L'Oreal Paris, Studio Line, Out of Bed (Modelujący krem do włosów)

L'Oreal Paris, Studio Line, Out of Bed (Modelujący krem do włosów)

Zgłaszająca osoba: tavares_boy

Out Of Bed - Krem modelujący, specjalnie stworzony do kreowania efektów nieuczesanych, niezdyscyplinowanych włosów. Pozwala uzyskać fryzurę jak po "wyjściu z łóżka". Niesamowicie delikatna konsystencja: nie tłusta, nie skleja włosów. Delikatnie tworzy efekt rozdzielonych kosmyków i pozwala układać dowolnie wybrane potargane fryzury.

Produkt nakłada się na suche włosy i układa się fryzurę przeczesując ją palcami. Bez względu na fryzurę efekt pozostaje długotrwały.

Skład: Aqua, Alcohol Denat., PVP, VP/Mimethylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Hydroxypropyl Hydroxyisohexyl Cellulose, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, PEG-90M, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG/PPG-22/24 Dimethicone, Triethanolamine, Polyquaternium-11, Polystyrene, Pentasodium Penteate, Benzophenone-4 Benzyl Salicylate, Carbomer, Butylphenyl Methylpropional, Parfum.

Cena: ok. 17 zł

Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam!
Mam naturalnie kręcone włosy.. próbowałam tak wielu kosmetyków i nic nie pomagało. Wreszcie trafiłam na to cudo! Świetnie podkreśla skręt loków.
To zdecydowanie najlepszy kosmetyk jakiego do tej pory używałam!
Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Bardzo fajny

Jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku

+ nie usztywnia włosów, po użyciu są elastycznie
+ bardzo fajnie utrwala fryzurę
+ pozwala na łatwe wystylizowanie fryzury "z łóżka"
+ jest wydajny, wystarczy użyć niewielką ilość

Zapach mógłby być mniej intensywny.

jest ok

Stosuje ten produkt od około roku i jestem zadowolona. Uzywam go do podkreslania skretu moich loków tzn po umyciu odrobinkę produktu wgniatam we włosy i pozostawiam do wyschnięcia. Ja z efektów jestem zadowolona. Jest wydajny wystarcza mi na ok rok uzywania co 2-3 dni. Nalezy jednak uwazac z ilością- łatwo przedobrzyc, wówczas fryzura staje się ciężka i nieswieza. Zapach w opakowaniu dosc intensywny-moze przeszkadzac.

Ilość zużytych opakowań: rozpoczełam 2

tragedia

Ten krem to porażka loreala na całej linii.... Masakra jakaś, w ogóle włosów nie układał, od razu znowu uklepywały się na głowie, gdybym nie poprawiała toną lakieru to żadnego efektu by nie było! Jakby tego było mało to jeszcze włosy po nim wyglądały na tłuste. Odradzam, pieniądze wyrzucone w błoto. Lepsza jest pasta loreal remix.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:połowa opakowania

Nie polecam.

Mam krótkie włosy, wiec w teorii efekt out of bed powinnam osiągnąć łatwo. Niestety ten krem w ogóle mi w tym nie pomaga. Włosy po jego aplikacji po chwili wracają na swoje miejsce. Daję dwie gwiazdki za przyjemny zapach i to, ze nie przetluszcza włosów. Spodziewalam się czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: 8 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

mimo wszystko zawsze do niego

Nie wyobrażam sobie stylizacji bez tego kremu, próbowałam wszystkiego żelu, lakieru, pasty, gumy itp i zawsze do niego wracam:
-nie przetłuszcza moich włosów
-wydajny
-ładny zapach
-nie robi z włosów "mokrej włoszki"
-włosy są ułożone przez cały dzień

Po prostu go lubię:))

Używam tego produktu od:od bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań:może z 5

oj nie bardzo

kupiłam go, gdy miałam włosy ścięte na chłopaka, a więc jezyka po bokach i lekko dłuższy czub na szczycie głowy. Chciałam sobie włosy stawiac i mierzwic, szczegolnie tył i czubek, ale ten produkt zupełnie się do tego nie nadał. Owszem cos tam dawał, ale bardziej efekt przyklapniętych zdechlaków niz zmierzionych out of bed. Probowałam na wszytskie sposoby, ale niestety nie udało mi się. Skonczył jako lekki żelik o wykańczania, wyciągania pazurków i nic poza tym. To akurat szło mu nieźle.

Używam tego produktu od: pare lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno niepełne

Fajny :)

Kupiłam z przymrużeniem oka bo niewiem czy efekt "out of bed" można zrobić nadługaśnych grubych włosach :)
Ale można :) Włosy myję, suszę, odrobinę kremu rozcieram w dłoniach, biorę głowę "do góry nogami" i muskam lekko włosy od połowy długości, od spodu ora jakby na czubku (nie dotykając skóry ani nasady włosów) po czym dosuszam aby to utrwalić. I jest ekstra :) Nie puszą się, są duuużej objętości, nie skręcają od wilgoci. Jestem zadowolona.
Do tego w moim przypadku bardzo wydajny (ja biorę go naprawdę niewiele bo nie chcę posklejać ani obciażyć mojej czupryny). A! No i przyjemny zapach :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w toku

POLECAM DO KRÓTKICH WŁOSÓW

mam krótkie, delikatne włosy, uwielbiam ten krem, używam go od około 2 lat-niewielką ilość rozcieram najpierw w dłoniach aby go ogrzać a następnie unoszę moje przyklapnięte włosy- aby nie poprawiać w ciągu dnia fryzury lekko spryskuję ją lakierem do włosów LOREALUżywam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań: duuuużo

całkiem ok

A ja mam włosy nieco dłuższe - troszkę za ramiona i z tendencją do kręcenia się, a tego kremu używam, żeby je skręcić jeszcze bardziej i nadać więcej objętości - efekt niezły, z tym że porównując do innych produktów - krem mało wydajny i nieco klejący.

może być

Nadaje się do sklejania włosów, dla mnie tylko czasem, a nawet rzadko, ponieważ mam bardzo długie włosy.
Niemniej uważam, ze jako spoiwo dla nieco szalonych fryzur jest ok produktem. Również do przygładzenia odstających włosków ( czasem się zdarza) ten Out of Bed sprawdza się doskonale. Aha, i jeżeli wiemy, że tego samego dnia umyjemy włosy, bo wątpię czy coś takiego jest zdrowe dla skóry głowy i włosów w ogóle.
Bardzo wydajny.

średni

Używałam tego kosmetyku, gdy miałam zdecydowanie krótsze włosy - służył mi - jak sama nazwa wskazuje ;)- do utworzenia kontrolowanego nieladu na glowie ;) i wszystko byłoby ok bo po 1) konsystencja gęsta ciągnąca się - w sam raz (chociaż kosmetyk zostaje na rekach i bardzo się kleją, po jego użyciu trzeba umyć koniecznie ręce 2)zapach przyjemny 3) wydajność dobra 4) cena do przezycia ;)5) efekt na włosach taki jak obiecuje producent.. ALE po kilku godzinach ten krem jest widoczny na włosach - w miejscach w których go użyliśmy tworzą się jakieś białe smugi - tak jakby krem zasychał - wyglada to co najmniej srednio..

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: około 5