Perfecta, EpiLady, Cukrowy wosk do depilacji ciała w plastrach (stara wersja)

Perfecta, EpiLady, Cukrowy wosk do depilacji ciała w plastrach (stara wersja)

Niezwykle efektywny i prosty w użyciu cukrowy wosk w plastrach do depilacji ciała. Usuwa zbędne owłosienie wraz z cebulkami. Dzięki wysoce elastycznej recepturze wosku, znakomicie dopasowuje się on do struktury skóry i likwiduje nawet krótkie i cienkie włoski. Po kilku depilacjach włosy stają się słabsze i wolniej odrastają, a skóra na dłużej pozostaje aksamitnie gładka i miękka w dotyku. Wosk posiada niezwykle przyjemny, cukrowo-miodowy zapach. Opakowanie zawiera 3 chusteczki z oliwką.

Beznadziejne

Beznadziejne, żałuję, że wydałam te 13 złotych, chociaż to wcale nie jest zbyt dużo. w opakowaniu jest 10 plasterków i starcza to na jedną nogę i to nie w 100% bo zostawia pełno małych włosków, które trzeba potem poprawić maszynką.
do tego podrażnia skórę, nogi są bardzo zaczerwienione i swędzą.
Jedne taki plaster starcza może na 3-2 użycia...

Wszystko robiłam zgodnie z instrukcją.
Zdecydowanie wolę veet!

Używam tego produktu od: 1 tydzień

dobre tylko pierwsze wrażenie..

Użyłam go w ramach czegoś tańszego niż Veet. Pierwsze wrażenie naprawdę było super! Albo to kwestia psychiki, że są lepsze niż Veet albo pierwszego użycia.. Wydawały się wydajniejsze. Problem wyrywania nie wszystkich włosków jednak nie został zażegnany. Ale jakoś za drugim opakowaniem czy trzecim zaczęłam zauważać, że nie są wcale takie lepsze. A oprócz nóg depilowałam też bikini. Zużyłam do końca co miałam i nie kupiłam więcej i nie wiem czy jeszcze kiedyś kupię.

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: kilka

koszmarna przygoda

Nie mogę dać wyższej oceny gdyż:
- plastry nie wyrywają prawie w ogóle włosków, może usuneły 30 %
- zaczerwienienie utrzymuje się bardzo długo
- dostałam zapalenia mieszka włosowego ;]

Najgorsze jest to ze kupilam dwa opakowania, a zużyłam tylko 1 :(

Używam tego produktu od: jedno użycie miesiąc temu

i tak i nie

Kupiłam go z myślą o bikini i pod tym kątem go oceniam. Moje spostrzeżenia są mieszane. Dodam, że przed użyciem strefę bikini potraktowałam pudrem Alantan. Każdy plaster przecięłam na pół przed użyciem a następnie podgrzałam suszarką.

PLUSY:
+ całkiem nieźle sobie radzi (wyrywa około 80% włosów)
+ ból znacznie mniejszy niż się spodziewałam (bez problemu wytrzymają go osoby nieodporne na ból)
+ zapach przyjemny
+ brak krost (po zniknięciu podrażnienia)
+ cena nie jest wygórowana
+ dostępność
+ dobrze zmywa się pozostałości ze skóry
+ chusteczki spełniają swoje zadanie
MINUS:
- mało wydajne są te plastry
- miałam podrażnioną skórę przez dwa dni
- oprócz włosów pozbawiał mnie naskórka
- spowodował, że popękało mo kilka małych żyłek (niestety mam słabe żyły)
- jeden plaster tak szczerze można użyć raz, za drugim razem niestety "łapie" raptem kilka włosków

Nie wiem czy kupię ponownie te plastry, ponieważ z jednej strony fajnie radzi sobie z moim upierzeniem, a z drugiej strony pozbawia mnie naskórka i bardzo podrażnia. Będę szukać czegoś delikatniejszego a zarazem czegoś, co sprosta swojemu zadaniu. Jednak jeśli nie znajdę, to może ponownie kupię ten wosk.

Używam tego produktu od: użyłam jednorazowo

Ooo taak!

Gdy zbliża się lato, co roku wraca temat co zrobić z okolicami bikini żeby dobrze się prezentować w stroju kąpielowym. Zazwyczaj używałam maszynki albo kremu ale obydwa miały swoje poważne wady. Po maszynce miałam strasznie podrażnioną skórę i było widać brzydkie krosty, krem natomiast nigdy nie pozbywał się włosków w całości i zostawały brzydkie czarne i ostre kropki. Zamówiłam sobie też pastę cukrową ale po 1min robiła się z niej klejąca papka i tyle z tej depilacji było. No i w końcu dorwałam te plastry. Dzisiaj przetestowałam. No i dawno mnie żaden kosmetyk tak nie zadowolił:

* po pierwsze jeśli chodzi o ból, zacisnęłam zęby i przygotowałam się na najgorsze a tu zaskoczenie, że wcale nie było tak strasznie. Nie jest to żaden ból którego nie da się przeżyć ;-)

* plastry podzieliłam sobie na 4 cieńsze paski, podgrzałam suszarką i wyrwały mi wiekszość włosków :D A te których nie usunął wyrwałam pęsetą.

* co prawda polała się krew ale podrażnia bardzo szybko znikły.

* teraz 30min po depilacji nic już nie piecze :D

* chusteczki spełniają swoją rolę bardzo dobrze

Ogólnie jest bardzo zadowolona i chyba w koncu znalazłam metodę do depilacji bikinii. Teraz zrobiłam to tylko na próbę ale następnym razem wezmę się za dogłębniejszą depilacje wzgórka. I będzie idealnie. Teraz tylko ciekawa jestem kiedy zaczną odrastać. aż się nadziwić nie mogę że mam taką gładką tam skórę, teraz tylko lekko zaczerwienioną ale bez brzydkich krost jak w przypadku maszynki. Może kiedyś spróbuje pobawić się tymi plastrami na nogach ale szczerze mówiąc nie bardzo mi się chce, bo na nogach to ta sprawa wygląda o wiele gorzej, włoski rosną w nierównym tempie i mnóstwo jest delikatnych, niewidocznych, których plastry nie wyrwą a ja muszę mieć idealnie gładkie nogi, czyli w tym wypadku chyba maszynka jest najlepszym rozwiązaniem.

Używam tego produktu od: 1 dzień
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Dla mnie działa świetnie

Mam wrażliwą skórę i po depilatorze przez tydzień nie mogę pokazać nóg. Natomiast większość innych wosków zdzierała mi skórę, a nie włosy. Ten działa dobrze - warunek to suche nogi i podgrzanie na kaloryferze każdego plastra przed użyciem.

Przy regularnym stosowaniu na całe nogi nie muszę stosować nawet całego opakowania (6-8 plastrów z 10 starcza). Wyrywa włoski od ok. 5mm w górę. Przyjemny zapach, a oliwka świetnie wygładza skórę. Ostatnio trudno go dostać w Warszawie, więc na wyjeździe kupiłam 10 opakowań na zapas - na pewno zużyję.

Ilość zużytych opakowań: 5 pełnych opakowań, kolejne 10 w zapasie

Dobry

Moja pierwsza depilacja plastrami z woskiem. Mam zabójcze połączenie superwrażliwej skóry i supermocnych włosów. Ale muszę powiedzieć że zaczerwienienie trwało tylko jakieś 3 godziny po depilacji, nie jak 3 dni po depilatorze. Wosk podgrzewam suszarką co ułatwia jego użycie. Odrywam naprawdę energicznym ruchem, ale część włosów zostaje. Moim zdaniem nie nadaje się do ponownego użycia, wyrwie co najwyżej 3 włoski. Jest to w miare zadowalający jednak efekt, wosk usuwa jakieś 80%włosów, co jest dość sporym ułatwieniem czasowym dla mnie. Nie usuwa niestety słabych krótkich włosków, za co minus, bo nie lubię sie \\\\\\\'zapuszczać\\\\\\\'. Plusem jest zapach, naprawdę przyjemny. Jedno opakowanie nie starczyło mi do wydepilowania całych nóg poniżej kolan, ale to może kwestia moich zbyt mocnych włosów, bo w innych opiniach czytałam że starcza. Jeśli chodzi o to po jakim czasie odrastają włosy to też raczej kwestia indywidualna, u mnie dość szybko niestety, na efekt 3-4 tygodni gładkich nóg w życiu nie mam co liczyć. Chusteczki przydatne, usuwają dobrze resztki wosku. Ogólnie moja opinia nie wydaję sie zbyt pochlebna ale nie chcę zszargać temu woskowi opinii przez moje zmutowane włosy. Myślę że jest godny polecenia. Zwłaszcza jak się go spotka na promocji za 8,99zł :)

Doskonaly

Po raz pierwszy robilam depilacje nog woskiem. Zgodnie z poradami wizazanek, napierw umylam nogi, osuszylam oraz posypalam talkiem. Plastry podzielilam na mniejsze kawalki. Polozylam na grzejniku na pol minuty i do roboty.
Wosk sie szybko roztapial, plaster nakladalam zgodnie z kierunkiem rosniecia wlosow, dociskajac miejsce po miejscu. Odczekiwalam ok. 20 sekund i zrywalam. Wosk bardzo dobrze wyrywal wlosy, nawet te krotsze. Oczywiscie, gdy same woskujemy nogi, nigdy nie da rady wyrwac co do jednej sztuki, ale to chyba normalne. Wiadomo, ze chcac zrobic depilacje bardzo dokladnie troche sie trzeba nagimnastykowac przy przyklejaniu plastrow, a i tak nie uda nam sie dojrzec wszystkich wloskow.
Kazdy plaster wystarczal na kilka razy, ale po uzyciu na chwile kladlam go na kaloryfer. Mam wrazenie, ze wtedy dzialal lepiej. Dodatkowo przypadkiem odkrylam dobra technike zrywania, tj. trzymajac plaster dwoma rekoma, z obu stron. Gdy trzymalam tylko z jednej strony, plaster nie byl tak efektywny. Zapach piekny, miodowy - ja akurat lubie w zimie slodkie zapaszki, wiec mnie sie podobal.
Po woskowaniu zuzylam tylko jedna chusteczke z oliwka, ktora zupelnie mi wystarczyla na oczyszczenie obu nog. Dostalam 3, wiec 2 beda na nastepna okazje. Nie wiem dlaczego niektorzy pisza, ze sie strasznie tym woskiem brudza. Wystarczy zastosowac sie do instrukcji, i problemow nie ma.
W opakowaniu jest 10 plastrow. Na cale nogi zuzylam cale opakowanie. Zaplacilam w promocji 9,99zl, wiec dla mnie bomba.
Kupie go na pewno, choc zamierzam tak z ciekawosci wybrac sie tez na woskowanie profesjonalne.

Używam tego produktu od: od dzisiaj, po raz pierwszy
Ilość zużytych opakowań: jedno, 10 plastrow

EXTRA! Jak dotąd - NAJLEPSZY!!!

Używałam różnych wosków, zaczynałam od wosku Veet i jako że mam dość wrażliwą skórę, bałam się "eksperymentować" z innymi, ale z konieczności wypróbowałam i inne, a ostatnio i ten. W porównaniu do pozostałych REWELACJA! Jest mega wygodny w stosowaniu i co najważniejsze - usuwa włoski bardzo skutecznie, niemal wszystkie przy pierwszym użyciu. Poza tym jest jakiś taki... delikatny dla skóry, bardzo łatwo zmyć jego pozostałości.
Veet może się przy nim schować, drogi, niewygodny w użyciu, w porównaniu z tym był hmm... "gluciasty"? sama nie wiem, jak to określić.
Cudownie, że "niechcący" trafiłam na ten wosk, ABSOLUTNIE KWC!!!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

mogą być

Mam dość mieszane uczucia.
Plastry może usuwały krótkie włoski, ale sporą część włosków i tak zostawiły. Zapach przyjemny, chusteczki przydatne. Wydaje mi się że większa ilość wosku na plastrach mogłaby pomóc jakości tego produktu.
Plusem jest to że nie narusza skóry i nie podrażnia jej.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Najlepsze

Nie, no naprawdę ja jestem pod wrażeniem. :)
Plastry sa naprawdę mocne, trzeba tylko dobrze je rozgrzać przed rozdzieleniem.
Usuwają włoski dokładniej niż jakiekolwiek stosowane przeze mnie do tej pory.
Niestety nie moge powiedzieć, że depilacja nie boli, bo mnie tam bolało ;) ale uważam że to najlepsze plastry jakie miałam dotychczas.
Szczerze polecam!

Używam tego produktu od: dopiero kupiłam

Świetne !

plastry idealnie usuwają wszystkie włoski ( po oderwaniu plastra na depilowanej powierzchni zostawało ich ok.5 ), jednego plastra można używać ok 5 razy
jak dla mnie najlepsze plastry jakich używałam, dodatkowo obyło się bez bólu :)

wielki plus :)