KWC LogobyWIZAŻ logo
Zmywacze do lakierów klasycznych

Isana Nagellack Entferner MandelduftZmywacz do paznokci z acetonem i olejkiem pielęgnacyjnym o zapachu migdałowym

4,6 na 51364 opinie

Kupi ponownie: 88% osób
    akinommimiko26
    5 czerwca 2023 o 17:10
    5 / 5
    Bardzo dobry zmywacz za niewiele monet
    Zmywacz zamknięty w plastikowej buteleczce o pojemności 125ml ,szkoda , ze nie ma jakiegoś ogranicznika na górze butelki, wygodniej by się nasączało wacik. Zapach w pierwszej kolejności typowy "zmywaczowy" ale jak już odparuje nieprzyjemna woń to wyłania się landrynkowo kwiatowy zapach, nawet przyjemny. Zmywacz błyskawicznie usuwa lakier z paznokci, nie zauważyłam aby stan mojej płytki paznokciowej się pogorszył po stosowaniu tego zmywacza.

56 osób uznało tą opinię za pomocną
    Calypso84
    17 marca 2024 o 10:55
    3 / 5
    Nie zatęsknię
    Zmywacze od Isany goszczą w moim domu od lat, gdyż są dobre, tanie i łatwo dostępne. Tym razem wybor padł na wersję zieloną z acetonem przede wszystkim dlatego, że nie było wersji bez acetonu (różowa z czarną nakretka). Zmywacz mieści się w plastikowej, "szronionej" butelce, oklejonej naklejką, która jednak nie zakrywa całkowicie widoku wnętrza i można śledzić zużycie produktu. Kosmetyk jest zielony. Czuć w nim charakterystyczną woń acetonu pomieszana z innym zapachem. Producent twierdzi, że to zapach migdałowy. No może... ;) Zmywacz nadaje się idealnie do usuwania ciemnych i intensywnych lakierów z płytki paznokci. Trochę gorzej radzi sobie jednak z lakierami brokatowymi, z drobinami etc. Lakier zmywa, ale brokat lubi na paznokciach zostawiać. Jego wydajność jest typowa dla zmywaczy. Najlepiej działa przy mocno nasaczonym nim płatku kosmetycznym. Ma tendencję do przesuszania płytki paznokcia. Właśnie dlatego na ogół wybieram wersję bez acetonu. Na plus zaliczam weganska formułę oraz wykorzystanie plastiku z recyklingu do produkcji opakowań. Czy wrócę? Może kiedyś. Nie jest to jednak zmywacz o właściwościach na tyle dobrych, bym za nim zatęskniła.

34 osób uznało tą opinię za pomocną
    Joannakad
    2 sierpnia 2020 o 11:02
    Bardzo dobry zmywacz
    Zmywacz zakupiłam w Rossmannie i bardzo polubiłam go.Ma on zielonkawy kolor. Bardzo dokładnie zmywa płytkę paznokcia. Opakowanie jest wykonane z solidnego plastiku.Polecam ponieważ za nie wysoką cenę można kupić go w Rossmannie
    Zalety:
    • -dobrze zmywa
    • -niska cena
    • -dobra dostępność
    • -porządne plastikowe opakowanie

27 osób uznało tą opinię za pomocną
    anavanessa26
    11 kwietnia 2024 o 10:06
    5 / 5
    Nie niszczy płytki. Dobrze zmywa nawet ciemne lakiery.
    Zmywacz posiada łagodną formułę nie niszczącą płytki paznokcia. Doskonale zmywa nawet ciemne kolory lakierów. Płytka nie jest przesuszona nawet przy dość częstym używaniu. Zapach zmywacza jest bardzo przyjemny, migdałowy. Aplikacja jest wygodna dzięki możliwości aplikacji produktu na wacik kosmetyczny.

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    Sweet_Judi
    11 kwietnia 2024 o 9:32
    Zmywacz na 5
    Co tu dużo pisać - od dłuższego czasu mój produkt pierwszego wyboru. Butelka jest spora i bardzo wydajna przy niewielkiej cenie, idącej w parze z jakością. Zmywacz doskonale radzi sobie z pozbywaniem się lakieru, bez zostawiania resztek, zwykle jeden lekko nasączony wacik wystarcza mi na spokojnie całą rękę. Na plus zaliczam też znośny zapach jak na zmywacz. Krótko mówiąc, polecam :)

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    Paulinkowo1986
    16 marca 2024 o 9:46
    4 / 5
    Zmywacz na 5
    Generalnie kupiłam kiedyś ten zmywacz,ze względu na jego niska cene. Ale nie zawiodłam się. Ma przyjemny zapach,jest dość wydajny i dobrze radzi sobie ze zmywaniem nawet opornego lakieru. Jest to zmywacz który dość często kupuje,na zmianę z nowosciami od wielu lat.
    Zalety:
    • Ładny zapach
    • Dobra wydajność
    • Niska cena.

5 osób uznało tą opinię za pomocną
    panna_mgla
    21 stycznia 2024 o 14:37
    ulubieniec
    moja paznokcie: zazwyczaj krótkie, dośc delikatne, maluje na codzień mani kolorowe opakowanie: klasyczne opakowanie, dla mnie za taka cene totalnie okej zapach: jak na zmywacz to totalnie przyjemny ! działanie: to jest bardzo zmywacz, który jest swietnie dostepny ładnie zmywa nawet ciemne lakiery, nie wysusza płytki paznokcia, jest wydajny cena: 5,50 za małe opakowanie ocena: piąteczka ! stosunek ceny do jakości, dostepnośc, zapach - na plus
    Zalety:
    • * dostepność
    • * brak wysuszenia płytki
    • * działanie
    • * stosunek ceny do jakosci
    Wady:
    • * brak

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    Lena_Magda55
    23 września 2023 o 17:21
    Świetny zmywacz
    Bardzo lubię ten zmywacz. Świetnie radzi sobie ze zmywaniem lakierów, po których nie pozostają ślady na paznokciach, a zaznaczę, że często używam lakierów o ciemnych barwach np. granatowego lub wiśniowego. Nie trzeba też zużywać dużo produktu, aby skutecznie usunąć lakier. Zmywacz jest wydajny. Dużą jego zaletą jest też cena, która przy tej jakości jest bardzo atrakcyjna.

4 osób uznało tą opinię za pomocną
    vintagestar
    4 września 2023 o 19:13
    Ciągle do niego wracam
    Lubię ten zmywacz ze względu na niską cenę, dosyć przyjemny i nie odrzucający zapach, a dodatkowo za świetnie działanie. Bardzo dobrze radzi sobie nawet z mocnymi lakierami do paznokci, których zdarza mi się używać. Jest to mój klasyk i ciągle do niego wracam bo nie udało mi się jeszcze znaleźć równie dobrego zmywacza z tak adekwatną ceną do jakości.
    Zalety:
    • Dobrze zmywa lakier
    • Przyjemnie pachnie
    • Niska cena

27 osób uznało tą opinię za pomocną
    LandOfBliss
    2 września 2023 o 22:26
    3 / 5
    Przeciętny
    Kupiłam go tylko po to, by mieć jakikolwiek zmywacz, gdy skończył mi się poprzedni. Kierowałam się chyba jedynie dostępnością w Rossku, ceną i pojemnością. No i jak dla mnie to on nie różni się za bardzo od innych zmywaczy. Jasne, może nie ma tego "chamskiego" zapachu acetonu, jest to złagodzone tym migdałowym zapachem, ale i tak czuć aceton. Nie zauważyłam osobiście lepszego zmywania lakierów, niż przy innych produktach przeznaczonych do tego, ani pielęgnacji, wysusza raczej też tak samo jak one. Może miałam po prostu wcześniej dobre zmywacze i to one podniosły mu poprzeczkę? Ciężko mi stwierdzić. Na pewno korzystnie wypada to stosunek ceny do pojemności, produkt jest wydajny i jednak lepszy, niż najzwyklejszy i najtańszy zmywacz, ale działa jak każdy inny. Szata graficzna miła dla oka. Widać nawet na mojej fotce, że maźnęłam sobie opakowanie ciemnym lakierem, bo do takich jest on szczególnie polecany, no i zmywa poprawnie, ani lepiej, ani gorzej.

8 osób uznało tą opinię za pomocną
    Li_nka_
    2 września 2023 o 18:48
    Super skuteczny!
    Produkt kupiłam w Rossmanie za niewielkie pieniązki. Największym plusem tego zmywacza jest jego skuteczność. Usuwa lakier z paznokci bardzo sprawnie, nawet te trudne do zmycia lakiery czy te w intensywnych kolorach. Nie muszę już szorować paznokci warstwa po warstwie - to naprawdę działa. Dodatkowo, fakt, że zawiera olejek pielęgnacyjny, który wzmacnia paznokcie i sprawia, że są mniej podatne na łamliwość, to duży plus. Moje paznokcie teraz są w lepszej kondycji. Ach, ten zapach migdałów! Jest naprawdę przyjemny, a to prawdziwa odmiana w porównaniu do nieprzyjemnego zapachu innych zmywaczy. Teraz usuwanie lakieru to przyjemność. Opakowanie tego zmywacza jest również praktyczne. Butelka zabezpiecza produkt przed wyciekiem i jest wygodna do trzymania. To również pojemne opakowanie - 125 ml starczy na długo, nawet przy regularnym użyciu. Jednak istnieje pewna wada, którą warto zaznaczyć. Otwór do aplikacji zmywacza jest dość duży, co może prowadzić do przypadkowego wylewania zbyt dużej ilości produktu. Trzeba uważać, aby nie rozlewać go za dużo na wacik czy gąbkę.
    Zalety:
    • Skuteczne usuwanie lakieru
    • Dodatek olejku pielęgnacyjnego
    • Uroczy zapach migdałów
    • Praktyczne opakowanie
    Wady:
    • Duży otwór do aplikacji zmywacza, co może prowadzić do wycieku za dużo produktu.

26 osób uznało tą opinię za pomocną
    patrycja_poo
    23 sierpnia 2023 o 17:16
    Nie policzę zużytych opakowań
    Ten zmywacz to zdecydowanie mój top of the top. Nie zliczę ile jego butelek już zużyłam oraz od jak dawna go używam. Towarzyszy mi po prostu od zawsze. Przede wszystkim lubię go za stosunek jakości do ceny - jest bardzo przystępny cenowo i na portfel każdego. Dodatkowo bardzo na plus to to, że świetnie radzi sobie ze zmywaniem lakieru - nawet z resztkami, które są problematyczne i ostają na kącikach paznokci. Na końcu muszę pochwalić zapach, który nie jest duszący jak w przypadku innych zmywaczy. Jestem bardzo na tak.
    Zalety:
    • W porównaniu do innych zmywaczy, zapach nie jest aż tak duszący
    • Świetnie domywa lakier z paznokci
    • Wydajny
    • Wygodna buteleczka

15 osób uznało tą opinię za pomocną
    ManiaMysza
    22 sierpnia 2023 o 13:27
    Fajny i tani ;)
    Bardzo dobry zmywacz do paznokci. Spełnia swoja rolę. Radzi sobie nawet z bardzo ciemnymi kolorami. Ogromnym plusem tego produktu jest to, że nie wysusza paznokci ani skórek. Ma się wrażenie delikatnej pielęgnacji. Plusem produktu jest też duża pojemność ;) Nie drażni zapachem acetonu.
    Zalety:
    • - dodatkowa pielęgnacja w postaci olejku
    • - pojemność
    • - skuteczność
    • - nie wysusza
    • - cena
    Wady:
    • - brak ;)

7 osób uznało tą opinię za pomocną
    diosa1nefretete
    1 sierpnia 2023 o 23:15
    Dobry zmywacz
    Poręczne opakowanie więc w podróży jak znalazł. Jedynie dozownik mógłby być troszeczkę bardziej precyzyjny. Zapachu migdałów nie wyczuwam ale szybko zapach zmywacza znika. Nie podrażnia paznokci, radzi sobie nawet z mocnymi lakierami. Jest bardzo wydajny wiec niewielka ilość produktu wystarczy aby odpowiednio zmyć lakier z paznokci.
    Zalety:
    • Zapach szybko zanika
    • Poręczne opakowanie

11 osób uznało tą opinię za pomocną
    agafilip2
    26 czerwca 2023 o 8:23
    Najlepszy zmywacz
    Mam już kolejne opakowanie tego produktu i raczej nie szukam innych. Nie zabija zapachem, jak co niektóre zmywacze, nie powoduje podrażnień ani nie uczula. Doskonale radzi sobie z ciemnymi, intensywnymi lakierami, a takich najczęściej używam. Nie powoduje u mnie zniszczenia ani wysuszenia płytki paznokcia. Jest tani i łatwo dostępny oraz wydajny. Na chwilę obecną dla mnie zmywacz idealny.

14 osób uznało tą opinię za pomocną
    karolinap_
    20 czerwca 2023 o 12:09
    5 / 5
    Zmysłowe usuwanie lakieru z nutą pielęgnacji
    Isana Nagellack Entferner Mandelduft to bez wątpienia jeden z najlepszych zmywaczy do paznokci, z jakimi miałam do czynienia w tak niskiej cenie. Ten produkt zasługuje na ocenę pięciu gwiazdek, ponieważ spełnia wszystkie moje oczekiwania i oferuje jeszcze więcej. Jedną z największych zalet tego zmywacza jest jego skuteczność. Bez trudu usuwa nawet najtrwalsze lakiery do paznokci, nawet te w ciemnych kolorach czy z brokatowym wykończeniem. Nie muszę się już dłużej trudzić, próbując zmyć lakier warstwa po warstwie - ten zmywacz robi to z łatwością. Dodatkowo, formuła tego zmywacza została wzbogacona o olejek pielęgnacyjny, który nadaje paznokciom nawilżenie i odżywia je podczas procesu zmywania. Moje paznokcie są teraz mocniejsze i bardziej odporne na łamliwość, co jest fantastycznym dodatkowym efektem. Zapach migdałowy tego zmywacza jest absolutnie uroczy. Nie ma już więcej nieprzyjemnego, intensywnego zapachu chemii podczas usuwania lakieru do paznokci. Zapach migdałowy jest subtelny i delikatny, co sprawia, że zmywanie lakieru staje się przyjemnym doświadczeniem. Opakowanie tego zmywacza jest również godne pochwały. Jest praktyczne, łatwe w użyciu i skutecznie zabezpiecza przed wyciekiem produktu. Dodatkowo, butelka jest wygodna do trzymania i wygodna w podróży. To mój ulubiony zmywacz do paznokci z tych drogeryjnych. Jego skuteczność, dodatek olejku pielęgnacyjnego, uroczy zapach migdałowy i praktyczne opakowanie czynią go niezastąpionym produktem. Oceniam go z pełnym przekonaniem na 5 na 5 gwiazdek!
    Zalety:
    • +Skuteczne usuwanie lakieru: Ten zmywacz bez trudu usuwa nawet najtrwalsze lakiery do paznokci, zapewniając szybkie i skuteczne czyszczenie.
    • +Dodatek olejku pielęgnacyjnego: Dzięki obecności olejku pielęgnacyjnego, paznokcie są nawilżone i odżywione podczas procesu zmywania, stając się mocniejsze i bardziej odporne na łamliwość.
    • +Uroczy zapach migdałowy: Zapach migdałowy zmywacza nadaje mu subtelności i delikatności, eliminując nieprzyjemne zapachy chemii.
    • +Praktyczne opakowanie: Wygodne opakowanie zabezpiecza produkt przed wyciekiem, a jego forma jest łatwa w użyciu i idealna do podróży.
    Wady:
    • brak

20 osób uznało tą opinię za pomocną
    Parazaurolof
    6 kwietnia 2023 o 16:45
    Dobry zmywacz!!
    Zmywacz marki Isana kupiłam ostatnio za 5,5zł. Jest to bardzo przystępna cena za pojemność 125ml. Zapach jak to zmywacz ma swoją specyficzna woń, lecz w tym przypadku dużo mocniej czuć owocowo-świeżą nutę zapachową. Jest skuteczny w swoim działaniu, dokładnie i szybko domywa lakier. Buteleczka jest poręczna, jedynie otwór jest zbyt duży.
    Zalety:
    • +działanie
    • +zapach
    • +pojemność
    • +cena

11 osób uznało tą opinię za pomocną
    Lesniewska87
    1 kwietnia 2023 o 23:28
    5 / 5
    Bardzo przyjemny zmywacz do paznokci
    Często sięgam po produkty marki Isana i tak też było w przypadku tego zmywacza do paznokci. Zakupiłam go w Rossmanie W bardzo korzystnej cenie. Co w nim lubię najbardziej? Zapach. Zazwyczaj zmywacze do paznokci mają bardzo intensywną i często nieprzyjemną woń. Nie w przypadku tego zmywacza. Jeśli chodzi o jego jakość to jak najbardziej dobrze radzi sobie z usunieciem lakieru z płytki paznokci. Duża objętość opakowania pozwala nam cieszyć się produktem dłużej. Jedyny minusik to brak korka z dziurką na szyjce zmywacza co sprawia, że czasami zaaplikuje go trochę za dużo na wacik. Polecam!
    Używa produktu od:miesiąc

16 osób uznało tą opinię za pomocną