Vichy, Aqualia Thermal Legere (Nawilżający krem kojący i wzmacniający skórę o lekkiej konsystencji) (stara wersja)

Nawilżający krem kojący i wzmacniający skórę to:
- 24-godzinne działanie
- mikrorozpylenie w komórkach skóry wody termalnej z Vichy bogatej w rzadkie minerały
Po raz pierwszy woda termalna z Vichy i intensywnie nawilżający kompleks Hyaluronine Active zostały zamknięte w mikrokapsułce, aby trafić bezpośrednio do komórek. Nawodniona jakby wewnętrzną mikromgiełką skóra jest dogłębnie nawilżona.
W pełni nawilżona skóra jest ukojona. Staje się gładka, świeża, jedwabista, wolna od uczucia dyskomfortu przez cały dzień. Wzmocniona skóra, jest bardziej elastyczna i świeża. Skuteczność potwierdzona pod kontrolą dermatologiczną.
Krem został opracowany dla skóry wrażliwej, hipoalergiczny
Krem o lekkiej konsystencji jest świeży i wtapia się w skórę. Nietłusty. Nie klei się. Nie pozostawia filmu.
Dostępny w tubce 40ml i słoiku 50ml.

Dobry, ale tylko na początku

Na początku krem świetnie działał na skórę, początkowy efekt był fantastyczny, skóra jest miękka i nawilżona, delikatna. Jednak po jakimś czasie używania (w połowie opakowania), skóra się do niego przyzwyczaiła i już tak dobrze nie nawilżał. Można wypróbować, ale efekt jest krótkotrwały.

Używam tego produktu od: 2014

Dla mnie strzał w dziesiątkę!

Długo szukałam dobrego kremu nawilżającego. Ten przypadł mi od razu do gustu.
Plusy:
-lekka konsystencja
-świetnie się wchłania
- idealny pod makijaż
-dobrze nawilża
-wydajny
-duży plus za delikatny zapach, dla mnie mało wyczuwalny
-cena umiarkowana, można trafić taniej w czasie promocji
Minusy:
nie ma

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

świetny krem

Krem kupiłam dość dawno, ale dopiero od 3 miesięcy go używam, bo leżał na półce i czekał na swoją kolej ;-)

+nawilża
+regeneruje
+wygładza
+wyrównuje koloryt
+szybko się wchłania
Moim zdaniem krem odpowiada na większość potrzeb każdej kobiety, jest uniwersalny, dobry na każdy problem skórny.

fajny

wydajny
estetyczne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Bardzo dobry nawijżający krem

Bardzo dobry podstawowy apteczny krem nawilżający nadający się pod makijaż który nie zapycha. Stosowałam pod koniec lata do połowy jesieni. Wydajny, a co najważniejsze zużyłam opakowanie do końca, co nie często mi się zdarza, bo po2 tygodniach przestaje widzieć efekty używania nowego kremu i mam ochotę spróbować czegoś innego. Z tym było inaczej, nie miałam potrzeby nic zmieniać i próbować bo widziałam, że działa nawijająco. Kupiłam go na promocji w super pharm za około 30 złotych. Obok eucerin jeden z ulubionych kremów do twarzy, jednak eucerin troszkę mocniej nawilża, jeśli nie mam za bardzo przesuszonej skóry,ten z vichy sprawdza się na prawde przyzwoicie.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

jest ok

Krem kupiłam niedawno. Potrzebowałam czegoś lekkiego, co będę mogła używać również jako bazę pod makijaż:
+ dobrze się wchłania;
+ lekka konsystencja sprawia, że łatwo go rozprowadzić;
+ skutecznie nawilża;
+ wygładza skórę;
+ naturalny, przyjemny zapach;
+ daje uczucie świeżości, nie obciąża skóry, nie zapycha;
+ nie powoduje podrażnień;
Krem jest jednak zbyt drogi w stosunku do jakości. Nie nawilża na 24h, jak obiecuje producent. Porównywałabym jego jakość z kremem Nivea.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Nie polecam !!

Zawsze wydawalo mi sie ze Vichy jest marka porzadna dlatego tez postanowilam sobie zakupic kilka kremow miedzy innymi Vichy Aqualia Thermal. Mam skore normalna odwodniona i ten krem ani mi jej doglabnie nie nawilzyl a oprocz tego zaczely wyskakiwac mi male pryszcze. Dalam mu jeszcze jedna szanse po kilku tygodniach myslac ze moze to nie wina kremu ale znowu to samo. Nawilzenie ? jest pobiezne i chwilowe nie polecam dla osob ze skora sucha i normalna bo poprostu bedzie niewystarczajacy i do tego zapycha pory. Uzywalam jeszcze innych nawilzajacych kremow tej marki i z przykroscia stwierdzam ze zeszla ona na psy nie jest to juz to samo Vichy co kiedys. Jesli kogos interesuja kremy w tym sektorze cenowym to odradzam Vichy, La roche a polecam avene podobna cena a o wiele lepsze efekty. Wracajac do kremu moze on sluzyc osoba z cera tlusta ewentualnie mieszana pod makijaz ale jak juz mowilam nie polecam !

Używam tego produktu od: przez miesiac

Wcześniej używałam kremu Bioderma ale potem przerzuciłam się na Vichy i tak już zostało. Mam cerę mieszaną i kremu używam raz dziennie wieczorem, rano stosuję krem matujący. Kosmetyk na mojej cerze idealnie się sprawdził:
- skóra jest nawilżona
- zniknęły przesuszone skórki
- cera jest promienna, elsatyczna i odżywiona
- wyrównany koloryt

Odejmuję pół gwiazdki tylko i wyłącznie za to, że jak dla mnie krem posiada zbyt intensywny zapach, ja wolę delikatniejsze.
Kupuję wersję w szklanym słoiczku.
Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: trzy

Najlepszy nawilzacz dla cery tlustej

Mam cere tlusta, zmeczona roznymi kuracjami i ciaglym matowieniem, bardzo potrzebujaca nawilzenia. Uzywalam roznych kremow nawilzajacych, ale w wiekszosci mnie zapychaly, trzeba bylo znowu leczyc cere i tak w kolko.
Zakupilam ten krem bez wielkiej nadziei na cud pomimo ceny. Bylam bardzo pozytywnie zaskoczona:
- szybko sie wchlania;
- bardzo delikatnie nawilza;
- nie zapycha;
- nie ma uczucia lepkosci;
- buzia sie nie swieci;
- swietny jako baza;
- przyjemny delikatny zapach.

Mam ta wersje w sloiczku za okolo 80 zl. Podkreslam, ze uzywam go tylko na dzien.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: niecale 1

SPA dla skóry twarzy!

Dostałam w prezencie i był to jeden z bardziej trafionych upominków ;-D
Mam wersję lekką, w słoiczku, do cery normalnej i mieszanej.

+ doskonale nawilża
+ sprawdza się pod makijażem
+ szybko się wchłania
+ nie zapycha
+ delikatnie pachnie
+ jest mega wydajny
+estetyczny słoiczek
+lekka konsystencja
+ wystarczy niewielka ilość aby odczuć efekt nawilżenia nawet na przesuszonych partiach gdzie występuje tendencja do suchych skórek jak np. nos
+wydajny, spokojnie można nałożyć go nie tylko na twarz ale i na szyję i dekolt (na bogato!)

- cena ;-P

Naprawdę jestem z niego bardzo zadowolona, i jak tylko się skończy (co nastąpi nieprędko ^^) kupię kolejny ;-)

Używam tego produktu od: od kilku tygodni

bardzo dobry

Mam mieszaną skórę, która zmaga się często z przesuszeniami spowodowanymi kuracjami przeciwtrądzikowymi. Jest to świetny nawilżacz!

+bardzo dobrze nawilża
+koi
+lekka konsystencja
+ nie zapycha
+ szybko się wchłania

Minusów nie zauważyłam. Dodam, ze mam wersję w słoiczku- nabieranie paluchem to może być minus;)
Polecam go wszystkim osobom z problemami skórnymi.

P.S zapach jest dosyć intensywny, ale krem na pewno nie podrażnia!

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: używam 1-go opakowania 50 ml w słoiczku

Koi i nawilża :)

Poleciła mi go pani w aptece jako kojąco-nawilżający krem do cery mieszanej podczas walki z alergią.Przede wszystkim jest to pierwszy naprawdę kojący krem na jaki trafiłam.Poradził sobie świetnie z czerwona, szorstka i piekącą skórą.

Plusy:
-Koi skórę.
-Bardzo dobrze nawilża i odżywia.
-Szybko się wchłania.
-Nie zapycha.
-Ma lekką, przyjemną konsystencje.
-Nie pozostawia filmu na twarzy.
-Wygodne opakowanie.(tubka 40ml)
-Jest dobry pod makijaż.
-Nie zawiera parabenów.
-Cena.

Przez dwa pierwsze tygodnie stosowałam ten krem rano i wieczorem, bardzo mi pomógł.Obecnie stosuje go na zmianę z innym kremem by go wymęczyć.Ogólnie trudno mi się do czegoś przyczepić i dać jakiś minus temu kremowi....może wydajność(po 2 tygodniach znikło pół opakowania).Na pewno jeszcze do niego wrócę lub po prostu przy nim zostanę jeśli nie znajdę nic lepszego, a będzie bardzo trudno coś takiego znaleźć....Po prostu wreszcie!Jednak istnieje lekki krem odpowiednio nawilżający moją mieszaną skórę!
Polecam wszystkim mieszańcom w kierunku skóry suchej. :)

Używam tego produktu od: 3tygodnie.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 40ml.