KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

L'Oreal Professionnel Volume Extreme, Pianka nadająca objętość do włosów cienkich i delikatnych (stara wersja)

4 na 51 opinię

bzuz
    21 września 2007 o 20:28
    4 / 5
    Kupie go ponownie
    Dostalam pare opakowan tego specyfiku z francji i postanowilam wykorzystac.Jest wporzadkui.Ladnie pachnie bardzio swierzutko rzeczywiscie podnosi wlosy i robia sie jakby napompowane powietrzem.Ogolnie zakochalam sie w zapachu :) chetnie zdobylabym perfumy o tak swierzej nucie zapachowej :) Milo sie uzywa dobry dozownik nie kapie nigdzie pianka nie zacieka.150ml to dobra objetosc bo mozna zawsze schowac to malenstwo do torebki do ewentulanych poprawek.Czesto uzywam gdy robie sobie konski ogon z "irokezem" dobrze trzyma i podnosi dzieki czemu nie trzeba mocno tapirowac i niszczyc wlosow.Powoduje co wazne ze wlosy sa naturalne i z blaskiem nawet jezeli da sie dosc duza ilosc preparatu na wlosy pozniej mozna je spokonie rozczesac bez obawy ze z glowy zacznie nam sie sypac bialy pyl a wlosy beda tluste i przyklapniete. Podsumowujac +swietny zapach +rzeczywiscie"pompuje" +dobra pojemnosc +wydajnosc +naturalnosc +dobre utwalenie +nablyszczenie -cena -dosteposc(niestety tylko na allegro, w polsce nie dostepny jeshcze z tego co wiem) Używam tego produktu od:2 miesiecy Ilość zużytych opakowań:zostalo mi 3/4 jednego wwyydajny
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono