Nivea, Visage Young, Pure Beauty, Peel Soft! (Kremowy peeling)

Nivea, Visage Young, Pure Beauty, Peel Soft! (Kremowy peeling)

Kremowy peeling Nivea Visage Young z linii Visage Young Pure Beauty. Zawiera okrągłe kuleczki złuszczające, które skutecznie usuwają martwy naskórek, jednocześnie nie wysuszając cery. Dzięki łagodnej formule z wyciągiem z brzoskwini peeling sprawia, że skóra staje się wyjątkowo gładka i przyjemna w dotyku.

Cena: 12zł / 75ml
/bw/

to był mój ulubiony peeling:(

Nie rozumiem dziwnego systemu firm. Po co wprowadzają fajny produkt na rynek, skoro go potem wycofują. Peeling ten był najlepszym z najlepszych, ale co dobre, zawsze szybko się kończy...Miał cudowną kremową konsystencję, nie podrażniał skóry twarzy, bardzo dobrze złuszczał naskórek.

Fajniutki peeling

Używałam naprawdę dawno,tego kosmetyku,ten kosmetyk jest naprawdę niezły.

Zalety:
-łatwo dostępny
-niedrogi
-ładne opakowanie
-śliczny zapach
-kremowa konsystencja
-fajniutko wygładza

Wady:
-za mała pojemność

Jest ok.

Peeling ładnie pachnie, dobrze nadaje się do cery tłustej i mieszanej. Poręczne opakowanie (tubka stawiana na zakrętce -> ma się pewność, że będzie można zużyć całość opakowania :) ). Cena też mi odpowiada, ale...

... po kliku użyciach peeling zaczął podrażniać moją skórę :/ po prostu masakra, buzia po jego użyciu byłą całą czerwona i szczypała :( (dodam, że peeling na pewno nie był przedatowany, ani nie wcierałam go zbyt mocno). I za to odejmuje 1,5 gwiazdki.

Może być

Zwykły peeling,robi to co ma robić,ładnie pachnie,jest wydajny,cena też w porządku.Najlepiej sprawdzi się do cery normalnej,dla tłustej może być za delikatny.

Używam tego produktu od: 2 lata temu

całkiem dobry

Zaznaczam, że mam skórę normalną, ze skłonnością do przesuszania (nie wiem czy tak od razu nazwałabym ją typowo suchą). Używam tego peelingu w zasadzie głównie w wakacje żeby usunąć wysuszoną od opalania skórę na nosie i na policzkach. I w tej sutuacji świetnie się sprawdza. Od czasu do czasu używam także poza wakacjami profilaktycznie(tak co tydzień lub co dwa), żeby oczyścić cerę.

Zalety:
+ ładny zapach, taki brzoskwiniowy, delikatny
+ przystępna cena
+ wydajność - wystarczy niewielka ilość żeby umyć nim całą twarz
+ dobrze oczyszcza
+ skóra po nim jest widocznie odświeżona i gładsza
+ nie wysusza

Wady:
Ja osobiście nie zauważyłam żadnych, ale faktycznie dla osób, które mają cerę tłustą może być zbyt słaby (pierwsze opakowanie dostałam od koleżanki z cerą tłustą - nie odpowiadał jej).

Używam tego produktu od: prawie 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

dla mnie w porządku

Peeling pozostawia buzię naprawdę gładką i przyjemną w dotyku, oczyszczoną i świeżą. Konsystencja kremu z granulkami też jest w porządku. Jednak mimo iż drobinki są małe i wcale nie jest ich w tym peelingu dużo, to po zastosowaniu buzia jest zaczerwieniona. U mnie zaczerwienienie znika po ok. 15 min. Dlatego myślę, że wrażliwa i naczynkowa cera raczej nie byłaby z niego zadowolona.

Używam tego produktu od: ***-

dla mnie fajny

Moja skóra nie potrzebuje jakiegoś drastycznego złuszczania, tylko lekkie dwa razy w tygodniu. Ten peeling jest całkiem w porządku, chociaż trochę rzadki. Ale i tak wolę morelowy Yves Rocher, bo lepiej wygladza i ma fajne drobinki.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Bardzo przeciętny peeling.

Peeling ten bardziej sprawdza się u dziewczyn posiadających skórę z niewielkimi niedoskonałościami, natomiast dziewczyny walczące z takimi problemami jak trądzik czy zaskórniki na pewno nie będą zadowolone z tego produktu . Kuleczki zawarte w tym produkcie jedynie trą naszą skórę nie złuszczając przy tym dobrze martwego naskórka . Zapach kosmetyku jest miły, ale nie co chemiczny . Konsystencja peelingu zatyka niestety pory co powoduje powstawanie zaskórników . Podsumowując produkt ten nie jest zły, ale nie sprawdza się na 100 % .

Bardzo łagodny..dla mnie aż za bardzo...

W sumie spełnia obietnice producenta:
-ŁAGODNIE oczyszcza twarz
-buzia po użyciu jest przyjemnie gładka
-ładnie pachnie brzoskwinią
-nie wysusza

-Jednak dla mnie jako peeling jest po prostu za słaby... Bardziej sprawdził się u mnie jako żel oczyszczający. Jest tak łagodny, że stosowałam go codziennie.
-Żeby porządnie złuszczyć martwy naskórek potrzebuje mocniejszego peelingu. Ten jest na prawdę BARDZO słaby. Być może lepiej by się sprawdził, przy skórze normalnej, ja niestety mam mieszaną i potrzebuję złuszczyć co nieco :)

Kosmetyk jednak nie jest zły, w sumie nie można mu nic zarzucić, ponieważ producent zaznaczył, że ŁAGODNIE złuszcza:)

Ja jednak poszukam czegoś bardziej odpowiedniego dla potrzeb mojej cery:)
Z racji tego, że działa tak jak producent obiecuje daję mu 4 gwiazdki.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie, 75 ml

Bardziej myje niż złuszcza

Faktycznie skóra twarzy po użycia owego kosmetyku jest czysta i gładka, jednak efekt gładkości na drugi dzień jest daleko w polu. Wiadomo, że peelingu nie używa się co dzień a w tym przypadku tak bym musiała robić. Jak dla mnie za mało jest w nim drobinek złuszczających a za dużo kremu;] Zapach niby ładny ale trochę chemiczny. Jak dla mnie zbyt intensywny. Taki efekt mogę mieć za mniejsze pieniądze.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Dobry choć bardzo delikatny

Peeling jest bardzo delikatny, kremowy. Dobrze ściera, skóra jest po nim gładka i promienna, lekko napięta i wygląda bardzo \'słonecznie\'. Ma kremową konsystencję, dobrze się aplikuje i zmywa. Nie pozostawia na skórze filmu, nie ściąga też jej. Jedyna wada to wydajność, która mogłaby być lepsza.

Ilość zużytych opakowań: dwa

o taaaak <3

Jest świetny.
Na szybko. : )
Plusy :
- skóra jest mięciutka
- dobrze zmywa makijaż
- usuwa martwy naskórek
- po regularnym stosowaniu usuwa zaskórniki
- zapobiega pryszczom
- lekko matuje
Minusów nie widzę, może tylko to, że mógłby być bardziej nawilżający.
Polecam. ! : )