bardzo dobry żel,bardzo ładnie podkreślał moje brwi,był niezwykle wydajny,prawie rok czasu go używałam,żel nie wysechł za co duży plus.Moje brwi po jego użyciu były ślicznie wyprofilowane i podkreślały moje piękne oczka :) Jedyny minusik to cena chociaż ja kupiłam go za 19,90 zł i co najważniejsze nie żałuję i polecam zakup tego żelu ;) Używam tego produktu od: używałam 3 lata temu przez prawie rok Ilość zużytych opakowań: 1 blonde

katariiina
    3 czerwca 2011 o 8:44
    5 / 5
    najlepszy kosmetyk do brwi jaki do tej pory miałam
    Jak dla mnie ma same plusy, poza nie najłatwiejszą aplikacją, trzeba w tej materii osiągnąc pewną wprawę i wyrobić rękę (za to odjęłam pół gwiazdki). Poza tym bardzo ładnie podkreśla brwi, utrzymuje je w nienaruszonym stanie przez cały dzień i naturalnie wygląda. Posiadam wersję dla blondynek i bardzo dobrze zgrywa się z całością. Opakowanie mogłoby też byc bardziej trwałe, bo w dość szybkim czasie farba je pokrywająca zaczyna się łuszczyć. Używam tego produktu od: 2 lat (z przerwą, bo jest trudno dostępny) Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania, 3 w trakcie

KarolinaM
    24 maja 2011 o 21:36
    Doskonały kosmetyk
    Skusiłam się na niego pod wpływem pozytywnych opinii. Niestety, użyłam kilka razy i podejrzewałam o uczulenie mnie, więc odłożyłam, nie wyrzucając, bo szkoda mi było tych pieniędzy, które kosztował ;) Na szczęście, okazało się, że to nie on był winowajcą. Od tego czasu maluję nim brwi ostrożnie, żeby nie przedobrzyć (mam odcień ciemniejszy, dla brunetek), co daje rewelacyjne rezultaty. Brwi są pięknie podkreślone i ułożone na cały dzień (bywa, że makijaż zmywam po kilkunastu godzinach od nałożenia go). Jedynym minusem jest badziewne opakowanie, z którego płatami złazi farba (!) No i nie widzę go w katalogu?! Czyżby bezbarwny żel miał go "zastąpić"? Zamienił stryjek siekierkę na kijek? :( Używam tego produktu od: ponad pól roku z przerwą Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

trochima
    24 sierpnia 2010 o 14:23
    Tak!
    Właśnie powoli kończę pierwsze opakowanie tego żelu. Na pewno sięgnę po następne, już w nowej, odświeżonej wersji. Generalnie utrzymuje się na brwiach bardzo długo, szczoteczka jednocześnie aplikuje żel i rozczesuje włoski. Dla mnie jedynym minusem jest to, że żel troszkę trudno zmyć, gdy w czasie nakładania zajedziemy na skórę. Szczoteczka jest moim zdaniem troszkę za duża i łatwo o zahaczenie żelem tam gdzie nie trzeba. Używam tego produktu od: 2 lat Ilość zużytych opakowań: 1 kończę

kasiamaria
    26 maja 2010 o 13:40
    wart swej ceny
    warto, ale lepszy jest nowy z czarna zakretka :) wart swej ceny. Zalety: -pogrubia rzęsy -rzęsy wyglądają na lekkie i aksamitne -nie skleja -jest niedrogi Wady: -nie byłam z niego aż tak zadowolona jak z tego o którym napisałam wcześniej :) Używam tego produktu od:4 lat Ilość zużytych opakowań:3

zuzass
    26 maja 2010 o 13:23
    naprawdę warto kupić !
    Kupiłam po przeczytaniu samych pozytywów na wizażu i nie zawiodłam się ani trochę! Moje KWC ! Kolor idelany, SUPER NATURALNY (mam wersję dla blondynek). Aplikacja nie sprawia ani trochę problemu, na fajną szczoteczkę nabiera się odpowiednia ilość żelu. Nigdy nie używałam kredek do brwi , ale ten żel to świetna alternatywa dla henny! Nie widziałam go w katalogu ,więc kupiłam przez allegro. Cena korzystna, zobaczymy jak z wydajnością :-) Używam tego produktu od: tygodnia Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

Izi9975
    5 maja 2010 o 22:02
    wybawienie
    oczywiscie zakupilam owy produkt po przeczytaniu kilkunastu pozytywnych opinii i nie zawiodlam sie!Super produkt,wkoncu wybawienie:)mam kolor braz,w sumie troche za ciemny dla mnie,ale mazne tylko jeden raz i wiecej razy juz nie musze..nie rozmazuje sie,trzyma sie caly dzien,brwi wygladaja bardzo naturalnie(oczywiscie zalezy ile sie nalozy)i co dla mnie najwazniejsze to szybka aplikacja:)...zamierzam kupic kolor blond:)Polecam:) Używam tego produktu od:2 miesiac Ilość zużytych opakowańw trakcie pierwszego

Linka25
    30 kwietnia 2010 o 23:41
    zakochałam się
    Jest boski. Używałam już przeróżnych produktów do brwi, cieni, kredek, ale ten żel bije na głowę wszystkie. Plusy: - naturalny efekt - trwałość! - szybkość i łatwość w aplikacji Z wydajnością nie jest jakoś wspaniale, ale też nie jest źle. Opakowanie wystarcza mi na miesiąc, półtora codziennego używania. Używam jaśniejszego koloru, jest piękny, nie wpada w rudość, której szczerze nie znoszę na brwiach;) Polecam gorąco, zużyłam już 4 opakowania i będą następne. Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań:4

lachryma
    30 marca 2010 o 21:18
    jeden minus
    plusy: - tani - dostępny - choć tylko 2 odcienie, są one dobrze dobrane - estetyczne opakowanie - kosmetyk pokrywa każdy włosek - trwały - nie osypuje się podczas dnia - szybko wysycha na brwi - mega wydajny minus: - gdy nałożymy go na dużo jest problem z pozbyciem się nadmiaru:/ używając szczoteczki do brwi by usunąć nadmiar kosmetyku zaczyna on się kruszyć i opadać na twarz, dlatego trzeba uważać z dozowaniem by nie przesadzić. Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: 0

Maliniarka
    4 marca 2010 o 20:43
    Lepszy od kredki
    Próbowałam już 2 kredek do brwi. Były w sumie ok, ale ten tusz daje naturalniejszy efekt, gdyż pokrywa włoski, nie skórę. Jednocześnie czesze i układa brwi w ładne łuki :) należy aplikować delikatnie, w razie zbyt mocnego pomalowania łatwo usuwa się patyczkiem higienicznym. U mnie trwały, od rana do wieczora w stanie niezmiennym. Na pewno jeszcze kupię! Natomiast nie polecam osobom, które chcą uzupełnić ubytki w brwiach, może nie pokryć wszystkiego, jeśli brak włosków. Używam tego produktu od:kilku m-cy Ilość zużytych opakowań:kończę 1sze

lilablue
    2 marca 2010 o 21:41
    3 / 5
    Sprytny
    Sprytny produkt do ładnego wyrównania, uzupełnienia i podkreślenia brwi. Należy jednak uważać aby nie przedobrzyć, nie nałożyć za dużo i nie posklejać włosków! Używam tego produktu od: mam go od 10 miesięcy Ilość zużytych opakowań:1